МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рух намагається зрозуміти Президента

08/03/2006 | keymaster
«Президента можна зрозуміти: нові вибори проблеми не вирішують», – заявив Західній інформаційній корпорації народний депутат України, голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор.

«Президент прийняв рішення. Його можна зрозуміти, адже розпуск парламенту і дострокові вибори не знімуть проблеми. Партійна група НРУ фракції «Наша Україна» не голосуватиме за кандидатуру Януковича. Багато членів фракції не голосуватимуть за цю кандидатуру. Складніше питання – формування нової широкої коаліції та складу уряду. НРУ не може бути в одному об’єднанні з комуністами і «регіоналами», а також не підтримує кандидатуру Януковича на посаду Прем’єр-міністра, тому це не дозволяє нам бути в коаліції. На сьогоднішньому засіданні фракції «Наша Україна» багато депутатів висловлювалися проти широкої коаліції, інші ратували за те, що участь «Нашої України» в уряді є необхідною, заради підтримки курсу Президента і певного контролю», – наголосив Я.Кендзьор.

За його словами, Віктору Ющенкові важливо, аби «нашоукраїнці» очолили Міністерство оборони України, Міністерство закордонних справ, Міністерство внутрішніх справ, Службу безпеки, Генеральну прокуратуру. «Щоб це були кандидатури Президента. Плюс ключові міністерства економічного плану також повинні контролюватися представниками президента», – підкреслив Я.Кендзьор.

Західна інформаційна корпорація

Тепер - Майдан-інформ з Одеси:
Голова Миколаївської крайової організації Народного Руху України Юрій Діденко підтримав намір Президента України подати кандидатуру Віктора Януковича для затвердження Верховною Радою України на посаду прем”єр-міністра України.
„Президент показав, що є загальновизнаним політиком. Він дав політичній еліті України змогу показати, що вона думає не лише про власні меркантильні інтереси, а дбає лише про інтереси держави.

Своїм мужнім кроком Президент показав, що Він думає не лише про власний стратегічний інтерес. Він думає, перш за все, про Україну”, сказав Юрій Діденко.

Голова Миколаївської крайової організації Народного Руху України висловив сподівання, що принципи державотворення закладені в Універсалі національної єдності, ті хто його підписав, реалізують в реальне життя.

Ігор Столяров, Одеса, for news@maidan.org.ua; Thu, 3 Aug 2006 09:53:14 +0300 (EEST)

Відповіді

 • 2006.08.03 | МИХАЙЛО

  Re: Рух намагається зрозуміти Президента

  Хлопці! То хто "Майдан" зрадив ?
 • 2006.08.03 | Albes

  Националисты и продажность

  Чтоб убедится в тождественности этих двух понятий достаточно вглядеться в действия РУХа, КУНа и им подобных. За бабло и власть продадут и мать родную
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.03 | один_козак

   Давйте обсудим также тему "Космополиты и продажность"

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.03 | Albes

    Без проблем !

    А Вы не заметили, что и националисты и космополиты суть одно и то же ? Потому и без проблем. Можем обсуждать хоть до посинения. Тем более, последние события эту аксиому подтвердили еще раз. Не верите ? ПосмОтрите на состав КМУ через неделю - думаю не станете оспаривать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.03 | один_козак

     На то ведь и намекаю.))

 • 2006.08.03 | Odesa

  Re: Рух намагається зрозуміти Президента

  Ігор , я думаю Діденко вже наклав у штани при звістці , що буде розпущений парламент. Тепер він від радості , що цього не трапиться ,,трошки впісявся". Не можна торгувати святим. Який Діденко руховець , чистий пристосуванець. Таких в нас в Одесі ,,навалом" . Чого вартий Цимбалюк і іже з ним.
 • 2006.08.03 | Нестор

  Рух намагається лизнути Президента

  Так буде точніше :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua