МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

об"єднання українських сил

06/15/2006 | Микола
Деякі життєві погляди на сьогодення.
Світом правлять не люди, світом правлять ідеї! ( вислів невідомого філософа),
Що таке національна ідея? Щоб щось мати - треба захотіти.
Кожна повноцінна, здорова нація має своє бачення національної ідеї(кращого життя своїх членів), закладеної в національній культурі, звичаях, традиціях та способі життя.
Досягнути цього можна тільки шляхом активного усвідомленого захисту своєї культури, прикладення зусиль, жертовності та віри в реальність досягнення поставленої мети.
Для того, щоб було діло - повинна бути правильно сформульована мета - Програма дій. Знаємо мету - знаємо шлях. Відповідно - і словом, і ділом!
В залежності від наявних можливостей та способу життя національні ідеї одних націй передбачають досягнення мети власною працею, інших націй - за рахунок результатів праці інших. Це вічний закон суспільного життя. Поєднати ці інтереси практично неможливо. Консенсунс між ними - це утопія, обман.
Культура українців ніколи не зазіхала на чуже. Споконвічно виховувала повагу до результатів своєї творчої праці.
Нації, які не здатні організуватись на засадах патріотизму навколо своїх лідерів для захисту культури, способу життя та держави, винищуються сильнішими, виконуючи їхні підступні, спотворені та фальшиві ідеї.
Метою штучно створеної нації - радянських людей(нових українців) являється тупікова ідея споживацтва( матеріалізму) - бізнесу, продажності, п"янства, розпусти, наживи, ситого бездуховного життя та інш. Що в кінцевому результаті приводить такий народ до єдиного - самознищення.
На сьогодняшній день існуючий стан електорату задовільняє і, відповідно підримується основними лідерами виборчих "Перегонів", послідовниками сил зла старої системи влади та зрадниками національних інтересів(свідомими і несвідомими), для збереження свого стану, спекулюючи довірливостю безвідповідально пропонують різні популістичні ідеї, не пропонуючи зрозумілої, обгрунтованої програми дій.
Існує неписаний Закон життя - народ має таку владу, яку заслуговує.
"...Вищі сили не визнають людського нейтралітету. Тих, хто їм не сприяє через незнання чи недовіру, вони зараховують до тих, хто їм протидіє. Усі люди в такий спосіб беруть участь в боротьбі вищих сил як не по один, так по другий бік..." (Тарас Кінько, Благодійний фонд"Місія інтелектуальних ініціатив")
На сьогодняшній день з моєї точки зору заслуговують на увагу тільки декілька партій, які при умові об"єднання навколо спільної програми дій могли б виступати виразниками інтересів українського народу
Народний Рух України за єдність
Українська консервативна партія
Партія "Свободи"
Партія національно-економічного розвитку України
Партія "Віче"
Можливо ще якісь партії

З повагою,
голова ГО КМСС "Світоч"
тимчасовий координатор української Програми Розвитку "Спільна дія"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua