МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Диво ся стало!

05/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Девід Коперфільд нервово палить на балконі і можливо навіть гризе нігті. Печерський районний суд м.Києва утнув таке "чудо", що не лише здійснити, але і задумати нормальній (без мантії) людині не до снаги.

Відповідно до постанови Печерського районного суду м.Києва (у справі за позовом О.Северина до Міністерства юстиції України про визнання протиправною відмови у наданні текстів актів Кабінету Міністрів України під керівництвом В.Януковича) зазначені нормативні акти не є ні інформацією про діяльність уряду, ні офіційними документами, тобто відомостями і документами, яких громадянин може вимагати згідно з чинним Законом "Про інформацію".

І це не перебільшення, адже у постанові, котрою позивачеві відмовлено у задоволенні вимог, сказано, зокрема, дослівно таке: "судом встановлено, що запит позивача, направлений до Міністерства юстиції України, не є інформаційним запитом в контексті Закону України "Про інформацію", оскільки питання, поставлені в ньому, не відносяться до інформації, надання якої передбачено" цим Законом.

Подобається? Майдан-Інформу теж, страшенно. Весело. Позивач повідомляє, що скоро ми дізнаємося про те, якою буде реакція на жарти Печерської районної Феміди (колегія суддів Умнової, Остапчук, Кафідової) з боку Апеляційного суду м.Києва. Міністерству юстиції, своєю чергою, теж не рекомендуємо розслаблятися. Рівно як і ощасливленому спільними зусиллями міністерських чиновників та суддів гр-ну Януковичу.

Відповіді

 • 2006.06.01 | Александр

  Re: Диво ся стало!

  Чему тут удивляться в нашей Стране!? У на сплошные Коперфильды фокусники иллюзионисты!С прокуратуры Донецкой области нелзя получить никаких ответов, а то вы хотели получить с вышестоящей организации?

  35-й месяц без суда и следствия, без возбуждения уг.дела согласно ст.94 УПК Украины находится в заточении Москаленко Алексей с 1982г. рождения в СИзо №5 г.Длнецка.Вот диво! Как можно не имея поводов и оснований для возбуждения уг.дела однако, можно 35-й месяц держать в заточении в современной Донецкой инквизиции!!! А обратиться не к кому...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.01 | Михайло Свистович

   Re: Диво ся стало!

   Александр пише:
   >
   > 35-й месяц без суда и следствия, без возбуждения уг.дела согласно ст.94 УПК Украины находится в заточении Москаленко Алексей с 1982г. рождения в СИзо №5 г.Длнецка.Вот диво! Как можно не имея поводов и оснований для возбуждения уг.дела однако, можно 35-й месяц держать в заточении в современной Донецкой инквизиции!!! А обратиться не к кому...

   Надішліть мені на пошту svystovych @ gmail.com лінки на матеріали (вони були тут на Майдані), які розповідають про ситуацію (якесь звернення, лист тощо), я спробую підняти це питання під час зустрічі з Ющенком.
  • 2006.06.01 | Sean

   Рекомендую

   скористатися пропозицією Свистовича, котра є тут у гілці, а також звернутися за контактами, вказаними на сайті Української гельсинської спілки з прав людини тут: http://www.helsinki.org.ua/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua