МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інформація "Майдану" відновлює слідство по Борису Колесникову!

05/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Відразу після публікації статті Віталія Васенкова "ДЛЯ ЛУЦЕНКА: Повесть о настоящем человеке" Костянтина Воробйова, інтерв'ю з яким стало основою статті, було викликано до слідчого по „справі Колесникова” Мельника .

Під час бесіди в кабінеті Мельника, яка тривала близько двох годин Воробйов передав слідчому дану статтю з усіма документами, які в ній згадуються та наводяться у вигляді фотокопій.

В ході розмови виявилося що оприлюднені сьогодні сайтом „Майдан” факти, під час минулорічного слідства не містилися і не враховувалися у справі Колесникова .

Вказані факти були внесені в протокол , який вівся під час дізнання.

Прим. Майдан Інформу : За нашою інформацією у слідства виникають серйозні підстави розглядати версію про допущення службового недбальства або й зумисних злочинних дій тими, хто раніше відповідав за розслідування справи Колесникова.

Відповіді

  • 2006.05.17 | ифстль

    Re: Інформація "Майдану" відновлює слідство по Борису Колесникову!

    слідчих за грати! Майдан-ІНФОРМ пише: > Відразу після публікації статті Віталія Васенкова "ДЛЯ ЛУЦЕНКА: Повесть о настоящем человеке" Костянтина Воробйова, інтерв'ю з яким стало основою статті, було викликано до слідчого по „справі Колесникова” Мельника . > > Під час бесіди в кабінеті Мельника, яка тривала близько двох годин Воробйов передав слідчому дану статтю з усіма документами, які в ній згадуються та наводяться у вигляді фотокопій. > > В ході розмови виявилося що оприлюднені сьогодні сайтом „Майдан” факти, під час минулорічного слідства не містилися і не враховувалися у справі Колесникова . > > Вказані факти були внесені в протокол , який вівся під час дізнання. > > Прим. Майдан Інформу : За нашою інформацією у слідства виникають серйозні підстави розглядати версію про допущення службового недбальства або й зумисних злочинних дій тими, хто раніше відповідав за розслідування справи Колесникова.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua