МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Крим насувається Москаль

05/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Багаторазово бувшого (ким він тільки не був!) Генадія Москаля призначено представником Президента в Криму.

В цьому призначенні є два цікавинки.

Перша - це його дуже застаріле і десь місцями системне протостояння з Нестором Шуфричем, який, як відомо, гучно (тобто в ефірі всіх можливих ЗМІ) стає кримчаком.

Друга - це те, що Г.Москаль в 90ті роки очолював міліцію в АР Крим. І саме в цей час фактично було знешкоджено багато кримських банд і покладений край неконтролльованому розгулу бандитизму. Інше питання - якими методами це було зроблене...

Тобто Москаль повертається в Крим і там, напвено, комусь буде весело!

Відповіді

  • 2006.05.18 | stefan

    Москаль - дуже актуалье прізвище

    для АРК!
  • 2006.05.18 | Kohoutek

    Re: На Крим насувається Москаль

    Майдан-ІНФОРМ пише:
    > Тобто Москаль повертається в Крим і там, напвено, комусь буде весело!

    Ничего там не будет. Он там всего лишь представитель президента -человек без какой-либо исполнительной власти. Вот он у нас в Луганске был более полугода губернатором - и что? Да ничего.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.18 | Tatarchuk

      Re: Буде, буде. Бо він "експерт" з Криму а не з Луганську

      Kohoutek пише:
      > Ничего там не будет. Он там всего лишь представитель президента -человек без какой-либо исполнительной власти. Вот он у нас в Луганске был более полугода губернатором - и что? Да ничего.

      Пан Москаль коли був призначений на голову кримської міліції, відразу почав небачену в Україні та беспрецедентну, нехарактерну для кучмистської доби боротьбу з бандюковичами. А до нього там був вкрай корумпований пан Корнієенко, якого зовсім не звільнили та не покарали, а навіть взяли на підвищення аж до Київу. До того був ще один головний міліціянт, Олег Кочегаров, про якого можна сказати, що то людина трагичної судьби яка два рази з загадкових обставин намагалася позбавити собі віку.

      Так от, одних тількі заарештованих-та-невідпущених-а-засуджених (що теж буває рідко) було більше ТИСЯЧИ (!), звісно то були бандюки а не малюки яких спіймали з наркотою во дворі.

      Після того, на мою згадку, в нас навіть зникло зовсім слово "новий рускій", і я аж досьогодні такого не чую - зникло як явище.

      Далі, в нас посилюється такий собі Миримський, колишній нардеп - його вплив в Криму все помітніший, а Москаль його особистий ворог - взаємно - бо Миримський був єдиним підозрюваним, до якого в Москаля ніяк не дотянулися руки.

      То слід казати і про його минуси: головне - то неправове мислення. Миримський був єдиним хто вцілів, бо додумався не бігти і не відстрілюватися, а затягав підручних Москаля по судах, ловив його на порушенні процедур, на перевищенні повноважень і т.ін. Навряд чи Москаль сильно змінився в томцу плані - мабуть такий же леймен і є.
      Бо як кажуть в нас "колишні" бандюки (уявить собі, що це в Криму дуже поширена категорія - бандюк, який боїться повернутися до улюбленої справи!) - Москаль не гребував так званими ментовськими приколами (призначення стрілок бандюкам та провокація перестрілок через непорозуміння між братками), а також був майстером так званого "брання на понт".

      Коротче, побачимо. Минусом є також те, що на посаді голови Держмиграції Москаль теж не виявив правового мислення, через що деякі етнічні громади мають до нього претензії.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.18 | Soft

        Мочить бандитов в сортире иначе они замочат тебя! ТАК!(-)

  • 2006.05.18 | Tatarchuk

    Звинувачення в слабкості дій Ющенка поступово розвіюються (л)

    ПРЕЗИДЕНТ схвильований суспільною ситуацією в Криму
    © Олекса БЕСКИД, МЕДІАКРИМ, 18 травня
    http://mediacrimea.com.ua/index.php?new_id=109

    Передвиборчі баталії завжди були предметом загострення суспільно-політичної ситуації в Україні. Особливої уваги зі сторони правоохоронців потребує як завжди Крим, звідки і виникає небезпека територіальній цілісності України. Саме в Криму під час виборчих перегонів розігруються різноманітні варіанти проросійських сил. Контроль над тими процесами в цей період дуже важко тримати, так як всі інструменти влади фактично зосереджені на організації та проведенні виборчої кампанії.

    Під час виборчої кампанії 2006 року Крим як завжди відзначився. Депутати ВР Криму виносять рішення про проведення місцевого референдуму з надання російській мові статусу другої державної. Агітаційна кампанія охоплює півострів проросійськими гаслами. Активно починає діяти радикальна організація „Прорив”. Помаранчеві сили блоку „Наша Україна” в Криму роз’єднані, йдуть кожен самостійно. А тут ще кримські татари з питаннями землі.

    Президент відправляє в Крим секретаря РНБО А.Кінаха, секретаря Адміністрації Президента О.Рибачука та його першого заступника Анатолія Матвієнка, в минулому прем’єр-міністра Криму.

    Під час приїзду гостей з Києва кримський політикум на деякий час притихає, але з часом боротьба за виборця стає важливішою, ніж державні цінності України. Тим більше найактивнішу боротьбу ведуть блок „За Януковича!”, блок „Союз”, блок Н.Вітренко, блок „Не Так”, блок „Крим – Росія”.

    Рада національної безпеки і оборони України виносить рішення „Про суспільну ситуацію в Автономній Республіці Крим”, а Президент України указом від 8 лютого вводить це рішення в дію. Також він дає доручення Кабінету міністрів України розробити Закон України „Про основи етнонаціональної політики”, проект загальнодержавної програми та єдину територіальну схему сталого соціально-економічного розвитку Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

    Доручення надаються й іншим державним органам влади Криму та України. Документ торкається практично всіх актуальних та водночас проблемних питань автономії. Це питання інвентаризації землі, облаштування депортованих, підтримка україномовної преси...

    Указ Президента України про рішення РНБО „Про суспільну ситуацію в Криму” є вагомим впливом на політичну ситуацію в Криму, особливо після виборчої кампанії, коли необхідно зайняти жорстку позицію центру по відношенню ненадійних особистостей, котрі представляють державні структури в Криму. Водночас – це є досить серйозний крок до розв’язання багатьох проблемних питань, які були створені при Кучмі. Тим більше влада в Криму не змінилася.

    Яскравим підтвердженням нестабільної політичної ситуації в Криму є не тільки Указ Президента та рішення РНБО, а й сьогоднішнє призначення Постійним Представником Президента в Автономній Республіці Крим Геннадія Москаля.

    Геннадій Москаль запам’ятався кримчанам як людина, котра поклала кінець кримінальній ситуації на півострові. Зрозуміло, що він володіє інформацією про кожного з кримських політиків. Призначивши Москаля Постійним Представником Президента в АР Крим Віктор Ющенко "вбив одним пострілом двох зайців" – зміцнив інституції Президента в Криму та посилив контроль над діяльністю як депутатів Верховної Ради Криму, посадовців Ради міністрів АР Крим так над роботою правоохоронних органів.

    Несподіване призначення Геннадія Москаля саме в День пам`яті депортації кримських татар з Криму є скоріш за все не збігом обставин, а проявом позиції Президента щодо контрольованості суспільної ситуації на півострові. Ця позиція не вибирає симпатиків, вона стосується як місцевих "регіоналів", так і кримських татар.

    Звинувачення багатьох політиків в слабкості дій Ющенка поступово розвіюються. Рішення РНБО, Указ Президента, а сьогодні новопризначення Постійного Представника – це не що інше, як успішні кроки до врегулювання нестабільної суспільно-політичної ситуації, в якій уже більше десяти років знаходиться Крим.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".