МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що робити далі

08/05/2006 | Нестор
Тут на форумі побутують різні думки від чекання до вирішення проблем шмайсерами. Ось мій погляд. Обговорюємо.

Звісно ні чекання, ні шмайсери тут не годяться. Треба зрозуміти проблему і методично з нею боротися.

Проблема не в бандюках. Вони стабільно програють вибори, тож безпосередньої загрози не несуть. Тим більше, бандюк в опозиції довго не виживає. Він або тікає закордон, або намагається перемалюватися. Таким чином, якщо з бандюком не пити чаю, то їх опір швидко і без проблем долається.

Проблема зовсім в іншому. Проблема в тому, що в бандюків повно бабла в силу роду їх діяльності. Вони це бабло не шкодують для купівлі собі влади. Тож якщо політики починають з бандюками пити чай, то це призводить як правило до зкурвлення і зради політиками виборців.

Як вирішувати цю проблему? По-перше, треба в політиків відбивати охоту зкурвлюватися. Треба чмирити зкурвлених політиків і позбавляти їх влади. На прикладі Ющенка і Мороза всі інші політики повинні зрозуміти, що зкурвившись вони досягнуть лише тимчасової вигоди, а стратегічно програють.

Тому треба чмирити курв Ющенка і Мороза. БЮТ повинен роздувати протиріччя в коаліції "Насрать на Майдан" і при першій ліпшій нагоді підтримати зкинення Мороза з поста спікера. Для цього треба підтримувати амбіції якогось бандюка (наприклад Кушнарьова) і переконати його, що спікером він буде кращим.

Також треба зкинути Ющенка з президенства. Бажано з позором шляхом імпічменту. Курви повинні зрозуміти, що не можна накласти на виборців велику купу, а потім звертатися до них за підтримкою.

Все це буде помаленьку виховувати політиків. От Юля здається зрозуміла, що зкурвлюватися невигідно. А якщо зкурвиться і вона і буде розказувати, що Яник також українець і вона хоче об"єднати Україну, то треба буде чмирити і її.

Тут найбільшу роль повинні відігравати чесні члени і симпатики зкурвлених партій. Бо наїзд на зкурвленого Ющенка з боку БЮТ виглядає як міжпартійна гризня, а от виступи Катеренчука і багатьох рядових несунів матимуть ефект холодного душу на курв. Хоча наразі все виглядає дуже сумно. Катеренчук сором"язливо відхрещується від ширки, але далі продовжує хвалити Ющенка з його універсалом. Так зкурвлювання побороти буде дуже важко.

По-друге, треба всіми силами підтримувати східних політиків не бандюків. Можливо треба взяти приклад з Кучми, який постійно створював на всякому електоральному полі свої ручні партії. Були кучмівські націоналісти, кучмівські комуністи. Може є сенс створоти проросійську партію без бандюків?

По-третє, треба брати на себе хоч маленьку частинку і фінансової і організаційної роботи. Нажаль, політики самі не справляються. Багато з бютівців нарікали на пришестя всіляких димінських, гладіїв, зубиків, але мало хто погоджувався сам внести у виборчий фонд хоч 5 гривень або попрацювати безкоштовно на виборах. Серед них і нажаль і я, хоч і мав важливу причину.

По-четверте, бандюків треба бити по найболючішому місцю - по їх бабках. Треба рішуче боортися проти монополізму бандюків у всіх галузях. Це означає, що заводи треба продавати іноземцям. Як не парадоксально, але це відповідає інтересам національної безпеки. Очевидно це не повинні бути російські бандюки, бо в них так само як і в наших бандюків є погана звичка купляти собі за бабло владу. Найкращий приклад, коли з рота наших бандюків вирвали Криворіжсталь і віддали Мітталу. Це значно послабило українських бандюків. Нажаль інші заводи бандюки втримали. Той же НФЗ залишили бандюкам під страшний лемент про захист власного виробника і т.д. Тож жодного заводу бандюкам інакше вони ооберуть його як липку, а бабки пустять на підкуп політиків.

Відповіді

 • 2006.08.05 | Moro

  А потом прийде лісник і дасть всім п...

  Нестор пише:

  > Також треба зкинути Ющенка з президенства. Бажано з позором шляхом імпічменту. Курви повинні зрозуміти, що не можна накласти на виборців велику купу, а потім звертатися до них за підтримкою.
  >
  > Все це буде помаленьку виховувати політиків. От Юля здається зрозуміла, що зкурвлюватися невигідно. А якщо зкурвиться і вона і буде розказувати, що Яник також українець і вона хоче об"єднати Україну, то треба буде чмирити і її.

  Анєкдот : тиждень йшли бої між партизанами і німцями за лісову сторожку. А потом прийшов лісник і дав всім п%зди.

  Це я до того, поки ви будете до безконечності "чмиритися" кожну наступну фігуру - прийде "лісник"(з закордону) і закриє "нєсостоявшієся гасударство Украина".
  І - до того ж - таке вже бувало в укр. історії не раз - чи не так? Нічого нового і оригінального! :-(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | Нестор

   Чому потім? Він вже прийшов

   Moro пише:
   > Анєкдот : тиждень йшли бої між партизанами і німцями за лісову сторожку. А потом прийшов лісник і дав всім п%зди.

   > прийде "лісник"(з закордону) і закриє "нєсостоявшієся гасударство Украина"

   Лісник вже давно воює на боці партизан. Ще 4 січня він прикупив собі партизана Ющенка за долю з газової труби, а недавно вже зовсім дешево купив всього за 300 000 000 $ Мороза. Якщо будемо і далі підтримувати курв Ющенка і Мороза, то лісник взагалі буде почуватися в себе вдома і до нього виструнчиться черга, щоб продатися.

   Єдиний спосіб зберегти незалежних політиків - це чмирити курв лісника.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.05 | Moro

    А хто у нас "німці"?

    А хто у нас "німці" - в цьому контексті?
    Юля? Петя-Коля-Вася? А може то теж "скриті" партизани?
    Може ви?

    Отож бо воно і є : ідеальних, безгрішних НЕ БУВАЄ.
    Якщо є бажання "чмирити" - знайдеться і привід.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.05 | Нестор

     Відкрийте очі і побачите

     Moro пише:
     > А хто у нас "німці" - в цьому контексті? Юля? Петя-Коля-Вася?

     Це загальнодоступна інформація. Перелік тих, хто не ліг під лісника з Яником легко можна побачити на сайті ВР.

     > А може то теж "скриті" партизани?

     Для цього і треба чмирити курв Ющенка з Морозом, щоб в тих, хто лишився зникло бажання стати партизанами.

     > Отож бо воно і є : ідеальних, безгрішних НЕ БУВАЄ.

     Бувають нормальні. Ну а виправдання: я злодій, тому що всі інші теж злодії - не витримує жодної критики. Придумайте щось розумніше.

     > Якщо є бажання "чмирити" - знайдеться і привід

     Зрада виборців це не привід. Коли чиновник, найнятий мною діє проти моїх інтересів, то його потрібно просто прибрати і найняти іншого. Так поступають у всіх цивілізованих країнах. Лише совки і далі співають алілую своїм вождям, щоб ті не витворяли.

     Співати хвалебні од курвам Морозу і Ющеку - ваше право.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.05 | TrollSeeker

      Здається, його основне завдання на Форумі - замилювати очі.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.05 | Moro

      По СУТІ відповіді не отримав

      Ви робите рівно ту ж саму помилку, що багатьох симпатиків "помаранчових" з 2005 року - хочете "все і одразу".
      Що говорить - насправді - про повну дезорієнтацію в ситуації.
      І не треба про мої "хвалебні" оди марозу та ющенкові - їх не було.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.05 | один_козак

       О. А "все й одразу" має тенденцію

       перетворюватися на "все або нічого". А оскільки отримати все буває реальним тільки в рекламі, то фактично залишається здебільшого НІЧОГО. Що й маємо.
 • 2006.08.05 | один_козак

  Уроки помаранчевої революції. Урок перший.

  Страшенно нерівномірна інформаційна та ідеологічна підготовленість населення до подій.

  Що з цим робити. Користуючись мулькою про "два Віктори" та послабленням напруги й взаємної недовіри, нерозуміння, поширювати просвітницьку діяльність, доносити південно-сходові розуміння ПРИНЦИПІВ, цілей та прагнень. Згодом, Бог дасть, станемо вся Україна під одним прапором.

  Друзі! Ми ж у 1985 році в більшості своїй були чисті совки! А тепер - оно, куди зайшло відродження народнаї душі. Поперли далі! Тільки з розумом, без гарячки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | Moro

   Розумно

   один_козак пише:
   > Страшенно нерівномірна інформаційна та ідеологічна підготовленість населення до подій.
   >
   > Що з цим робити. Користуючись мулькою про "два Віктори" та послабленням напруги й взаємної недовіри, нерозуміння, поширювати просвітницьку діяльність, доносити південно-сходові розуміння ПРИНЦИПІВ, цілей та прагнень. Згодом, Бог дасть, станемо вся Україна під одним прапором.

   Розумно, Власне, це мало не головне.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.05 | Neron

    Що далі

    Нужно понимать, что для того, чтобы остановить инерцию часть из вас впадает в детство, "типа: кино и немцы", а часть загибает пальцы и считает "уроки". К сожалению, готовых рецептов для таких ситуаций больше нет. При ситуации, когда в каждом доме, в каждой спальне, в каждой кухне стоит телевизор из которого прут москальские каналы, реклама самоубийств , размножения и синей жидкости, единственный выход - менять избирательное право. Демократия закончилась. Во всяком случае, в этой стране. Вы говорите о том, что нужно "чмирити зкурвлених політиків", к примеру, Мороза. А что вы раньше думали, когда он разкочегаривал Гонгадзе и травил его на Кучму? А что вы думали когда он устаивал "дискотеки" с пленками, якобы записанными на цифровой "Тошибе"? Вы что, действительно верите, что такие записи можно сделать такой фиговиной? А то, что все это записано КГБэшной прослушкой, и Мельниченко работал у Марчука, и всеми, и Морозом и Марчуком и остальными рулят из Кремля вам в голову не приходило? Чмирити зкурвлених політиків потрібно було раніше, доки це було можливо. А зараз, вибачайте, вони вас будуть чмирити. Так вам и надо. А по мне - лучше уехать отсюда подальше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.05 | Moro

     Нє нада

     Neron пише:
     > Нужно понимать, что для того, чтобы остановить инерцию часть из вас впадает в детство, "типа: кино и немцы", а часть загибает пальцы и считает "уроки". К сожалению, готовых рецептов для таких ситуаций больше нет. При ситуации, когда в каждом доме, в каждой спальне, в каждой кухне стоит телевизор из которого прут москальские каналы, реклама самоубийств , размножения и синей жидкости,

     Не факт. З розвитком мережевих технологій все може швидко бути змінено - причому САМЕ ПО СОБІ. Приклад : азійські країни сильно відставала в телефонізації від Заходу. А потім появився стільниковий звязок - і раптом рівень телефонізації в багатьох із них став більшим, ніж був на Заході. Світ ДУЖЕ швидко міняється.

     >единственный выход - менять избирательное право.

     Як ви собі це уявляєте?

     >Вы говорите о том, что нужно "чмирити зкурвлених політиків", к примеру, Мороза. А что вы раньше думали, когда он разкочегаривал Гонгадзе и травил его на Кучму? А что вы думали когда он устаивал "дискотеки" с пленками, якобы записанными на цифровой "Тошибе"?

     Вірили не всі. І - судячи з того що ви пишете - це розуміє все більше людей.

     >Чмирити зкурвлених політиків потрібно було раніше, доки це було можливо. А зараз, вибачайте, вони вас будуть чмирити.

     Я би - НА ЇХ МІСЦІ - не став. Світ ДУЖЕ швидко змінюється і - може так статися - що відповідати доведеться вже через місяць.

     >Так вам и надо. А по мне - лучше уехать отсюда подальше.

     Від себе по втічеш.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua