МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вітаємо чорногорців із здобуттям незалежності

05/22/2006 | Нестор
Дуже за них радий. Імперії таки розпадаються.

Сербам бажаю вчитися жити без колоній.

Відповіді

 • 2006.05.22 | толя дейнека

  Re: короткий довідник з югославських національностей

  почнемо з тих, хто користується сербо-хорватською мовою

  серби - православні
  хорвати - католики
  боснійці або ж мусліми - мусульмани
  чорногорці - ті що були мусульманами, але повернулися в православ'я

  поза тим
  македонці - відтяпано від Болгарії сто років тому
  словенці - словенці
  ну і албанці - як приклад того чого можна досягти не маючи жодної зброї, крім демографічної

  я думаю, відвертий із собою Нестор може без зайвих розумових наднавантажень накласти український пейзаж на югославський.
  Бензопила - річ порівняно недорога, порівняно з тим, що можна нею розпиляти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.23 | Pavlo

   Черногорія то не прецендент. Косово -

   А ось якщо с Косовим буде теж саме, ось тоді...

   Така фігня в твориться в світі, а ще з нашими йолопами...
  • 2006.05.23 | samopal

   довідник з накладання пейзажів

   толя дейнека пише:
   "...без зайвих розумових наднавантажень накласти український пейзаж на югославський."

   Це ви даремно. Як і характеристику національностей за віросповідуванням.
   Досить того, що хорвати, словенці та албанці - то зовсім не серби...
   В якщо вже щось там "накладати", то лиш на мапу колишнього "вілікава і магучіва". Тітовська Югославія - то такий собі балканський варіант сталінського срср. Про "ісконнає праваславіє" там згадали лиш у остані роки, коли "старшим братушкам" треба було мачіть атщєпєнцав. Так, що не перебільшуйте. Згадайте, при нагоді, кого підтримують праваславния у грузинсько-абхазькому конфлікті.

   А ось ситуація з Чорногорією справді трохи інша. Але ж і там голосували не лише ті, хто прішол і вассаєдініл, а й ті, каво вассаєдінілі. Як бачимо, останніх виявилося трохи більше. Можливо, якби Сербія не намагалася вести тупу старшобратню внутрішню та антиєвропейську (російськосавєцкаарієнтіраванную) зовнішню політику цього і не сталося б.
   Зрештою, для Євроспільноти це ще один мєнінгіт
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.23 | Сергій Кабуд

    Re: довідник з накладання пейзажів

    samopal пише:
    >Згадайте, при нагоді, кого підтримують праваславния у грузинсько-абхазькому конфлікті.

    Влучно.

    кремлівська зграя створила абхазську ситуіацію шоб не дай Боже не збудувалася труба з каспійською нафтою, яка б знецінила їхню фігову неякісну сибірську. так само і чечня.

    Лише наше довірливе до ТБ населення думають шо це чи православ'я якесь міфічне чи там сепаратисти-наці.

    Достатньо подивится на сумми які кремль стягує з європи за енергоносії шоб стало очевидним наскільки вигідні їм війни і там і в Придністрів'ї, яке є елементарним конвоєм на випадок добудови одеса-броди.

    югівська номенклатура і гестапо, наскільки я чув, були переважно серби як в сесеерії - кацапи. Звідти і вся масква яка в них водбувається
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.23 | gavrilaf

     Re: довідник з накладання пейзажів

     Сергій Кабуд пише:

     > кремлівська зграя створила абхазську ситуіацію шоб не дай Боже не збудувалася труба з каспійською нафтою, яка б знецінила їхню фігову неякісну сибірську. так само і чечня.

     Тут ви не зовсім праві. Грузія почала війну в Абхазії. Так, звичайно, робилося все з мовчазної згоди і навіть підтримки Росії, з цим я не сперечаюсь. Але ніхто не примушував грузинів йти танками на практично беззбройну Абхазію.

     На Кавказі все набагато складніше, ніж ви або я можемо уявити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.23 | Linx

      Re: довідник з накладання пейзажів

      Ну тут саме Ви зовсім не праві! В один чудовий день, саме абхазці почали вирізати(!!!) населення з грузинським корінням, в тому числі і змішані сім'ї.

      А Москва якщо і не розробляла цей план, то зробила все щоб "свято не закінчувалось".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.23 | gavrilaf

       Re: довідник з накладання пейзажів

       От бачите як все складно! У мене абсолютно інша інформація про цей конфлікт.

       Москва дуже довго вважала (а може ще й зараз вважає), що контролює Кавказ. Але це ілюзія, ніхрєна вони там не контролюють. Але із за таких ілюзій загинули сотні людей.
     • 2006.05.23 | Сергій Кабуд

      мені свідок росказував про чечню

      про грузію скажу чесно- деталі я не знаю, але мало віриться що це
      НЕ ПРО ТРУБУ

      про чечню теж мало хто знає що почалося все з провокацій фсб.
      так і тут.
  • 2006.05.23 | Kohoutek

   Не перекручуйте

   толя дейнека пише:
   > почнемо з тих, хто користується сербо-хорватською мовою
   >
   > серби - православні
   > хорвати - католики
   > боснійці або ж мусліми - мусульмани

   Є нечисленні серби-католики і хорвати-православні, до речі, хоча це несуттєво. Суттєво, що боснійці (босняки) - це всі мешканці Боснії і Герцеговини - хорвати, серби та боснійські мусульмани (сербохорватською - муслімани, а не мусліми).

   > чорногорці - ті що були мусульманами, але повернулися в православ'я

   Чорногорці ніколи не були масово мусульманами. Це - серби, що живуть в Чорних горах поблизу Адріатичного моря. Етнографічна група сербів, як лемки чи бойки серед українців.

   > поза тим
   > македонці - відтяпано від Болгарії сто років тому

   Македонці - не болгари. І македонці, і болгари - нащадки близькоспорідненого слов"янського населення, що мешкало на Балканах від Румунії до півночі Греції, але коли формувалися сучасні нації, то Македонія і Болгарія опинилися в різних державах і сформувалися окремі, хоч і дуже близькі один до одного, етноси. Як, скажімо, українці та білоруси.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.23 | alx_1904

    Вы малость неправы +(л)

    Kohoutek пише:
    > І македонці, і болгари - нащадки близькоспорідненого слов"янського населення, що мешкало на Балканах від Румунії до півночі Греції, але коли формувалися сучасні нації, то Македонія і Болгарія опинилися в різних державах і сформувалися окремі, хоч і дуже близькі один до одного, етноси.
    Протоболгары во 2-3 в.в. (время Великого Переселения Народов) пришли из Азии и поселились вдоль Волги - от Самарской Луки до устья Камы, вытеснив балто-славянские племена, рядом (восточнее - восточное Закамье и западное Приуралье) жили угорские племена. В степном Заволжье и на Южном Урале даже локализовали легендарную прародину венгров - "Magna Hungaria".
    где-то в 630-640 гг. был образован союза этих племен «Великая Болгария» между Азовским и Каспийским морями. ("серебрянные болгары" в русских летописях).
    Болгарское царство занимало огромную территорию и на сег. день известно (точнее найдено) более 200 городов, Столицей был город Биляр ("Великий город" в русских летописях), который имел площадь более 8 кв. км с населением до 50 тыс.

    Кстати известный факт, о Великом Переселении болгарских племен во главе с Аспарухом на Дунай в 675 г., в Болгарии даже бесть бооольшой фильм об этом (показывали у нас где-то в 80м)
    Можете почитать "История на България" (правда на англ) по ссылке с сайта национального музея: http://www.historymuseum.org/

    Так что славянами там и не пахло, есле болгары словяне, то тогда чуваши и казанские татары - тоже славяне, т.к. у них с болгарами общий предок, от которого они ведут свою историю - Великая Болгария.
    Кстати в советские времена это учили в 6м классе :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.23 | Kohoutek

     Re: Вы малость неправы +(л)

     alx_1904 пише:

     > Протоболгары во 2-3 в.в. (время Великого Переселения Народов) пришли из Азии и поселились вдоль Волги - от Самарской Луки до устья Камы, вытеснив балто-славянские племена,
     ...
     > Болгарское царство занимало огромную территорию и на сег. день известно (точнее найдено) более 200 городов, Столицей был город Биляр ("Великий город" в русских летописях), который имел площадь более 8 кв. км с населением до 50 тыс.

     > Так что славянами там и не пахло, есле болгары словяне, то тогда чуваши и казанские татары - тоже славяне, т.к. у них с болгарами общий предок, от которого они ведут свою историю - Великая Болгария.

     Вы попадаетесь в ловушку имени, самоназвания. Современные болгары - прямые потомки славянских племён, населявших Балканы, но название своё они заимствовали у захватчиков-тюрок (булгар). Так что по крови, языку, культуре нынешние болгары - безусловные славяне, хотя самоназвание (довольно позднее, кстати) - заёмное. Булгары-тюрки бесследно растворились в более многочисленном завоёванном населении. Случай не уникальный - то же самое произошло и с самими булгарами, которые стали татарами (монгольское имя), сохранив язык и культуру.

     Македонцы исходно складывались из тех же племён, что и болгары, столица одного из первых болгарских царств и митрополия находилась в г. Охриде (нынешняя Македония), болгарский и македонский языки очень близки друг другу, но судьбы народов разошлись в относительно недавнее время. Самоназвание македонцев - тоже очень позднее, ещё позднее, чем у болгар - возникло из-за названия земли, на которой они поселились, отчего Греция до сих пор и возражает против международного признания названия Республики Македония, потому как север Греции населён потомками тех самых древних болгар-македонцев (ими были и св. Кирилл и Мефодий).
    • 2006.05.23 | толя дейнека

     Re: українці теж тюрко-татари!

     більша частина україни вкрита тюркською топонімікою: Охтирка, Полтава, Кременчук, Кагарлик, Черкаси, Кудак, Хаджи-Бей і все що на південий схід від. Власне слов'янським є клаптик від Коростеня до Луцька :)
   • 2006.05.24 | Михайло Свистович

    Re: Не перекручуйте

    Kohoutek пише:
    >
    > Є нечисленні серби-католики і хорвати-православні, до речі, хоча це несуттєво.

    Є також нечисленні серби-мусульмани. Їх звуть потуреченцями. Хоча це теж несуттєво.

    >
    > Чорногорці ніколи не були масово мусульманами. Це - серби, що живуть в Чорних горах поблизу Адріатичного моря. Етнографічна група сербів, як лемки чи бойки серед українців.

    Саме так. Говорять штокавським діалектом сербо-хорватської мови.
  • 2006.05.23 | alx_1904

   Я бы ещё добавил, что

   толя дейнека пише:
   > серби - православні
   > хорвати - католики
   Что у сербов и хорватов ОДИН язык, и отличаются они ТОЛЬКО верой.
   Украинский язык жителя Львова и жителя Полтавы отличается гооораздо больше, чем язык серба от языка хорватов.

   Ну и ещё добавил бы, что следующие уже выстроились в очередь:
   Приднестровье
   Абхазия
   Южная Осетия

   И судя по всему Крым :( Правда в крыму всё сложнее, но если бы там завтра провести референдум, то не сомневаюсь, что 80% проголосовало бы за отделение, правда татары при этом думали бы о Турции.

   Короче судя по всему началась бооольшая перекройка границ. :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.23 | Олександр Демченко

    Re: Я бы ещё добавил, что

    alx_1904 пише:

    > Что у сербов и хорватов ОДИН язык, и отличаются они ТОЛЬКО верой.
    > Украинский язык жителя Львова и жителя Полтавы отличается гооораздо больше, чем язык серба от языка хорватов

    Пожалуй что так, но там разнличные письменные стандарты, а у нас - нет.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.23 | alx_1904

     Re: Я бы ещё добавил, что

     Олександр Демченко пише:
     > alx_1904 пише:
     >
     > > Что у сербов и хорватов ОДИН язык, и отличаются они ТОЛЬКО верой.
     > > Украинский язык жителя Львова и жителя Полтавы отличается гооораздо больше, чем язык серба от языка хорватов
     >
     > Пожалуй что так, но там разнличные письменные стандарты, а у нас - нет.
     Незнаю как сейчас, но вообщето они отличаются одной или двумя буквами (сейчас уже не помню) типа наших г и Ґ.
     Язык даже называется "сербско-хорватский".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.23 | Pavlo

      Re: Я бы ещё добавил, что

      alx_1904 пише:

      > Незнаю как сейчас, но вообщето они отличаются одной или двумя буквами (сейчас уже не помню) типа наших г и Ґ.

      Ага. Кірілиця і латиника трохи більше різняться, ніж г и Ґ.

      > Язык даже называется "сербско-хорватский".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.23 | alx_1904

       Они что уже на латиницу перешли?????

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.23 | Kohoutek

        Почему "уже"?

        Хорватский и боснийский языки ею пользуются не первую сотню лет; сербский - наряду с кириллицей.
   • 2006.05.23 | Kohoutek

    Re: Я бы ещё добавил, что

    alx_1904 пише:

    > Что у сербов и хорватов ОДИН язык, и отличаются они ТОЛЬКО верой.

    Не только верой. Это исходно разные народы, с разной, хотя и близкой культурой. Уже в глубокой древности были и сербы, и хорваты.

    > Ну и ещё добавил бы, что следующие уже выстроились в очередь:
    > Приднестровье
    > Абхазия
    > Южная Осетия

    > И судя по всему Крым

    Х#й им, а не независимость. Не тот случай.

    > Короче судя по всему началась бооольшая перекройка границ. :(

    Нет, совсем наоборот - это последние отголоски великой перекройки европейских границ, которая началась в конце 1980-х - начале 1990-х. И Черногория - последнее из государств, которые имели неоспоримо законное право на обретение полного суверенитета (республики СССР, СФРЮ, ЧССР). Приднестровье никогда не было даже автономией, а Абхазия, ЮО, Крым - членами федерации.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.23 | Pavlo

     Re: Я бы ещё добавил, что

     Kohoutek пише:
     >>Приднестровье никогда не было даже автономией

     Колись було.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.23 | alx_1904

      А Крым и сейчас есть

     • 2006.05.23 | Kohoutek

      Re: Я бы ещё добавил, что

      Pavlo пише:
      > Kohoutek пише:
      > >>Приднестровье никогда не было даже автономией
      >
      > Колись було.
      Распространённая ошибка. МАССР была гораздо больше нынешней ПМР, часть её территории вошла в состав УССР, а в составе нынешней ПМР есть территории, которые никогда не были в МАССР. Нынешнее Приднестровье не является ни в каком смысле преемником Молдавской АССР. ПМР лишь частично совпадает по территории с тем образованием и уж точно не имеет никакой ни юридической, ни исторической преемственности.
    • 2006.05.23 | толя дейнека

     Re: відмінність сербів від хорватів

     хорвати психологічно визрівали під німцем в імперії Габсбургів. Їм і зараз так значно природніше і ближче, до того ж Австрія нині є основним проштовхувачем Хорватії В ЄС.
     Одним словом, звикли жити під німцем - так їм зараз цього задоволення буде досхочу.
     В принципі показово, що творцем і цементом нової Югославії був етнічнийй хорват Броз Тито. Певно він був толерантнішим за Слободана і був здатний мислити тверезо, зважаючи на різні протилежні чинники. Політика Слободана була тупо просербською - і це осноана причина його числених поразок.
   • 2006.05.23 | karakoz

    Re: Я бы ещё добавил, что

    > Украинский язык жителя Львова и жителя Полтавы отличается гооораздо больше, чем язык серба от языка хорватов.

    Вы давно во Львове были ?
   • 2006.05.24 | Михайло Свистович

    Re: Я бы ещё добавил, что

    alx_1904 пише:
    >
    > Что у сербов и хорватов ОДИН язык, и отличаются они ТОЛЬКО верой.

    Не тільки. І традиціями відрізняються, і ментальністю, та й мови все більше розходяться.

    > Украинский язык жителя Львова и жителя Полтавы отличается гооораздо больше, чем язык серба от языка хорватов.

    Колись було так. Зараз вже ні.

    >
    > Ну и ещё добавил бы, что следующие уже выстроились в очередь:
    > Приднестровье
    > Абхазия
    > Южная Осетия

    Обламаються.

    >
    > И судя по всему Крым

    Теж обломиться.

    >
    > Правда в крыму всё сложнее, но если бы там завтра провести референдум, то не сомневаюсь, что 80% проголосовало бы за отделение

    Не проголосували би.

    >
    > правда татары при этом думали бы о Турции

    А ще про жінок :) І голосували б проти від"єднання від України.

    >
    > Короче судя по всему началась бооольшая перекройка границ.

    Нічого ще не почалось. Просто ще одна номінальна республіка стала реальною. Як колись член ООН УРСР стала Україною.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.24 | Сергій Кабуд

     точнісінко все як Свистович описав і є(-)

  • 2006.05.23 | Нестор

   Хто ви такий, щоб довідники писати

   Тут вже до вас крутіші довідники писали, де казали, що української мови не існує і Україна є окраїною імперії, а також, що галичани є обрусілі поляки. Я бачу інтелектом ви з своїм довідником втікли недалеко від великоросійських довідників.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.23 | толя дейнека

    Re: я є ліками від підоро-сіонської пропаганди

    боляче дивитися, скільки легенів, в яких цілком можуть бути власні мізки в голові, не находяить нічого кращого для себе, ніж повторювати формули, котрі видає п-с брехунець.

    Той же Мило Джуканович ще десять років тому був вірним соратником Слободана в намірах покарати розкольників хорватів і сербів. Не на словах а на ділі. Аж бач, нині він вже є "борцем із сербським імперіалізмом". Говорячи прямо - типова паскуда, яка біжить туди, де більше масла намастили. Якраз персонаж, якого пан Нестор вважає за потрібне вітати.

    І вас вітаю, пане! Перша ознака промитих мізків - це коли там цілком вільно уміщаються протилежні речі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.24 | Нестор

     Як відомо, ліки мозгів не мають

     толя дейнека пише:
     > боляче дивитися, скільки легенів, в яких цілком можуть бути власні мізки в голові, не находяить нічого кращого для себе, ніж повторювати формули, котрі видає п-с брехунець.

     Це ви про себе? Спробуйте не повторювати підоро-комуністичної пропаганди.

     > Той же Мило Джуканович ще десять років тому був вірним соратником Слободана в намірах покарати розкольників хорватів і сербів. Не на словах а на ділі. Аж бач, нині він вже є "борцем із сербським імперіалізмом". Говорячи прямо - типова паскуда, яка біжить туди, де більше масла намастили. Якраз персонаж, якого пан Нестор вважає за потрібне вітати.

     Ні я Джукановича не вітав. Якщо напряжете мозги і ще раз перечитаєте мій пост, то зрозумієте, що я вітав чорногорців. Адже Кравчук є не меншою паскудою від Джукановича, що не заважає мені вітати українців із здобуттям незалежності :)

     > І вас вітаю, пане! Перша ознака промитих мізків - це коли там цілком вільно уміщаються протилежні речі.

     Ну тоді бігом до лікаря, бо в ваших мозгах "уміщаються" :) визнання української незалежності і невизнання незалежності інших народів. Я розумію, що за сербську імперію серце болить, але спробуйте змиритися. Ця купа лайна зогнила і подохла так само як і СССР :)
  • 2006.05.24 | Михайло Свистович

   Re: короткий довідник з югославських національностей

   толя дейнека пише:
   >
   > чорногорці - ті що були мусульманами, але повернулися в православ'я

   Ні, чорногорці це не ті, що були мусульманами, але повернулися в православ'я. Чорногорія взагалі є єдиною частиною колишньої Югославії, на велику частину якої (Чорногорії) ніколи не ступала нога турка.

   >
   > македонці - відтяпано від Болгарії сто років тому

   Але македонці - не болгари.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.24 | толя дейнека

    Re: турки в чорногорії

    В 1496 г. Черногория попадает под власть турок, а в 1513 г. — выделяется в особую административно-территориальную единицу в составе Османской империи. Черногория сохраняет значительную автономию, собственное правительство, судебные органы и постоянную армию. После Кандийской войны (1645—1669 г.) страна вновь обретает независимость.
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Черногория

    а так.. в Чорногорії взагалі нема "великої частини": і країна дрібненька, а частини ще дрібніші
 • 2006.05.23 | stefan

  наступна черга - РФ

  Нестор пише:
  > Дуже за них радий. Імперії таки розпадаються.
  таки так
  >
  > Сербам бажаю вчитися жити без колоній.
  ако північному сусіду Украйни.
 • 2006.05.23 | Stefan Seitz

  Дуже смішно. наступні - ...

  Вітряні Гори + Татарка.
  населення якраз 600,000.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.23 | gavrilaf

   Влучно. Рєспєкт (-)

 • 2006.05.23 | Стайєр

  Re: Вітаємо чорногорців із здобуттям незалежності

  Нестор пише:
  > Імперії таки розпадаються.
  >

  Як правило, з благословення дяді Сема.
 • 2006.05.23 | Ghost

  выбрали трудный путь

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.05.23 | backfire

  Re: Нет , ничего нового под Луной

  Главный закон истории работает: все в мире меняется и все остается по старому. Империи делят политических карликов с помошью своих холуёв.
  Черногорские холуи поняли что хозяйских денег на всех холуёв не хватит . США застряли в Ираке и Афгане , не знают что делать с Ираном и КНДР. Долг американского государства растет на 4 млрд долл в день, огромный деффицит в бюджете. Германские хозяева переживают глубокий экономический спад. Принято решение резко повысить НДС.
  Поэтому черногорские холуи приняли решение отделиться от белградских холуёв. Решение отделиться не вызвано никакими этническими или религиозными конфликтами а вызвано подленькой идеей побольше выслужиться перед Западом. Пану Нестору советую познакомиться с значение слова "колония" потому что среди грамотных людей он с своими бреднями про Черногорию как колонию Сербии будет выглядеть дураком.
  То же относится и тем "грамотеям" которые называют УССР колонией СССР.
  Что касается развала Союза Сербии и Черногории то все это играет на руку новой зарождающейся империи - России , пятой империи в истории России. Не за горами "независимость" косовских холуёв. Все это приведет к развалу всех постсоветских государств , кроме России, Прибалтики и Белоруссии. Прибалтика поглощена ЕСом, Белоруссия с годами войдет в одно государственное образование с РФ. В остальных постсоветских государствах идет развал. Фактически независим Нагорный Карабах, плавно дрейфующий через Армению в РФ. Скоро в Приднестровье состоится референдум о независимости . Пророссийские силы ( русские, украинцы и молдоване) ждут отмашки из Москвы , которая поступит после создания "независимого" Косова. Вспоминаются слова госсекретаря США после провала американцев получить индульгенцию в Совбезе ООН на вторжение Ирак. После того как Россия ясно и четко заявила что она наложит вето, американский госсекретарь заявил что отношения с РФ дороже чем иракская проблема. США из-за Приднестровья не будут ссориться с РФ. Результаты референдума будут более яснымит, практически 100% русских и украинцев и 90% молдован проголосуют "за".
  Начинается монтаж Пятой Империи. Далее очередь: Абхазия, Южная Осетия, Восточная Украина , Средняя Азия. Самое интересное что США возражать будут для вида. Им в принципе выгоден раскол постсоветских государств, потому что осколки не вошедшие в Пятую Империю будут полностью на американском содержании и во всем выполнять их волю.
  Немножко про перспективы Украины. Прошлый век шел процесс выделения из русского народа украинской нации. Этот длительный, сложный и противоречивый процесс то ускорялся ( 1917-1919, двадцатые годы, 1989-2001 годы), то замедлялся 30ые, 60ые,70 ые годы). Однако события с ноября 2004 по май 2005 ПОЛНОСТЬЮ остановили этот процесс и сделали формирование украинской нации фактом прошлого. В процессе рождения нации это был выкидыш. И теперь уже НИКОГДА не будет никакой украинской нации в границах нынешней Украины. Создании нации возможно в ходе длительного исторического процесса в Восточной Галиции ( Галичина) но для неё ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно независимое галицкое государство. Но есть ли на это время учитывая процессы глобализации?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.23 | montrealais

   Re: Нет , ничего нового под Луной

   очередной словесный понос - не более
  • 2006.05.24 | Нестор

   Російські шовіністи біснуються? Добрий знак

   Не погана нагода всім нормальним людям ще раз привітати один одного з тим, що паразити на тілі здохлого СССР отримали болючий удар в зв"язку з здиханням аналогічного утворення :)

   Мабуть розуміють, що коли інші імперії здихають, то і їхня не воскресне :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.24 | backfire

    Re: Угу

    судя по реплике Вы не вняли доброму совету познакомиться с значением слова " колония". Если это понятие "нормальный" человек понимает так как Вы , то я ненормальный. Потому что привык думать а не питридеть малограмотно. Еще раз , невежда, советую познакомиться с понятием
    "колония". Иначе умные люди будут дураком считать.
    Еще раз советую. В последний.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.25 | Сергій Кабуд

     ви не просто ненормальний

     ви - наш ворог, побережіть себе
 • 2006.05.24 | Сергій Вакуленко

  Цікаво, а як у них буде з сепаратизмом чи з федералізмом?

  Якщо подивитися на офіційні попередні дані референдуму

  http://www.rrk.cg.yu/aktuelnosti/aktuelnosti.htm

  ситуація неабияк нагадує нашу ("поділена країна" тощо). Із 22 округів (а властиво, з 21, бо один — закордонний — зовсім малий і нерелевантний у цьому контексті) у дев'яти більшість висловилася проти незалежності. Із цих дев'яти вісім розташовані на сході та на півночі й межують із Боснією та Сербією (Андрієвіца, Беране, Жабляк, Колашін, Мойковац, Плужіне, Плєвля, Шавнік), і ще один (Герцеґ-Нові) — на узбережжі, поблизу хорватського кордону. При цьому в Андрієвіці "проти" 72%, а в Плужіне — майже 76%.
  Натомість найвища цифра "за" — аж на скрайньому сході (на кордоні з Косово), в Рожає (91%). Слідом ідуть знов-таки прикордонний з Албанією Улцінь (88,5%) та давня столиця Цетінє (86%). Щоправда, Бієло Полє (теж на сході, на кордоні з Сербією) дало майже 56% "за".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.24 | samopal

   Па вапросам сіпаратізма абращяцца па адрєсу:

   Масква, Кремль, Лічьна...
   Или в рігіанальниє атділєнія (сагласна сводкє паслєдніх ізвєстій із гарячіх точєк)...
 • 2006.05.25 | montrealais

  жоден із російських шовіністів, які розпинаються

  про змову заходу проти бідної Сербії, чомусь не згадує, що референдум був проведений за ВЗАЄМНОЮ згодою Чорногорії і Сербії. Плюс іще 55%-ний бар'єр - ознакадосить таки цивілізованого підходу до справи.

  До речі, московські політики бідкаються за втраченою Югославією більше ніж самі серби :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua