МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Харківщина - лідер. По боргам за спожитий газ.

08/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Підприємства теплокомуненергетики Харківської області готові до зими на 55%

Про це на своїй першій, на посаді заступника голови облдержадміністрації, прес-конференції повідомив Олег Шаповалов. Поки відстають від графіка підготовки до опалювального сезону підприємства житлкомгоспу Харківщини. І якщо в районах області темпи підготовки до зими цілком задовільні, то у Харкові - бажають кращого.

План заходів тут виконаний приблизно на 28%. Втім, Олег Шаповалов упевнений, що ЖКГ обласного центру буде готовий в строк. Допоможе в цьому цільова державна субвенція на розвиток житлово-комунального господарства області у розмірі 60 млн. гривень. Вона передбачена держбюджетом. Причому половина цієї суми призначена Харкову.

На сьогоднішній день частину грошей (14 млн. гривень.) область вже отримала.

Джерело: сайт ХОДА

Майдан-ІНФОРМ нагадує, що в місті Харкові при владі з весни - голубі.

Відповіді

 • 2006.08.09 | YuriPet

  Як ці борги з'являються...

  Дуже просто!
  У мене особисто (як і у багатьох моїх знайомих) розбіжність між фактичними показами газового лічильника та "цифірою" яку мені щомісяця приносять у рахунку за спожитий газ зараз перевищує 100 "кубів" (при середньомісячному споживанні 2-3 "куби")! Здогадайтесь, у який бік?
  Я справно щомісяця сплачую за спожитий газ і у тому папірці бов'язково зазначаю фактичні покази лічильника. Але ВАТ "Харківгаз" чомусь веде "свій облік" і вперто нагадує мені про зростання мого неіснуючого боргу.
  Усі спроби якось "звести" ці цифри не дають результату. Дзвонив, просив: "Прийдіть - подивіться на лічильник!" Відповідь одна - "Недостатньо контролерів..."
  Ось так створюються "штучні борги"!
  Як панство вважає, навіщо це робиться? :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua