Думки про останню українську зраду
07/09/2006 | Майдан-Крим
Майдан зрадили Мороз та „Наша Україна” – це очевидно, хоча нам показують картину конфлікту персоналій.
Думка того, хто відстоював Ющенка, про тих, хто вчора, 7 липня, зрадив Майдан.
Після Майдану вперше за часи Незалежності України і вперше в історії національно-демократичні сили були близькими до отримання влади. Але так її і не отримали. По–перше, через ведення бездарної кадрової політики, по–друге, через власні корпоративні інтереси та амбіції.
Згадаймо: парламентські вибори 2002 року. Переконливу перемогу тоді отримав блок „Наша Україна”, і реально в парламенті вони мали обрати свого спікера. Але не судилося. Їх переграли, і спікером став Володимир Литвин.
Згадаймо: президентські вибори 2004 року. Помаранчева революція привела до влади представника національно-демократичних сил Віктора Ющенка. Народ вірив і чекав. Президент не виправдав надії Майдану – святого для тих, хто жертвував собою задля України.
Нарешті - рік 2006-й. Що маємо сьогодні? Бездарну політику блоку „Наша Україна”, представники якого знову наступають на ті ж самі граблі, що і в 2002 році. Того, що відбулося вчора в парламенті, їм пробачити неможливо. Спікером став лідер соціалістів Олександр Мороз, досвідчений політик і фахівець своєї справи. Страшним є не той факт, що Мороз знов став спікером, а те, що він, ставши спікером завдяки "регіонам", знов веде їх до влади.
Ви скажете – причому тут „Наша Україна”? А при тому, що Олександра Мороза на спікера можна було затвердити й помаранчевою коаліцією. Тим більше, що фракція БЮТ була не проти. Зіграли амбіції й непомірні апетити „Нашої України”, представники якої поставили власні інтереси над інтересами України та тих, хто привів їх до влади. Жодних виправдань цьому не може сьогодні бути. Після таких подій можна ставити „жирний хрест” не тільки на репутації соціалістів, а і на блоці „Наша Україна” в цілому.
Нам дуже цікаво подають ситуацію як конфлікт персоналій „Мороз – Порошенко”, щоб в черговий раз „замилити очі” та уникнути зради Майдану. Але громадськість має зрозуміти, що зрадили Майдан саме представники блоку „Наша Україна” та Олександр Мороз, якому, здається, була відведена роль інструменту для відволікання під час створення „широкої коаліції” - ПРУ + НСНУ.
Після останніх подій бізнесовії частині „Нашій Україні” нічого вже не залишається, як терміново намагатися створити так звану широку коаліцію з Партією Регіонів та швиденько застрибувати в поїзд, який відходить, ламаючи собі ноги та голови.
А що робити нам, громадянам, для яких слова „майбутнє України” та „власні бізнесові інтереси” не є синонімами? По-перше - зробити висновки: влада - це величезна спокуса, і сподіватися, що політики без контролю з боку громади здатні цю спокусу витримати, недоречно. І позбутися марних очікувань, що якась дуже добра особа (або навіть 450 дуже добрих осіб) здатна зробити щось суттєве на користь країни без нашого контролю та допомоги. Тільки дійсно масовий та поширений громадській рух може стати запорукою для того, щоб влада була народною.
А тому нам залишається формувати знову патріотичні структури на оголеному правому фланзі. Структури політичні та структури громадські. Чи зможе цю прірву заполонити Блок Юлії Тимошенко - важко сказати. Скоріш за все в блоці „Наша Україна” відбудеться розкол і більшість нардепів будуть формувати власну політичну структуру або зіллються з БЮТ. Друга частина „Нашої України” разом з Президентом будуть пертися в "коаліцію" та намагатися формувати уряд. Не виключено, що представник „несунів” навіть стане прем’єром, за умови, що більшість міністерських крісел буде в регіонів. Це - найгірший для репутації НСНУ варіант, коли усі наслідки неминучого ПРУшного "дєрібану" будуть покладени на репутацію "померанчевого" прем'єра.
Вчорашня вистава у Верховному театрі драми і комедії України, на який перетворилася Верховна Рада, відбулася для глядачів, тобто - для народу. Без сумніву, створення коаліції „Наша Україна + Регіони” суттєво вдарило би по репутації і НСНУ, і ПРУ, і Президента. Щоб уникнути слова „Зрада” з усіх боків, піартехнологи НУ та ПРУ здійснили цю виставу - окозамилювання народу України задля збереження власних корпоративних інтересів.
„Не зрадь Майдан!” – вимагалі від нас представники Партії любителів Президента. Вчора саме вони Майдан і зрадили. Сподіваємося, що громадянам, для яких слово "Майдан" не є порожнім звуком, це стало не тільки жахливою несподіванкою, а й добрим уроком на майбутнє.
Перша публыкація - Майдан-Крим.
Від редакції. "Майдан-Крим" - це спеціалізована сторінка нашого сайту, де можна ознайомитися з останніми кримськими новинами, а також з поглядом на події в Україні через призму кримського бачення ситуації. Переглянути сторінку "Майдан-Крим" можна тут.
Відповіді
2006.07.09 | Надія
Re: Думки про останню українську зраду
Знову стогони всюди по форумах про те, хто винен.І головне невісткою як і завжди є НАША УКРАЇНА.
Чомусь амбіції Тимошенко всі вважають за благо, а амбіції Порошенка чи Мроза за зло і розвал чи провал демократії.
Ну люди добрі, та перестаньте ви вже шукати винних. А самі не винні що вічно покладаєтеся на ідолів?
А самі працювати закотивши рукави не хочете7
Ви що, всі чекали манни небесної від влади яку відстоювали на Майдані?
Чи не самі їм всім кричали УРА і СЛАВА?
Беріться до роботи краще. Не подобається це що зараз твориться, чому сидите в хаті а не на Майданах?
Виходьте і вимагайте змін, чи розпуску ВР, чи прийняття присяги суддями КС, чи відміни політреформи.
Не може один президент все це сам зробити. Йому потрібна наша допомога-кожного і з нас.
А то вічно стогните-вже на ригу хочеться їхати від тих стогонів-винен, винен, винен...
Беріться до роботи і не шукайте винних.
Винні ми перш за все самі, що вони такі.
2006.07.09 | ОРИШКА
Re: Думки про останню українську зраду
Роздуми та аналіз теж присутні, немає суцільного стогону.2006.07.09 | Надія
Re: Думки про останню українську зраду
Роздуми про що присутні в статті, не смію питатися?Роздуми в пошуку винних?
Я не розумію, як пошук винних причетний до роздумів.
Думаю, допоки будемо шукати винних,доти будемо дурачками і ляльками в руках отих політичних тварин.
Ще раз наголошую, що це ми винні, що вибрали цих тварин, як з одного боку так з другого, до влади, і немає чого стогнати і розпачати.
Зараз потрібно всім людям включати мозки в обороти і то швидко, поки нас не кинули ще раз-не вбили президента. А до цього йде, судячи з його радіозвернення. Так що всім потрібно бути напоготові захищати те, заради чого ми вийшли на Майдан-СВОБОДИ ВИБОРУ.
Я так розумію, що "Крупний Рогатий Скот" вже все поділив і готовий іти до кінця.
То ж будьмо пильні!
2006.07.09 | viktor
Re: Думки про останню українську зраду
Таку Україну стсорили Азаров та Медведчук.Партія регионів - партія ДПА. Азаров створив державу в державі: досьє на кожну фізичну особу та підприємства, слідчий апарат і дійшов до податкових судів.На цьому етапі зустрілися інтереси Медведчука - судова та правоохоронна діяльність. Найшли порозуміння (захід України був відданий брату Медведчука в частині податків).Ці люди працювали системно. В 2001 році, перед виборами, Азаров пішов з посади керівника партіїї регіонів. Медведчук ще в 2000 році пообіцяв з посади президента зробити нуль.Тому Конституційна реформа є частиною плану Медведчука з врахуванням особистих якостей Тимошенко та Мороза.(Саме тому одним із перших, з великим задоволенням, Медведчук поздоровив Мороза з обранням спікером). Тимошенко - тільки перша роль у будь-якій справі і за будь-яких яких дій. Під час помаранчевої революції, Ющенко, з метою запобігання кровопролиттю, погодився на Конституційну реформу, з врахуванням що Тимошенко подасть заяви депутатів до Конституційного суду. Поки тривав торг за міністерське крісло Тимошенко зібрала 60 підписів, а коли отримала посаду-сховала ці заяви в сейфі, і почала "приватизувати" Ющенка, в т.ч. ізолюванням від оточення. Порошенка випрвдав той же суд, який і виправдав Тимошенко. Де і в якій ситуації знаходяться російськігенерали, Лазаренко і як почуває себе зараз Ющенко, після тісної співпраці з Тимошенко?
Отже, я вважаю, що Мороз вчинив аморально. В той же час першою була зрада Тимошенко, коли вона на передала заяви до Конституційного суду, а почала "спасати" Україну в ранзі першої посадової особи в державі. Шановні чоловіки в оточенні Тимошенко, згадайте участь російських генералів, Лазаренко, Ющенка, Волкова та інших і зробіть висновки. Саме з цих підстав, Мороз, щоб не бути приватизованим, пішов на зраду. Окрім того, іншого моменту покерувати країною в Мороза не могло бути.
2006.07.09 | Nyshporka
Re: Думки про останню українську зраду
Світлі голови у кримчан, правду кажуть.Після деякої паузи "пересічним" почнуть втюхувати про історичну необхідність симбіозу НСНУ і ПР+СП. Але як би не заливалися ідеологи, зрада зрадою і залишиться. Нанайці мене зрадили, не социки. "Не зрадь Майдан", це ж треба так цинічно до свого народу...
2006.07.09 | Сергій Кабуд
Кримчани- найліпше зрозуміли суть подій
палець вгору не подіям а розумним кримчанам.радикалізуйтеся- це єдиний вихід.