МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хроніки ГУБОЗ МВС України на 26. 05.2006 р

05/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На Донеччині викрито залізничного шахрая

За матеріалами відділу БОЗ на Донецькій залізниці прокуратурою порушено кримінальну справу за ч.4 ст. 190 (шахрайство в особиво великих розмірах) КК України стосовно підприємця - громадянина Російської Федерації. Незважаючи на те, що його фірма не була відповідним чином зареєстрована в державних органах, він уклав із залізницею кілька угод на ремонт техніки. Працівникам ВБОЗ вдалося встановити, що виконання цієї угоди обмежувалося, головним чином, складанням актів виконаних робіт, хоча насправді майже нічого не робилося. Сума завданих державі збитків становить понад 1,2 млн. грн.

На Сумщині затримано наркоділка

Працівниками УБОЗ Сумської області затримано 22-річного наркоділка, який спеціалізувався на маріхуані. Придбане у селян зілля конопель він дбайливо висушував та зберігав у схованці, облаштованій неподалік своєї квартири у місті Бердичіві. Затримали його тоді, коли він у тайнику на чужому авто перевозив понад 3,3 кг дурману до Москви. За цінами «чорного ринку» він міг отримати за свій товар понад 6,5 тис. доларів. Порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) та ч.3 ст. 309 КК України.

На Чернігівщині біля банку затримано озброєного молодика

Працівниками УБОЗ у центрі Чернігова біля обласного філіалу одного з комерційних банків затримано озброєного 25-річного місцевого жителя, який мав при собі пістолет ТТ з двома спорядженими магазинами. Зброю та набої вилучено. Розпочато слідчі дії.

From: Прес-служба presa@guboz.gov.ua
Date: Fri, May 26, 2006 4:00 am

Відповіді

 • 2006.05.28 | Сергій Кабуд

  ось приклад як луценко дурить Україну ідіотичною діяльністтю


  > На Сумщині затримано наркоділка
  >
  > Працівниками УБОЗ Сумської області затримано 22-річного наркоділка, який спеціалізувався на маріхуані. Придбане у селян зілля конопель він дбайливо висушував та зберігав у схованці, облаштованій неподалік своєї квартири у місті Бердичіві. Затримали його тоді, коли він у тайнику на чужому авто перевозив понад 3,3 кг дурману до Москви. За цінами «чорного ринку» він міг отримати за свій товар понад 6,5 тис. доларів. Порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) та ч.3 ст. 309 КК України.
  >


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua