МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Надії-мрії-пропаганда-брехня ...

06/21/2006 | hrushka
За царату Уракїнський нарід терпів. Не було краще за Сов`єтського Союза, голодомор ми добре пам`ятаємо або про него чули. Від 1945 до 1991 західні держави, чи виграли чи прогарали війну, давно помирились та зажили природним життям, коли сов`єти ще жертвували свої невдачі на “престолі патріотизму”. Після незалежности ми всі вірили, що до 10 років у нас буде так добре як це було в Польщі в 1991. Очевидно ми не змогли того осягнути за 15 років. Важкий подех з Москви дув через Україну за часів Кравчука та Кучми й ніщо не змінилось. Нарід далі терпить.

Демократія нікому не насипить гроші в кишеню, це ясно, однак демократія дає бажаючим нагоду вплинути на уряд. Помаранчеве повстання це виразно вказало. Ну й що? Чи можем щонебудь кращого надіятись з Москви тепер де Росія така себе певна з своїм газом? Я дуже сумніваюсь! Я обіцянкам-пропаганді з Росії не довіряю. Я з шампкою в руках під дверми не буду чикати. Др. Кирило Трильовський, посол до віденьського парляменту, помилився, думаючи що українці здебільшого виявляють рабський дух.

Нам всім відомо як було в Литві в 1991 році й як тепер. Москва тоді також Литві грозила не вступати в НАТО. Подивімся як там тепер є. Ми не мусимо других осіб пояснень щодо зміни в Польщі від 1991 до тепер. Нам потрібно новий підхід до розв`язки положення. Ми мусимо думати поза коробкою! Обов`язково відчинити віконце до НАТО та лишити троха свіжого повітря із заходу. Потрібно звернути увагу як західні держави користуються з різним родом потуги (газ, природна олива, вуголь, бензина, алькоголь, соняшні лучі, вітер, русло ріки, ядерна потуга, метан). Наче Джон Гербст вказав, що в 2005 році Україна споживала два з половиною разів більше потуги ніж Польща для виробництва товару $1.000 вартости. Обережне, обмірковане та дійове користування потуги може значно підвищити виробництво без додаткової потреби потуги й тим самим зменшити залежність від доставки оливи, газу чи чогонебудь з других держав. Такі поліпшення залежать від дослідів в наших вище наукових та дослідчих закладів, котрі ми мусимо здорово доглянути.

Приязні друзі коресно мати, однак на них чим менше покладатись, тим краще. Білорусь наче висилає своїх науковців та знавців оглядати сільсько-гоподарске користування гною в Німеччині. Цей гній перероблюють в метан для палева. В цей спосіб зменшують забруднення довкілля та зменшують потреби пальної потуги.

Тепер не є пора жалувати та нарікати що ми могли зробити й що не зробилось за урпави Кравчука та Кучми. Тепер пора зокотити рукави та братись до праці. Нехай менула неувага буде нам наукою. Найвищий час думати поза коробкою. НАТО не торговельна установа й нікому військово не грозить, зате з НАТО-м приходе інший підхід до розв`язки труднощів та довіря других народів. Ми вже досить обіцянок з Москви отримали, минувші співдії найкращий вчитель. Перестаньмо нарікати, бо то нікому не поможе, а розсудно берімся до справи. Приповідка каже, що коли положення поважне, поважні беруться до праці.

Уряд змусить впровадити докладні вказівки користування потуги як також суворі покарання тих що не дотримується розпоряджень. Потрібно виповісти “потузі” боротьбу, в котрі кожен мешканець мусить брати особисту участь. Може щось на спосіб як за війни в Англії кожна родина була зобов`язана в ночі сильно заслоняти вікна, щоби ні крихітки світла не викрадалось з вікон. Тепер ми не сміємо лишити ні крихітки потуги-тепла, щоби нам втікло. Справа поважна, зате ми не леш подолаєм труднощі але ще при тім багадо дечого навчимось. Ці кроки потрібно впроваджувати тепер, не завтра. Обов`язково вже тепер прилагоджуватись до земи. Вікна й двері змусять більш кріпко заченятись. І при цім змаганню не забуваймо Шевченка виклик “Обнімітe ж, брати мої, найменшого брата!”

Приповідка повчає: Ти роби, небоже, а Панбіг тобі допоможе!

Відповіді

  • 2006.06.21 | Сергій Кабуд

    ілюзії, бажане прийняте за дійсне, wishfull thinking

    >
    > Демократія нікому не насипить гроші в кишеню,

    особливо коли демократії в Україні не існує, а замість- совецькі вибори між бандитами та бувшими комунарями.

    >це ясно, однак демократія дає бажаючим нагоду вплинути на уряд.

    якої, демократії, немає в Україні. Немає також і уряду, бо керує москва. Уряд - в москві.




    >Потрібно звернути увагу як західні держави користуються з різним родом потуги (газ, природна олива, вуголь, бензина, алькоголь, соняшні лучі, вітер, русло ріки, ядерна потуга, метан).

    В Україні фактично неможлива вільна підприємницька діяльність, позабік державно-контрольованої бандитської мафії.


    >Наче Джон Гербст вказав, що в 2005 році Україна споживала два з половиною разів більше потуги ніж Польща для виробництва товару $1.000 вартости.

    Використовують значно меньше. Просто таким чином відмивають крадений газ та електрику, які продають підпільно в інші країни, а гроші крадуть до швейцарських банків, на нумерні рахунки.

    >Такі поліпшення залежать від дослідів в наших вище наукових та дослідчих закладів, котрі ми мусимо здорово доглянути.

    промосковська влада в Україні знищує системно тих потужніх конкурентів, які могли б створити фірми рiвня Майкрософт, etc. і відповідно підняти фінанси, які б дали можливість змінити режим.


    > Тепер не є пора жалувати та нарікати що ми могли зробити й що не зробилось за урпави Кравчука та Кучми. Тепер пора зокотити рукави та братись до праці.

    Режим ющенка не відрізняється, так само неможлива підприємницька діяльність в нормальних умовах.


    > Уряд змусить впровадити докладні вказівки користування потуги як також суворі покарання тих що не дотримується розпоряджень. Потрібно виповісти “потузі” боротьбу, в котрі кожен мешканець мусить брати особисту участь.

    цей уряд прагне вкрасти все, що кучма не встиг. Інше їх ніколи не цікавило і не зацікавить. Їх треба валити і сажати в клітки.



    > Приповідка повчає: Ти роби, небоже, а Панбіг тобі допоможе!

    Нажаль це не є актуальним, коли актуальним є:

    Поховайте та Вставайте!
  • 2006.06.21 | Sire

    Re: Надії-мрії-пропаганда-брехня ...

    hrushka пише:
    > За царату Уракїнський нарід терпів. Не було краще за Сов`єтського Союза, голодомор ми добре пам`ятаємо або про него чули. Від 1945 до 1991 західні держави, чи виграли чи прогарали війну, давно помирились та зажили природним життям, коли сов`єти ще жертвували свої невдачі на “престолі патріотизму”. Після незалежности ми всі вірили, що до 10 років у нас буде так добре як це було в Польщі в 1991. Очевидно ми не змогли того осягнути за 15 років. Важкий подех з Москви дув через Україну за часів Кравчука та Кучми й ніщо не змінилось. Нарід далі терпить.
    >
    > Демократія нікому не насипить гроші в кишеню, це ясно, однак демократія дає бажаючим нагоду вплинути на уряд. Помаранчеве повстання це виразно вказало. Ну й що? Чи можем щонебудь кращого надіятись з Москви тепер де Росія така себе певна з своїм газом? Я дуже сумніваюсь! Я обіцянкам-пропаганді з Росії не довіряю. Я з шампкою в руках під дверми не буду чикати. Др. Кирило Трильовський, посол до віденьського парляменту, помилився, думаючи що українці здебільшого виявляють рабський дух.
    >
    > Нам всім відомо як було в Литві в 1991 році й як тепер. Москва тоді також Литві грозила не вступати в НАТО. Подивімся як там тепер є. Ми не мусимо других осіб пояснень щодо зміни в Польщі від 1991 до тепер. Нам потрібно новий підхід до розв`язки положення. Ми мусимо думати поза коробкою! Обов`язково відчинити віконце до НАТО та лишити троха свіжого повітря із заходу. Потрібно звернути увагу як західні держави користуються з різним родом потуги (газ, природна олива, вуголь, бензина, алькоголь, соняшні лучі, вітер, русло ріки, ядерна потуга, метан). Наче Джон Гербст вказав, що в 2005 році Україна споживала два з половиною разів більше потуги ніж Польща для виробництва товару $1.000 вартости. Обережне, обмірковане та дійове користування потуги може значно підвищити виробництво без додаткової потреби потуги й тим самим зменшити залежність від доставки оливи, газу чи чогонебудь з других держав. Такі поліпшення залежать від дослідів в наших вище наукових та дослідчих закладів, котрі ми мусимо здорово доглянути.
    >
    > Приязні друзі коресно мати, однак на них чим менше покладатись, тим краще. Білорусь наче висилає своїх науковців та знавців оглядати сільсько-гоподарске користування гною в Німеччині. Цей гній перероблюють в метан для палева. В цей спосіб зменшують забруднення довкілля та зменшують потреби пальної потуги.
    >
    > Тепер не є пора жалувати та нарікати що ми могли зробити й що не зробилось за урпави Кравчука та Кучми. Тепер пора зокотити рукави та братись до праці. Нехай менула неувага буде нам наукою. Найвищий час думати поза коробкою. НАТО не торговельна установа й нікому військово не грозить, зате з НАТО-м приходе інший підхід до розв`язки труднощів та довіря других народів. Ми вже досить обіцянок з Москви отримали, минувші співдії найкращий вчитель. Перестаньмо нарікати, бо то нікому не поможе, а розсудно берімся до справи. Приповідка каже, що коли положення поважне, поважні беруться до праці.
    >
    > Уряд змусить впровадити докладні вказівки користування потуги як також суворі покарання тих що не дотримується розпоряджень. Потрібно виповісти “потузі” боротьбу, в котрі кожен мешканець мусить брати особисту участь. Може щось на спосіб як за війни в Англії кожна родина була зобов`язана в ночі сильно заслоняти вікна, щоби ні крихітки світла не викрадалось з вікон. Тепер ми не сміємо лишити ні крихітки потуги-тепла, щоби нам втікло. Справа поважна, зате ми не леш подолаєм труднощі але ще при тім багадо дечого навчимось. Ці кроки потрібно впроваджувати тепер, не завтра. Обов`язково вже тепер прилагоджуватись до земи. Вікна й двері змусять більш кріпко заченятись. І при цім змаганню не забуваймо Шевченка виклик “Обнімітe ж, брати мої, найменшого брата!”
    >
    > Приповідка повчає: Ти роби, небоже, а Панбіг тобі допоможе!

    Грушко, навіщо забруднювати мову англіцизмами (це, звісно офтопік:)))

    А по суті, шановна Грушко, не можна йти вперед з повернутою назад головою (це сказав один міністр - досить цікава і неординарна особистість, але має одну ваду - обіймав посаду при режимі Кучми і зробив багато для наближення нашого законодавства до права ЄС, звісно у своїй галузі), ви ж пропагуєте те, що робили комуністи 70 років: потерпіте і до 80го року в країні буде комунізм (ви пригадуєте, хто автор цих слів?). При чому Москва до наших проблем (я живу в Україні)? Досить легко шукати ворогів ззовні. А головний ворог - в середині України, при чому географічно розташований в самому серці держави. Головний ворог - як кажуть кляті москалі :))) "тараканы в голове". Москва у порівнянні з ними - приємний і чемний сусід:)))
    Знаєте, як можна охарактеризувати сучасну Україну? Республіка похованих надій. (ідея не моя). Колись я думав поставивти до рамки і повісити в своєму кабінеті посвідчення революціонера. Зараз я заховав його подалі і волію не згадувати. Я розумію, що alternative was desparate. Але ... але ...
    Вже минув той час, коли можна було закликати "затянуть потуже пояса". Головне завдання держави має бути: не заважай! не втручайся! не нашкодь!
    Знаєте, друже Грушко, хто зрадив Україну? Це зробили націонал-патріотичні партії, які відсторонилися від дій, коли був момент діяти. Тому зараз - час збирати каміння.
    НАТО не є панацея. Це навіть не проблема, що вимагає негайного вирішення.
    На мою думку, ціни на газ - не є проблемою. Це стимул нашій економіці оптимізуватися, провести реконструкцію, модернізуватися, в цьому я з Вами згоден. Але питання не тому, щоб за прикладом Великої Британії, "заклеювати вікна" чи утеплюватись.
    Але питання зараз, наче по-Чернишевському "Что делать?", але в широкому сенсі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.21 | Сергій Кабуд

      Тому зараз - час збирати каміння. і почати влучно кидати

      це і є відповідь на :

      > Але питання зараз, наче по-Чернишевському "Что делать?", але в широкому сенсі.

      Совок продовжує існувати у вигляді НЕП 90х-2000х років, шляхом прихватизації та рекету з телебаченням. Вони нічого не віддадуть за так. Буде бійка.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.21 | Sire

        Re: Тому зараз - час збирати каміння. і почати влучно кидати

        Сергій Кабуд пише:

        >
        > Совок продовжує існувати у вигляді НЕП 90х-2000х років, шляхом прихватизації та рекету з телебаченням. Вони нічого не віддадуть за так. Буде бійка.

        Мені все ж таки здається, що процес буде більш мирним. "Процес первоначального накопления капитала", як казав Маркс, закінчився. А щодо бійки, то вони вже давно (відносно) відбувається іншими методами.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.22 | Сергій Кабуд

          накопичення капіталу є міф, який не працює в сучасному світі

          як то описували бездарі марксизму

          інші чинники, інші цінності.

          Зараз онде через телеекран можна керувати міліардами довбаків, наприклад примусивши їх дивитися разом, як купка імбицилів ганя шкіряного м'яча по полю. Ще й примусити їх купити пива і стати ще тупішими. Вони ж, ці міліарди довбаків, лише радіють від того.

          це крутіше за будь яку чорну магію чи навіть ядерну зброю.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.22 | Sire

            Re: накопичення капіталу є міф, який не працює в сучасному світі

            Сергій Кабуд пише:
            > як то описували бездарі марксизму
            >
            > інші чинники, інші цінності.
            >
            > Зараз онде через телеекран можна керувати міліардами довбаків, наприклад примусивши їх дивитися разом, як купка імбицилів ганя шкіряного м'яча по полю. Ще й примусити їх купити пива і стати ще тупішими. Вони ж, ці міліарди довбаків, лише радіють від того.
            >
            > це крутіше за будь яку чорну магію чи навіть ядерну зброю.

            Сергію, Homo Lundens - і це ніяк не змінити:))) (Це описав ще Гейзинга)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.06.22 | Сергій Кабуд

              тоді не було "хвутболу+пива+телебачення"- смертельний коктейль

              а люди їли сало і картоплю, і ОТАКІ в усіх пики були:

              Дія четверта.

              Жан Маре і Фантомас сидять в барі і п'ють коктейля.

              Жан Маре. (зухвало)
              Мені Віолетта часи подарила. П'ятьсот карбованців стоять. (дістає часи Орієнт і пиздить їми об стол) Бачиш! А їм ніхуя!

              Фантомас. (переконано)
              Це не наші. Мені Травіата теж галстук подарила, щоб не пиздив. (обидва регочуть)

              http://www.vesna.org.ua/txt/podervl/janmare.html
    • 2006.06.22 | hrushka

      Re: Надії-мрії-пропаганда-брехня ...

      Не потрібно ясновидця чи тлумача пояснити в якім положенні тепер Україна. На підставі як Росія поводилась з Україною в минулім і то до теперішних часів, можна зрозуміти що від неї можна очікувати. Тут не має жадної ілюзії, все так як на дошці.

      Як я споминав, помаранчева риволюція вказала, що на державні рішення можна вплинути. Це забрало багато зусиль, однак незалежність вимагає багато труду. Зібрався народ тоді, то може зібратись і тепер та вказати урядови щоби ноги не волочив. Може тепер явилась інша особистість, котра поведе нарід. Обставини творять провідників.

      Тут справа ходе в будучність держави й нам найвищий час думати поза коробкою, ми дуже обмежені сидівши за довго в сов`єтські коробці. Співпраця з НАТО-м може дати ту можливість, як я це вже споминав - свіжого повітря із заходу необхідно дістати. Ми`ж душемось від московського, важкого подеху! Світ мустиь зрозуміти, що Україна вільна держава та має право заглянути на всі сторони. Чи Росія оденока світова держава? Вагання державної управи та народу творить сумнів на заході. Вимоги котрі ставиться народові важкі, однак виглядає, що помаранчева революція No. 2 тепер мусить зробити свій вступ!

      Гаразд. Ми знаєм чим Росія нам грозить але ми боїмось ближче розглянути що можем навчитись із заходу. Наука коштує гроші та праці, тому потрібно ... та я вже все в перші заувазі написав. Чого себе повторяти? Ми`ж не діти! Чи ми боягузи як це підозрівав Др. Кирило Трильовський?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.22 | Раціо

        ідіоми не перекладаються дослівно

        "й нам найвищий час думати поза коробкою"

        Це неможливо зрозуміти без зворотнього перекладу англійською.
      • 2006.06.22 | Sire

        Re: Надії-мрії-пропаганда-брехня ...

        Грушка,
        По-перше, пробачте, що гадав, що ви жінка. Мене ввев в оману ваш нік.


        hrushka пише:
        > Не потрібно ясновидця чи тлумача пояснити в якім положенні тепер Україна. На підставі як Росія поводилась з Україною в минулім і то до теперішних часів, можна зрозуміти що від неї можна очікувати. Тут не має жадної ілюзії, все так як на дошці.

        Ну, шановний, щодо поводження в минулому можуть існувати різні думки. Теза про те, що "на підставі як Росія поводилась з Україною в минулім і то до теперішних часів" не вбачається вірною. І "як на дошці" висновків робити не варто.
        >
        > Як я споминав, помаранчева риволюція вказала, що на державні рішення можна вплинути. Це забрало багато зусиль, однак незалежність вимагає багато труду. Зібрався народ тоді, то може зібратись і тепер та вказати урядови щоби ноги не волочив. Може тепер явилась інша особистість, котра поведе нарід. Обставини творять провідників.

        Це ви про кого? Якщо Ющенко, то повірте мені, що справа набагато складніша. Я просто бачу це зсередини.
        >
        > Тут справа ходе в будучність держави й нам найвищий час думати поза коробкою, ми дуже обмежені сидівши за довго в сов`єтські коробці. Співпраця з НАТО-м може дати ту можливість, як я це вже споминав - свіжого повітря із заходу необхідно дістати. Ми`ж душемось від московського, важкого подеху! Світ мустиь зрозуміти, що Україна вільна держава та має право заглянути на всі сторони. Чи Росія оденока світова держава? Вагання державної управи та народу творить сумнів на заході. Вимоги котрі ставиться народові важкі, однак виглядає, що помаранчева революція No. 2 тепер мусить зробити свій вступ!

        Грушко, знову ж таки, навіщо забруднювати українську англіцизмами:))) Чому ви думаєте, що "співпраця з НАТО-м може дати ту можливість"? І чому ви знову прив"язуєтесь до Росії? Це вже (далеке) минуле.
        По-друге, що думають на заході, це вже десяте питання.
        По-третє, не треба закликати до спроби № 2 - коли буде потреба, Київ (мешканці) сам вирішить, що треба повторити Майдан. Не грайтеся з такими гаслами. М"яко кажучи, не вам стояти проти озброєних спецназовців.
        >
        > Гаразд. Ми знаєм чим Росія нам грозить але ми боїмось ближче розглянути що можем навчитись із заходу. Наука коштує гроші та праці, тому потрібно ... та я вже все в перші заувазі написав. Чого себе повторяти? Ми`ж не діти! Чи ми боягузи як це підозрівав Др. Кирило Трильовський?

        Одна з головних проблем сучасної України, вибачте за різкість, в тому що діаспора, яка має підтримувати Україну, живе виміром ХІХ сторіччя, штовкаючи державу у прірву політичної і соціальної кризи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.22 | Раціо

          Таки ой! І де Ви бачили ту страшну діяспору?

          Sire пише:
          > Одна з головних проблем сучасної України, вибачте за різкість, в тому що діаспора, яка має підтримувати Україну, живе виміром ХІХ сторіччя, штовкаючи державу у прірву політичної і соціальної кризи.

          Нарешті до мене дійшло! Так от хто заважав створити коаліцію всі ці місяці! Ось хто посадив Івченка у крісло з масажером, Литвина в президію НАНУ, і т.і. Все підступна діяспора.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.22 | Sire

            Re: Таки ой! І де Ви бачили ту страшну діяспору?

            Раціо пише:

            > Нарешті до мене дійшло! Так от хто заважав створити коаліцію всі ці місяці! Ось хто посадив Івченка у крісло з масажером, Литвина в президію НАНУ, і т.і. Все підступна діяспора.

            Раціо,
            Ви знову ж таки "сгущаете краски". Я ж як раз і казва про "тараканів у голові" наших співвітчизників, що пересічно називаються "політичною елітою". Діаспора не "підступна", вона не досить розуміє сучасні українські реалії. Адже набагато легше звинувачувати міфічну "Москву", аніж визнати, що сини України на чолі держави зовсім не мають навичків керувати країною.
            До ресі до крісла з масажером сів хто (за політичною партією)? І як накажете ставитися до такої політичної партії?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.06.22 | Сергій Кабуд

              а від них хазяї не вимагають вміння КЕРУВАТИ

              головне шоб були тупі і не лізли насправді до влади.
              Номенклатура сама знає шо робити і як. А в решті випадків є телефон до москви, а можна і як ющенко поїхати і домовитися особисто.
            • 2006.06.22 | Раціо

              І якe цe має значeння?

              Sire пише:
              > Ви знову ж таки "сгущаете краски".

              Ні, цього разу я відвeрто глузую

              > Діаспора не "підступна", вона не досить розуміє сучасні українські реалії.

              Діяспора нe має і нe можe мати впливу на внутрішньоукраїнські процeси, бо від самої діяспори лишилось нeнабагато більшe, ніж назва. Має сeнс говорити хіба про окрeмих осіб українського походжeння, як от власники "Віннeр-Форда" чи "Кінопалацу", алe я би поставив на них проти Вас у супeрeчці, хто "досить розуміє".

              > "Одна з головних проблем сучасної України, вибачте за різкість, в тому що діаспора, яка має підтримувати Україну..."

              Діяспора нeздатна підтримувати сeбe - про що мова взагалі? Яким боком цe "одна з основних проблeм України"?

              > До ресі до крісла з масажером сів хто (за політичною партією)? І як накажете ставитися до такої політичної партії?

              Я ніяк нe "накажу ставитися" -- цe у Вас калька з московського мислeння, в eвропeйських мовах нeмає таких словосполучeнь. Я ставлюся по ділах їхніх.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.06.22 | Sire

                Re: І якe цe має значeння?

                Раціо пише:
                > Sire пише:
                > > Ви знову ж таки "сгущаете краски".
                >
                > Ні, цього разу я відвeрто глузую
                >
                > > Діаспора не "підступна", вона не досить розуміє сучасні українські реалії.
                >
                > Діяспора нe має і нe можe мати впливу на внутрішньоукраїнські процeси, бо від самої діяспори лишилось нeнабагато більшe, ніж назва. Має сeнс говорити хіба про окрeмих осіб українського походжeння, як от власники "Віннeр-Форда" чи "Кінопалацу", алe я би поставив на них проти Вас у супeрeчці, хто "досить розуміє".

                І правильно б зробили:)))
                Але, гадаю, принижувати можливе значення діяспори теж не варто.
                >
                > > "Одна з головних проблем сучасної України, вибачте за різкість, в тому що діаспора, яка має підтримувати Україну..."
                >
                > Діяспора нeздатна підтримувати сeбe - про що мова взагалі? Яким боком цe "одна з основних проблeм України"?

                Ну, це я, мабуть, погарячкував. Як часто пишуть на цьому форумі, "пив та не закусував".
                >
                > > До ресі до крісла з масажером сів хто (за політичною партією)? І як накажете ставитися до такої політичної партії?
                >
                > Я ніяк нe "накажу ставитися" -- цe у Вас калька з московського мислeння, в eвропeйських мовах нeмає таких словосполучeнь. Я ставлюся по ділах їхніх.

                Це калька не з "московського мислення", а з російськомовного виразу ("как прикажете относиться"). Це одна з історичних формул, яких аткож багато і в англійській. Як бачете, на цій гілці англіцизми врівноважені русизмами:)))
        • 2006.06.22 | Сергій Кабуд

          про діаспору- це звідки таке?

          Україна чхала на Діаспору, якій мала б допомогати, як всі цивільні народи допомогали своїм діаспорянам і коли прийшов час, то діаспора повернулася і стала на варті безпеки і Ізраілю і Німеччини.

          Україна не визнає українства діаспори, бо України власне як сувереної країни не існує. Існує малоросійська теріторія транзиту, де поступово зменьшується населення.
        • 2006.06.22 | hrushka

          Re: Надії-мрії-пропаганда-брехня ...

          >Ну, шановний, щодо поводження в минулому можуть існувати різні думки. Теза про те, що "на підставі як Росія поводилась з Україною в минулім і то до теперішних часів" не вбачається вірною. І "як на дошці" висновків робити не варто.<

          Як було з тим вівчаром, що кликав "вовки! вовки!" а вовків не було. Скільки разів люди збігались рятувати, а вовків не було! Скільки разів Росія нам обіцяла "справедливість, рівноправ`я, дружбу, братерство!" Скільки разів ми повірили а які наслідки, роки за роками? Те все перечеркнути, бо тепер кращі обіцянки?!

          >Це ви про кого? Якщо Ющенко, то повірте мені, що справа набагато складніша. Я просто бачу це зсередини.<

          Хтось то підчас помаранчевого повстання зауважив, що буде "співати" годину як виберуть Ющенка. На запит що буде після того - піде в опозицію. Світ не начинає та кінчається Ющенком. В ту пору він був оден з котрим можна було змінити диктатуру. Тепер потрібно зробити коаліцію коресну народові. Ще оден крок вперед. Обставини творять провідників. Не засліплюймось теперішними провідниками, в нашім суспільстві доволі розумних та віданих людей.

          >Чому ви думаєте, що "співпраця з НАТО-м може дати ту можливість"? І чому ви знову прив"язуєтесь до Росії? Це вже (далеке) минуле.<
          >По-друге, що думають на заході, це вже десяте питання.<
          >По-третє, не треба закликати до спроби № 2 - коли буде потреба, Київ (мешканці) сам вирішить, що треба повторити Майдан. Не грайтеся з такими гаслами. М"яко кажучи, не вам стояти проти озброєних спецназовців.<

          Росія не є "менуле" і ніколи не буде. Людська поведінка ні поведінка держав легко не міняється. Я сам на Майдані нікого не притягну, очевидно тільки коли народові терпець урветься події начнуть відбуватисЬ.

          >Одна з головних проблем сучасної України, вибачте за різкість, в тому що діаспора, яка має підтримувати Україну, живе виміром ХІХ сторіччя, штовкаючи державу у прірву політичної і соціальної кризи.<

          Коли не вистачає доказів оправдати поведінку Росії супроти населення України та не маючи відваги щонебудь змінити, тоді обов`язково оправдання наченає "Ви" та "Ми", "бунтівники-діяспора" та "спокійний народ України" (дуже спокійні русофіли), "живуть вигідно за межами України та розказують" та "ми на місці жевемо тай найкраще знаємо наше положення".

          Чому українці що перенеслись поза межі України, чи то Німеччина, Англія, Америка, Бразилія тощо, скоренько доробляються та живуть по людськи. Чому Україна не могла доробитись за 15 років що Польща осягнула за 10 років (себто їх положення в 1991 р.)? Ви на цю заувагу не мали відповіди! Чому? Що дійсно тут загальний знаменник?!

          Коли ми не знаємо що спричиняє тиф чи малярію, то ми ніколи ті хворби не зможем унекнути. Коли ми не свідомі що спричиняє Україні поважні перешкоди, то ми ніколи не зможем біді запобігти. Коли Росія зменшила доставку газу менулої земи, то тільки щоби нам "допомогти" серед земи?! Коли в Україні більше населення користувалось українською мовою в 1991 ніж тепер, то це сталось саме від себе через себе?! Загляньмо як це інші держави роблять. Росія грозила Литві не вступати в НАТО в 1991 і подивіться як там в них тепер. Відченім люди очі!!!

          Не дурім себе. З Російов потрібно дуже обережно поводитись. То вже така наша судьба, але не відповідно даватись використовувати. Властиво нікому не відповідно в зуби руки класти, НІКОМУ! Україна має вишколену верству населення що може допровадити населення до вищого рівня життя. Не будьмо такими боягузами. Чи краще щоби нас поодиноко тлумили ніж разом? Наша родина мало що не опенилась в Сибіру задля нашого прізвища. Учиниця що написала кінцеву задачу українською опенилась в Сибіву! Тепер нікого на Себір не висилають, тільки в земі газ зачинять! Чи це відмінно від дослідів що сов`єти рішили виконати в Чорнобилю? Ну, що я скажу? ЯК СОБІ ПОСТЕЛЕМО ТАК Й ВИСПИМОСЬ!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".