МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко розлютився на любих друзів

08/03/2006 | Linx
А если это правда, то Ющу просто по-человечески нужно начистить ебало. Надеюсь Янукович с этим справиЦЦа

Тарас Стецьків вважає, що Президент під час вчорашніх розмов з Януковичем поставив йому умову, щоб у випадку входження «Нашої України» у широку коаліцію урядовцями не стали «любі друзі». «Президент поклав провину на «любих друзів» за ту ситуацію, в якій він опинився. Зокрема, що йому довелося подавати кандидатуру прем’єра Януковича», - заявив Стецьків.

За словами Стецьківа, Президент вважає, що всі неприємності почалися після того, як Порошенко, Третяков, Мартиненко почали вести переговори з ПР від свого імені, висуваючи свої вимоги. Також, за словами Стецьківа, в новому парламенті не буде Пинзеника, Яценюка, Єханурова через їх особисту позицію - вони не бажають працювати в уряді Януковича.

За інформацією Стецьківа, «Наша Україна» претендує на посади віце-спікера, міністра юстиції, надзвичайних ситуацій, внутрішніх справ, молоді та спорту. Хто саме може очолити ці міністерства, він не взявся прогнозувати. Хіба що він вважає, що Юрій Павленко збереже за собою нинішнє крісло міністра молоді та спорту. Депутати від НУ та «Регіонів» нині відмовляються говорити, хто з нашоукраїнців увійде в уряд та на які посади. Один з впливових регіоналів заявив «Обозу», що там по п’ять кандидатур на кожне крісло, а до ранку може з’явитися інших п’ять.

Стецьків розповів, що йому було особисто відомо, що ще вчора о 15 годині Президент прийняв остаточне рішення розпустити парламент. О 18 годині було записано відео звернення. О 20 годині, за словами Стецьківа, була призначена зустріч Президента з його командою, зокрема, з ним особисто. Але їм сказали зачекати. «Тоді я все зрозумів - розпуску парламенту не буде. Президент боявся виборів і хапався за будь-яку ниточку, щоб цього не сталося. Отож, коли ввечері йому зателефонував Янукович і попросив зустрітися, ми всі зрозуміли, що йому вдасться умовити Президента», - заявив Стецьків.

На думку Стецьківа, якби голова Секретаріату був би більш сильною особистістю, він міг би перешкодити цій зустрічі і таким би чином парламент був би розпущений.

http://obozrevatel.com/news/2006/8/3/128343.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua