МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Універсальне" звернення до політиків

07/29/2006 | Гриць Затемний
У 2004 році український народ виконав свою місію. В момент загрози нашій державності, незалежності, гідності – а саме так більшість сприйняла спробу зробити президентом людину з кримінальним минулим та ще й з подачі Росії – ми вийшли на Майдан і сказали своє вагоме слово. Не політики нас вивели і не Ющенко був наш „месія”, а ми самі вийшли. Вийшли так, як в Україні не виходив ще ніхто і ніколи, вибивши всі аргументи з-під супротивників і в зародку зупинивши будь-які спроби зупинити нас – Український Народ. В цей момент ми не ділились на політичні партії, нас не різнила мова і територія. Ми тоді виявили таку організованість та відповідальність, що за весь час існування багатосоттисячного Майдану не було жодної сутички і навіть не розбили жодної вітрини.

Ви дивились на Майдан зі своєї трибуни. Можливо не стільки з отої сцени, а з політичної трибуни. Ви з неї говорили, наказували, проповідували, співали – а ми робили свою роботу з відстоювання Української Соборної Самостійної Держави, інколи поблажливо споглядаючи на цю вашу трибуну і розуміючи що без нас ви нічого не варті. Незважаючи на те, що ви очолюєте і якими капіталами оперуєте. Бо нас багато, і тому нас не подолати. А вас мало – тому вам потрібні ми.

Забезпечуючи логічне продовження Майдану, та розуміючи що у кожній дії має бути результат, ви, політики, сіли за круглий стіл. На вашій совісті оцінки переваг та недоліків результату такого рішення. Але в той момент, коли ви за той стіл сіли, ми передали вам в руки жовто-блакитний український прапор – символ України, тим самим делегуючи вам відповідальність за її життя, розвиток, існування. Тому що ми не можемо вічно стояти на майданах – ми повинні працювати, щоб оплатити вашу нелегку працю з утримування цього прапору на гідній українців позиції та висоті.

Але це не все. Також ми передали вам Майдан. І тепер не ми стоїмо на майдані – на ньому стоїте ви, а ми дивимось на вас зі своєї трибуни. Тепер ми вам проповідуємо і співаємо – а ви поблажливо дивитесь на нас і робите свою роботу із збереження України.

Зараз ви знову сидите за круглим столом, як способом довести до логічного кінця ваш політичний майдан, спрямований проти криміналу, що рветься до влади за підтримки Росії. Тільки чомусь у вас майорить сотня різнокольорових прапорів замість одного жовто-блакитного. Будь-який селянин з найвіддаленішого українського села прекрасно розуміє, навіть не читаючи ваших політологів і не вдумуючись в рейтинги, що ви зробили перший крок до поразки. Круглі столи можуть мати різні продовження і ми до них готові. Але не очікуйте що ми знову вийдемо як у 2004 році - це буде зовсім не мирний майдан. Ми вийдемо і проти вас також, як тих, хто не виконав своєї місії і втратив ввірений йому прапор. Військову частину, що втратила прапор, розформовують – так буде і з вами. Не доводьте нас до цього.

Відповіді

  • 2006.07.29 | Youлія

    Re: "Універсальне" звернення до політиків

    Ганьба!!
    Ганьба тому авторові, який не знає кольорів національного прапору!! Жовто-блакитний - це колхоз! А український стяг - СИНЬОЖОВТИЙ!!!!!
    Іноді корисно заглядати у Конституцію.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.29 | Oleksa

      Re: "Універсальне" звернення до політиків

      Пані, не репетуйте! Чоловік добре написав. А стосовно формулювань в Конституції, то там переважно, вправлялися ті ж представники 239-ти, у яких сверблячка в одному місці від словосполучення "жовто-блакитний" . Це ж вони нищили вітражі з таким поєднанням кольорів, перефарбовували трамваї, а, затим, й міліцейські "бобіки"... ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ ! Це чудово!
    • 2006.07.29 | catko

      а звідки ви знаєте щО автор мав на увазі цим? (л)

      http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/268.htm
      Державний Прапор України

      Державний Прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.

      Жовто-блакитні кольори символізували Київську Державу ще до християнізації Русі. З часів нашестя татарских орд Батия ця символізація зникла, але згодом відродилася в церковних оздобах, на гербах українських міст. Майже всі герби міст Київщини й України загалом обрамлялися жовто-блакитними кольорами. З XVIII століття полкові й сотенні козацькі прапори Війська Запорозького найчастіше вироблялися із блакитного полотнища, на якому жовтою фарбою наносилися хрест, зорі, зброя, постаті святих.

      Процес розробки зовнішньої атрибутики продовжував тривати і в ХХ столітті. 22 березня 1918 року жовто-блакитний прапор був затверджені Центральною Радою. За гетьманського уряду П.Скоропадського порядок кольорів у прапорі було змінено на синьо-жовтий.

      28 січня 1992 року постановою Верховної Ради Державним Прапором незалежної України було затверджено синьо-жовтий стяг.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.29 | Сергій Вакуленко

        Re: а звідки ви знаєте щО автор мав на увазі цим? (л)

        У 1992 р. на комуняк у Верховній раді слово "жовто-блакитний" діяло, як червона плахта на бика. Тоді Павличко, аби постанова була ухвалена, придумав, що блакитний колір є "неосновним", а основний, мовляв, — синій, і через те в Конституції має бути написано "синьо-жовтий".

        Незважаючи на це, 90% прапорів, які можна бачити, мають саме блакитну, а не синю смугу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.29 | ОРИШКА

          Re: а звідки ви знаєте щО автор мав на увазі цим? (л)

          Про кольори ясно. А по суті? Від кого звернення?
          Я війни боюся.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.29 | catko

            не буде ніякої війни. тому є ряд причин.

            шахтар з донбасу має чим зайнятись і без того щоб з гуцулом перестрілюватись

            ніхто не допустить щоб газтранспортна система в європу була загрожена

            нікому не треба в центрі європи чергової югославії

            ну і т.д.

            а от скажімо так одномоментні заворушення з накостилянням певним політикам - запросто.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.29 | ОРИШКА

              Re: не буде ніякої війни. тому є ряд причин.

              Можна, я перша в черзі - накостиляти політикам?

              аамороз - шикуйсь! До ВЗради передом, до мене задом. В мене є важкі черевики.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.29 | catko

                можна. а саму процедуру тре продумати. щоб показова і повчальна.

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.30 | Степан

                  Процедуру урочисто нам зачитають після закінчення круглого столу

      • 2006.07.30 | Youлія

        Re: а звідки ви знаєте щО автор мав на увазі цим? (л)

        То нехай автор у публічних зверненнях висловлює свою думку прозоро, так, щоб вона була зрозуміла всім. Тим більше, що багато хто, не маючи й гадки про історичні підробиці, через свою неосвітченість дійсно вважає, що прапор в нас "жовто-блакитний"
  • 2006.07.29 | sFERA

    Re: "Універсальне" звернення до політиків

    Возможно вы забыли ,но в Украине кроме селян из отдаленных сёл есть также горожане из крупных городов ( которые делают 80% денег ,и 60% экспорта в стране) ,и было бы логичнее ориентироваться на них. Согласно правилу Парето 20 % людей делает 80% денег. Уважаемый на досуге задайте себе 2 вопроса:

    1)кого было бы логичнее поддерживать - 20% людей которые делают 80% денег ,или 80 % людей которые делают 20% денег?

    2)КТО эти 20% ? Селяне из дальних сёл? Заробитчане?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".