МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мирослава Свистович зустрілася в Ірпені з делегацією CIDA

05/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Мирослава Свистович в якості Ірпінського міського голови зустрілася в Ірпені з делегацією жінок з організації CIDA (Канадське Агентство Міжнародного розвитку) на запрошення цієї організації.

Зустріч була присвячена гендерним питанням, але канадські жінки також жваво цікавилися виборами в Ірпінському регіоні, оскільки чули про ситуацію, яка склалася. Особливо їх цікавило те, чи не пов"язана ірпінська епопея з тим, що на виборах перемогла особа жіночої статі.

Мирослава Свистович докладно проінформувала представниць CIDA з перебігом виборчої кампанії в Ірпені та подіями після виборів, розповіла про справжнє обличчя Ірпінської та Київської обласної "Нашої України", яка (а не стать переможця виборів) є головною причиною того, що волевиявлення виборців досі не отримало свого офіційного оформлення у вигляді приходу нової влади в Ірпінському регіоні. CIDA також цікавилася подробицями зустрічі Мирослави Свистович з Президентом України Віктором Ющенком та його реакцією на події у Приірпінні.

По закінченні зустрічі Мирославу Свистович запросили на прийом до Посольства Канади в Україні.

Відповіді

  • 2006.05.23 | Сергій Кабуд

    оце підтримка, я розумію!(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua