МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

125 депутатів БЮТ вийшли з фракції (\)

07/24/2006 | Englishman
ДЕПУТАТИ ТИМОШЕНКО ВИЙШЛИ З БЮТ
www.ПРАВДА.com.ua, 24.07.2006, 10:11
125 депутатів Блоку Юлії Тимошенко підписали заяви про вихід з фракції.


За словами лідера блоку Юлії Тимошенко, рішення про вихід з фракції було ухвалено для того, щоб не залежати від так званої антикризової більшості, "яка 226 голосами може заблокувати намір патріотичної частини парламенту допомогти президенту оголосити про
дострокові вибори".

"Ми пропонуємо іншу процедуру , яка передбачена ч.6 ст. 81 Конституції: "у разі виходу депутату зі складу фракції його повноваження припиняються на підставі закону за рішенням вищого керівного органу партії чи блоку", - сказала вона.

За словами Тимошенко, усі 125 депутатів, навіть ті, що перебувають у відрядженні чи у лікарні, підписали документ.

Лідер БЮТ попросила однопартійців усно підтримати свою згоду.

При цьому один з депутатів зазначив: "Батьківщина нас не забуде".

Водночас Володимир Яворівський разом зі своїм підписом поставити підпис Романа Безсмертного, оскільки сподівається, що "Наша Україна" підтримає ініціативу БЮТ.

Депутати БЮТ звернулись до колег з "Нашої України" із закликом скласти депутатські мандати, зазначивши, що "президент сьогодні потребує підтримки усіх демократичних сил".

"На наступних виборах ми з вами об'єднаємо зусилля і виборемо остаточну спільну перемогу", - йдеться у зверненні БЮТ.

Українська правда

Відповіді

  • 2006.07.24 | Illia

    НУ на таке не піде - забагато бабла сплачено за "сідло" (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.24 | анаконда

      Re: НУ на таке не піде - забагато бабла сплачено за "сідло" (-)

      А це демарш скоріше не для НУ, а для Мороза. :) Нехай дістає із широких штанин золоту акцію і пензлює назад, в демкоаліцію... :) Бо інакше - хана всім сподіванням...
  • 2006.07.24 | Петр Тарасевич

    Глупо - если это сработает, то ВР буду распускать каждый год...

    Будет создавн прецендент, и уже ПРУ (или кто другой) через полгода таким же способом "распустит" парламент. Потом еще кто-нибудь еще через полгода. Потом еще. И так до бесконечности. У нас никогда не будет рабоающего парламента, пока в оппозиции суммарно будет более 150 депутатов.

    Глупо еще и потому, что не все так просто, и простой выход из фракции 125 членов партии, стоящих в списках партии первыми, ничего не меняет - на их место должны встать члены партии с номерами 126-250.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.24 | Предсказамус

      Умнее было бы, если бы Ющенко сам справился, согласен

      Вот только вопрос - а он справится?

      P.S. Проблема следующих в списке решается просто, исключением оставшихся в списке. БЮТ уже проверил, работает.
      P.P.S. Вашу точку зрения поддержал проффесор Зварич. Не настораживает? :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.24 | Shooter

        Немає в нього на це сьогодні юридичних підстав.

        Появляться аж післязавтра, але будуть відверто притягнуті за вуха.

        А от якщо 151 депутат перестануть ним бути - тоді в Ющенка з'явиться юридична лазєйка.

        З іншого боку - якщо Юля буде продовжувати діяти так, як вона діяла останніх півроку - дубово прямолінійно, - то Ющу особливого хосену розпускати ВР немає. А от якщо Юля переконає і Юша, і НУ, проти якої вона вела війну з вересня-2005, у тому, що БЮТ+НУ підуть на вибори у складі "Сили народу", тоді в Юща з'являється стимул Раду розпустити.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | Englishman

          Ваші вимоги стосуються обох сторін, чи не так?

          "На наступних виборах ми з вами об'єднаємо зусилля і виборемо остаточну спільну перемогу", - йдеться у зверненні БЮТ.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.24 | Shooter

            Звісно.

            Englishman пише:
            > "На наступних виборах ми з вами об'єднаємо зусилля і виборемо остаточну спільну перемогу", - йдеться у зверненні БЮТ.

            Це щире бла-бла-бла. Щоб це ним не було, потрібно просто публічно лідерам НУ та БЮТ сісти та підписати угоду про поступ на майбутніх виборах.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.24 | TrollSeeker

              Re: Звісно.

              Shooter пише:
              > Englishman пише:
              > > "На наступних виборах ми з вами об'єднаємо зусилля і виборемо остаточну спільну перемогу", - йдеться у зверненні БЮТ.
              >
              > Це щире бла-бла-бла. Щоб це ним не було, потрібно просто публічно лідерам НУ та БЮТ сісти та підписати угоду про поступ на майбутніх виборах.
              Я дивуюсь лицемірству деяких:"Це щире бла-бла-бла."

              Я хотів би спитати, що реального за цей час зробили НУжники, щоб хоч якось перешкодити приходу до влади комуно-бандюків, окрім торгів з цими самими комуно-бандюками за посади та портфелі в "широкій антифризовій каваліції"? Бо - рівно ніхера.

              Що реального зроблено "по чьотним" головою цієї партії, який так бездарно просрав все те, навіть й не дуже очікуване, що принесли йому люди, які вийшли на майдани півтори роки тому?

              І після цього Шутер ще про якесь "бла-бла-бла" говорить?

              Це ж у якого Сірка треба очі позичити?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.24 | Shooter

                Re: Звісно.

                TrollSeeker пише:
                > Shooter пише:
                > > Englishman пише:
                > > > "На наступних виборах ми з вами об'єднаємо зусилля і виборемо остаточну спільну перемогу", - йдеться у зверненні БЮТ.
                > >
                > > Це щире бла-бла-бла. Щоб це ним не було, потрібно просто публічно лідерам НУ та БЮТ сісти та підписати угоду про поступ на майбутніх виборах.
                > Я дивуюсь лицемірству деяких:"Це щире бла-бла-бла."

                Я також дивуюся відвертому лицемірству деяких.

                > Я хотів би спитати, що реального за цей час зробили НУжники, щоб хоч якось перешкодити приходу до влади комуно-бандюків, окрім торгів з цими самими комуно-бандюками за посади та портфелі в "широкій антифризовій каваліції"? Бо - рівно ніхера.

                Спочатку, милий пане "бла-бла-бла", не зашкодило би усвідомити банальне, що взагалі сама можливість формування влади комуно-бандюками з'явилася тому, що Юля у вересні-2005 побачила для себе перспективу стати "владичіцєй морскою", якщо "замочить" НУ, і почала відповідно діяти. Перед цим ще й нарощувала м'язи, активно записуючи бандюків у свою фракцію - чого ж Ви тоді були тихенько?

                Ще раз нагадую - Ющ прибрав "великих корупціонерів" Порошенка, Третьяков, Жванію (та інших), натомість пропонував Юлі прибрати з уряду пустопорожніх балаболів, алкоголіків та перетворювачів СБУ на приватну службу. І ще тоді ж пропонувалося те, що тепер Юля пробує пообіцяти НУ - спільний блок на парламентських виборах. Але ну очєнь хтілося корони владичиці - і тому цілком розумний і перспективний компроміс було відкинуто, і наступних півроку БЮТ діяла за принципом "чим гірше, тим краще".

                Ще додатково нагадую - у вересні-2006 рейтинг ПРУ був 16%. І його подвоєння відбулося не тому, що в країні погіршилася ситуація чи ПРУ запропонувала якісь привабливі ідеї для виборців, а тому, що Юля у вересні розпочала "велике помаранчеве мочілово".

                Результат - 80% вини за "помарачевий провал" лежить на Юлі та деяких її борзих долбойобах.

                Тому тепер нехай насолоджуєть результати свого творіння. Заслужила.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.24 | TrollSeeker

                  Re: Звісно.

                  Shooter пише:
                  > TrollSeeker пише:
                  > > Я хотів би спитати, що реального за цей час зробили НУжники, щоб хоч якось перешкодити приходу до влади комуно-бандюків, окрім торгів з цими самими комуно-бандюками за посади та портфелі в "широкій антифризовій каваліції"? Бо - рівно ніхера.
                  >
                  > Спочатку, милий пане "бла-бла-бла", не зашкодило би усвідомити банальне, що взагалі сама можливість формування влади комуно-бандюками з'явилася тому, що Юля у вересні-2005 побачила для себе перспективу стати "владичіцєй морскою", якщо "замочить" НУ, і почала відповідно діяти.
                  А може не варто брехати? Бо це було десь так трохи раніше, коли Тимошенко, в той час перебуваючи прем'єр-міністром, де-факто була зтриножена "любодрузями", без реального виходу напряму на Президента. То хто ж тоді почав першим дрючки в колеса встромляти? А "Бляморандум", завдяки якому недолугий бджоляр власноруч витяг на поверхню вже готових зливати воду Ригіаналів, що на той момент поховались по кущах і лише мріяли, щоб "Бандитам - тюрми!" не зачепило особисто, видав їм свіжі штани замість задрипаних, по-дружньому поплескав по плечу, мовляв:"Таке діло, не лякайтесь, ми ж тут майже свої, як бджоли у вулику." Ну, а ті це зрозуміли "чьотко", "Бандитам тюрми!" - то було понарошку, для Майдану сказано, а якшо так, то "всьо чікі-пікі", лох залишився лохом, а "кінуть лоха - не западло".

                  > Ще додатково нагадую - у вересні-2006 рейтинг ПРУ був 16%. І його подвоєння відбулося не тому, що в країні погіршилася ситуація чи ПРУ запропонувала якісь привабливі ідеї для виборців, а тому, що Юля у вересні розпочала "велике помаранчеве мочілово".

                  Правильно, і тут юлька-тюлька-ковбаса-гадюка-підколодна винувата: "...гаспадін гєнєрал, она нє только Вам кітєль абригала, она Вам єщьо і в штани насрала!" Невже Ви на повному серйозі сприймаєте тезу, що в тому рейтингу на виборах, який заслужено отримали НУжники від обдурених ними людей, винна гадюка-юлька, а не самі вони, завдячуючи своїй же недолугості та жадібності до влади?

                  > Результат - 80% вини за "помарачевий провал" лежить на Юлі та деяких її борзих долбойобах.

                  Знову ж:"...она Вам єщьо і в штани насрала!"

                  > Тому тепер нехай насолоджуєть результати свого творіння. Заслужила.

                  А НУжники будуть насолоджуватись результатами свого творіння, то в якій тоді позі?

                  PS: "Дипломований" Зварич вже заявив - "Наша Україна" повноважень складати не збирається, бо ще торгується за можливість втрапити до ширки, підмившись і прикупивши вазеліну. Жалко коштів, витрачених на вазелін. :lol:
        • 2006.07.24 | Предсказамус

          Я пару дней подожду

          Shooter пише:
          > З іншого боку - якщо Юля буде продовжувати діяти так, як вона діяла останніх півроку - дубово прямолінійно, - то Ющу особливого хосену розпускати ВР немає.
          Действительно, на фоне наглой Юли приход к власти откровенного криминалитета такая мелочь, что и говорить не о чем :)

          > А от якщо Юля переконає і Юша, і НУ, проти якої вона вела війну з вересня-2005, у тому, що БЮТ+НУ підуть на вибори у складі "Сили народу", тоді в Юща з'являється стимул Раду розпустити.
          Если ничего не путаю, этим (переубеждением) она занималась все последнее время. Не помогло.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.24 | Shooter

            А може і років - все від Юлі залежить

            Предсказамус пише:
            > Shooter пише:
            > > З іншого боку - якщо Юля буде продовжувати діяти так, як вона діяла останніх півроку - дубово прямолінійно, - то Ющу особливого хосену розпускати ВР немає.
            > Действительно, на фоне наглой Юли приход к власти откровенного криминалитета такая мелочь, что и говорить не о чем :)

            Гм..."криміналітет" вводом "своїх людей" в уряд можна до певної міри контролювати. З іншого боку, Юля, не давши жодних гарантій НУ щодо своєї поведінки на перевиборах, вже сьогодні з НУ робить маргінальну партію. Чи зацікавлена в цьому НУ?

            Пора Юлі брати приклад з Ригіонів - наймати мериканських консультантів, які би її навчили, що стати "владичицею морською" сьогодні неможливо, а якщо хочеш бути у владі - мусиш вміти домовлятися.

            > > А от якщо Юля переконає і Юша, і НУ, проти якої вона вела війну з вересня-2005, у тому, що БЮТ+НУ підуть на вибори у складі "Сили народу", тоді в Юща з'являється стимул Раду розпустити.
            > Если ничего не путаю, этим (переубеждением) она занималась все последнее время. Не помогло.

            Плутаєте. Як часто ;) - з боку БЮТ звучали різноманітні заяви, в т.ч. що в жодному разі не підуть на вибори одним блоком.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.24 | Предсказамус

              Ой.

              Shooter пише:
              > Предсказамус пише:
              >> Действительно, на фоне наглой Юли приход к власти откровенного криминалитета такая мелочь, что и говорить не о чем :)
              > Гм..."криміналітет" вводом "своїх людей" в уряд можна до певної міри контролювати.
              Это до какой такой меры? Т.е. министра внутренних дел Клюева будет контролировать министр юстиции Заврич? Или как Вы это себе представляете? Аморфная, раздираемая противоречиями команда Президента сможет контролировать не ограниченную в российских средствах ПРУ... Полагаю, именно это сейчас втирают Ющенко как мотив не разгонять ВР.

              > З іншого боку, Юля, не давши жодних гарантій НУ щодо своєї поведінки на перевиборах, вже сьогодні з НУ робить маргінальну партію. Чи зацікавлена в цьому НУ?
              Чтоб не быть маргинальной партий, НУ может повторить ход БЮТ и сама заявить, что слагает парламентские полномочия на условиях единого блока. К сожалению, пока я вижу только обсуждения условий капитуляции.

              > Плутаєте. Як часто ;) - з боку БЮТ звучали різноманітні заяви, в т.ч. що в жодному разі не підуть на вибори одним блоком.
              Вот про последнее мне бы ссылочку. Не потому, что не верю, но такого не видел ни разу.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.24 | Shooter

                Што с тобой?

                Предсказамус пише:
                > Shooter пише:
                > > Предсказамус пише:
                > >> Действительно, на фоне наглой Юли приход к власти откровенного криминалитета такая мелочь, что и говорить не о чем :)
                > > Гм..."криміналітет" вводом "своїх людей" в уряд можна до певної міри контролювати.
                > Это до какой такой меры? Т.е. министра внутренних дел Клюева будет контролировать министр юстиции Заврич? Или как Вы это себе представляете?

                Міністр ВС буде за НУ, якщо вони ввійдуть в ширку.

                >Аморфная, раздираемая противоречиями команда Президента сможет контролировать не ограниченную в российских средствах ПРУ... Полагаю, именно это сейчас втирают Ющенко как мотив не разгонять ВР.

                ПРУ війна так само не вигідна. Принаймі, до 2008. А може й після.

                > > З іншого боку, Юля, не давши жодних гарантій НУ щодо своєї поведінки на перевиборах, вже сьогодні з НУ робить маргінальну партію. Чи зацікавлена в цьому НУ?
                > Чтоб не быть маргинальной партий, НУ может повторить ход БЮТ и сама заявить, что слагает парламентские полномочия на условиях единого блока. К сожалению, пока я вижу только обсуждения условий капитуляции.

                Я не бачу поки-що з боку БЮТ чітких гарантій того, що на вибори підуть одним блоком. З іншого боку - навіть це не гарантує, що "помаранчеві" вибори виграють - і тоді вже точно Клюєв стане міністром ВС, і не буде навіть мінімального (прямого) контролю за урядом.

                > > Плутаєте. Як часто ;) - з боку БЮТ звучали різноманітні заяви, в т.ч. що в жодному разі не підуть на вибори одним блоком.
                > Вот про последнее мне бы ссылочку. Не потому, что не верю, но такого не видел ни разу.

                Шевченко казав - 100% гарантую. Сцилочку вже сам спробуйте знайти.

                ********

                Ну і ще раз: реально у Юща з'являться хоч якісь юридичні підстави розпустити ВР лише у випадку, якщо її кількісний склад стане меншим за 300.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.24 | Englishman

                  Буде вам Чєрвонєц у МВС

                  Вам такий контроль потрібний? Воно того варте?

                  Чи може краще, врешті решт, спробувати врятувати і себе (партію), і країну?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.24 | Shooter

                    Думаєте гірше, як Клюєв чи Джига?

                    Englishman пише:
                    > Вам такий контроль потрібний? Воно того варте?
                    >
                    > Чи може краще, врешті решт, спробувати врятувати і себе (партію), і країну?

                    Щоб рятувати країну, по-перше (і головне), потрібно достатній юридичний привід для розпуску ВР - його поки-що немає. Ну і по-друге - див. сабж.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.07.24 | Englishman

                      може і не гірше, але ВОНО ТОГО ВАРТЕ?

                      Shooter пише:

                      > Щоб рятувати країну, по-перше (і головне), потрібно достатній юридичний привід для розпуску ВР - його поки-що немає.

                      Через пару днів буде.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.07.24 | Shooter

                        Питання риторичне

                        Englishman пише:
                        > Shooter пише:
                        >
                        > > Щоб рятувати країну, по-перше (і головне), потрібно достатній юридичний привід для розпуску ВР - його поки-що немає.
                        >
                        > Через пару днів буде.

                        Чисто формальний. Де-факто, коаліція існує і готова формувати уряд.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.07.24 | Englishman

                          повторюєте штампи іллі 25-го

                          Shooter пише:

                          буде.
                          >
                          > Чисто формальний. Де-факто, коаліція існує і готова формувати уряд.

                          не формальний, а ЗАКОННИЙ. Бо тоді можна, за бажанням, будь-що формальністю назвати та ігнорувати.

                          Хто цим депутатам винний, що вони у строк не вклалися? Це, між іншим, важливий індикатор дієздатності Ради.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2006.07.24 | Shooter

                            штампи законів, швидше

                            Englishman пише:
                            > Shooter пише:
                            >
                            > буде.
                            > >
                            > > Чисто формальний. Де-факто, коаліція існує і готова формувати уряд.
                            >
                            > не формальний, а ЗАКОННИЙ. Бо тоді можна, за бажанням, будь-що формальністю назвати та ігнорувати.
                            >
                            > Хто цим депутатам винний, що вони у строк не вклалися? Це, між іншим, важливий індикатор дієздатності Ради.

                            Пардон, але депутати таки вклалися у терміни -
                            а) коаліцію сформували
                            б) кандидатуру на ПМ-а Президентові подали.

                            Тому затягування з внесенням кандидатури Яника у ВР є хоч і згідно букви закону (президент має на це 15 днів - себто, може запросто тягнути час), проте абсолютно проти духу закону: ВР є дієздатною. І якщо би президент подав кандидатуру Яника, не затягуючи, і уряд би було сформовано формально у термін, відведений законами.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2006.07.24 | Предсказамус

                              Не гоните

                              Shooter пише:
                              > Пардон, але депутати таки вклалися у терміни -
                              > а) коаліцію сформували
                              > б) кандидатуру на ПМ-а Президентові подали.

                              Они должны к 24 не кандидатуру ПМа подать, а сформировать персональный состав правительства, включая министров обороны и иностранных дел. Причем ПМа подали, у которого недоразрешенные проблемы с уголовным законодательством. Если это называется "уложиться в срок"...
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2006.07.24 | Shooter

                                Cам з собою бесіду ведете?

                                Предсказамус пише:
                                > Shooter пише:
                                > > Пардон, але депутати таки вклалися у терміни -
                                > > а) коаліцію сформували
                                > > б) кандидатуру на ПМ-а Президентові подали.
                                >
                                > Они должны к 24 не кандидатуру ПМа подать, а сформировать персональный состав правительства, включая министров обороны и иностранных дел. Причем ПМа подали, у которого недоразрешенные проблемы с уголовным законодательством. Если это называется "уложиться в срок"...

                                І що ж їм заважає сформувати склад уряду? Чи не неподання Ющем Яника у ВР?

                                Себто, ще раз: формально Ющ буде правий, якщо після 25-го розпустить ВР. Але це станеться не тому, що ВР не була в змозі сформувати уряд, а тому що Ющ формально (хоч і законно - він має 15 днів на роздуми після 17-го) не дав їй це зробити.

                                P.S. В мене колись проскакувала думка як варіант - був би Ющ шутнік, подав би Тягнибока на міністра оборони і Шкіля - на міністра закордонних справ....побачив би я як антіфрізніки би за них голосували :)
                            • 2006.07.24 | Englishman

                              Re: штампи законів, швидше

                              Shooter пише:
                              >> Пардон, але депутати таки вклалися у терміни -
                              > а) коаліцію сформували
                              > б) кандидатуру на ПМ-а Президентові подали.
                              >
                              > Тому затягування з внесенням кандидатури Яника у ВР є хоч і згідно букви закону (президент має на це 15 днів - себто, може запросто тягнути час), проте абсолютно проти духу закону: ВР є дієздатною. І якщо би президент подав кандидатуру Яника, не затягуючи, і уряд би було сформовано формально у термін, відведений законами.


                              Пардон бек: ніякого ЗАТЯГУВАННЯ. Ющенко має законне право витратити 15 днів на розглядання кандидатури другої (а може вже першої) особи держави. Поспіх може бути фатальним. І цілком у дусі закону буде підсумувати весь цей процес розпуском, якщо уряд не буде вчасно зформовано.

                              Все це буде вірно і з буквєнной і душєвной точок зору: Рада виявилася нездатною забезпечити формування уряду в конституційні терміни.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.24 | Предсказамус

                  Да очень мне понравилось, что роспуск ВР в руках Юли

                  Shooter пише:
                  > Предсказамус пише:
                  > > Shooter пише:
                  >>> Гм..."криміналітет" вводом "своїх людей" в уряд можна до певної міри контролювати.
                  >> Это до какой такой меры? Т.е. министра внутренних дел Клюева будет контролировать министр юстиции Заврич? Или как Вы это себе представляете?
                  > Міністр ВС буде за НУ, якщо вони ввійдуть в ширку.
                  Не так давно и премьер был за НУ, и коммунистов с социалистами не было... Много озвучивалось мечт. ПРУ же тем временем спокойно продавливают своё. И продавят, если НУ будет не занимать позицию, а выбирать позу.

                  >> Аморфная, раздираемая противоречиями команда Президента сможет контролировать не ограниченную в российских средствах ПРУ... Полагаю, именно это сейчас втирают Ющенко как мотив не разгонять ВР.
                  > ПРУ війна так само не вигідна. Принаймі, до 2008. А може й після.
                  Какая такая война? ПРУ с социками не воюет? Вот и с НУ не будет. По крайней мере, пока деньги не кончатся.

                  >> Чтоб не быть маргинальной партий, НУ может повторить ход БЮТ и сама заявить, что слагает парламентские полномочия на условиях единого блока. К сожалению, пока я вижу только обсуждения условий капитуляции.
                  > Я не бачу поки-що з боку БЮТ чітких гарантій того, що на вибори підуть одним блоком. З іншого боку - навіть це не гарантує, що "помаранчеві" вибори виграють - і тоді вже точно Клюєв стане міністром ВС, і не буде навіть мінімального (прямого) контролю за урядом.
                  С этого надо было начинать, а Вы этим заканчиваете. Если разговор только о том, какая ширка лучше вставляет, это не ко мне.

                  >>> Плутаєте. Як часто ;) - з боку БЮТ звучали різноманітні заяви, в т.ч. що в жодному разі не підуть на вибори одним блоком.
                  >> Вот про последнее мне бы ссылочку. Не потому, что не верю, но такого не видел ни разу.
                  > Шевченко казав - 100% гарантую. Сцилочку вже сам спробуйте знайти.
                  Член фракции БЮТ Андрей Шевченко, на вопрос журналистов, насколько достоверен вариант, что в случае объявления досрочных выборов "Наша Украина" и БЮТ пойдут единым списком, ответил, что такой вариант обсуждается. В то же время он подчеркнул, что считает его, как и ряд народных депутатов из фракции БЮТ, нецелесообразным. По его словам, идти на выборы одним списком, это "сделать из этого братскую могилу". А. Шевченко отметил, что более целесообразно было бы "Нашей Украине" и БЮТ идти как отдельные политические силы, чтобы получить больше голосов поддержки от избирателей Украины.
                  http://www.rbc.ua/rus/top/2006/07/11/105406.shtml
                  "100% гарантую", говорите? :)

                  > Ну і ще раз: реально у Юща з'являться хоч якісь юридичні підстави розпустити ВР лише у випадку, якщо її кількісний склад стане меншим за 300.
                  Нет. Уже завтра он может распустить ВР, как не сформировавшую правительство в течение 60 дней. Если будут возражения, мол долго думал, может сослаться на проблемы Януковича с якобы отмененными приговорами. Постановление о прекращении уголовного дела Донецкой прокуратуры не выдерживает никакой критики.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.24 | Shooter

                    Звісно. Бо лише вона може створити причини для цього

                    Якщо домовиться ще з 30 депутатами.

                    Предсказамус пише:
                    > Shooter пише:
                    > > Предсказамус пише:
                    > > > Shooter пише:
                    > >>> Гм..."криміналітет" вводом "своїх людей" в уряд можна до певної міри контролювати.
                    > >> Это до какой такой меры? Т.е. министра внутренних дел Клюева будет контролировать министр юстиции Заврич? Или как Вы это себе представляете?
                    > > Міністр ВС буде за НУ, якщо вони ввійдуть в ширку.
                    > Не так давно и премьер был за НУ, и коммунистов с социалистами не было... Много озвучивалось мечт. ПРУ же тем временем спокойно продавливают своё. И продавят, если НУ будет не занимать позицию, а выбирать позу.

                    Хочете посперечатися, що міністр ВС не буде від ПРУ?

                    > >> Аморфная, раздираемая противоречиями команда Президента сможет контролировать не ограниченную в российских средствах ПРУ... Полагаю, именно это сейчас втирают Ющенко как мотив не разгонять ВР.
                    > > ПРУ війна так само не вигідна. Принаймі, до 2008. А може й після.
                    > Какая такая война? ПРУ с социками не воюет? Вот и с НУ не будет. По крайней мере, пока деньги не кончатся.

                    Ну і? логічно і розумно діють - правда?

                    > >> Чтоб не быть маргинальной партий, НУ может повторить ход БЮТ и сама заявить, что слагает парламентские полномочия на условиях единого блока. К сожалению, пока я вижу только обсуждения условий капитуляции.
                    > > Я не бачу поки-що з боку БЮТ чітких гарантій того, що на вибори підуть одним блоком. З іншого боку - навіть це не гарантує, що "помаранчеві" вибори виграють - і тоді вже точно Клюєв стане міністром ВС, і не буде навіть мінімального (прямого) контролю за урядом.
                    > С этого надо было начинать, а Вы этим заканчиваете. Если разговор только о том, какая ширка лучше вставляет, это не ко мне.

                    Ні - це до всіх сторін - хто вміє краще домовлятися.

                    > >>> Плутаєте. Як часто ;) - з боку БЮТ звучали різноманітні заяви, в т.ч. що в жодному разі не підуть на вибори одним блоком.
                    > >> Вот про последнее мне бы ссылочку. Не потому, что не верю, но такого не видел ни разу.
                    > > Шевченко казав - 100% гарантую. Сцилочку вже сам спробуйте знайти.
                    > Член фракции БЮТ Андрей Шевченко, на вопрос журналистов, насколько достоверен вариант, что в случае объявления досрочных выборов "Наша Украина" и БЮТ пойдут единым списком, ответил, что такой вариант обсуждается. В то же время он подчеркнул, что считает его, как и ряд народных депутатов из фракции БЮТ, нецелесообразным. По его словам, идти на выборы одним списком, это "сделать из этого братскую могилу". А. Шевченко отметил, что более целесообразно было бы "Нашей Украине" и БЮТ идти как отдельные политические силы, чтобы получить больше голосов поддержки от избирателей Украины.
                    > http://www.rbc.ua/rus/top/2006/07/11/105406.shtml
                    > "100% гарантую", говорите? :)

                    Дякую за виконану за мене роботу - 100% Шевченко говорив, що, "считает его (єдиний список), как и ряд народных депутатов из фракции БЮТ, нецелесообразным".

                    > > Ну і ще раз: реально у Юща з'являться хоч якісь юридичні підстави розпустити ВР лише у випадку, якщо її кількісний склад стане меншим за 300.
                    > Нет. Уже завтра он может распустить ВР, как не сформировавшую правительство в течение 60 дней.

                    Через його ж вину - вибачте, але це смішна аргументація. Яники сформували коаліцію і подали ПМ у законний термін. Більше того - уряд би вони теж сформували у законний термін, якщо би Ющ виконав свій обов'язок щодо подання кандидатури ПМ-а у ВР.

                    >Если будут возражения, мол долго думал, может сослаться на проблемы Януковича с якобы отмененными приговорами. Постановление о прекращении уголовного дела Донецкой прокуратуры не выдерживает никакой критики.

                    По-перше, чому Ви вважаєте, що зняття/незняття судимостей (що є відмінним від відміни покарань) є положенням, яке перешкоджає внести Яника на пост ПМ-а?

                    Щодо постанови Донпрокуратури - згоден, але це в жодному випадку не є доказом того, що судимості були зняті незаконно. Нажаль.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | Нестор

          Візьми нас Юля в свій список, а то ми з Яником домовимося

          Shooter пише:
          > А от якщо Юля переконає і Юша, і НУ, проти якої вона вела війну з вересня-2005, у тому, що БЮТ+НУ підуть на вибори у складі "Сили народу", тоді в Юща з'являється стимул Раду розпустити.

          Яке убожество!!! Несуни геть гідність втратили. :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.24 | Мінор

            Я пролобіюю - кожен з перших 26 депутатів НСНУ

            які складуть повноваження, буде включений у прохідну частину спільного списку БЮТ-НСНУ. А от починаючи з 27-мого шанси падають :-)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.24 | Taras-ods

              Re: Я пролобіюю - кожен з перших 26 депутатів НСНУ

              Мінор пише:
              > які складуть повноваження, буде включений у прохідну частину спільного списку БЮТ-НСНУ. А от починаючи з 27-мого шанси падають :-)


              Для цього треба виграти вибори, принаймі повторити результат.
              А грошей вистачить знову платити членам виб.комісій більше ніж ПР на виборах? :-)
        • 2006.07.24 | Сергій Вакуленко

          Хосен — гарне слово...

          ... але в родовому відмінку має форму ХІСНÁ.

          Shooter пише:
          > Ющу особливого хосену розпускати ВР немає.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.25 | Мірко

            Re: Хосен — гарне слово...

            І дещо краще за слово "вигода" яке правильно перекладається як comfort а не profit.
    • 2006.07.24 | Kohoutek

      Re: Глупо - если это сработает, то ВР буду распускать каждый год...

      Петр Тарасевич пише:

      > Глупо еще и потому, что не все так просто, и простой выход из фракции 125 членов партии, стоящих в списках партии первыми, ничего не меняет - на их место должны встать члены партии с номерами 126-250.

      Более того - в Конституции сказано следующее:
      Стаття 81.
      ... У разі невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такого рішення.


      Следовательно, в данном случае даже нельзя применять Конституцию как закон прямого действия, потому что она однозначно прописывает, что депутат может быть лишён мандата ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО на основании положения закона.

      Граждане, ЗАКОНА ТАКОГО ВСЁ ЕЩЁ НЕТ. Пока Рада не примет соответствующий закон, это положение работать НЕ БУДЕТ. Пока что депутата НЕВОЗМОЖНО лишить мандата без его желания и/или согласия ВР. Вот что гласит действующий закон:

      Закон України "Про статус народного депутата України"

      Стаття 4. Дострокове припинення повноважень народного депутата України

      Повноваження народного депутата припиняються достроково у разі:
      1) особистої письмової заяви про складення депутатських повноважень;
      2) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього;
      3) визнання його судом недієздатним або безвісно відсутнім;
      4) припинення його громадянства або виїзду на постійне проживання за межі України;
      5) смерті;
      6) порушення вимог частини першої статті 3 цього Закону.

      Стаття 3. Несумісність депутатського мандата з іншими видами діяльності

      1. Народний депутат не має права:
      1) бути членом Кабінету Міністрів України, керівником центрального органу виконавчої влади;
      2) мати інший представницький мандат чи одночасно бути на державній службі;
      3) обіймати посаду міського, сільського, селищного голови;
      4) займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності, а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків народного депутата час;
      5) залучатись як експерт органами досудового слідства, прокуратури, суду, а також займатися адвокатською діяльністю;
      6) входити до складу керівництва, правління чи ради підприємства, установи, організації, що має на меті одержання прибутку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.24 | Shooter

        Щось Ви плутаєте

        Kohoutek пише:
        > Петр Тарасевич пише:
        >
        > > Глупо еще и потому, что не все так просто, и простой выход из фракции 125 членов партии, стоящих в списках партии первыми, ничего не меняет - на их место должны встать члены партии с номерами 126-250.

        Думаю, Юля це передбачила.

        > Более того - в Конституции сказано следующее:
        > Стаття 81.
        > ... У разі невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такого рішення.
        >
        > Граждане, ЗАКОНА ТАКОГО ВСЁ ЕЩЁ НЕТ. Пока Рада не примет соответствующий закон, это положение работать НЕ БУДЕТ. Пока что депутата НЕВОЗМОЖНО лишить мандата без его желания и/или согласия ВР.

        :) А Ви який закон внизу цитуєте? Той, якого нема?

        > Вот что гласит действующий закон:

        > Закон України "Про статус народного депутата України"
        >
        > Стаття 4. Дострокове припинення повноважень народного депутата України
        >
        > Повноваження народного депутата припиняються достроково у разі:
        > 1) особистої письмової заяви про складення депутатських повноважень;

        А тепер ще раз прочитайте зацитоване Вами положення Конституції + виділене мною положення Закону про статус нар. деп. Укр.

        Юля в даному випадку права. Подібним чином кількість депутатів у ВР знизиться.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | Kohoutek

          Re: Щось Ви плутаєте

          Shooter пише:
          > :) А Ви який закон внизу цитуєте? Той, якого нема?

          Ну, я не совсем удачно выразился. Нет соответствующего положения ни в одном имеющемся законе.

          > А тепер ще раз прочитайте зацитоване Вами положення Конституції + виділене мною положення Закону про статус нар. деп. Укр.
          >
          > Юля в даному випадку права. Подібним чином кількість депутатів у ВР знизиться.

          Нет. Закон о статусе нардепа не прописывает порядок лишения его мандата в случае выхода из фракции. Этот порядок прописан в Регламенте ВР:

          Стаття 217. Розгляд питання про дострокове припинення повноважень народного депутата
          ...
          5. У разі невходження народного депутата, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата із складу такої депутатської фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такого рішення.


          Т.е., мы опять-таки возвращаемся к покамест несуществующему положению закона.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.24 | Shooter

            Re: Щось Ви плутаєте

            Kohoutek пише:
            > Shooter пише:
            > > :) А Ви який закон внизу цитуєте? Той, якого нема?
            >
            > Ну, я не совсем удачно выразился. Нет соответствующего положения ни в одном имеющемся законе.
            >
            > > А тепер ще раз прочитайте зацитоване Вами положення Конституції + виділене мною положення Закону про статус нар. деп. Укр.
            > >
            > > Юля в даному випадку права. Подібним чином кількість депутатів у ВР знизиться.
            >
            > Нет. Закон о статусе нардепа не прописывает порядок лишения его мандата в случае выхода из фракции. Этот порядок прописан в Регламенте ВР:
            >
            > Стаття 217. Розгляд питання про дострокове припинення повноважень народного депутата
            > ...
            > 5. У разі невходження народного депутата, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата із складу такої депутатської фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такого рішення.

            >
            > Т.е., мы опять-таки возвращаемся к покамест несуществующему положению закона.

            Абсолютно ні. Цитована Вами стаття Регламенту ВР якраз і посилається на діючий закон про Статус народного депутата. В якому чітко і однозначно написано (ще раз):


            > Закон України "Про статус народного депутата України"
            >
            > Стаття 4. Дострокове припинення повноважень народного депутата України
            > Повноваження народного депутата припиняються достроково у разі:
            > 1) особистої письмової заяви про складення депутатських повноважень;

            Все. Регламент посилається на Закон, в Законі ж чітко прописано, що в разі написання депутатом заяви про складення депутатських повноважень, його повноваження припиняються достроково.

            Потім ще залишаються два інші положення:
            а) "поповнення" ВР з депутатів по списку - себто, повинен бути проведений з'їзд відповідної політичної сили з "обнуленням" списку
            б) дієздатність ВР при наявності менше 300 депутатів. Тут є трактування КСУ, цитоване вже на форумі, яке непрямо каже, що у цьому разі ВР є недієздатною
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.24 | Kohoutek

              Re: Щось Ви плутаєте

              Shooter пише:
              > Абсолютно ні. Цитована Вами стаття Регламенту ВР якраз і посилається на діючий закон про Статус народного депутата. В якому чітко і однозначно написано (ще раз):
              >
              >
              > > Закон України "Про статус народного депутата України"
              > >
              > > Стаття 4. Дострокове припинення повноважень народного депутата України
              > > Повноваження народного депутата припиняються достроково у разі:
              > > 1) особистої письмової заяви про складення депутатських повноважень;
              >
              > Все. Регламент посилається на Закон, в Законі ж чітко прописано, що в разі написання депутатом заяви про складення депутатських повноважень, його повноваження припиняються достроково.

              Ну да. А ПОРЯДОК сложения этих полномочий прописан в том же Регламенте. И он предусматривает согласие конституционного большинства депутатов ВР на такое сложение. Не согласятся - полномочия у нежелающего того депутата всё равно сохранятся.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.24 | Englishman

                а что, в законе есть ссылка на регламент?

                Если нет, то неужто регламент важнее?

                И почему вы говорите о КБ, если 5 минут назад у вас было 226? ;)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.24 | Kohoutek

                  Re: а что, в законе есть ссылка на регламент?

                  Englishman пише:
                  > Если нет, то неужто регламент важнее?

                  Регламент не важнее закона, он просто регулирует то, что пропущено в законе. Работают оба.

                  > И почему вы говорите о КБ, если 5 минут назад у вас было 226? ;)

                  Описка. Не конституционное большинство, конечно, а большинство от конституционного состава, т.е. 226 особей.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.24 | Englishman

                    Хотелось бы почитать комментарий юриста

                    Kohoutek пише:
                    > Englishman пише:
                    > > Если нет, то неужто регламент важнее?
                    >
                    > Регламент не важнее закона, он просто регулирует то, что пропущено в законе. Работают оба.


                    Это так? Что именно "пропущено" в зацитированной выше статье:


                    > Закон України "Про статус народного депутата України"

                    > Стаття 4. Дострокове припинення повноважень народного депутата України

                    > Повноваження народного депутата припиняються достроково у разі:

                    > 1) особистої письмової заяви про складення депутатських повноважень;

                    и действительно ли регламент имеет право предписывать какой-либо особый порядок сложения полномочий, о котором в законе- ни слова?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.07.24 | Kohoutek

                      Re: Хотелось бы почитать комментарий юриста

                      Englishman пише:
                      > и действительно ли регламент имеет право предписывать какой-либо особый порядок сложения полномочий, о котором в законе- ни слова?

                      Он не "особый", он обычный. Уголовный кодекс ведь не регулирует порядок рассмотрения дела и исполнения приговора - на то есть Уголовно-процессуальный и иные кодексы. Вот и Закон о статусе нардепа не регулирует порядок лишения его мандата - это задача Регламента ВР. Разве он противоречит закону? - нет, он лишь разъясняет порядок его применения.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.07.24 | Englishman

                        Може, еще кто-то прокомментирует?

                        Спасибо, ваше мнение мне понятно. Я хотел бы верить, что ваша аналогия с УК И УПК уместна, но вы в нашем разговоре лицо заинтересованное (т.е., очень хотите АК коалиции), а я не силен в юр. тонкостях. Хотелось бы дополнительного подтверждения/опровержения.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.07.24 | Kohoutek

                          Re: Може, еще кто-то прокомментирует?

                          Englishman пише:
                          > вы в нашем разговоре лицо заинтересованное (т.е., очень хотите АК коалиции

                          Я не хочу её. Я считаю её наименьшим злом. Увы. Но в любом случае интеллектуальная честность - т.е. полностью трезвый взгляд на ситуацию, честность перед самим собой - для меня важнее любых собственных желаний и (пред)убеждений.

                          Я давно не завишу от частных и общих мнений,
                          Мне хватает на все про все своего ума,
                          Я привык исходить из данностей, так что мне не
                          Привыкать выбирать меж двумя сортами дерьма.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2006.07.24 | Englishman

                            Может я и ошибаюсь,

                            но в последние дни вы - один з самых ее рьяных сторонников на форуме. ИМХО, слишом она вас привлекает как для " наименьшего зла".

                            Ничего личного.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2006.07.24 | Kohoutek

                              Re: Может я и ошибаюсь,

                              Englishman пише:
                              > но в последние дни вы - один з самых ее рьяных сторонников на форуме. ИМХО, слишом она вас привлекает как для " наименьшего зла".
                              >
                              > Ничего личного.

                              Да ради бога. В последние дни я на форум вообще ничего не писал, лишь наблюдал за кипением страстей. Я уповаю на здравомыслие политиков - уж раз мы вполне мирно прошли через Майдан, то через этот кризис и подавно пройдём. Повторюсь - "ширка" в нынешнем виде меня удручает, но альтернативы я вижу как ещё худшие.
              • 2006.07.24 | Shooter

                Re: Щось Ви плутаєте

                Kohoutek пише:
                > Shooter пише:
                > > Абсолютно ні. Цитована Вами стаття Регламенту ВР якраз і посилається на діючий закон про Статус народного депутата. В якому чітко і однозначно написано (ще раз):
                > >
                > >
                > > > Закон України "Про статус народного депутата України"
                > > >
                > > > Стаття 4. Дострокове припинення повноважень народного депутата України
                > > > Повноваження народного депутата припиняються достроково у разі:
                > > > 1) особистої письмової заяви про складення депутатських повноважень;
                > >
                > > Все. Регламент посилається на Закон, в Законі ж чітко прописано, що в разі написання депутатом заяви про складення депутатських повноважень, його повноваження припиняються достроково.
                >
                > Ну да. А ПОРЯДОК сложения этих полномочий прописан в том же Регламенте. И он предусматривает согласие конституционного большинства депутатов ВР на такое сложение. Не согласятся - полномочия у нежелающего того депутата всё равно сохранятся.

                Не зацитуєте? Бо я такого в регламенті не побачив. Натомість в Законі чітко побачив, що в разі письмової заяви про вихід депутата з фракції він однозначно втрачає депутатський мандат.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.24 | Kohoutek

                  Re: Щось Ви плутаєте

                  Shooter пише:

                  > Не зацитуєте? Бо я такого в регламенті не побачив. Натомість в Законі чітко побачив, що в разі письмової заяви про вихід депутата з фракції він однозначно втрачає депутатський мандат.

                  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1153729867&first=&last=
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.24 | Shooter

                    Дякую

                    Kohoutek пише:
                    > Shooter пише:
                    >
                    > > Не зацитуєте? Бо я такого в регламенті не побачив. Натомість в Законі чітко побачив, що в разі письмової заяви про вихід депутата з фракції він однозначно втрачає депутатський мандат.
                    >
                    > http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1153729867&first=&last=


                    Виглядає, тут маєте правду (хоча можна й попридиратися - що саме означає "приймає постанову більшістю голосів з Конституційного складу - достатньо, коли за постанову проголосує 151 депутат чи ні? :)).

                    Проте, з іншого боку, депутати не мають права діяти всупереч Закону, який чітко вказує, що у разі письмової заяви депутат втрачає повноваження.

                    Та й таке поняття як правоздатність - не може третя особа вирішувати щодо цілком законного поступу будь-якого громадянина. (як приклад - якщо цілком законно двоє хочуть одружитися, ЗАГС не може їм це заборонити).

                    Себто, як мінімум - правнича колізія, яку кожен може трактувати у свою користь. Логічно ж - депутат таки має втрачати свої повноваження після написання відповідної заяви.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.07.24 | Kohoutek

                      Re: Дякую

                      Shooter пише:
                      > Виглядає, тут маєте правду (хоча можна й попридиратися - що саме означає "приймає постанову більшістю голосів з Конституційного складу - достатньо, коли за постанову проголосує 151 депутат чи ні? :)).

                      Нет. Где-то - кажется, в самой Конституции - прописано, что такое "конституционный состав". Это 450 депутатов.

                      > Проте, з іншого боку, депутати не мають права діяти всупереч Закону, який чітко вказує, що у разі письмової заяви депутат втрачає повноваження.
                      >
                      > Та й таке поняття як правоздатність - не може третя особа вирішувати щодо цілком законного поступу будь-якого громадянина. (як приклад - якщо цілком законно двоє хочуть одружитися, ЗАГС не може їм це заборонити).
                      >
                      > Себто, як мінімум - правнича колізія, яку кожен може трактувати у свою користь. Логічно ж - депутат таки має втрачати свої повноваження після написання відповідної заяви.

                      Так ведь был уже прецедент. Не отпускали депутата от "Регионов" из ВР, опасаясь, что его место займёт кто-то другой - Колесников, что ли. И в тот раз эти действия никто незаконными не признал.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.07.24 | Shooter

                        Re: Дякую

                        Kohoutek пише:

                        > > Проте, з іншого боку, депутати не мають права діяти всупереч Закону, який чітко вказує, що у разі письмової заяви депутат втрачає повноваження.
                        > >
                        > > Та й таке поняття як правоздатність - не може третя особа вирішувати щодо цілком законного поступу будь-якого громадянина. (як приклад - якщо цілком законно двоє хочуть одружитися, ЗАГС не може їм це заборонити).
                        > >
                        > > Себто, як мінімум - правнича колізія, яку кожен може трактувати у свою користь. Логічно ж - депутат таки має втрачати свої повноваження після написання відповідної заяви.
                        >
                        > Так ведь был уже прецедент. Не отпускали депутата от "Регионов" из ВР, опасаясь, что его место займёт кто-то другой - Колесников, что ли. И в тот раз эти действия никто незаконными не признал.

                        Але це в жодному випадку не є підтвердженням того, що подібні дії є законні.

                        Уявіть собі інакшу ситуацію: ви працюєте і подаєте (з дотриманням процедури) заяву про звільнення за власним бажанням. Чи має право роботодавець Вас не відпустити?

                        Аналогія з ВР - очевидна.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.07.24 | Kohoutek

                          Re: Дякую

                          Shooter пише:
                          > Уявіть собі інакшу ситуацію: ви працюєте і подаєте (з дотриманням процедури) заяву про звільнення за власним бажанням. Чи має право роботодавець Вас не відпустити?
                          >
                          > Аналогія з ВР - очевидна.

                          Очевидна-то она очевидна, но ведь это - не доказательство. А когда депутаты от КРС не поддержат стремления своих коллег от БЮТ сложить мандаты и те начнут возмущаться, первые вполне резонно укажут им, что поступают ТОЧНО ТАК ЖЕ, как вторые поступали полтора года тому назад. Как аукнется - так и откликнется; всем стоит это помнить. Ну, подадут бютовцы в админсуд; ну, вынесет он решение о принуждении депутатов согласиться с заявлениями своих коллег; а они всё равно не согласятся. И ЗАСТАВИТЬ их согласиться никто не в состоянии. То же самое, что с формированием КС - незаконно, а заставить невозможно. Клинч.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2006.07.24 | Shooter

                            Re: Дякую

                            Kohoutek пише:
                            > Shooter пише:
                            > > Уявіть собі інакшу ситуацію: ви працюєте і подаєте (з дотриманням процедури) заяву про звільнення за власним бажанням. Чи має право роботодавець Вас не відпустити?
                            > >
                            > > Аналогія з ВР - очевидна.
                            >
                            > Очевидна-то она очевидна, но ведь это - не доказательство. А когда депутаты от КРС не поддержат стремления своих коллег от БЮТ сложить мандаты и те начнут возмущаться,

                            Цілком логічно та законно

                            > первые вполне резонно укажут им, что поступают ТОЧНО ТАК ЖЕ, как вторые поступали полтора года тому назад.

                            Коли саме?

                            >Ну, подадут бютовцы в админсуд; ну, вынесет он решение о принуждении депутатов согласиться с заявлениями своих коллег; а они всё равно не согласятся. И ЗАСТАВИТЬ их согласиться никто не в состоянии. То же самое, что с формированием КС - незаконно, а заставить невозможно. Клинч.

                            Гм..якщо порушуються права громадян і суд цих порушників "не може заставити", то такий "клінч" є цілком законною підставою для гаранта Конституції визнати "збіговисько порушників" недієздатним. Себто, розпустити нафіг.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2006.07.24 | Kohoutek

                              Re: Дякую

                              Shooter пише:
                              > > первые вполне резонно укажут им, что поступают ТОЧНО ТАК ЖЕ, как вторые поступали полтора года тому назад.
                              >
                              > Коли саме?

                              http://oligarh.27net.kiev.ua/?/news/5269/print/

                              > Гм..якщо порушуються права громадян і суд цих порушників "не може заставити", то такий "клінч" є цілком законною підставою для гаранта Конституції визнати "збіговисько порушників" недієздатним. Себто, розпустити нафіг.

                              Все основания для роспуска ВР однозначно прописаны в Конституции. Найдите там указанный вами случай и я немедленно с вами соглашусь. Я совершенно согласен с Предсказамусом - в данном ситуации критически важно соблюдение буквы Конституции и законов. Только это и позволяет не выйти из правового поля, избежать хаоса, когда каждый будет делать всё, что ему вздумается, исходя только из собственного желания и имеющихся возможностей. А то так мы очень быстро и далеко зайдём.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2006.07.24 | Shooter

                                Re: Дякую

                                Kohoutek пише:
                                > Shooter пише:
                                > > > первые вполне резонно укажут им, что поступают ТОЧНО ТАК ЖЕ, как вторые поступали полтора года тому назад.
                                > >
                                > > Коли саме?
                                >
                                > http://oligarh.27net.kiev.ua/?/news/5269/print/

                                Невиконання закону в будь-якому випадку не є оправданням його повторному невиконанню. Тим більше в країні з римською, а не звичаєвою системою права.

                                > > Гм..якщо порушуються права громадян і суд цих порушників "не може заставити", то такий "клінч" є цілком законною підставою для гаранта Конституції визнати "збіговисько порушників" недієздатним. Себто, розпустити нафіг.
                                >
                                > Все основания для роспуска ВР однозначно прописаны в Конституции. Найдите там указанный вами случай и я немедленно с вами соглашусь. Я совершенно согласен с Предсказамусом - в данном ситуации критически важно соблюдение буквы Конституции и законов. Только это и позволяет не выйти из правового поля, избежать хаоса, когда каждый будет делать всё, что ему вздумается, исходя только из собственного желания и имеющихся возможностей. А то так мы очень быстро и далеко зайдём.

                                Проблема в тому, що, як Ви кажете, формальності часом бувають "клінчеві". І якщо в Конституції написано, що гарантом Конституції є президент, а ВР, скажімо, незатвердженням суддів КС грубо цю Конституцію, як і конституційні права громадян, порушує, то, скажімо, як на мене в даному випадку Президент не те що може, а мусить заставити державні органи виконувати свої обов'язки. Аж до розпуску ВР в даному випадку.

                                Що ж стосується розпуску ВР в даний момент - формально Президент то зможе зробити післязавтра, в принципі. Це якщо знову, як Ви пропонуєте, дотримуватися лише букви закону.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2006.07.24 | Kohoutek

                                  Re: Дякую

                                  Shooter пише:
                                  > Невиконання закону в будь-якому випадку не є оправданням його повторному невиконанню. Тим більше в країні з римською, а не звичаєвою системою права.

                                  То, что закон в данном случае не был исполнен - лишь ваше утверждение, согласитесь. Разве был суд?

                                  > Проблема в тому, що, як Ви кажете, формальності часом бувають "клінчеві". І якщо в Конституції написано, що гарантом Конституції є президент, а ВР, скажімо, незатвердженням суддів КС грубо цю Конституцію, як і конституційні права громадян, порушує, то, скажімо, як на мене в даному випадку Президент не те що може, а мусить заставити державні органи виконувати свої обов'язки. Аж до розпуску ВР в даному випадку.

                                  Нет. Все должностные лица имеют право действовать только в рамках полномочий, указанных в законе. Конституция выше президента и она не даёт ему права роспуска ВР в данном случае.

                                  > Що ж стосується розпуску ВР в даний момент - формально Президент то зможе зробити післязавтра, в принципі. Це якщо знову, як Ви пропонуєте, дотримуватися лише букви закону.

                                  Вот тут я вполне согласен. Правовой вакуум и отсутствие КС позволяют президенту это сделать, не нарушив закон. Это - легитимный исход конфликта. Хотя с точки зрения ответственности перед страной и народом президенту следует лишь угрожать, но не использовать такое крайне опасное орудие - имхо, "ширка" безопаснее новых выборов. С моей точки зрения, ГРОМАДНОЕ преимущество Украины перед Россией и ГЛАВНАЯ надежда на наше европейское будущее состоит именно в том, что у нас до сих пор власть ухитрялась удерживаться пусть на грани, пусть чисто формально и небесспорно, но всё же в рамках права. В России в схожей ситуации президент однозначно противозаконно, в нарушение решения КС, распустил парламент, а когда тот попробовал сопротивляться - расстрелял его. И посмотрите, к чему в результате пришла Россия к нынешнему времени, а к чему - мы. Расстрел Белого дома на набережной Москвы-реки окончательно развёл Россию и Украину по разные стороны европейского выбора. При всех наших перебранках, мы не вышли за рамки приемлемого для демократического правового государства. Это уже заложило традицию; это само по себе значит для построения такого государства куда больше любых деклараций и благих намерений. Надеюсь, эта традиция и в этот раз не прервётся, а будет лишь укрепляться.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2006.07.24 | Shooter

                                    Re: Дякую

                                    Kohoutek пише:
                                    > Shooter пише:
                                    > > Невиконання закону в будь-якому випадку не є оправданням його повторному невиконанню. Тим більше в країні з римською, а не звичаєвою системою права.
                                    >
                                    > То, что закон в данном случае не был исполнен - лишь ваше утверждение, согласитесь. Разве был суд?

                                    Пардон, а Ви репрезентуєте суд? чи якийсь інший орган, який трактує закони?

                                    Ваше твердження проти моїх тверджень - це як ми можемо лише комунікувати. Хоча (ще раз) - "невідпускання" депутата ВР протирічить базовим правам громадянина, тому є, на мою думку, однозначно незаконним.

                                    > > Проблема в тому, що, як Ви кажете, формальності часом бувають "клінчеві". І якщо в Конституції написано, що гарантом Конституції є президент, а ВР, скажімо, незатвердженням суддів КС грубо цю Конституцію, як і конституційні права громадян, порушує, то, скажімо, як на мене в даному випадку Президент не те що може, а мусить заставити державні органи виконувати свої обов'язки. Аж до розпуску ВР в даному випадку.
                                    >
                                    > Нет. Все должностные лица имеют право действовать только в рамках полномочий, указанных в законе. Конституция выше президента и она не даёт ему права роспуска ВР в данном случае.

                                    А який саме закон дає ВР повноваженння діяти антиконституційно? себто не затверджувати КС?

                                    Ви скажете - жодний. Я скажу - жодний і не описує дії Президента в такому випадку. Проте є положення Конституції, яке вказує на те, що гарантом виконання Контституції є саме президент. І якщо якийсь з дежавних органів діє всупереч Конституції, порушуючи права громадян, то Президент МУСИТЬ заставити цей орган діяти за Конституцією. Як саме він може/повинен діяти в такому випадку - опис є відсутній. Що і надає теоретичну можливість президенту діяти таким чином, який він вважатиме найбільше легітимним шляхом відновлення прав 47 мільйонів громадян вс. грубого нехтування їхніх прав з боку лише 450 громадян.

                                    А потому хай ВР спробує пожалітися у КС що її розпуск відбувся незаконно.

                                    > > Що ж стосується розпуску ВР в даний момент - формально Президент то зможе зробити післязавтра, в принципі. Це якщо знову, як Ви пропонуєте, дотримуватися лише букви закону.
                                    >
                                    > Вот тут я вполне согласен. Правовой вакуум и отсутствие КС позволяют президенту это сделать, не нарушив закон. Это - легитимный исход конфликта. Хотя с точки зрения ответственности перед страной и народом президенту следует лишь угрожать, но не использовать такое крайне опасное орудие - имхо, "ширка" безопаснее новых выборов. С моей точки зрения, ГРОМАДНОЕ преимущество Украины перед Россией и ГЛАВНАЯ надежда на наше европейское будущее состоит именно в том, что у нас до сих пор власть ухитрялась удерживаться пусть на грани, пусть чисто формально и небесспорно, но всё же в рамках права. В России в схожей ситуации президент однозначно противозаконно, в нарушение решения КС, распустил парламент, а когда тот попробовал сопротивляться - расстрелял его. И посмотрите, к чему в результате пришла Россия к нынешнему времени, а к чему - мы. Расстрел Белого дома на набережной Москвы-реки окончательно развёл Россию и Украину по разные стороны европейского выбора. При всех наших перебранках, мы не вышли за рамки приемлемого для демократического правового государства. Это уже заложило традицию; это само по себе значит для построения такого государства куда больше любых деклараций и благих намерений. Надеюсь, эта традиция и в этот раз не прервётся, а будет лишь укрепляться.

                                    Я також. Хоча Ви погодилися - вже в середу президент, на відміну від Росії-1994, може цілком законно розпустити ВР.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2006.07.24 | Kohoutek

                                      Re: Дякую

                                      Shooter пише:
                                      > Ваше твердження проти моїх тверджень - це як ми можемо лише комунікувати. Хоча (ще раз) - "невідпускання" депутата ВР протирічить базовим правам громадянина, тому є, на мою думку, однозначно незаконним.

                                      Ну, разумеется, мы тут всего лишь разговариваем, так что наши суждения никого ни к чему не обязывают. Но в отношении основных прав гражданина - с моей точки зрения случай "неотпускания" депутата ВР стоит особняком от этих прав. Депутат ВР - не рядовой гражданин, а избранник народа и ссылки на его "гражданские права" тут не вполне уместны, как и, скажем, ссылки на КЗоТ при рассмотрении увольнения губернаторов и генпрокуроров. В общем, этот случай - неочевидный. И я более в данном случае упираю не на законность, а на моральную оправданность действий фракции БЮТ. Мораль не может быть двойной. Если вы обращались со своими противниками исходя из сиюминутной целесообразности, то и не ждите к себе иного отношения и не рядитесь в белые одежды праведников.

                                      > А який саме закон дає ВР повноваженння діяти антиконституційно? себто не затверджувати КС?

                                      Простите, в данном случае речь идёт как раз не о действиях, а о бездействии.

                                      > Ви скажете - жодний. Я скажу - жодний і не описує дії Президента в такому випадку. Проте є положення Конституції, яке вказує на те, що гарантом виконання Контституції є саме президент. І якщо якийсь з дежавних органів діє всупереч Конституції, порушуючи права громадян, то Президент МУСИТЬ заставити цей орган діяти за Конституцією. Як саме він може/повинен діяти в такому випадку - опис є відсутній.

                                      Отчего же? ВСЁ, что РАЗРЕШЕНО делать президенту, выписано в Конституции. Если там не описан порядок таких действий, президент волен выбирать его по собственному усмотрению, лишь бы не нарушались законы. Но вот причины для распуска Рады там выписаны исчерпывающе и НИКТО не вправе толковать их расширительно. Это КРАЙНЕ опасное занятие - ничуть не более легитимное, чем "Северодонецкий съезд". На мой взгляд, текущая ситуация в стране вполне позволяет обойтись без столь рискованных ходов.

                                      > А потому хай ВР спробує пожалітися у КС що її розпуск відбувся незаконно.

                                      Пусть попробует. Если президент удержится в рамках хотя бы буквы закона. А вот если он очевидным образом станет закон попирать, то ПР со товарищи получат полное моральное право применить на практике статью 5 Конституции: "...Ніхто не може узурпувати державну владу". Нет, второго Майдана, конечно, не будет - будет полный хаос и всеобщий раздор.

                                      > Я також. Хоча Ви погодилися - вже в середу президент, на відміну від Росії-1994, може цілком законно розпустити ВР.

                                      Может. Но делать это стоит в самом крайнем случае. Я совершенно уверен, что такая ситуация сыграет на руку "регионалам" и радикалам, а умеренные силы проиграют. И проиграет Украина в целом, когда её начнут усиленно раздирать в угоду собственным интересам.
            • 2006.07.24 | tomcat

              особиста заява - це не вихiд з фракцii, читайте п.1 ст.81 Конст.

      • 2006.07.24 | Englishman

        Re: Глупо - если это сработает, то ВР буду распускать каждый год...

        Граждане, ЗАКОНА ТАКОГО ВСЁ ЕЩЁ НЕТ. Пока Рада не примет соответствующий закон, это положение работать НЕ БУДЕТ. Пока что депутата НЕВОЗМОЖНО лишить мандата без его желания и/или согласия ВР.



        Ну так в чем проблема, если 125 депутатов таое желание изъявили?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | Kohoutek

          Re: Глупо - если это сработает, то ВР буду распускать каждый год...

          Englishman пише:
          > Ну так в чем проблема, если 125 депутатов таое желание изъявили?

          Проблема в согласии 226 депутатов. Регламент ВР:

          Стаття 217. Розгляд питання про дострокове припинення повноважень народного депутата

          1. Верховна Рада розглядає питання про дострокове припинення повноважень народного депутата у випадках, передбачених пунктами 1, 4 частини другої статті 81 Конституції України.

          2. Верховна Рада за поданням комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, приймає постанову про дострокове припинення повноважень народного депутата більшістю голосів народних депутатів від її конституційного складу і доручає Центральній виборчій комісії визнати повноваження наступного кандидата в народні депутати за списком політичної партії (виборчого блоку політичних партій) відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України". Зазначена постанова Верховної Ради публікується в газеті "Голос України".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.24 | Englishman

            надеюсь, этот момент кто-то более сведущий чем я прокомментирует

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.24 | Kohoutek

              К слову. http://obozrevatel.com/news/2006/7/24/125854.htm

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.24 | Englishman

                ну вот. а кто-то говорил: отдайте регионам все комитеты,

                когда они были оппозицией ;).

                А это как понимать:
                http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1153731216&first=1153731735&last=1153679816

                Так есть закон? Или нет?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.24 | Kohoutek

                  Re: ну вот. а кто-то говорил: отдайте регионам все комитеты,

                  Englishman пише:

                  > Так есть закон? Или нет?

                  Во-первых, не надо сваливать в кучу добровольное сложение депутатских полномочий и насильственное лишение мандата при добровольном выходе депутата из фракции. Чтобы сработало первое, необходимо согласие большинства от конституционного состава ВР, чтобы второе - наличие соответствующего закона. Законы-то есть, но нужных положений в них нет. Не удосужилась предыдущая Рада их принять. Юлины депутаты не могут добровольно сложить полномочия при несогласии Рады и не могут быть лишены своих мандатов насильственно при отсутствии необходимых положений в каком-либо законе.
  • 2006.07.24 | Мінор

    Уточнення - це перший крок до складення повноважень (/)

    http://www.byut.com.ua/ukr/news-1868

    125 депутатів БЮТ підписали заяви про вихід із фракції. Про це Юлія Тимошенко заявила сьогодні після засідання фракції. Вихід із фракції є першим кроком до складення повноважень народних депутатів України. Як пояснила Юлія Тимошенко, це ліквідує загрозу з боку так званої антикризової коаліції, яка 226 голосами "може заблокувати намір патріотичної частини парламенту допомогти Президенту оголосити про дострокові вибори".

    "Ми пропонуємо іншу процедуру, яка передбачена ч.6 ст. 81 Конституції. "У разі виходу депутату зі складу фракції його повноваження припиняються на підставі закону за рішенням вищого керівного органу партії чи блоку", - сказала вона.

    За словами Юлії Тимошенко, усі 125 депутатів, навіть ті, що перебувають у відрядженні чи у лікарні, підписали документ.

    Депутати БЮТ звернулись до колег з "Нашої України" із закликом скласти депутатські мандати, зазначивши, що "Президент сьогодні потребує підтримки усіх демократичних сил". "На наступних виборах ми з вами об'єднаємо зусилля і виборемо остаточну спільну перемогу", - йдеться у зверненні БЮТ.
  • 2006.07.24 | Varcom

    Тимошенко больна. Больна жаждой власти. Бедная Украина :(

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.24 | Мінор

      Регіонали тепер мають посипати голову попелом своїх ілюзій

      Адже цілий тиждень після заяви БЮТ про готовність до складення повноважень, депутати від ПРУ та КПУ у кожному виступі закидали - коли ж ви це зробите. От і зробили.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.24 | DADDY

        Re: Регіонали тепер мають посипати голову попелом своїх ілюзій

        Залишилось останнє: "тоелеранам" з НСНУ вчинити так як потребує сьогодні Україна.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | tomcat

          припиняються....достроково на пiдставi закону...закон вже є?

  • 2006.07.24 | Moro

    Та нормально все

    Це - ще далеко не "складання повноважень". Ніщо не завадить БЮТу "повернутися" в випадку якихось "спеціальних обставин."
    Це - тиск, чергова колізія, акція, яка повинна показати(небезпідставно) безсенсовність існування Ради в такому вигляді, яка вона зараз є.
    (Чсна гаваря, з моменту бокування Ригіонами ВР ця рада ДІЙСНО втратила легітимність. Бо тоді можна все - не понравилось тобі шось - фігак! - заблукував! - і можете кричати хоч до ночі! Але тоді це ніяка не Рада - а бандитська "стрєлка")
    Юлька - в данному випадку - все робить правильно - і з урахуванням власних інтересів, та й з урахуванням інтересів України - вона тисне на зарвавшієся Ригіони - і правильно робить.
  • 2006.07.24 | ukr_girl

    Вышли по большому?

    Они что, действительно выбросили свои партбилеты?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.24 | Moro

      Вот пачєму так?...

      Как токо па-рускі - так сразу і пошлость! А патом кто-то удівлєяецца, шо руск5ій називают мовою блатняка і мата!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.24 | Мінор

        Ну ти прям, как нєрусскій, ей Богу

        Матєрщіна і пошлості - суть часті вєлікаво і магучєво русского язика. А єжєлі ти матєріцца нє умєєшь - так ти хахол, от русского настоящево народа оторвавшійся русскоязичний брат, катораво нада защіщать от бандєровцев!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.24 | Moro

          Да умєю я!...

          Але роблю це тико тоді, коли дійсно треба. Нєдарускій, карочіє! :-)
        • 2006.07.24 | пан Roller

          Уколов-не русская фамиля?

          Мінор пише:
          > Матєрщіна і пошлості - суть часті вєлікаво і магучєво русского язика. А єжєлі ти матєріцца нє умєєшь - так ти хахол, от русского настоящево народа оторвавшійся русскоязичний брат, катораво нада защіщать от бандєровцев!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.24 | Kohoutek

            Это обычная эгодистоническая русскость. Never mind.

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.24 | Мінор

              Ну от знову вам бракує російських слів та визначень. Характерно

            • 2006.07.24 | Moro

              А шо таке "эгодистоническая русскость" ?

              Та шей "обічная"? Це пристойно?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.24 | Kohoutek

                Re: А шо таке "эгодистоническая русскость" ?

                Moro пише:
                > Та шей "обічная"? Це пристойно?
                Это вполне пристойно. "Эгодистонический" означает "внутренне присущий некоему человеку, но вызывающий у него эмоциональное отторжение". В результате человек начинает испытывать неприязнь/ненависть/боязнь к самому себе и необоримое желание изменить собственную личность в соответствии с внушёнными установками. Ну, например, еврей-антисемит, гей-гомофоб, русский-русофоб и т.п. Многократно описанный феномен; довольно редкий, но далеко не уникальный случай. В приложении к украинцам обычно выражается в "комплексе хохла" - необоримом желании отказаться от собственного украинства. В приложении к русским - аналогично; желание отказаться, эмоционально откреститься от собственных корней и врождённого достоинства; всяческое поругание и уничижение собственной нации.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.24 | Moro

                  Карочє, я понял...

                  ... шо ето фігня. Дивіться, не попадіть в цикл, а то буде, як з тим програмістом у ванній :-)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.24 | Мінор

                    Ой. Розкажи про програміста - я не чув

                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.07.24 | Moro

                      Розказую

                      Якось на роботу в контору не вийшов програміст.
                      Один, два, три дні... Виникло занепокоєння.
                      Приїхали до нього додому - знайшли голого, синього і лисого у ванній.
                      В руках у нього була пляшечка з шапнунем, на якій була написана інструкція :
                      "Намілить, апаласнуть, павтаріть" :-)
                • 2006.07.24 | Мінор

                  Re: А шо таке "эгодистоническая русскость" ?

                  Ні, мій друже, свої 50% російськості мені подобаються. Але це аж ніяк не означає, що я підтримую партію регіонів або політичне керівництво Російської федерації.
                  Немає монополії у регоіналів на 100% росіян в Україні і на Путіна плювати мені хотілось :-)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.24 | Kohoutek

                    Лише задля зауваження

                    Мінор пише:
                    > Ні, мій друже, свої 50% російськості мені подобаються.

                    Ну і добре. Перепрошую за привід для флейму, не стримався. Воно того не варте.

                    > Але це аж ніяк не означає, що я підтримую партію регіонів або політичне керівництво Російської федерації.

                    Та боже ж мій, не в тому зовсім справа. Жоден росіянин не повинен любити Путіна чи Януковича, звісна річ. Справа, наприклад, у ставленні до рідної мови. Знову перепрошую, не варто роздмухувати флейм, це я лише прояснюю власну точку зору.

                    > Немає монополії у регоіналів на 100% росіян в Україні і на Путіна плювати мені хотілось :-)

                    Аналогічно. Лише зауваження - мені дуже, ДУЖЕ, Д У Ж Е шкода, що ЖОДНА з "націонал-демократичних" сил не спромоглася стати для українських росіян и російськомовних українців своєю. Тому ми й маємо те, що маємо.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.07.24 | Мінор

                      Re: А шо таке "эгодистоническая русскость" ?

                      Мне просто претит, когда всех русских загоняют под один гребешок. В этом плане ПРУ ни чем не лучше от твердолобых из ДСУ.
                      Не будет здесь этническо-политического распределения никогда - мы не дадим.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.07.24 | Kohoutek

                        Задумайтесь, а не говорите лозунгами

                        Мінор пише:

                        > Не будет здесь этническо-политического распределения никогда - мы не дадим.

                        Кто "вы"? БЮТ? Чего ж до сих пор не дали? Или напомнить распределение голосов на последних выборах? Вы сдали русскоязычную Украину януковичам со всеми потрохами. Потому что, может быть, кому-то и приятно считаться второсортными гражданами страны, мнение которых можно не учитывать, если оно отличается от одобренного образца; но большинству такое поведение всё-таки крайне неприятно и голосует так, как мы видим. Это уже не теория, это уже голая и печальная реальность.
  • 2006.07.24 | Moro

    Комітет ВР роз’яснив Януковичу особливості припинення повноважен

    Комітет ВР роз’яснив Януковичу особливості припинення повноважень депутатів

    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР на виконання доручення голови Верховної Ради Олександра МОРОЗА 21 липня розглянув звернення народного депутата, координатора антикризової коаліції Віктора ЯНУКОВИЧА та роз’яснив підстави для дострокового припинення повноважень депутатів.

    Про це сьогодні повідомляє офіційний сайт Партії регіонів.

    Зокрема, у висновку комітету йдеться, що дострокове припинення повноважень народних депутатів України, згідно зі статтею 81 Конституції України, може відбутися з таких підстав, як складення повноважень за особистою заявою народного депутата; набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо нього; визнання його судом недієздатним або безвісти відсутнім; припинення громадянства або виїзду на постійне проживання за межі України; якщо протягом 20 днів з дня виникнення обставин, які призводять до порушення вимог щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності, ці обставини ним не усунено; невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції, а також у разі його смерті.

    При цьому, у висновку підкреслюється, що зазначені підстави не передбачають врегулювання питань щодо виключення народного депутата України із депутатської фракції.

    http://www.unian.net/ukr/news/news-161393.html
  • 2006.07.24 | BIO

    Камень, ножницы и бумага.

    Что может повлиять на твердую позицию несгибаемых
    псевдореволюционеров: конкретные временнЫе ножницы
    которыми так удобно пилить кошке хвоста или цвет и
    фактура альтернативных бумажных (не столько правовых)
    решений когда существуют СТРАТЕГИЧЕСКИЕ договоренности
    больших боссов по макаронам для пипла ?
    Что, конкретно ?

    Обнаженный мегафон
  • 2006.07.24 | tomcat

    припиняються....достроково на пiдставi закону...закон вже є?

    " У разі невходження народного депутата України, обраного від
    політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу
    депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку
    політичних партій) або виходу народного депутата України із складу
    такої фракції його повноваження припиняються достроково на
    підставі закону"
    а що такий закон вже прийнято?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.24 | пан Roller

    А когда войдут?

  • 2006.07.24 | alx_1904

    Интересно ПРУ памятник юле поставит, за то, что она сама ушла из

    ВС?
    Клаасно получается:
    Юля более не депутат, вместо неё - 10е ряды БЮТа, а т.к. 150 не ушло, то ВС - дееспособен. /АПЛОДИСМЕНТЫ/
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.24 | пан Roller

      Только Бюст. (По информации Мороза заяв Бьют в ВР на 16-00 нет.)

      Зато от Черновола лежат чистые бланки других заяв,о сложении Бьют дупутатских полномочий,как обещала Юля, и лежат они на полотнище флага Украины, которым укрыты депутатские места покинувших зал ВР депутатов Бьют.На каждой заяве букет труарных белых цветов.

      Однако, среди присутствующих в зале замечен везде сущий Яворивский. А трое депутатов от Бьют участвуют в голосовании.

      Не большие рукопашные стычки перед ВР произошли между прихильниками Януковича и Юльки.В дело вмешалась милиция.Кардон милиции разделил брачующихся.

      "Пора" держит нейтралитет. Готовится к шахматному матчу с регионалами.

      Потом будет бокс.

      Brgds
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.24 | Артемчук Іван

        Re: Только Бюст. (По информации Мороза заяв Бьют в ВР на 16-00 нет.)

        БЮТівці взагалі не хочуть працювати? Чи лише сьогодні? Може простіше було попрохати хлопців з "БЕРКУТа" трохи повчити "нескоренних" як демократію слід будувати? Може після того, ці марнослови та тугодуми, на чолі за пані Юльою згадають, що врешті решт означає посада "НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ"? Чи попасти до списку БЮТ було найдорожче?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".