МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Правительство Украины выдало России беженца под юрисдикцией ООН

08/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Возглавляемое путинским ставленником Януковичем правительство Украины выдало чеченского беженца в руки кремлевских палачей. Как передает «Кавказ-Центр», уроженец Старых Атагов Беслан Гадаев, (07.07.1982г.р.), был задержан в Феодосии 4 августа 2006 года. В момент задержания он находился в автомобиле вместе с двумя знакомыми чеченцами. Через два дня его знакомые были выпущены на свободу, при этом милиция намекнула, что автомобиль должен остаться у них. Чеченцы согласились, так как посчитали, что свобода дороже автомобиля.

Что касается Беслана Гадаева, то распоряжением правительства Украины он был выдан российской стороне. В ночь с 8 на 9 августа родственники Гадаева получили сообщение по телефону: «Меня отдали русским, в данный момент, кажется, подъезжаем к Чечне, сообщите об этом везде». «Это был голос Беслана», - сообщила его родственница. Несколько месяцев назад Беслан Гадаев попросил убежище в представительстве ООН по делам беженцев в Киеве и на момент задержания имел при себе соответствующий регистрационный документ от этой организации. Следовательно, украинская сторона выдала в руки российских палачей человека, находящегося под юрисдикцией УВКБ ООН. УВКБ ООН, тем не менее, молчит.

Н.П.

Відповіді

 • 2006.08.12 | кбн изобретатель художник фотограф тераапевт Василий К.

  Re: Правительство Украины выдало России беженца под юрисдикцией ООН

  ганьба янику,Ющу,та його нашоукраинским друзям в уряді. де принциповість такого вже прозахідника міністра закордонних справ тарасюка ,та їм вже не звикати після видачі біженців з Узбекістану узбекскім палачам . на жаль все їм з рук сходить, ООН спить.як завжди.
 • 2006.08.12 | Боррачо

  Сволота. Який це вже випадок?

 • 2006.08.12 | Albes

  Опять понты... Достало. И не смешно.

  Возглавляемое бушевским ставленником Ехануровым правительство Украины выдало туркменского беженца в руки туркменбашистских палачей...
  И так далее...

  "Смешно. Не правда ли, смешно, смешно.
  И Вам смешно и даже мне."
  В. Высоцкий
 • 2006.08.12 | Олександр Демченко

  Жах :-(( До УВКБ ООН написав, журналістам інфо підкинув.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.14 | Олександр Демченко

   Відповідь ООН!

   Стосовно повідомлень та запитів ЗМІ про Беслана Гадаєва, громадянина Російської Федерації чеченського походження


   Регіональне Представництво УВКБ ООН в Україні, Білорусі та Молдові може підтвердити, що згадана вище особа дійсно зверталася до офісу УВКБ ООН у Києві наприкінці квітня 2006 року. Ця людина вважала себе особою, котрій потрібен міжнародний захист. Було виявлено достатньо підстав вважати, що Беслан Гадаєв підпадає під опіку УВКБ ООН, і тому йому було видано лист-направлення на отримання юридичної допомоги з терміном дії в один місяць. Хоча він міг би отримати юридичну допомогу від УВКБ ООН, він не контактував з Представництвом УВКБ ООН чи його партнерськими організаціями з червня 2006 року.

   Визначення статусу біженця та надання цього статусу є прерогативою уряду держави. УВКБ ООН, котре може лише надавати безкоштовну правову допомогу шукачам притулку та біженцям, порадило Беслану Гадаєву звернутися за статусом біженця до українських органів влади у відповідності до Закону України „Про біженців” та встановленої процедури визначення статусу біженця.

   На даний момент УВКБ ООН не має інформації, чи звертався Беслан Гадаєв офіційно по надання статусу біженця в Україні, та намагається з’ясувати деталі його правового статусу та можливої депортації з органами влади України. УВКБ ООН також невідомо, чи враховувалися усі відповідні інструменти захисту прав людини, у тому числі Європейська конвенція з прав людини та Конвенція ООН проти катувань, при розгляді цієї справи органами влади. Ці два важливих документи забороняють примусове повернення осіб до країн, де їм можуть загрожувати катування чи нелюдяне та таке, що принижує людську гідність, поводження чи покарання.   Регіональне Представництво УВКБ ООН в Україні, Білорусі та Молдові

   Київ, Україна

   14 серпня 2006 року
 • 2006.08.12 | Taras-ods

  а ООН щось плате Україні за свою юрісдікцію?

  а скільки цей чеченец сплатив податків державі Україна?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.13 | Нестор

   Заткнись урод

   Taras-ods пише:
   > а скільки цей чеченец сплатив податків державі Україна?

   А ти скільки заплатив? Здається замало. Давай ми тебе здамо московській гебні як матеріал для медицинських експериментів? Га?
 • 2006.08.13 | Anneken

  Взагалі є тенденція чеченцям притулку не давати (-)

 • 2006.08.13 | DoctorZ

  Від захисту ООН так само мало сенсу, як й від самої ООН(-)

 • 2006.08.13 | Albes

  Какая такая "Юрисдикция ООН" на территории

  независимой и суверенной Украины ?
  Он, что, был "выдернут" из помещения представительства ООН ?

  Читайте Конституцию УКРАИНЫ. Начните со ст. 24. Для общего развития.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.13 | lashku

   Re: Какая такая "Юрисдикция ООН" на территории

   Бандит має сидіти.:gun:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.13 | Ігорко

    То що ж Беслан Гадаєв скоїв?

    lashku пише:

    > Бандит має сидіти.:gun:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.14 | saha

     Re: То що ж Беслан Гадаєв скоїв?

     Бачиш як його звати?.
     Беслан. Значить причетний. Логіка фсб проста :(.
     А наші СБУшники також не далеко пішли:(. Шкода країни.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.14 | Одесса

      Re: То що ж Беслан Гадаєв скоїв? (л)

      "Они были на трех БТРах и проводили операцию по поимке некого Беслана Гадаева, находящегося в розыске по подозрению в причастности к незаконным вооруженным формированиям"
      http://kavkaz-uzel.ru/print/analytics/id/820405.html#s11

      Вот, подозревают, что он боевик в бегах. Правда или нет - вряд ли мы когда-нибудь узнаем, но забавно, что никто тут даже не потрудился поискать, что к чему, а сразу подняли шум, что позорные власти выдают палачам невинного парня :-/
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.14 | Ігорко

       Re: То що ж Беслан Гадаєв скоїв? (л)

       Одесса пише:

       > "Они были на трех БТРах и проводили операцию по поимке некого Беслана Гадаева, находящегося в розыске по подозрению в причастности к незаконным вооруженным формированиям"
       > http://kavkaz-uzel.ru/print/analytics/id/820405.html#s11
       > Вот, подозревают, что он боевик в бегах.
       Так звані цивілізовані країни видають підозрюваних у злочинних діях біженців тільки в країни, де їм гарантовано справедливі слідство й суд. Що не світить Беслану Гадаєву в Росії.


       > Правда или нет - вряд ли мы когда-нибудь узнаем, но забавно, что никто тут даже не потрудился поискать, что к чему, а сразу подняли шум, что позорные власти выдают палачам невинного парня :-/
       Неправда, що ніхто не спромігся пошукати інформацію. Я шукав уночі на Кавказ-Центрі, але ніц не знайшов.

       А влада дійсно вчинила ганебно, з вищеназваної причини - Беслану Гадаєву не світить ані справедливе слідство, ані справедливий суд у Росії. Виродки.

       Ігорко,
       за Вільну Ічкерію.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.15 | Одесса

        Re: То що ж Беслан Гадаєв скоїв? (л)

        >>Так звані цивілізовані країни видають підозрюваних у злочинних діях біженців тільки в країни, де їм гарантовано справедливі слідство й суд. Що не світить Беслану Гадаєву в Росії.

        А где светит? В Европе? Где им будут трясти перед носом у Путина и кричать про террор и "кровавую гебню", как это делает пан Нестор, даже если этот самый Гадаев - террорист-рецидивист, обвязанный взрывчаткой. Справедливых судов нет ни у нас, ни у них, если затронуты шкурные интересы. Все действуют себе на пользу, кому-то выгодно заклеймить страшных ваххабитов-террористов, а кому-то - Москву, угнетающую маленький безобидный народ.

        >>Неправда, що ніхто не спромігся пошукати інформацію. Я шукав уночі на Кавказ-Центрі, але ніц не знайшов.
        А влада дійсно вчинила ганебно, з вищеназваної причини - Беслану Гадаєву не світить ані справедливе слідство, ані справедливий суд у Росії. Виродки.

        Плохо искали.
        Знаете, я как-то не верю, что жил себе на склонах Кавказа невинный пастушок Беслан Гадаев, пас себе овец, грыз задумчиво травинку, глядел в облака, а в свободное время играл на флейте печальные мелодии. А потом ррраз! - и приехали за ним на БТР'е ни с того ни с сего. А он еще при этом успел сбежать на территорию сопредельного государства просить убежища.
        В общем, не верю я, что московские власти настолько тупы, что целенаправлено ловят совершенно случайных людей. Были б они чеченоненавистниками такими, мочили бы всех подряд, а не избирательно. А вас послушать, так не Россия, а Империя Зла из американских комиксов про Красную Угрозу времен холодной войны.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.17 | Ігорко

         Re: То що ж Беслан Гадаєв скоїв? (л)

         Одесса пише:

         >>Так звані цивілізовані країни видають підозрюваних у злочинних діях біженців тільки в країни, де їм гарантовано справедливі слідство й суд. Що не світить Беслану Гадаєву в Росії.
         > А где светит? В Европе?
         Там, де не застосовують тортури.


         > Где им будут трясти перед носом у Путина и кричать про террор и "кровавую гебню", как это делает пан Нестор, даже если этот самый Гадаев - террорист-рецидивист, обвязанный взрывчаткой.
         Доказів про терористичні вчинки Беслана Гадаєва поки що не бачу. Бачу звинувачення в участі в визвольній боротьбі чеченців. Це не злочин, як і не була злочином визвольна боротьба УПА.


         [...]

         > В общем, не верю я, что московские власти настолько тупы, что целенаправлено ловят совершенно случайных людей. Были б они чеченоненавистниками такими, мочили бы всех подряд, а не избирательно.
         За чеченськими даними, чверть народу (250.000 осіб) уже вбито. Не "всех подряд", кажете?


         > А вас послушать, так не Россия, а Империя Зла из американских комиксов про Красную Угрозу времен холодной войны.
         До чого тут американські комікси? Маємо власний досвід з московським терором.

         Ігорко,
         антитерориста.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.17 | Одесса

          Вопросец на грани

          А если завтра такую же "вызвольну боротьбу" начнут, скажем, крымские татары, вы их тоже будете защищать? Это так, без подколок, просто для ознакомления с настроениями посетителей "Майдана".
          Ну и совсем уж рискованный - а Харьковско-Донецкий сепаратизм чем принципиально отличается от чеченской борьбы за независимость?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.19 | Ігорко

           На межі дійсности? Re: Вопросец на грани


           Одесса пише:

           > А если завтра такую же "вызвольну боротьбу" начнут, скажем, крымские татары,
           Будьмо реалістами і вважаймо справжньою сепаратистською загрозою заслужених пенсіонерів СССР, що мешкають у Криму.


           > вы их тоже будете защищать?
           Аякже. Щоб не повмирали з перевтоми.


           > Это так, без подколок, просто для ознакомления с настроениями посетителей "Майдана".
           Я сказав би, для виходу далеко за межі обговорюваної теми. Та й самої дійсности :)


           > Ну и совсем уж рискованный - а Харьковско-Донецкий сепаратизм чем принципиально отличается от чеченской борьбы за независимость?
           Питаннячко дійсно ризиковане. Раджу читати повідомлення від жителів тих регіонів. Скажімо, переписку починаючи з повідомлення:
           http://www2.maidanua.org/news/index.php3?bn=maidan_free&key=1155226225&action=view&trs=-1

           Стосовно принципової різниці - на Кавказі б'ються корінні народи з колоніялістами. Хто був би колоніялістом на Слобожанщшині, якби мав місце слобожанський сепаратизм? Україна?

           Але вернімось у дійсність. Отже, крім звинувачення в участі в "бандформуваннях", не маємо жодного доказу про те, що Беслан Гадаєв, як тут завчасно гукали два пустомелі, дійсно бандит.

           Ігорко,
           у дійсності.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.19 | Одесса

            Re: На межі дійсности? Re: Вопросец на грани

            >>Будьмо реалістами і вважаймо справжньою сепаратистською загрозою заслужених пенсіонерів СССР, що мешкають у Криму.

            Снимите розовые очки и включите телевизор. А еще лучше - поезжайте в Крым сами, поглядите на "пенсионеров" :)

            >>Я сказав би, для виходу далеко за межі обговорюваної теми. Та й самої дійсности

            О "дийсности" не вам судить, она случается без чьего-либо разрешения. Я уже достаточно наслушался про то, что "Ющенко не распустит парламент? Это за межою дийсности!", "Янукович победит на следующих выборах? Это нереально!"
            И вам советую категоричность свою немного усмирить :)

            >>Стосовно принципової різниці - на Кавказі б'ються корінні народи з колоніялістами. Хто був би колоніялістом на Слобожанщшині, якби мав місце слобожанський сепаратизм? Україна?

            Если бы в Харькове и Донецке начали бы насильно и массово насаждать укр.мову и укр.культуру, то да, Украина.

            >>Але вернімось у дійсність. Отже, крім звинувачення в участі в "бандформуваннях", не маємо жодного доказу про те, що Беслан Гадаєв, як тут завчасно гукали два пустомелі, дійсно бандит.

            По-моему, этого вполне достаточно :) С т.з. России он - сепаратист, бандит и убийца, если кого-то успел убить. С т.з. всего остального мира - тоже, т.к. даже "зирець демократии" США Чечню независимой не признала. Вот так-то :)

            >>Ігорко,
            у дійсності.

            В своей, похоже, "дийсности". Вы, часом, не из эмигрантов? :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.20 | Ігорко

             Re: На межі дійсности? Re: Вопросец на грани

             Одесса пише:

             [...купа зайвих порад опинилась на смітнику...]

             > Ігорко пише:
             >> Одесса пише:
             >>> Ну и совсем уж рискованный - а Харьковско-Донецкий сепаратизм чем принципиально отличается от чеченской борьбы за независимость?
             >>Стосовно принципової різниці - на Кавказі б'ються корінні народи з колоніялістами. Хто був би колоніялістом на Слобожанщшині, якби мав місце слобожанський сепаратизм? Україна?
             > Если бы в Харькове и Донецке начали бы насильно и массово насаждать укр.мову и укр.культуру, то да, Украина.
             Знову "если бы да кабы"? Дійсність така, прошу пана, що Москві за 15 років не вдалось роздмухати сепаратизм в Україні, і в майбутньому не вдасться. Марно мрієте.


             >> Отже, крім звинувачення в участі в "бандформуваннях", не маємо жодного доказу про те, що Беслан Гадаєв, як тут завчасно гукали два пустомелі, дійсно бандит.
             > По-моему, этого вполне достаточно :) С т.з. России он - сепаратист, бандит и убийца, если кого-то успел убить.
             Ясно, самого звинувачення досить для вас, для Москви і для двох пустомель на цьому форумі. Доказів ніхто з вас не потребує.


             > С т.з. всего остального мира - тоже, т.к. даже "зирець демократии" США Чечню независимой не признала.
             І що з того? Це позбавляє московський режим обов'язку підтверджувати доказами звинувачення в бік окремих осіб?


             > Вот так-то :)
             Рано тішитесь.

             Ігорко,
             бандерівець.
          • 2006.08.19 | Rus36

           Так, зависит от того, кто чей сукин сын...

  • 2006.08.13 | Нестор

   Це лише на території ЮщоЯнустану біженців за бидло вважають

   і без розмов московській гебні продають за бочку нафти.

   А у всьому цивілізованому світі в людини спочатку виясняють які причини спонукали її покинути Батьківщину і вже тоді процедуру екстрадиції застосовують.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.13 | Albes

    Да ? Ну, рассмешили :) :)

  • 2006.08.14 | Anneken

   Re: Какая такая "Юрисдикция ООН" на территории

   значить пояснюю.
   люди, що мають відповідні документи від УВКБ, перебувають на території України легально.
   що таке ООН і який воно стосунок має до України, пояснювати треба?

   Albes пише:
   > независимой и суверенной Украины ?
   > Он, что, был "выдернут" из помещения представительства ООН ?
   >
   > Читайте Конституцию УКРАИНЫ. Начните со ст. 24. Для общего развития.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.17 | Nemesis

    Це "відповідні документи"?

    Anneken пише:
    > значить пояснюю.
    > люди, що мають відповідні документи від УВКБ, перебувають на території України легально.

    В висланого був лист, виданий в квітні 2006 року, за яким можна було протягом одного місяця отримати безплатну юридичну допомогу. Лист був дійсний до травня 2006 року. Після травня 2006 року навіть безплатної юридичної допомоги не було положено. Більше ніхто ніяких контактів з висланим не мав. Невідомо, чи він взагалі просив притулка в Україні. Де тут "відповідні документи"?
 • 2006.08.13 | rusnak

  Re: Правительство Украины выдало России беженца под юрисдикцией ООН

  Бандит має сидіти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.13 | Ігорко

   А що він таке скоїв? Re: Правительство Украины выдало России ...

   rusnak пише:

   > Бандит має сидіти.
   А що він таке скоїв?
 • 2006.08.13 | Нестор

  Нам залишається лише вибачитися за ублюдочну українську владу

  А конкретно за ублюдків Ющенка, Луценка і Януковича.

  Окреме вибачення за ублюдка Ющенка, до приходу до влади якого я мав відношення.

  Чеченцям хочу порекомендувати звертатися в представництва ООН в більш цивілізованих країнах, доки ми владу не поміняємо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.13 | rusnak

   Re: Нам залишається лише вибачитися за ублюдочну українську владу

   "Чеченцям хочу порекомендувати звертатися в представництва ООН в більш цивілізованих країнах, доки ми владу не поміняємо."

   1.щось їх т.н. цивілізовані країни не дуже хочуть.2.заради чеченців міняти владу?Ну-ну.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.13 | Ігорко

    Тріпаємся?


    То скажеш, що таке бандитське скоїв Беслан Гадаєв, чи далі тріпатимешся?


    rusnak пише:
    > "Чеченцям хочу порекомендувати звертатися в представництва ООН в більш цивілізованих країнах, доки ми владу не поміняємо."
    >
    > 1.щось їх т.н. цивілізовані країни не дуже хочуть.2.заради чеченців міняти владу?Ну-ну.
 • 2006.08.13 | tkachenko.k

  І знову кримськe CБУ

  Чому за цими скандальними видачами щоразу стоїть кримськe ЦБ. У них там що гeстапо?
 • 2006.08.14 | Vita

  Як Україна вислуговується перед авторитарними сусідами!

  Випадок з цим чеченцем, так само як і попередні прикрі ситуації з екстрадицією узбекскьих біженців, засвідчує тенденцію, що Уркаїна прислуговується авторитарним сусідам.

  Очевидно, що це перекреслило весь імідж України як опори демократії на теренах СНД. Адже з такою міграційною антиправовою політикою в Україні скоро будуть себе невпевнено поучвати російські та білоруські опозиціонери, які саме на Україну до недавнього часу поклалади великі сподівання...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.14 | Вінницька правозахисна група

   Re: Як Україна вислуговується перед авторитарними сусідами!

   Стосовно повідомлень та запитів ЗМІ про Беслана Гадаєва, громадянина Російської Федерації чеченського походження


   Регіональне Представництво УВКБ ООН в Україні, Білорусі та Молдові може підтвердити, що згадана вище особа дійсно зверталася до офісу УВКБ ООН у Києві наприкінці квітня 2006 року. Ця людина вважала себе особою, котрій потрібен міжнародний захист. Було виявлено достатньо підстав вважати, що Беслан Гадаєв підпадає під опіку УВКБ ООН, і тому йому було видано лист-направлення на отримання юридичної допомоги з терміном дії в один місяць. Хоча він міг би отримати юридичну допомогу від УВКБ ООН, він не контактував з Представництвом УВКБ ООН чи його партнерськими організаціями з червня 2006 року.

   Визначення статусу біженця та надання цього статусу є прерогативою уряду держави. УВКБ ООН, котре може лише надавати безкоштовну правову допомогу шукачам притулку та біженцям, порадило Беслану Гадаєву звернутися за статусом біженця до українських органів влади у відповідності до Закону України „Про біженців” та встановленої процедури визначення статусу біженця.

   На даний момент УВКБ ООН не має інформації, чи звертався Беслан Гадаєв офіційно по надання статусу біженця в Україні, та намагається з’ясувати деталі його правового статусу та можливої депортації з органами влади України. УВКБ ООН також невідомо, чи враховувалися усі відповідні інструменти захисту прав людини, у тому числі Європейська конвенція з прав людини та Конвенція ООН проти катувань, при розгляді цієї справи органами влади. Ці два важливих документи забороняють примусове повернення осіб до країн, де їм можуть загрожувати катування чи нелюдяне та таке, що принижує людську гідність, поводження чи покарання.   Регіональне Представництво УВКБ ООН в Україні, Білорусі та Молдові
   Київ, Україна
   14 серпня 2006 року
 • 2006.08.14 | Мартинюк

  Його видали спецслужби вільного города-гемороя Феодосії

  Які до речі демонстрували "зворушливу безпорадність" , коли чинилися провокації проти спільних військових навчаннь з американцями.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.17 | Олександр Демченко

   Пане Мартинюк, якщо Вам щось відомо...

   Громадським розслідуванням займається ініціатива "Світ без кордонів", у тому числі - доволі відомий журналіст "плюсів" -))

   Ви кажете про спецлужби - тож якщо маєте унікальну інформацію - можете додавати її, наприклад, тут: http://gas-ton.livejournal.com/213904.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua