МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скільки коштує Проффесор?

05/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні на прес-конференції у Києві Юлія Тимошенко заявила, що до нардепів - представників БЮТ зверталися "ходоки" від Партії регіонів з пропозицією підтримати кандидатуру гр-на Януковича на посаду прем'єр-міністра України, пропонуючи від 10 до 15 мільйонів доларів США за "позитивне голосування" за яйцефоба.

Тимошенко розповіла, що всі "її" депутати повідомляли про факт звернень і про зміст розмов, пообіцявши, що наступного разу такі балачки, мовляв, будуть проходити за участи не тільки прихованих диктофонів і камер, але і Луценка.

Майдан-Інформ до Партії регіонів питань не має.
А от до Юлії Тимошенко - є. Одне. Що заважає Вам, Юліє Володимирівне, назвати прізвища?

Відповіді

 • 2006.05.24 | Мартинюк

  Тенденція небезпечна

  Таких депутатів можуть накупувати не тільки в БЮТ , але й в інших "коаліціянтів".

  В разі захоплення Януковичем таким способом посади премєра реальною є загроза перевороту з непередбачуваними наслідками.
 • 2006.05.24 | Чучхе

  Мені оця апеляція до Луценка сподобалась

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Тимошенко розповіла, що всі "її" депутати повідомляли про факт звернень і про зміст розмов, пообіцявши, що наступного разу такі балачки, мовляв, будуть проходити за участи не тільки прихованих диктофонів і камер, але і Луценка.

  Оскільки там, де Луценко, там і балаган, немає довіри і до іншої інформації.
 • 2006.05.24 | Sych

  А що дасть прізвище без диктофонів та камер?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сьогодні на прес-конференції у Києві Юлія Тимошенко заявила, що до нардепів - представників БЮТ зверталися "ходоки" від Партії регіонів з пропозицією підтримати кандидатуру гр-на Януковича на посаду прем'єр-міністра України, пропонуючи від 10 до 15 мільйонів доларів США за "позитивне голосування" за яйцефоба.
  >
  > Тимошенко розповіла, що всі "її" депутати повідомляли про факт звернень і про зміст розмов, пообіцявши, що наступного разу такі балачки, мовляв, будуть проходити за участи не тільки прихованих диктофонів і камер, але і Луценка.
  >
  > Майдан-Інформ до Партії регіонів питань не має.
  > А от до Юлії Тимошенко - є. Одне. Що заважає Вам, Юліє Володимирівне, назвати прізвища?
 • 2006.05.24 | Volodymir

  Відповідь

  Називаю призвища - Петренко, Іваненго, Череззаборногузадеріщенко-Перебийніс. Мне по фигу, а Тимошенко если назовет - будет еще более убедительной.
  В разговоры верю. Решение - очевидное. С той солянкой которая набрана в списки вроде уже даже и поздно пить борджоми.
  Экономика вопроса (комунисты - оптом) - 200 млн,отбивается только на хитрых налоговых схемах. Не очень много даже с учетом рисков.
  Потому ЮВТ и АВЮ как бы не пролететь со своими играми не получить очень полезный для Украины федерастичный аппендикс. Потому как в ГУАМе только у Украины проблем в конфликтной форме еще нет. Кое-кто считает, что это непорядок.
  Так что любимым лидерам - только совет да любовь, только совет да любовь - и без пидорастичных загибонов каждой из договаривающихся сторон.
  Потому что если и дошутятся, то оба сразу.
 • 2006.05.25 | backfire

  Re: Оранжевая забава !

  На Украине появилось новое развлечение. За последние полтора года оно повально охватило элиту. Называется она "А мне давали взятку". В ней уже отметились : Червоненко , Порошенко, Луценко, Бессмертный . Очень модно с экрана заявить : Мне давали ... миллионов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.25 | Адвокат ...

   Я-я! Натюрліх! Дурень,-- думкою багатіє. А Ви?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua