МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вопрос принципа (/)

05/17/2006 | Роман ShaRP
dity_mahno:
не дозріли поборотися за права вболівальників на гроші Сороса? :-)
ультрас - мазохісти? :-)

_yoko_:
Розмова про це після матчу була, була і розмова про УГС, але тут виліз дуже нехороший факт:
більшість хуліганів приймали участь в анти-конопляній акції 6-го травня і дуже проти планокурів і супутніх речей. А УГС опублікувала у себе звернення щодо того, що нещасна міліція не дала змоги нещасним наркоманчикам пройти маршем, при тому канкрєтно перекрутивши події(типу, що учасники анти-акції кинули 10 шашок, хоча шашок було всього 5 - з даху, не від учасників анти-акції, і що демонстранти звільнили з бобіка заарештованих кидачів шашок - хоча з бобіка звільнили хлопця, якого затримали нашар - під час кидання шашок він стояв на землі. Затриманих на даху доправили до відділку, їх будуть судити(чи вже судили) - читайте їх жж, врешті-решт).
Тобто, приймати правозахисну допомогу від організації, що підтримала планокурів, у ультрас немає. нажаль. хоча особисто я дуже шкодую з такої принциповості.

dity_mahno:
шкода, оскільки ми підтримували не "планокурів", а Конституцію :-)
той же Чемерис, Захаров та Гройсман входять в громадську раду при Луценко і могли би серйозно поставити питання невиправданої жорстокості міліції під час матчів

_yoko_:
Ви підтримували букву закона, а не дух.
За конституцією вони мали право на мітинг, а по здоровому глузду - хівба мали вони право на мітинг, де так чи інак пропагуєтсья наркота і теза, що курити траву - це нормально?
Я би не було, кого б не підтримували, але перекручення фактів місце мало.

Я в курсі. Але я вже пояснила принципову позицію - вис приймаєтесь як захисники планокурів, до яких фанати відносяться жорстко. Постукай в аську, поянсю детальніше.


Так что это, кто-нибудь, передайте плиз УГС (Українська Гельсинська Спілка), чтобы не напрягались...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua