МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пророцтво щодо Універсалу

08/02/2006 | Юрій Шеляженко
На мою думку, є два найбільш ймовірних шляхи розвитку подій.

1. Звичайно ж, провал консультацій навколо Універсалу і розпуск Верховної (з)Ради.

2. Янукович підписує Універсал, де збережено основні тези Ющенка, в тому числі щодо унітарності України, державної мови, євроатлантичного курсу. Від цих тез Ющенко не відмовиться, але жадібність Янука до посади може перемогти страх втратити підтримку Кремля і виборців.

Тоді або Мороз, або Симоненко "з принципових комуняцьких міркувань" зраджують олігарха Януковича і йдуть у глуху опозицію, дестабілізують стан в країні ще більше - попередньо навідавшись в Москву за терміновим викликом.

2.1. Як менш ймовірний варіант: це робиться під першим зручним приводом після призначення Януковича прем'єром (бо я все ж не вірю, що Ющенко здатен видати путівку на царство цій сумнівній особі).

Відповіді

 • 2006.08.02 | catko

  ще знайдіть кого це пророцтво цікавить

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | ОРИШКА

   Re: ще знайдіть кого це пророцтво цікавить

   А як можуть кумуняки та аамороз (чого б це всі социки за ним підуть?) дестабілізувати? Чи в них особий "курячий" грип схований? Це ви, батечко, перебільшуєте.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.02 | Юрій Шеляженко

    Re: ще знайдіть кого це пророцтво цікавить

    Наприклад, Мороз розвалив демократичну коаліцію. Чи це по-Вашому не дестабілізація? Симоненко так само може розвалити "антикризову", нмд, у разі, якщо Янукович піде на компроміс з Ющенком.

    ОРИШКА пише:
    > А як можуть кумуняки та аамороз (чого б це всі социки за ним підуть?) дестабілізувати? Чи в них особий "курячий" грип схований? Це ви, батечко, перебільшуєте.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.02 | samopal

     Зміна коаліції - зміна кризи

     Юрій Шеляженко пише:
     "Наприклад, Мороз розвалив демократичну коаліцію. Чи це по-Вашому не дестабілізація? Симоненко так само може розвалити "антикризову", нмд, у разі, якщо Янукович піде на компроміс з Ющенком".

     Так Ющенко ж саме цього і добивається. Проблема у тому, що Мороз не хоче йти від корита. А в разі домовленостей НСНУ+ПРУ ні він, ні йогго "гнучкі штики" новій коаліції не будуть потрібними.
     Така коаліція легко може змінити образливу для несунів назву "антикризова" на протилежну. ("Прокризова", наприклад:)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | Юрій Шеляженко

   Хіба Вас воно не цікавить?

 • 2006.08.02 | Dworkin

  Я б сказав трохи інакше...

  Юрій Шеляженко пише:
  > Тоді або Мороз, або Симоненко "з принципових комуняцьких міркувань" зраджують олігарха Януковича і йдуть у глуху опозицію, дестабілізують стан в країні ще більше - попередньо навідавшись в Москву за терміновим викликом.

  Щось не віриться. І не тому, що вони на таке не здатні. Просто ресурси й таланти слабенькі.

  > 2. Янукович підписує Універсал, де збережено основні тези Ющенка, в тому числі щодо унітарності України, державної мови, євроатлантичного курсу. Від цих тез Ющенко не відмовиться, але жадібність Янука до посади може перемогти страх втратити підтримку Кремля і виборців.

  А цей варіант боюсь трохи іншим. Янукович підписує універсал з компромісними положеннями. Стає прем"єром. А потім простю плює і на президента, і тим більше на універсал (бо він немає жодних юридичних наслідків).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | Юрій Шеляженко

   Re: Я б сказав трохи інакше...

   > > Тоді або Мороз, або Симоненко "з принципових комуняцьких міркувань" зраджують олігарха Януковича
   > Щось не віриться. І не тому, що вони на таке не здатні. Просто ресурси й таланти слабенькі.

   За ними Москва, їй відступати нікуди.

   > > 2. Янукович підписує Універсал, де збережено основні тези Ющенка, в тому числі щодо унітарності України, державної мови, євроатлантичного курсу. Від цих тез Ющенко не відмовиться, але жадібність Янука до посади може перемогти страх втратити підтримку Кремля і виборців.
   > А цей варіант боюсь трохи іншим. Янукович підписує універсал з компромісними положеннями. Стає прем"єром. А потім простю плює і на президента, і тим більше на універсал (бо він немає жодних юридичних наслідків).

   А от і ні. Зараз боротьба точиться за те, щоб він за лаштунками "па-пацанськи" визнав домінування Президента у визначенні стратегічних пріоритетів країни в обмін на крісло прем'єра.

   Поки Янукович зуб не дасть і мамочкою не поклянеться, Ющенко подання у ВР не відправить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua