МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я от не можу зрозуміти двох речей: Зварича та Луценко

08/06/2006 | Чучхе
Чому Ющенко ізвсіх можливих кандидатур вибрав дві самі одіозні? На тлі Зварича і Головатий непогано виглядає, а Луц - це щось по ту сторону добра та зла. Це що - троянські коні для дискредитації уряду Януковича, чи це послідовний курс Віктора Андрійовича на те, щоб із всіх можливих варіантів вирішення якої-небудь проблеми, вибирати для себе найгірший?

Відповіді

  • 2006.08.06 | Moro

    В чому "одіозність" Луценка?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.06 | Чучхе

      У шокуючому непрофесіоналізмі і у використанні посади в особисти

      х цілях.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.06 | Moro

        Мабуть так думають не усі

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.06 | Чучхе

          Ну про Зварича то точно так думають усі?

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.06 | Andrij

            Мені здається, ви недооцінюєте Зварича

            Сам факт того, що Зварич виріс не в совіцькій Україні, дає йому неабияку перевагу на совками, що керують Україною зараз.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.06 | Чучхе

              Місце народження Зварича не заважало йому брехати про диплом

              абсолютно совковий прийом, до речі.

              До того ж я маю певне упередження перед американцями, в т.ч. діаспорянами (я і близько не маю на увазі Лозового, Чупруна та ще деяких відомих мені подвижників), які лізуть тут у політику, чи навколополітичні тусівки. Думаю, що змінити нормальний "джоб" в Штатах на дуже сумнівну кар"єру в Україні можуть або пройдисвіти, або шпгуни.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.06 | Andrij

                Зварич чи не єдиний в уряді, хто розуміє концепцію "стримувань

                та противаг". Уся решта, включно з опозицією з БЮТ, навіть не намагаються про щось таке думати. Був дуже здивований, коли прочитав той вислів в Універсалі. Певно, автором був Зварич. Бачте, щось він таки вивчив в Колумбії. :)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.08.06 | Уляна

                  Re: Зварич чи не єдиний в уряді, хто розуміє концепцію "стримувань

                  А міністр охорони здоров'я Поліщук був чи не єдиним в системі охорони здоров'я України, хто розумів принципи доказової медицини. Було боляче дивитися на цих районних та обласних лікарів на колегії МОЗ, коли їм пояснювали вперше в їхньому житті цей та інші принципи. Десь з десяток основних підходів, десь 10 хвилин на кожну тезу, чітко артикульовану. Але оплески у наших лікарів викликали тільки фрази "наша медицина лучшая в мірє".

                  Освіта рівня Зварича дай Бог, щоб була у однієї-двох сотень посадовців. Всі інші набагато менше освідчені. Якби всі наші чиновники протрималися два семестри в Колумбії, здали потрібні екзамени, писали щосеместра за їхніми вимогами "term paper", то не треба було б доучуватися до 5-ти років, щоб отримувати диплом радянського зразка. Фількіна грамота диплом нашого зразка, хоч печатки на ньому не вареним яйцем ставлені.


                  Andrij пише:
                  > та противаг". Уся решта, включно з опозицією з БЮТ, навіть не намагаються про щось таке думати. Був дуже здивований, коли прочитав той вислів в Універсалі. Певно, автором був Зварич. Бачте, щось він таки вивчив в Колумбії. :)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.08.06 | Чучхе

                    Як на мене, для того, щоб блокувати законопроекти, не вигідні др

                    Як на мене, для того, щоб блокувати законопроекти, не вигідні для бізнесу твоєї дружини, можно обійтися і дипломом радянського зразка
                  • 2006.08.06 | Раціо

                    Ви забуваєте "маленький нюансик"

                    Уляна пише:
                    > Освіта рівня Зварича дай Бог, щоб була у однієї-двох сотень посадовців.

                    Ви забуваєте, що є вже ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ українців, порівняно з чиєю освітою Зварич є тим, чим він справді є - пихатим неуком. Але в прозорих конкурсах (таких прозорих, що їх ніхто не помітив) перемагають зваричі. А так, звісно, якщо власне менеджерів не підпускати, то на безменеджер'ї і Івченко - менеджер.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.08.06 | Уляна

                      What?

                      Раціо пише:
                      > Ви забуваєте, що є вже ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ українців, порівняно з чиєю освітою Зварич є тим, чим він справді є - пихатим неуком. Але в прозорих конкурсах (таких прозорих, що їх ніхто не помітив) перемагають зваричі. А так, звісно, якщо власне менеджерів не підпускати, то на безменеджер'ї і Івченко - менеджер.

                      В Україні є чуть не єдиний випускник Гарварду. Мається наувазі повноцінна освіта, а не стажування чи якісь там курси при Гарварді. В Москві клуб випускників Гарварду налічує кілька десятків людей. Освіта університетів типу Гарвард, Стенфорд, Єйл, Колумбія, Прінстон неможлива в Україні в принципі в галузі гуманітарних і економічних наук і частково можлива для тих, хто вивчає природничі науки. А дипломи - шо можливі, то можливі - багато і різні!!!!
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.08.07 | Предсказамус

                        Вас устроит хирург, который с отличием закончил физтех?

                        Уляна пише:
                        > В Україні є чуть не єдиний випускник Гарварду.
                        Если бы даже Зварич действительно был доктором права в Штатах, это никак не давало ему повода работать юристом в Украине, даже на каком-нибудь занюханном заводике. И само право, и правоприменение в США и Украине различаются радикально. То, что там норма, здесь не существует и наоборт.
                      • 2006.08.07 | Раціо

                        Precisely that!

                        Уляна пише:
                        > В Україні є чуть не єдиний випускник Гарварду.

                        В Україні можливо й один. Тут для українських випускників Гарварда нема роботи. Для Зварича із Івченком робота чомусь є, а для випускників провідних західних університетів - нема. Звісно, із таким підходом один може називати себе юристом, а другий топменеджером. Я про це. А Ви про що?

                        > В Москві клуб випускників Гарварду налічує кілька десятків людей.

                        Скільки з них українці?

                        > Освіта університетів типу Гарвард, Стенфорд, Єйл, Колумбія, Прінстон неможлива в Україні в принципі

                        Я й не писав про освіту в Україні. Я писав, що мені нецікаво, чи західний неук розумніший за вітчизняного. Неуки в уряді - це ганьба.
                      • 2006.08.07 | Englishman

                        Re: What?

                        Уляна пише:

                        > В Україні є чуть не єдиний випускник Гарварду. Мається наувазі повноцінна освіта, а не стажування чи якісь там курси при Гарварді.

                        кілька десятків, як мінімум. Я знаю двох особисто.

                        До речі, ви відносите Зварича до повноцінного випускника Колумбії, чи не так? Ну то нехай покажить диплом.
                      • 2006.08.07 | Богдан

                        Ye bahato vipisnikiv elitarnih yniversitetiv zakhodu!!!!

                        http://www.utoronto.ca/slavic/faculty/koznarsky.html

                        There are many Ukrainian graduates of Harvard, Yale, Princeton, MIT, Stanford, Cambridge, Oxford, Columbia, Cal-Berkeley, Cornell, Pennsylvania (Wharton), and other universities. Some are in Ukraine, some in Russia, and many more in the West. Some whom I know read and write to this website usually under pseudonyms.

                        Ukrainians are relatively few at Harvard. But they are there. I can state that I know nearly five to ten MBAs from Ukraine, a political science Ph.D., a physics Ph.Ds. an economics Ph.D. just from Harvard. I am not writing about Ukrainian Institute fellows who study economics informally at Harvard but students who earned admission to degree earning programs on their own. There have also been some undergraduate students from Ukraine at Harvard, Yale, Princeton, Dartmouth, Brown, MIT, and Stanford.

                        I also know many such graduates of Yale (including a lawyer from the YLS, the most prestigious school in America), and all the other universities on the list.

                        Why does not Ukraine know anything about them?

                        Well, Mr Yushchenko cancelled his presentations at Harvard and at Columbia when he was here. It is more important for him to go to a banquet with Diasporians or to the Ukrainian Museum in New York City.

                        Second, the Ukrainian government does not show an interest in them. This is the exact opposite of what Bulgaria, Turkey, Romania, Georgia, Russia or even Azerbaijan do. There is no one who studies this issue in Ukraine.

                        Third, the Ukrainian Institute at Harvard (HURI) shows no interest in them. The same can be said of all Ukrainian Studies Scholars at other universities whether, Columbia, Toronto, or elsewhere. Undoubtedly, students from Ukraine write to the Harvard Ukrainian Research Institute for information about education at Harvard. They are from my knowledge totally rebuffed. Even though Harvard will help HURI find Ukrainian students, HURI shows no interest in doing so. It thus has no students to the best of my research at this time. However, there are some students from Ukraine at Harvard in every year. HURI runs a summer school by which students from Ukraine can come to Harvard to learn Ukrainian language, history, and literature. It is not interested in a genuine diversified academic presence at Harvard.

                        Fourth, the Diaspora shows no interest in them. The Ukrainian American diaspora is not well connected to the major universities. There are very professors of Ukrainian origin at the leading universities and no cohesive alumni groups.

                        Fifth, Ukrainian students tend to avoid each other and are destructive and suspicious of any network that could emerge. They are divided for a variety of reasons from identity, language, and residual fear and suspicion. Unlike Bulgarians, Turks, or Romanians, they do not help each other to enter these leading universities. Ukrainian students are interested in their own advancement to a degree that is not true of Bulgarian, Romanian, or other students. Ukrainian students from Lviv destroyed the image of Ukrainian students. That is they made such a bad impression on the Diaspora that many in the Diaspora turned against all students from Ukraine.

                        Sixth, there are no senior faculty of Ukrainian origin nor academic or strategic organizations to mentor the young students here and to network them and to make them relevant to Ukraine in any shape matter or form.

                        The secret of improving Ukraine is to find the best qualified people and to give them the responsibility to run the country. I have worked on this premise for nearly fifteen years. I fully realize the impediments to this. But this issue is solvable.

                        The reality is that when ministers and educators come to America they are wined and dined at dinners and receptions by the Diaspora where the admission may run $500 and to which students from Ukraine cannot afford to go. Ukrainian American political activists are more than likely to prevent access of students to Ukrainian visitors.

                        Some years ago, I heard the former Minister of Education of Ukraine and then Rector of KPI speak at Columbia. He saw rockets, Antonov planes, and steel as assets. He did not see human capital as an asset.

                        So that is a nutshell.

                        I am a graduate of Harvard and could post all sorts of sites to find these experts. It would take me only a few minutes to do so. Many have webpages.

                        Within our program we have a network of bright young talented people in a range of disciplines. If we include our friends, we have enough members for a future cabinet of ministers of Ukraine.

                        Is there anyone reading this?

                        I would welcome a translation.

                        I am not anonymous nor a pseudonym.

                        Bohdan A. Oryshkevich USA/USA Program www.ukrainianscholarships.org
                        info@ukrainianscholarships.org
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.08.07 | Богдан

                          Re: Ye bahato vipisnikiv elitarnih yniversitetiv zakhodu!!!!

                          Кращi з наших — кращi й у Гарвардi
                          №95 31.05.2000 «День»
                          --------------------------------------------------------------------------------

                          КИРИЛО ДМИТРІЄВ

                          Майбутнє держави залежить від того, які сумарії успіху обирає молодь. І на жаль, вибір не обмежиться відповіддю на затерте: «Кола» чи «Пепсі». Вибирати доведеться між можливістю зробити себе самому й очікуванням чуда, якого при загальній пасивності може й не трапитися.
                          Зрештою, що б ми не говорили про «американську мрію», але якби в сьогоднішній ситуації українська молодь була одержима ідеями кар’єрного росту та професійного самовдосконалення — це було б не так вже й погано. Усвідомлення молодими їх вагомих переваг перед представниками старшого покоління в сенсі гнучкості життєвих принципів, енергії, більшої працездатності та бажання використовувати усі можливості росту могли б суттєво вплинути не лише на їх долю, але й на стан економіки в країні.

                          На питання «Дня» відповів один із представників того нового покоління, яке обирає навчання у Гарварді. Киянин Кирило Дмитрієв в червні цього року отримає диплом магістра бізнес-школи Гарвардского університету (громадянин України вперше отримає диплом цього елітного закладу). До цього було закінчення Футхілл- коледжу в Каліфорнії та Стенфорду, а також робота в консалтинговій фірмі «McKinsey&Co».

                          — Як ти досяг своєї мети — отримати освіту в США?

                          — Я навчався у Київській фізико-математичній школі № 145. В Україні система шкільної освіти дуже добра. Програма з фізики та математики, за якою ми навчалися, відповідала програмі механіко-математичного факультету університету. У нас були чудові вчителі та творча атмосфера. Вона дозволяла виявити свої здібності, хоча навчатися було нелегко. Я закінчив школу з медаллю і вирішив вступати до Києво-Могилянської академії — тоді вона тільки-но починала своє відродження, її система навчання базувалася на принципах західних університетів, і це мене зацікавило. Після вступу до академії з’явилась інформація про можливості навчання в США. На той час майже ніхто з України ще не потрапив до престижного американського університету. Мені здавалося, що єдиний шлях довести свої можливості — поступити спершу в американський коледж, а потім спробувати перевестися до університету. Так і трапилося: спочатку я вступив до Футхілл-коледжу в Каліфорнії і жив у чудовій американській сім’ї. Для оплати навчання я зміг отримати п’ять-шість різних невеличких стипендій (за найкращі показники з предметів), а також заробляв гроші, даючи студентам приватні уроки з математики та фізики. Саме тоді стали в нагоді знання, здобуті під час навчання у школі. В коледжі я намагався отримувати найвищі оцінки та брати активну участь у студентському житті. Мене обрали віце-президентом з фінансів студентського уряду та представником студентства у правлінні коледжів, яке керує чотирма коледжами в окрузі. Тобто я представляв інтереси понад 25 тис. студентів на засіданнях правління, до складу якого входило сім осіб. Перед закінченням коледжу я подав документи в декілька університетів, і чотири провідних університети США запропонували мені повну фінансову підтримку. Я вибрав Стенфордський університет як один з найбільш престижних у світі.

                          — Як би ти охарактеризував якість американської системи освіти? Які перспективи вона відкриває?

                          — Ця система освіти дає багато ступенів свободи у навчанні, але найголовніше — вона дає змогу реалізувати себе як особистість. Навчання у США цілком відповідає принципу «Що посієш — те й пожнеш». Студенти, які багато працюють і добре навчаються, мають неабиякі шанси досягти вражаючих успіхів. Звісно, матеріальний стан різних студентів дуже відрізняється, проте перед багатьма з них відкриваються майже однакові можливості. Один із нащадків Рокфеллера навчався разом зі мною, і я ніколи не відчував, щоб професори ставилися до нього краще, ніж до будь- якого іншого студента. Американська система освіти намагається довести молодим людям, що їхній успіх залежить від них самих, а не від їхньої сім’ї або різних «зв’язків».

                          Крім того, характерною рисою американської системи є те, що вона створює умови для всебічного і гармонійного розвитку студента, а не тільки підготовки за спеціальністю. Наприклад, моєю спеціальністю у Стенфорді була економіка, проте я з цікавістю відвідував заняття з математики, інформатики, історії, мистецтва, політології. Вивчення різних дисциплін всіляко заохочується. Американські вузи прагнуть, щоб студенти розвивалися не тільки як фахівці у своїй галузі, але і як особистості.

                          — Чому ти вирішив не продовжувати навчання в аспірантурі Гарвардського університету?

                          — Мені потрібно було робити вибір: продовжувати навчання ще протягом п’яти років (після чотирьох років у Футхілл-коледжі та Стенфорді), щоб одержати ступінь доктора економіки від Гарвардського університету, чи почати працювати в McKinsey — одній з провідних консалтингових компаній світу. Я вибрав компанію McKinsey, тому що знання після університету завжди трохи «книжкові», а мені було цікаво отримати досвід практичної роботи та спробувати себе в американському бізнес-середовищі. Мене завжди приваблювала перспектива допомоги американським та українським компаніям працювати разом. Але для цього треба добре розуміти, як саме працюють американські компанії. McKinsey працює з керівниками багатьох найвпливовіших компаній у США, і я не хотів втратити такий шанс. У рік мого випуску одержати запрошення на роботу в McKinsey було досить складно, але мені пощастило потрапити у число семи випускників Стенфордського університету, яким було запропоновано працювати у цій фірмі.

                          — Який досвід тобі дала робота у McKinsey?

                          — Розуміння американського бізнес-середовища та навички роботи консультанта, серед яких — визначення головних проблем підприємства та активний пошук їх вирішення. Після дворічної праці в офісі фірми в Лос-Анджелесі я попросив, щоб мене перевели в східноєвропейський офіс, і протягом півроку працював з провідними фірмами в Росії та Чехії. Тут мені стали в нагоді і економічні знання, здобуті у Стенфорді, і мій досвід роботи з американськими компаніями. Поле діяльності консультанта дуже широке. Довелося аналізувати стан справ і розробляти стратегію розвитку для найрізноманітніших підприємств — від металургійного комбінату та заводу з випуску електронних приладів до страхових компаній і банків.

                          — Які плани на майбутнє, і чи стосуються вони України?

                          — Зараз мене зацікавили можливості розвитку Інтернету в Україні та Росії. Я хотів би працювати з українськими, російськими та американськими компаніями для того, щоб прискорити створення та розвиток нових технологій в країнах Східної Європи. На жаль, існує величезний бар’єр в довірі та взаєморозумінні між компаніями в Східній Європі та західними компаніями та інвесторами. Цей бар’єр перешкоджає інвестиціям та виконанню спільних проектів з розвитку технологій. Дуже важливо подолати його, і я хотів би брати в цьому найактивнішу участь.

                          — Що, на твою думку, може вплинути на прискорення економічних реформ в Україні?

                          — В основі економічних проблем України лежить система, яка не дозволяє людям, котрі енергійно працюють, реалізувати свій потенціал. Для створення таких умов необхідне, насамперед, покращення правової системи, подальша лібералізація економіки, перетворення тіньового бізнесу на легальний. Слід було б підтримати фундаментальну науку, яка, як відомо, є інвестиціями в майбутнє. Нові технологічні компанії, які починають виникати в Україні, мають, на мій погляд, величезний потенціал для покращення економічних процесів та створення більш здорової економіки. Я мрію про той день, коли в Україні будуть створені умови, що дозволять людям вірити у свої можливості та усвідомлювати, що вони отримають гідну винагороду за свою працю.

                          №95 31.05.2000 «День»
                          При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.08.06 | Slavix

                    Re: Зварич чи не єдиний в уряді...

                    Уляна пише:
                    >
                    > Освіта рівня Зварича дай Бог, щоб була у однієї-двох сотень посадовців. Всі інші набагато менше освідчені.

                    Господи, зглянся над юристами та НЕ ДАВАЙ їм таких фахівців, особливо на посаді міністра юстиції. Більшість юристів, з якими я спілкувався, коли чують слово Зварич загадково посміхаються, а дехто, коли чує відверту нісенітницю з правових питань запитує, чи не Зварич часом Вам таке розповів.

                    Якби всі наші чиновники протрималися два семестри в Колумбії, здали потрібні екзамени, писали щосеместра за їхніми вимогами "term paper",

                    Типу в нас не складають іспити та не пишуть курсові(term paper)? Велике досягнення, сказав би надзвичайне. Якби він закінчив, а не "протримався" було б переконливо. В нас теж багато відвертих двійочників (ледарів або дурнів) "тримаються" тільки один семестр або рік, адже посеред семестру (в деяких ВУЗ-ах - року, через наявну процедуру повторного складання іспитів) вигнати за неуспішність неможливо.

                    то не треба було б доучуватися до 5-ти років, щоб отримувати диплом радянського зразка. Фількіна грамота диплом нашого зразка, хоч печатки на ньому не вареним яйцем ставлені.
                    >
                    А Зварич має диплом хоч якогось зразка? Але це дрібниці, як і зразок диплому. Зразок диплому може мати значення при підготовці фізиків, медиків, біологів, адже це екстериторіальні дисципліни (закон Ома працює однаково в будь-якій країні бо є об"єктивним).
                    З юриспруденцією трохи складніше. В світі існує три основні системи права:
                    1. романо-германська (Країни Європи, в тому числі Україна) - коли джерелами права є ЛИШЕ нормативно-правові акти та, в деякій мірі, звичаї
                    2. англо-саксонська (США, Британія) - коли джерелами права є нормативно-правові акти (містять загальні приписи), судові прецеденти (рішення судів певної ланки мають силу закону та регулюють більш детально суспільні відносини) та звичаї
                    3. релігійна (Ватикан, ісламські країни) - коли джерелами права є релігійні канони та звичаї.

                    Навіть добре "натасканий" на практичну діяльність в одній системі юрист потребує перепідготовки (хоча б через самоосвіту) для роботи в іншій системі. Або ж відпочатку мати теоретичний напрямок діяльності, який зачіпає інші правові системи.
                    >
                    > Andrij пише:
                    > > та противаг". Уся решта, включно з опозицією з БЮТ, навіть не намагаються про щось таке думати. Був дуже здивований, коли прочитав той вислів в Універсалі. Певно, автором був Зварич. Бачте, щось він таки вивчив в Колумбії. :)

                    Цю систему розуміє кожен другокурсник юридичного факультету, який вступив до ВУЗу аби вчитись, а не пити горілку в гуртожитку подалі від батьків, з курсів Теорії держави і права та Конституційного права України та зарубіжних країн.
                    Просто об"єктивність та неупередженість відступає перед дрібнополітиканською доцільністю в конкретний момент, коли кожне намагається собі відхапати побільше прав, свідомо створюючи перекоси в системі.
                  • 2006.08.07 | Englishman

                    Re: Зварич чи не єдиний в уряді, хто розуміє концепцію "стримува

                    Уляна пише:
                    >

                    > Освіта рівня Зварича дай Бог, щоб була у однієї-двох сотень посадовців. Всі інші набагато менше освідчені. Якби всі наші чиновники протрималися два семестри в Колумбії, здали потрібні екзамени, писали щосеместра за їхніми вимогами "term paper", то не треба було б доучуватися до 5-ти років, щоб отримувати диплом радянського зразка. Фількіна грамота диплом нашого зразка, хоч печатки на ньому не вареним яйцем ставлені.

                    Ви трошки переоцінюєте рівень навантажень у провідних вузах. Енівей, знаю людину з освітою від Кембріджу та Берклі (докази можуть бути надані у вигляді диплому), ви готові визнати, що вона заслуговє на міністерський портфель не меньше Зварича? Чи все-таки треба застосовувати і інші крітерії перевірки (на профпригодність, на чесність, у кінці кінців?)
                  • 2006.08.07 | Михайло Свистович

                    Re: Зварич чи не єдиний в уряді, хто розуміє концепцію "стримува

                    Уляна пише:
                    >
                    > Освіта рівня Зварича дай Бог, щоб була у однієї-двох сотень посадовців. Всі інші набагато менше освідчені. Якби всі наші чиновники протрималися два семестри в Колумбії, здали потрібні екзамени, писали щосеместра за їхніми вимогами "term paper", то не треба було б доучуватися до 5-ти років, щоб отримувати диплом радянського зразка. Фількіна грамота диплом нашого зразка, хоч печатки на ньому не вареним яйцем ставлені.

                    Не треба перебільшувати значення західної освіти і принижувати рівень нашої. Бо це насправді не так, в чому не раз доводилося переконуватися, спілкуючись з випускниками західних вузів. Все ж таки більше залежить від самої людини, її здібностей та бажань.
                  • 2006.08.08 | Butan

                    Re: Зварич чи не єдиний в уряді, хто розуміє концепцію "стримува

                    Уляна пише:

                    > Освіта рівня Зварича дай Бог, щоб була у однієї-двох сотень посадовців. Всі інші набагато менше освідчені. Якби всі наші чиновники протрималися два семестри в Колумбії, здали потрібні екзамени, писали щосеместра за їхніми вимогами "term paper", то не треба було б доучуватися до 5-ти років, щоб отримувати диплом радянського зразка. Фількіна грамота диплом нашого зразка, хоч печатки на ньому не вареним яйцем ставлені.
                    Знаєте Уляна, на мою думку, освіта "Дай Бог" не може бути використана по відношенню до пана Зварича. Чому?. Пояснюю, і подаю Вам дещо конфіденційну інформацію - тобто задукоментованих офіційних підтверджень я Вам на жаль не зможу надати.
                    Високоосвідчена людина, якою так хочуть подати нам Зварича, та щей, як пише
                    >Andrij :Сам факт того, що Зварич виріс не в совіцькій Україні, дає йому неабияку перевагу на совками, що керують Україною зараз.
                    вихована в західних традиціях НЕ МОЖЕ дозволити публічно, перед студентами, в забороненому для сторонніх відвідувачів місці ображати професора Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, називаючи його дурнем, недоучкою, совком, і т.д. і при цьому погрожуючи. Ще раз повторюю - при студентах. Цю історію я знав ще до призначення його вперше міністром юстиції та скандалу із дипломом. І власне його робота на посаді міністра і його поведінка під час скандалу лише підтвердили моє враження від нього як типової "низької", неморальної людити, що є дужжжжжеееее яскравим представником Совка.
              • 2006.08.06 | Хвізик

                цікава у Вас логіка. як повертатимусь, матиму на увазі, що і так

                такі думки бувають
                > змінити нормальний "джоб" в Штатах на дуже сумнівну кар"єру в Україні можуть або пройдисвіти, або шпгуни.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.08.06 | Чучхе

                  Тут є різниця. Ви - "повертаєтесь". Зварич - "земігрував"

            • 2006.08.06 | Раціо

              Це Ви недооцінюєте Зварича

              Він важко працює над собою, і вже давно позбувся, якщо й мав, своїх недоліків порівняно із оточуючими совками, на зразок наявности якихось принципів.
            • 2006.08.06 | Ігорко

              Re: Мені здається, ви недооцінюєте Зварича

              Andrij пише:

              > Сам факт того, що Зварич виріс не в совіцькій Україні, дає йому неабияку перевагу на совками, що керують Україною зараз.
              Дуже наївне бачення речей. Пройдисвіти всюди водяться. Щоправда, на постсувєцькому просторі їх більше.

              Ігорко,
              "за бугром".
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.07 | Михайло Свистович

              Re: Мені здається, ви недооцінюєте Зварича

              Andrij пише:
              > Сам факт того, що Зварич виріс не в совіцькій Україні, дає йому неабияку перевагу на совками, що керують Україною зараз.

              Це якийсь комплекс меншовартості. Не дає місце народження Зваричу ніякої переваги. Більше того, сама особа Зварича є яскравим прикладом, що не все, що Захід - є добре.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.07 | Уляна

                Бойся нанайцев шоколад дарящих.

                І осіб з освітою Колумбійського Університету. Апатамушта освіта єго нє ГОСТірована.

                Михайло Свистович пише:
                > Andrij пише:
                > > Сам факт того, що Зварич виріс не в совіцькій Україні, дає йому неабияку перевагу на совками, що керують Україною зараз.
                >
                > Це якийсь комплекс меншовартості. Не дає місце народження Зваричу ніякої переваги. Більше того, сама особа Зварича є яскравим прикладом, що не все, що Захід - є добре.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.08.08 | Михайло Свистович

                  Не треба нікого боятися

                  Уляна пише:
                  > І осіб з освітою Колумбійського Університету. Апатамушта освіта єго нє ГОСТірована.

                  До чого тут ГОСТ? Я кажу про реальну профпридатність. Є нормальні і ненормальні люди з західною освітою, є такі самі й з вітчизняною. Не треба просто освіту зводити в абсолют. Не на диплом слід дивитися.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.08.08 | Englishman

                    Re: Не треба нікого боятися

                    Михайло Свистович пише:
                    > Уляна пише:
                    > > І осіб з освітою Колумбійського Університету. Апатамушта освіта єго нє ГОСТірована.
                    >
                    > До чого тут ГОСТ? Я кажу про реальну профпридатність. Є нормальні і ненормальні люди з західною освітою, є такі самі й з вітчизняною. Не треба просто освіту зводити в абсолют. Не на диплом слід дивитися.

                    Саме на диплом, а тоніше на його наявність, якщо претендент ствержує, що він в нього є.

                    Не має значення, чи він цей диплом отримав у Колумбійському, чи у Мелітопольькому- нехай показує.
                  • 2006.08.08 | Уляна

                    Re: Не треба нікого боятися

                    Браво! Я майже про те саме кажу. Освіту не треба зводити в абсолют, але надавати певне значення їй все ж таки треба. Бажано щоб людина отримала освіту у вищому навчальному закладі, де вимагається щоденна робота, кілька екзаменів за семестр на один предмет, плюс підсумковий екзамен, плюс реферат, плюс публічна презентація (для гуманітарних предметів). Ніяких "автоматів". Це сучасний мінімум вимог в розвинутих країнах. За списування - вигнання з Університету. (В Американських університетах "plagiarism" - це практично "вовчий білет" на все життя.

                    А хіба хтось колись писав про профнепридатність Зварича? Я про це ніколи не чула.

                    Михайло Свистович пише:
                    > Уляна пише:
                    > > І осіб з освітою Колумбійського Університету. Апатамушта освіта єго нє ГОСТірована.
                    >
                    > До чого тут ГОСТ? Я кажу про реальну профпридатність. Є нормальні і ненормальні люди з західною освітою, є такі самі й з вітчизняною. Не треба просто освіту зводити в абсолют. Не на диплом слід дивитися.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.08.08 | Михайло Свистович

                      Re: Не треба нікого боятися

                      Уляна пише:
                      >
                      > А хіба хтось колись писав про профнепридатність Зварича?

                      Багато хто писав. Та й не може брехун бути профпридатним в державі, яка прагне до Євпропи. А відсутність списування в американських вузах не означає, що всі випускники цих вузів автоматично є розумнішими за всіх випускників вузів українських чи радянських. До людей слід підходити індивідуально.
                • 2006.08.08 | Englishman

                  Апатамушта освіта його не підтверджється самимКолумбійським ун-м

                  Краще запостіть ще голих жінок як вчора, принаймні це цікавіше.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.08.08 | Уляна

                    Апатамушта Ви помиляєтесь

                    Я ніяких лінків не ставила і адміни вже виправили це непорозуміння з безпекою паролів. От так і на Зварича накидаєтесь ні з того ні з цього...
                    Englishman пише:
                    > Краще запостіть ще голих жінок як вчора, принаймні це цікавіше.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.08.08 | Михайло Свистович

                      Re: Апатамушта Ви помиляєтесь

                      Уляна пише:
                      > Я ніяких лінків не ставила і адміни вже виправили це непорозуміння з безпекою паролів. От так і на Зварича накидаєтесь ні з того ні з цього...

                      На Зварича якраз і з того, і з сього.
            • 2006.08.08 | Englishman

              тобто, будь-який вбивця чи гвалтівник з Заходу має перевагу

              над "совками"?

              Andrij пише:
              > Сам факт того, що Зварич виріс не в совіцькій Україні, дає йому неабияку перевагу на совками, що керують Україною зараз.
            • 2006.08.08 | P.M.

              Re: Доречі, про Зварича

              Йому в Нью-Йорку дали дві тисячі баксів, щоб він передав Юрію Шухевичу, так він їх привласнив. А коли його запитали, відповів що гроші він передав, але пан Юрій мабуть про них мабуть забув :crazy:
        • 2006.08.07 | Николай Чернигов

          Не все, но очень многие.

          Что РЕАЛЬНО сделал Луценко на посту министра?
          Вот интересный перечень из статьи на УП:

          "Складність вибору Луценка обтяжує і масова присутність у новому уряді людей, які останній рік були його "клієнтами": Толстоухов і Табачник проходили по справі зловживань при публікації газети "Урядовий кур'єр" із постановою про перемогу Януковича на виборах президента. Сам Янукович і Табачник проходили по справі крадіжок у Держархіві Львова.

          Ще була справа про фальсифікацію скасування судимостей Януковича. Проти Джарти чи то збиралися порушити, чи порушили три кримінальних справи.

          Папієв проходив у справі зловживань при купівлі окулярів ветеранам. Брат Клюєва називався як фінансист заворушень під Центрвиборчкомом. Сам Клюєв звучав на плівках з історією про транзитний сервер. Бойко допитувався СБУ у справі контрабанди газу.

          Ще можна згадати про арешт Колесникова і обшуки з бронетранспортером в резиденції Ахметова. Всім цим останні півтора роки займався Луценко, і великою мірою на цих справах побудовано його рейтинг."

          http://www.pravda.com.ua/ru/news/2006/8/7/44563.htm

          Если работа Луценко заключалась в том, чтобы вышеперечисленные г-да получили кресла в Кабмине, то он ее выполнил на 100%!

          От себя еще могу добавить реХВорму ГАИ и принудительный своз всех ментов по имени Тарас в село на Черкащине, где Шевченко учился у дьячка, на посадку дубовой(!) рощи.
  • 2006.08.06 | Дядя Вова

    Чучхе, Вы забываете главное (ИМХО).

    Имею в виду, что нынешнее правительство рекламировалось как правительство национального единства. Т.е. Луценко типа будет контролировать ПР от попыток зарываться.

    От вот Зварич, по-моему, ДЕЙСТВИТЕЛЬНО входит в обойму тех политиков, над которыми смеются не то, что «свои», но даже иногда воробьи на улице. Типа Каськива, Клычко, Шевченко и других.
  • 2006.08.06 | Нестор

    Все просто

    Всіз інших менших уродів бережуть для проекту "Не зрадь Майдан 2". Раніше правда поговорювали, що нову президентську цяцьку очолить Луценко, але тепер видно, що Ющ вирішив Луценка спалити. Мабуть мало контрольований.

    Зараз на цю почесну місію малюють Катеринчука.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.06 | Адвокат ...

      Ґета Ви сі помиляєте!

      Нестор пише:
      > Всіз інших менших уродів бережуть для проекту "Не зрадь Майдан 2". Раніше правда поговорювали, що нову президентську цяцьку очолить Луценко, але тепер видно, що Ющ вирішив Луценка спалити. Мабуть мало контрольований.

      Бо за певний час і Ющеві стало зрозуміло, що пан Луценко нічим від самого Юща не виріжняє си. Себто, такий же себарит та нездара. Який з го, в бісової матері, очільник нового проєкту?


      > Зараз на цю почесну місію малюють Катеринчука.

      Пан Катеринчук, хуч і не титан мислі, і не ґеніяльний орґанізатор, але людина доволі пор'ядна та працьовита.
  • 2006.08.08 | sFERA

    Re: Я от не можу зрозуміти двох речей: Зварича та Луценко

    Чучхе пише:
    > Чому Ющенко ізвсіх можливих кандидатур вибрав дві самі одіозні? На тлі Зварича і Головатий непогано виглядає, а Луц - це щось по ту сторону добра та зла. Це що - троянські коні для дискредитації уряду Януковича, чи це послідовний курс Віктора Андрійовича на те, щоб із всіх можливих варіантів вирішення якої-небудь проблеми, вибирати для себе найгірший?

    Всё немного проще : Луценко это зять Мороза , а когда встает вопрос о хорошей должности,некоторые забывают о принципах. :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.08 | Михайло Свистович

      Re: Я от не можу зрозуміти двох речей: Зварича та Луценко

      sFERA пише:
      >
      > Всё немного проще : Луценко это зять Мороза

      Луценко не є зятем Мороза. Брехати не гарно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".