МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знищенню дитячої бібліотеки у Полтаві – СТОП!

05/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно призначений голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев наказав припинити фактичне знищення обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

Таке рішення він прийняв миттєво після того, як зустрівся з представниками обласного комітету «Повернемо бібліотеку дітям» Тарасом Токарем, Анатолієм Банним і директором бібліотеки Леонідом Чобітьком 30 травня 2006 року.

Новий керівник області, маючи вищу юридичну освіту, ознайомився з документами, що свідчать незаконність придбання приміщення новими «власниками». Під час розмови з представниками громадськості Валерій Асадчев запевнив їх, що бібліотека відновить роботу в тому приміщенні, де вона знаходиться зараз і що він особисто, представляючи інтереси Держави, буде ініціатором нових судових позовів. Крім того, голова ОДА зателефонував виконуючому обов’язки начальника обласного управління МВС і попросив забезпечити охорону приміщення дитячого закладу культури.

В той же вечір, о 22.00 годині, в приміщення бібліотеки з’явилася охорона. А наступного ранку голова Полтавської облдержадміністрації особисто відвідав приміщення бібліотеки.

Схоже, що багаторічна війна за збереження дитячого закладу культури за допомогою В.Асадчева буде вирішена і 10.000 маленьких полтавців будуть гарантовано забезпечені Конституційним правом на навчання.

Джерело: http://www.opora.org.ua/

Відповіді

  • 2006.05.31 | Роман ShaRP

    Невже? Гм, так я можу пошкодувати, що не голосував за нього.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua