МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не знаю, може оффтопік, але...

07/05/2006 | Георгій
...хочу сказати всім моїм "гамериканським" друзям і всім, хто святкує: - вітаю вас усіх з "гамериканським" Днем Незалежності, святом Четвертого Липня!

Гамериканці - дивні і смішні люди. Вони практично нічого не знають про інші країни, інші культури, і у своїй первісній наївності у своїй масі сповідають справжню ідолянську релігію, божеством якої є вони самі, їх нація, їх культура, їх держава, їх соціально-економічно-політичний устрій. Але при цьому вони якимось чином спромоглися досягти такого стану розвитку свого суспільства, в якому тільки якихось 20-25-30% населення матеріально бідує (тоді як в нашій коханій Україні це все ще десь як мінімум 50%, як би добре і як би *краще* за гамерикосів" не жили інші 50%).

Мені смішно, що ті, кого офіційна "гамериканська" історія і популярний міф вважають мало не святими отцями-засновниками їх держави, були переважно членами (і не просто рядовими членами, а й високопоставленими провідниками) ордену так званих Вільних Каменярів (масонів) - ордену, який стояв на принципово анти-християнських, анти-теїстичніх позиціях. Саме ця організація мала за свою ідеологію дуже анти-християнський принцип, яскраво-поетично відображений у гімні під назвою "Інтернаціонал": "никто не даст нам избавленья, ни Бог, ни царь, і ни герой, добьемся мьі освобожденья своєю собственной рукой." Ідейний провідник бунтівних американських колоністів, високопоставлений масон Томас Джефферсон у свій час написав горезвісний "Силабус," в якому він одноосібно вирішував, що насправді міг і чого не міг казати Ісус Христос, і в якому він (Джефферсон) називав святих апостолів "злодіяками" ("rogues").

Але це все так... Я не маю ніякої злості на Гамерику, навіть і при тому, що мене дратують її дитячо-наївне месіанство, її мілітаризм, її орвеллівське лицемірство щодо її внутрішнього устрою, який з роками стає все більш тоталітарним. Я все рівно дуже, дуже люблю чудовий американський народ, який подарував світові Емілі Дікінсон, Германа Мелвілла, Ралфа Волдо Емерсона, Генрі Торо, Едвіна Арлінгтона Робінсона, Дороті Паркер, Сільвію Плетт, Тенессі Вільямса, Ернста Гемінгвея, Вільяма Фолкнера, Джерома Девіда Селінджера, Вуді і Арло Гатрі, Боба Ділана, Пола Саймона і ще багатьох чудових, неперевершених у своєму роді митців, письменників, поетів, драматургів, бардів. Я щиро люблю цей народ, зичу йому всілякого добра, і вітаю його, як і всіх на його теренах сущих, зі святом його державної незалежності!

Смачного пива, гот-догів, гамбургерів і барбек"ю, "гамериканці"! Веселих і гучних вам фейєрверків! Happy Fourth!

Відповіді

  • 2006.07.05 | Englishman

    Re: Не знаю, може оффтопік, але...

    Георгій пише:
    > ...хочу сказати всім моїм "гамериканським" друзям і всім, хто святкує: - вітаю вас усіх з "гамериканським" Днем Незалежності, святом Четвертого Липня!
    >
    > Гамериканці - дивні і смішні люди. Вони практично нічого не знають про інші країни, інші культури, і у своїй первісній наївності у своїй масі сповідають справжню ідолянську релігію, божеством якої є вони самі, їх нація, їх культура, їх держава, їх соціально-економічно-політичний устрій.

    Ви досить сильно узагальнюєте (для науковця це є дивним). Особливо після 2001-го вони стали набагато більше цікавитися навколишнім світом. Дуже багато подорожують, доходи це дозоляють.

    > Але при цьому вони якимось чином спромоглися досягти такого стану розвитку свого суспільства, в якому тільки якихось 20-25-30% населення матеріально бідує (тоді як в нашій коханій Україні це все ще десь як мінімум 50%, як би добре і як би *краще* за гамерикосів" не жили інші 50%).

    По-перше, не бачу зв"язку між знанням про інші країни та рівнем заможності. По-друге, невже Ви дійсно важаєте, що 25-30% це мало? Чи це такий глибокий сарказм?



    > Але це все так... Я не маю ніякої злості на Гамерику, навіть і при тому, що мене дратують її дитячо-наївне месіанство, її мілітаризм, її орвеллівське лицемірство щодо її внутрішнього устрою, який з роками стає все більш тоталітарним.

    ІМХО, це насправді зовнішній лоск, пропаганда, що має дуже нерівомірний і не такий вже великий вплив на світосприйняття американців (в усякому разі меньший, ніж це може виглядати з Укрїни чи штату Місісіпі ;).


    >
    > Смачного пива, гот-догів, гамбургерів і барбек"ю, "гамериканці"! Веселих і гучних вам фейєрверків! Happy Fourth!

    Амінь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.05 | kvitka

      Re: Не знаю, може оффтопік, але...

      Znayete, krim tykh pershykh poselentsiv iz Lemkivshchyny, nikhto ne kashe "Hameryka". Tse v dekotrykh tykh nadzvychaino tuzhlyvykh i sumnykh pisniakh spivaly -- bud' zrava zemlytse, idu k Hamerytse.....
    • 2006.07.05 | Георгій

      Re: Не знаю, може оффтопік, але...

      Englishman пише:
      > Ви досить сильно узагальнюєте (для науковця це є дивним).
      (ГП) Є гріх, але я ж не претендую тут на якийсь серйозний науковий аналіз. Так, почуття висловлюю. :)

      >Особливо після 2001-го вони стали набагато більше цікавитися навколишнім світом. Дуже багато подорожують, доходи це дозоляють.
      (ГП) Завжди багато подорожували, але їхній етноцентризм, НМД, дуже заважає їм щось бачити в інших країнах, окрім суто туристського.

      >невже Ви дійсно важаєте, що 25-30% це мало? Чи це такий глибокий сарказм?
      (ГП) Звичайно ж багато... Бідність в Гамериці є, бідують тут в абсолютних цифрах мільйони людей, і їх становище дійсно жахливе. Наскільки я розумію, багато українців про це нічого не знають, живляться пропагандою про американський рай (хоча є і інша пропаганда). У порівнянні із Західною Європою американське суспільство має серйознішу проблему. Проте в Гамериці є досить великий середній клас (хоча й менший, ніж в Європі, і він зменшується), а в Україні його все ще не видно.

      > > Але це все так... Я не маю ніякої злості на Гамерику, навіть і при тому, що мене дратують її дитячо-наївне месіанство, її мілітаризм, її орвеллівське лицемірство щодо її внутрішнього устрою, який з роками стає все більш тоталітарним.
      > ІМХО, це насправді зовнішній лоск, пропаганда, що має дуже нерівомірний і не такий вже великий вплив на світосприйняття американців (в усякому разі меньший, ніж це може виглядати з Укрїни чи штату Місісіпі ;).
      (ГП) Та ні, це з Вашої кампусної Каліхворнії Вам дечого не дуже добре видно. :) :) :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.05 | Сергій Кабуд

        саме цікве конєшно про антихристиянство засновників

        Але цей пікантний момент ми як раз і пропустмо без уваги, хай буде як є :) З іншим так:

        >Особливо після 2001-го вони стали набагато більше цікавитися навколишнім світом. Дуже багато подорожують, доходи це дозоляють.
        > (ГП) Завжди багато подорожували, але їхній етноцентризм, НМД, дуже заважає їм щось бачити в інших країнах, окрім суто туристського.

        етноцентризм- це теж сильнувато, бо щонайменьше зараз тут 2 приблизно однакові за чисельністтю етноси- англосакський та латиноський, які в свою чергу роспадаються на підетноси по походженню з країн.

        Етноцентрізм про америку (мелтінг пот)- звучить пародійно.



        > (ГП) Звичайно ж багато... Бідність в Гамериці є, бідують тут в абсолютних цифрах мільйони людей, і їх становище дійсно жахливе.

        15 міліонів нелегальних рабів мабуть то дійсно бідують, але пашуть і відсилають гроші додому.

        Серед тутешніх важко уявити БІДНИХ за українським визначенням,
        бо квартири дають надурняк, годують теж на дурняк, чи треба ходити на кілька годин десь в установі працювати чи може вулицю мести. А так- на дурняк дадуть.



        >Наскільки я розумію, багато українців про це нічого не знають, живляться пропагандою про американський рай (хоча є і інша пропаганда). У порівнянні із Західною Європою американське суспільство має серйознішу проблему.

        Як це? Всі кого я знаю з Зах. Європи, німці наприклад, живуть бідніше. Інколи для європейця нормальний шматок м'яса є занадто коштовним.
        В США мінімальна зарплатав $5 на годину, а реально $50 на день- це мінімум, топто на місяць людина має $1000-

        це БІДНІСТЬ????????



        Проте в Гамериці є досить великий середній клас (хоча й менший, ніж в Європі, і він зменшується), а в Україні його все ще не видно.
        >
        > > > Але це все так... Я не маю ніякої злості на Гамерику, навіть і при тому, що мене дратують її дитячо-наївне месіанство, її мілітаризм, її орвеллівське лицемірство щодо її внутрішнього устрою, який з роками стає все більш тоталітарним.

        Чим погана віра в Свободу и демократичний устрій?

        Лише тим що в тих кого воно дратує її НЕМАЄ. То це ваша проблема.
        І наша перевага над Вами.

        А мілітарізм це НОРМАЛНЕ реалістичне відношення до совєцкої загрози, яка лише поглиблюється з роками, хоч формально ссср не існує, але продовжує існувати дефакто, як ворог Свободи і Демократії. Зокрема веде терористичну війну проти кожного з нас.


        > > ІМХО, це насправді зовнішній лоск, пропаганда, що має дуже нерівомірний і не такий вже великий вплив на світосприйняття американців (в усякому разі меньший, ніж це може виглядати з Укрїни чи штату Місісіпі ;).
        > (ГП) Та ні, це з Вашої кампусної Каліхворнії Вам дечого не дуже добре видно. :) :) :)


        А чого саме не видно?

        Я живу в НюЙорку, бачу все ще красивіше ніж з Каліфорнії.
        Бував тут скрізь, в будь-яких соціальних вествах, в різних регіонах, міг спостерігати і спостерігаю щоденно.

        Проблеми тут є, без сумніву, але нічого близького з тим про що Ви пишете.

        На мій погляд тут, так само як в Україні, проблеми з

        неадекватністю еліт до швидко змінюючугося життя.

        -Проблеми на рівні найвищіх судових рішень,

        -проблеми функціонування представницької демократії, коли політика взагалі не цікавить довгострокова перспектива, бо він живе лише до виборів,

        -проблема рабської праці нелегально ввозимих рабів

        -проблема політчного лобіювання, яке часто протирічить інтересам суспільства,

        -корупція до певного рівня

        -дуже роздута бюрократія, яка не соромиться відкрито нехтувати національними інтересами
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.05 | Георгій

          Всі держави засновані анти-християнами:)

          Сергій Кабуд пише:
          > Але цей пікантний момент ми як раз і пропустмо без уваги, хай буде як є :) З іншим так:
          >
          > >Особливо після 2001-го вони стали набагато більше цікавитися навколишнім світом. Дуже багато подорожують, доходи це дозоляють.
          > > (ГП) Завжди багато подорожували, але їхній етноцентризм, НМД, дуже заважає їм щось бачити в інших країнах, окрім суто туристського.
          > етноцентризм- це теж сильнувато, бо щонайменьше зараз тут 2 приблизно однакові за чисельністтю етноси- англосакський та латиноський, які в свою чергу роспадаються на підетноси по походженню з країн.
          (ГП) Етноцентризм - це їх термін, американський, і вони під ним розуміють не те, про що пишете Ви, а саме концентрацію виключно на своєму (мега? супер?)етносі, американському, з його суто американськими цінностями і уявами.

          > Етноцентрізм про америку (мелтінг пот)- звучить пародійно.
          (ГП) Претензії не до мене. :)

          > Серед тутешніх важко уявити БІДНИХ за українським визначенням, бо квартири дають надурняк, годують теж на дурняк, чи треба ходити на кілька годин десь в установі працювати чи може вулицю мести. А так- на дурняк дадуть.
          (ГП) То що, велферники, по-Вашому, "багаті?" Чи можна їх віднести навіть до середнього класу? До речі, я не знаю про квартири - у моєму містечку Старквілл, Місісіпі, десь половина населення велферники (переважно чорні), і живуть вони зовсім не в квартирах, а в жахливих хатках-розвалюхах. На приблизно 15000 цієї братії є аж три апартмент-гаузи, на кшталт тюремних корпусів. І рент там є, хоч вони й субсидовані.

          > >Наскільки я розумію, багато українців про це нічого не знають, живляться пропагандою про американський рай (хоча є і інша пропаганда). У порівнянні із Західною Європою американське суспільство має серйознішу проблему.
          > Як це? Всі кого я знаю з Зах. Європи, німці наприклад, живуть бідніше. Інколи для європейця нормальний шматок м'яса є занадто коштовним. В США мінімальна зарплатав $5 на годину, а реально $50 на день- це мінімум, топто на місяць людина має $1000-це БІДНІСТЬ????????
          (ГП) Звичайно ж бідність. Обжертися паршивим жирним м"ясом ця Ваша людина, звичайно ж, може, але чи може вона мати дійсно комфортабельне помешкання? Або відпочити три тижні на березі моря? Або заплатити за навчання навіть і однієї дитини в хорошому університеті? Лікувати діабет чи бронхіальну астму? Піти на пенсію у 60 чи навіть 65 років? Ні, не може. Не за дохід у тисячу баксів на місяць - і Ви це добре знаєте, пане Сергію.

          > Чим погана віра в Свободу и демократичний устрій? Лише тим що в тих кого воно дратує її НЕМАЄ. То це ваша проблема. І наша перевага над Вами.
          (ГП) Перепрошую, а звідки Ви знаєте, чи "у мене" "є" "Свобода" і "демократичний устрій?" Я дуже ціную те, що в Гамериці нема управдомів, жеків, і прочіх міністерств і відомств, які на повсякденному рівні життя диктували б мені, як мені жити, що мені робити на роботі, і т.д. (в Україні, наскільки я знаю з розповідей людей, які там живуть, цей диктат чинуш все ще є дуже болюча проблема). Але я і не ідеалізую Америку, а стараюся розібратися в конкретиці її устрою. Ви ж його, очевидно, ідеалізуєте, у Вас чується саме якась романтична віра в Америку. Добре, це справа Ваша, і я Вас за це не засуджую, але ж і Ви не нав"язуйте мені Вашого світогляду і не пихкайте про Вашу якусь там "перевагу."

          > А мілітарізм це НОРМАЛНЕ реалістичне відношення до совєцкої загрози, яка лише поглиблюється з роками, хоч формально ссср не існує, але продовжує існувати дефакто, як ворог Свободи і Демократії. Зокрема веде терористичну війну проти кожного з нас.
          (ГП) Поясніть, який "ссср" Ви маєте на увазі? Хто саме веде терористичну війну проти Вас і проти мене?

          > Проблеми тут є, без сумніву, але нічого близького з тим про що Ви пишете.
          (ГП) А про що я писав? Я взагалі не аналізував проблем. Я тільки похапцем висловив свої суто суб"єктивні враження про бідність велферників і погану освіченість американців, а також про зростання орвеллівського лицемірства у пропаганді (пан Englishman, наскільки я його зрозумів, з цим згодився, він тільки вважає, що ця пропаганда не впливає на життя американців, тоді як я думаю, що впливає). А з тим, що Ви нижче пишете, я згідний. Проте не будемо, мабуть, заглиблюватися, тому що це вже буде дійсно оффтопік для форуму про УКРАЇНСьКУ політику. Ще раз вітаю Вас і інших, в Гамериці сущих, зі святом Четвертого липня.
          >
          > На мій погляд тут, так само як в Україні, проблеми з
          >
          > неадекватністю еліт до швидко змінюючугося життя.
          >
          > -Проблеми на рівні найвищіх судових рішень,
          >
          > -проблеми функціонування представницької демократії, коли політика взагалі не цікавить довгострокова перспектива, бо він живе лише до виборів,
          >
          > -проблема рабської праці нелегально ввозимих рабів
          >
          > -проблема політчного лобіювання, яке часто протирічить інтересам суспільства,
          >
          > -корупція до певного рівня
          >
          > -дуже роздута бюрократія, яка не соромиться відкрито нехтувати національними інтересами
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.05 | Сергій Кабуд

            насправді США глибоко християнська країна

            > (ГП) Етноцентризм - це їх термін, американський, і вони під ним розуміють не те, про що пишете Ви, а саме концентрацію виключно на своєму (мега? супер?)етносі, американському, з його суто американськими цінностями і уявами.

            Можете навести приклад, бо НІКОЛИ не чув подібного. Не може бути етноцентризму на Обох узбережжях зокрема. Бо тут реально в ЕТНІЧНИХ околицях кожен 2й не розмовляє англійською. :) Може і 2 з 3 а то й 4 з 5.


            >

            > (ГП) То що, велферники, по-Вашому, "багаті?" Чи можна їх віднести навіть до середнього класу? До речі, я не знаю про квартири - у моєму містечку Старквілл, Місісіпі, десь половина населення велферники (переважно чорні), і живуть вони зовсім не в квартирах, а в жахливих хатках-розвалюхах. На приблизно 15000 цієї братії є аж три апартмент-гаузи, на кшталт тюремних корпусів. І рент там є, хоч вони й субсидовані.

            А шо є лише бідні і багаті? а просто середніх не може бути?
            Ваш регіон просто бідніший за середній, але прописки немає, вони можуть переїхати в Нюйорк чи ЛА і жити на 12 поверху проджекта, в окремій бетонній квартирі. Фрі кантрі :) Нічого поганого в проджектах немає. Самі квартири, не зважаючи на зовнішній вигляд будинку, є дуже комфортні.






            > (ГП) Звичайно ж бідність. Обжертися паршивим жирним м"ясом ця Ваша людина, звичайно ж, може, але чи може вона мати дійсно комфортабельне помешкання? Або відпочити три тижні на березі моря? Або заплатити за навчання навіть і однієї дитини в хорошому університеті? Лікувати діабет чи бронхіальну астму? Піти на пенсію у 60 чи навіть 65 років? Ні, не може. Не за дохід у тисячу баксів на місяць - і Ви це добре знаєте, пане Сергію.

            1.Мнясо не паршиве, а смачніше за будь-яке в Україні. Я щойно купив 2 тоненьких біфштекса за $3.29 і зробив татар стейк собі. З'їв удвох з красунею:) ніфігово і АБСОЛЮТНО не жирно. німці, італійці, англійці- взагалі мнясо вважають розкошами. Навіть австралійці живуть краще за європу.

            2. Три тиждні на березі моря- це в мене метром можна доїхати на Брайтан Біч. Там ЗНАЧНО краще за Одесу, Турцію, Билгарію, тощо.

            3.За навчання розумної дитини платить стипендія, а для тупих є державна позика.
            4.Діабет та астма лікуються бідним НА ШАРУ. Мому товарищу щойно зробили 2 операції на грижі. Медікейд забашляв. Робив супер хірург.

            5.прибуток $1000 на місяць - це НАЙМЕН=ШИЙ з можливих для працюючої людини. Середня платня разів в 3-4 більша. Працювати треба головою і буде ще більша.
            >
            > > Чим погана віра в Свободу и демократичний устрій? Лише тим що в тих кого воно дратує її НЕМАЄ. То це ваша проблема. І наша перевага над Вами.
            > (ГП) Перепрошую, а звідки Ви знаєте, чи "у мене" "є" "Свобода" і "демократичний устрій?"

            З вашіх коментарів про месіанство очевидно що Ви не розумієте суті американської політики.


            >Я дуже ціную те, що в Гамериці нема управдомів, жеків, і прочіх міністерств і відомств, які на повсякденному рівні життя диктували б мені, як мені жити, що мені робити на роботі, і т.д. (в Україні, наскільки я знаю з розповідей людей, які там живуть, цей диктат чинуш все ще є дуже болюча проблема).

            Насправді багато подібного є. Управдоми зокрема.

            >Але я і не ідеалізую Америку, а стараюся розібратися в конкретиці її устрою. Ви ж його, очевидно, ідеалізуєте, у Вас чується саме якась романтична віра в Америку. Добре, це справа Ваша, і я Вас за це не засуджую, але ж і Ви не нав"язуйте мені Вашого світогляду і не пихкайте про Вашу якусь там "перевагу."

            Та яка віра, - реальність. Все було аргументовано.


            >
            > > А мілітарізм це НОРМАЛНЕ реалістичне відношення до совєцкої загрози, яка лише поглиблюється з роками, хоч формально ссср не існує, але продовжує існувати дефакто, як ворог Свободи і Демократії. Зокрема веде терористичну війну проти кожного з нас.
            > (ГП) Поясніть, який "ссср" Ви маєте на увазі? Хто саме веде терористичну війну проти Вас і проти мене?

            Той ссср де КГБ перебрало владу в партії. Центр- в Кремлі. Пахан- путін.Методи- тероризм, зокрема 9-11.


            >
            > > Проблеми тут є, без сумніву, але нічого близького з тим про що Ви пишете.
            > (ГП) А про що я писав? Я взагалі не аналізував проблем. Я тільки похапцем висловив свої суто суб"єктивні враження про бідність велферників і погану освіченість американців

            А це як? Найкращі учбові заклади світу- американські. Більшість науки- американська, всі технології- американські. Але хтось людям миє мізки і ви отаке пишете :)

            , а також про зростання орвеллівського лицемірства у пропаганді (пан Englishman, наскільки я його зрозумів, з цим згодився, він тільки вважає, що ця пропаганда не впливає на життя американців, тоді як я думаю, що впливає).

            Де прапаганда? Вона є лише ПРОТИ УРЯДУ. Практично вся ЗМІ антиурядова.
            Ліцемірство в першу чергу в тому що приховують загрозу яка йде з Кремля. Думаю до цього причетна ФСБ.

            >А з тим, що Ви нижче пишете, я згідний. Проте не будемо, мабуть, заглиблюватися, тому що це вже буде дійсно оффтопік для форуму про УКРАЇНСьКУ політику. Ще раз вітаю Вас і інших, в Гамериці сущих, зі святом Четвертого липня.
            > >
            > > На мій погляд тут, так само як в Україні, проблеми з
            > >
            > > неадекватністю еліт до швидко змінюючугося життя.
            > >
            > > -Проблеми на рівні найвищіх судових рішень,
            > >
            > > -проблеми функціонування представницької демократії, коли політика взагалі не цікавить довгострокова перспектива, бо він живе лише до виборів,
            > >
            > > -проблема рабської праці нелегально ввозимих рабів
            > >
            > > -проблема політчного лобіювання, яке часто протирічить інтересам суспільства,
            > >
            > > -корупція до певного рівня
            > >
            > > -дуже роздута бюрократія, яка не соромиться відкрито нехтувати національними інтересами
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.05 | Георгій

              "Християнська країна" - оксюморон, як "крижаний вогонь"

              Сергій Кабуд пише:
              > А шо є лише бідні і багаті? а просто середніх не може бути?
              (ГП) А скільки цих "середніх" у США? А в Данії чи Великій Британії цих "середніх" менше, ніж у США, чи більше?

              > Ваш регіон просто бідніший за середній,
              (ГП) Так, але жахлива бідність є не тельки в нашому Діксіленді. Багато людей живе в злиднях, скажімо, в Апалачах (Західна Вірджінія, східна частина Кентуккі). Причому там є немало людей, які *працюють* і все-таки не можуть вибитися зі злиднів. Ось, до речі, один (з багатьох) лінків про бідність у США: http://www.osjspm.org/101_poverty.htm

              >але прописки немає, вони можуть переїхати в Нюйорк чи ЛА і жити на 12 поверху проджекта, в окремій бетонній квартирі. Фрі кантрі :) Нічого поганого в проджектах немає. Самі квартири, не зважаючи на зовнішній вигляд будинку, є дуже комфортні.
              (ГП) Ну, всі ж до Ню-Йорка чи Лос Анджелеса не переїдуть. Якби це було так просто, хто б загинув від Катріни, і чи наслідки цього урагану були б такою проблемою для США?

              > > (ГП) Звичайно ж бідність. Обжертися паршивим жирним м"ясом ця Ваша людина, звичайно ж, може, але чи може вона мати дійсно комфортабельне помешкання? Або відпочити три тижні на березі моря? Або заплатити за навчання навіть і однієї дитини в хорошому університеті? Лікувати діабет чи бронхіальну астму? Піти на пенсію у 60 чи навіть 65 років? Ні, не може. Не за дохід у тисячу баксів на місяць - і Ви це добре знаєте, пане Сергію.
              >
              > 1.Мнясо не паршиве, а смачніше за будь-яке в Україні. Я щойно купив 2 тоненьких біфштекса за $3.29 і зробив татар стейк собі. З'їв удвох з красунею:) ніфігово і АБСОЛЮТНО не жирно.
              (ГП) Ну, може у вас в Нью-Йорку так. Але давайте не зводити рівень нашої розмови до того, де м"ясо паршивіше (до речі, я тільки-що повернувся з України, так що про те, що ТАМ м"ясо несмачне, Ви мені не розповідайте:) ). Мова не про якості м"яса там чи тут, а про те, що споживання їжі з милості велферних агенств не визначає рівня багатства. Все-таки належність людини до середнього класу визначається здатністю цієї людини САМІЙ заплатити, своїми власними заробленими грішми, за житло, освіту, відпочинок, лікування і пенсію. У США цього НЕ можуть зробити відсотків так 25-30 населення, і цей прошарок зростає.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.05 | Сергій Кабуд

                Христос вчив віддавати кесарю шось там...

                Георгій пише:
                > Сергій Кабуд пише:
                > > А шо є лише бідні і багаті? а просто середніх не може бути?
                > (ГП) А скільки цих "середніх" у США? А в Данії чи Великій Британії цих "середніх" менше, ніж у США, чи більше?

                А хрін їх знає. Хто важко працює в США - стає міліонером, як правило.


                >
                > > Ваш регіон просто бідніший за середній,
                > (ГП) Так, але жахлива бідність є не тельки в нашому Діксіленді. Багато людей живе в злиднях, скажімо, в Апалачах (Західна Вірджінія, східна частина Кентуккі). Причому там є немало людей, які *працюють* і все-таки не можуть вибитися зі злиднів. Ось, до речі, один (з багатьох) лінків про бідність у США: http://www.osjspm.org/101_poverty.htm


                Тут ще є такі моменти:

                -не всі 'бідні' погоджуються на дармову допомогу
                -не всі бідні взагалі мають той мінімум мізків, щоб збагнути про наявність широченої системи допомоги як на локальному так і на штатному та федеральному рівнях.

                Наприклад:
                існувала така думка в російськомовних жидівських колах, що імігранти(не біжінці а ти що до родичів вїхали) не можуть отримати медицинську допомогу, таке інше на дурняк. А насправді все це реально і відрізняється від локальності до локальності. тАк само і решта допомоги- хто шукає той знайде шару.



                > (ГП) Ну, всі ж до Ню-Йорка чи Лос Анджелеса не переїдуть. Якби це було так просто, хто б загинув від Катріни, і чи наслідки цього урагану були б такою проблемою для США?

                Наскільки я в курсі, залишилося під Катриною не багато людей і переважно ті хто не хотіли їхати чи ті хто не розуміли що воно буде.

                так чи інакше світ не ідеальний і це нормально. Хтось завжди залишиться позаду.

                Вас думаю підсвідомо турбує відсутність тут патерналізму держави до людини, топто допомога є, але сама людина має її вимагати шоб отримати.



                >

                > (ГП) Ну, може у вас в Нью-Йорку так. Але давайте не зводити рівень нашої розмови до того, де м"ясо паршивіше (до речі, я тільки-що повернувся з України, так що про те, що ТАМ м"ясо несмачне, Ви мені не розповідайте:) ).

                Фігові продукти в Україні. Бував і їв різне. Може на приватному господарстві воно краще, але в київських супермаркета мереж

                Сільпо, Фуршет, тощо- абсолютно фігові продукти. Мнясо найбілш розчарувало. Якість і чистота їх - то взагалі катастрофа.

                В Нюйорку ще все дорожче ніж в решті країни.


                >Мова не про якості м"яса там чи тут, а про те, що споживання їжі з милості велферних агенств не визначає рівня багатства. Все-таки належність людини до середнього класу визначається здатністю цієї людини САМІЙ заплатити, своїми власними заробленими грішми, за житло, освіту, відпочинок, лікування і пенсію. У США цього НЕ можуть зробити відсотків так 25-30 населення, і цей прошарок зростає.

                Не можуть чи.. не хотять.

                В Європі на соціалці сидить до 40% довбайобів.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.05 | Георгій

                  Але ж Він не вчив робити з кесаря кумира

                  Сергій Кабуд пише:
                  > Георгій пише:
                  > > Сергій Кабуд пише:
                  > > > А шо є лише бідні і багаті? а просто середніх не може бути?
                  > > (ГП) А скільки цих "середніх" у США? А в Данії чи Великій Британії цих "середніх" менше, ніж у США, чи більше?
                  > А хрін їх знає. Хто важко працює в США - стає міліонером, як правило.
                  (ГП) То Ви за соціальний дарвінізм? :) Ну і що, Ви вже стали міліонером?

                  > Вас думаю підсвідомо турбує відсутність тут патерналізму держави до людини, топто допомога є, але сама людина має її вимагати шоб отримати.
                  (ГП) Так, турбує... Знову ж таки, я не злюся на Америку, мені в ній дуже добре, але я далеко не впевнений, що американська система дійсно така чудова, і мене дратує, коли американці купуються на міф про те, що вони мають право і навіть зобов"язані вчити інші народи, як жити. До речі, я бачу, що і Вас дещо тут у США турбує. Тому може ми з Вами не такі вже й різні. :)

                  > >Мова не про якості м"яса там чи тут, а про те, що споживання їжі з милості велферних агенств не визначає рівня багатства. Все-таки належність людини до середнього класу визначається здатністю цієї людини САМІЙ заплатити, своїми власними заробленими грішми, за житло, освіту, відпочинок, лікування і пенсію. У США цього НЕ можуть зробити відсотків так 25-30 населення, і цей прошарок зростає.
                  >
                  > Не можуть чи.. не хотять.
                  (ГП) Думаю, дуже багато з них просто не розуміє, ЩО треба робити в житті, і як саме треба це робити. Освіта в них ну дуже вже паршива (початкова, середня).

                  > В Європі на соціалці сидить до 40% довбайобів.
                  (ГП) Це погано. Я цього не знав, дякую за інфу.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.05 | Сергій Кабуд

                    Re: Але ж Він не вчив робити з кесаря кумира


                    > (ГП) То Ви за соціальний дарвінізм? :)

                    Я не в курсі що це .

                    >Ну і що, Ви вже стали міліонером?

                    як вам сказати- мені достатньо того шо маю. Я скромна людина і ленива.


                    > > Вас думаю підсвідомо турбує відсутність тут патерналізму держави до людини, топто допомога є, але сама людина має її вимагати шоб отримати.
                    > (ГП) Так, турбує... Знову ж таки, я не злюся на Америку, мені в ній дуже добре, але я далеко не впевнений, що американська система дійсно така чудова, і мене дратує, коли американці купуються на міф про те, що вони мають право і навіть зобов"язані вчити інші народи, як жити.

                    А де краще? Дійсно існуиюча політико-економічна система в США є неперевершеною та оптімальною. І як навязують? Краще б Україні навязали один раз ніж як ви пишете навязують десь комусь.






                    >До речі, я бачу, що і Вас дещо тут у США турбує. Тому може ми з Вами не такі вже й різні. :)

                    Мене турбують речі які ДІЙСНО хуйові, а не штампи з телебачення яке взагалі дивитися шкідливо.

                    >

                    > (ГП) Думаю, дуже багато з них просто не розуміє, ЩО треба робити в житті, і як саме треба це робити. Освіта в них ну дуже вже паршива (початкова, середня).

                    Освіта тут залежить у великій мірі від ініціативи учня та його батьків. Хто не хоче лишатися довбайобом- не лишається.

                    Давно хотів запросити Вас до Нюйорка, -
                    приїзжайте, можете в мене зупинитися, поспілкуємося. Тут дійсно дивне місце, і відчуття якогось надзвичайного інтелектуального стимулювання.
                    Ви заціните.. Мій імейл: kabud@maidanua.org


                    >
                    > > В Європі на соціалці сидить до 40% довбайобів.
                    > (ГП) Це погано. Я цього не знав, дякую за інфу.

                    Це ціфра зі стелі, з загальних фактів по європі від знайомих. У франції вона думаю вища.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.07.05 | Георгій

                      Дякую за запрошення. Може десь на День Подяки.

                      Сергій Кабуд пише:

                      > А де краще? Дійсно існуиюча політико-економічна система в США є неперевершеною та оптімальною.
                      (ГП) Не впевнений. Я був точно таким самим некритичним до США, як і Ви, аж поки не почав жити в південній глибинці. Не знаю, де краще "взагалі," але чорні велферники, та й "уайт треш" тут, у Діксі, живуть жахливо, просто по-свинськи, а це десь половина населення. А моя донька, супер-освічена випускниця Тулейну, яка зараз прийнята до аспірантури у Гарвард, каже мені, що вона і раніше, до нашого переїзду до Місісіпі, знала про таке саме свинське, безпросвітно бідне життя американців - її однокласників і їх батьків, у зовні чистенькому і надзвичайно гарному Сіетлі.

                      >І як навязують? Краще б Україні навязали один раз ніж як ви пишете навязують десь комусь.
                      (ГП) То Ви б хотіли, щоби армія США окупувала Україну, як Ірак? А перед тим підсмажила б бомбами моїх племінниць і мою матір у їх будинках, заради свободи і демократії? :(

                      > Мене турбують речі які ДІЙСНО хуйові, а не штампи з телебачення яке взагалі дивитися шкідливо.
                      (ГП) Та я ж не з телебачення взяв про месіанство і орвеллізм... Я телебачення дивлюся дуже мало, а моя дочка і взагалі не дивиться ніколи.

                      > Давно хотів запросити Вас до Нюйорка, - приїзжайте, можете в мене зупинитися, поспілкуємося. Тут дійсно дивне місце, і відчуття якогось надзвичайного інтелектуального стимулювання.
                      (ГП) Дуже дякую. Ми з дружиною мріємо побувати в Нью-Йорку. Наша дочка бувала там і каже, що це найкраще, що є у США. Ми поїдемо до неї у Гарвард на День Подяки, то може дійсно і до Вас заскочимо десь по дорозі. Або на Різдво. Дякую ще раз!
                  • 2006.07.05 | Нестор

                    Про освіту не треба ля-ля. Я тільки но з екзамену

                    Більших долбойобів ніж українці вже мабуть ніде немає. Рівень дебілізму випускників українських шкіл просто лякає.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.07.05 | Георгій

                      Re: Про освіту не треба ля-ля. Я тільки но з екзамену

                      Нестор пише:
                      > Більших долбойобів ніж українці вже мабуть ніде немає. Рівень дебілізму випускників українських шкіл просто лякає.
                      (HP) You'd be surprized...:)
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

                      уркаїна- країна стучкіних дітей

                      а взагалі наїзди на американську освітсистему завжди є тупі.

                      Хай краще зроблять і переможуть США по індустріям та наукам а також по соціальному розвитку ті, хто стверджує що освіта в них краще.


                      Нічого ГІРШОГО і поцоватого ніж освіта в Україні часів совка не можна уявити.

                      Освіта це не лише знати де на мапі світу який кізякстан,
                      а також і вміння захищати свою Свободу, якого в кугутні, яка переважно становить населення уркаїни, ніколи не було ні в зародишу ні в освітніх програмах ні в менталітеті.

                      Раби кастровані морально це і є біомаса кугутні.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.07.06 | Георгій

                        Україна - країна Петра Могили, Івана Мазепи,Павла Скоропадськогo

                        Не грішіть на свою землю...
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

                          Україна - Свята земля, а уркаїна- її сьогоднішній РЕАЛНИЙ стан

                          не треба тут соплів.

                          Ми маємо готуватися до війни за незалежність.

                          Вона стане невідємною часткою нашої історії, яка ще не відбулася.
  • 2006.07.05 | Сергій Кабуд

    ги, який Жорік смішний

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.05 | Георгій

      Дякую, радий, що Вам сподобалося :)

    • 2006.07.05 | Sych

      А ось і Серьогі Кабуду пєрсаналний падарачег:

      http://www.news24.com/News24/World/News/0,,2-10-1462_1962640,00.html

      CIA's bin Laden unit closed
      04/07/2006 22:15 - (SA)

      New York - The Central Intelligence Agency has closed a unit that for a decade had the mission of hunting Osama bin Laden and his top lieutenants, The New York Times reported in its Tuesday edition.

      The unit - known as Alec Station - was disbanded late last year and its analysts reassigned within the CIA counter-terrorist centre, officials told the paper.

      Intelligence officials said the realignment reflects a view that al-Qaeda is no longer as hierarchical as it once was, as well as a growing concern about al-Qaeda-inspired groups that have begun carrying out attacks independent of bin Laden and his top deputy, Ayman al-Zawahiri.

      Agency officials said that tracking bin Laden and his deputies remained a high priority and that the decision to disband the unit was not a sign that the effort had slackened.

      Instead, the officials said, it reflected a belief that the agency could deal better with high-level threats by focusing on regional trends rather than on specific organisations or individuals, the Times reported.

      ___________________________________________________________________


      Хтось мені не вірив що Бінладен це простий ЦРУшний виблюдок... Пардон, провокатор.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.05 | Сергій Кабуд

        це нагадало мені анекдот про гліста

        і родіну :)

        Я памятаю нашу невдалу спробу вести аргументовану логічну діскусію, але бачу шо СИСТЕМА повністю поглинула вашу свідомість.

        Ви навіть не помічаєте, як це відбувається
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.05 | Sych

          Блін, розсмішив. Система? Мене? І хто б це говорив?

          Внесистемний громадянин Штатів? :) Класні в тебе жарти, Серьога ;)

          Сергій Кабуд пише:
          > і родіну :)
          >
          > Я памятаю нашу невдалу спробу вести аргументовану логічну діскусію, але бачу шо СИСТЕМА повністю поглинула вашу свідомість.
          >
          > Ви навіть не помічаєте, як це відбувається
  • 2006.07.05 | Нестор

    А ще вони ...

    Значно менше брешуть за українців. Незрівнянно менше крадуть ніж українці. Вони законослухняні і не терплять порушення закону починаючи від своїх сусідів і закінчуючи високопосадовцями. Вони набагато патріотичніші за українців.

    Гамериканці значно добріші, вихованіші і люб"язніші. Там не п"ють безпробудно і набагато більше працюють. Вони не викидають своїх дітей на вулицю і в них пусті дитячі будинки. Тому вони змушені всиновлювати і лікувати українських дітей, яких українці покинули на призволяще.

    Ну це так ... просто для об"єктивності.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.05 | Георгій

      Re: А ще вони ...

      Не "вони," а їх середній клас. Щодо американських злидарів, то вони хіба що патріотичніші за українських. Але і п"ють, і брешуть, і крадуть вони так само (коли є можливість), і дітей кидають напризволяще, І не ввічливі вони бувають зовсім, досить-таки часто. Це я так, теж для об"єктивності.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.06 | SpokusXalepniy

        Та чого там, взагалі, довго казати...

        ... треба взяти з собою Шарпа, та й набити Нестору морду. Бо ніщо так не дратує, як щось більш-менш гарне, що є в Америці. І справа тут не в Несторі особисто... На його місці міг би бути будь-хто...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.06 | Роман ShaRP

          Спокус, браво!

          Вы только что так убедительно изобразили из себя идиота... Вы долго репетировали?


          >Бо ніщо так не дратує, як щось більш-менш гарне, що є в Америці.

          В Америке, как и в любой другой стране мира, было/есть и хорошее(например Кинг, Хайнлайн, Крайтон), и плохое - например, вы и Жора Буш.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.06 | SpokusXalepniy

            "Не надо оваций, к чему лишний шум."

            Роман ShaRP пише:
            > Вы только что так убедительно изобразили из себя идиота... Вы долго репетировали?
            В твоих устах это звучит как комплимент.
            >

            > > Бо ніщо так не дратує, як щось більш-менш гарне, що є в Америці.
            > В Америке, как и в любой другой стране мира, было/есть и хорошее(например Кинг, Хайнлайн, Крайтон), и плохое - например, вы и Жора Буш.
            "Ещё артиста знаю - Радж Капура -
            И касту йогов, странную из каст...
            "


            Ты уже прочел ту книгу, которую я тебе рекомендовал?
            По-моему, она немного вылечивает. Тебе понравится.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.06 | Роман ShaRP

              Ну, надо же как-то отметить ваши старания.

              SpokusXalepniy пише:
              > Ты уже прочел ту книгу, которую я тебе рекомендовал?

              Даже уже не помню, о какой книге идет речь. Можете не утруждать себя напоминанием ;), мне, как бы это так помягче выразиться, не нужны ваши советы.
      • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

        навіть і близько нічого подібного до кугутні як це ви написали

        їх не винищували за ознакою - кожен хто рипається десятками міліонів,
        ви просто ФАНТАЗУЄТЕ.

        Так, треба визнати-

        сучасний уркаїнець є стучкін онук, ворюга, брехун, безбожник і мудило,
        точнісінько як те чмо яке керує уркаїною, трьоглаве:

        ющенко-янукович-тимошенко
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.06 | Георгій

          Ви занадто стратегічно, глобально...

          Злидарі в Гамериці є, і вони такі самі, як і злидарі в інших країнах. Просто в Гамериці є ТАКОЖ і середній клас, який у своїй масі не має явних, кричущих ознак злидарів (пияцтво, злодійкуватість, ігноруваня закону тощо). В Україні цей середній клас все ще у зародковому стані. Треба його якось формувати. Але і в Гамериці, *ІМХО*, цей середній клас меншає і слабшає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".