МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДЛЯ ЛУЦЕНКА. Це забуте (?) слово БЄСПРЄДЄЛ!

08/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Суть справи коротко. Харків. Приватний підприємець веде бізнес у власному гаражі, що розташований на його присадибній ділянці (земля в приватній власності). Представники місцевої влади вимагають з нього... оформити землевідвід на власній землі під власний гараж!

Підприємець, звичайно, відмовляється і тоді...

Співробітник відділу по боротьбі з економічною злочинністю та працівник земельного відділу Харківського міськвиконкому без всяких документів та з грубим порушенням закону вдираються до гаражу і починають вилучати всі наявні там папери, аж до шкільних зошитів сина.

Закінчується це тим, що власник гаража отримує від вашого "орла" струс головного мозку, а його дружина - подряпану руку. Підприємець перебуватиме в лікарні ще 21 день. Після чого ми обов`язково зробимо з ним детальне інтерв`ю.

Заява прокурору від профспілки, членом якої є цей підприємець, - в долученому файлі. Просимо ознайомитися та відреагувати належним чином.

Майдан-ІНФОРМ нагадує і Луценку, і всім читачам. Кампанія проти приватних підприємців, розпочата новою харківською міською владою з весни цього року. Цікаво, чи розповсюдиться вона тепер по всій країні? Чи ви маєте способи і головне - бажання - цьому протидіяти?

Відповіді

  • 2006.08.09 | Ольга Жмудовська

    Re: ДЛЯ ЛУЦЕНКА. Це забуте (?) слово БЄСПРЄДЄЛ!

    А ні фіга Луценко не зробить. Я писала, як начальник Дунаєвецької міліції катував психічно нездорового чоловіка - і це навіть задокументовано - і нічого. Приїздили навіть з прокуратури, опитували свідків - і що? Цей кат працює і далі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua