МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд Януковича

08/17/2006 | Vasil76
Уряд Януковича: жорстка ієрархія, чіткі цілі та завдання, відсутність коаліційності.

У вівторок, 22 серпня, об 11.00 у приміщенні Агентства Українські новини, вул. Еспланадна,20 Агентство моделювання ситуацій представить чергове дослідження політичної ситуації в Україні „Підсумки політичного процесу 2004-2006 рр.: Уряд Віктора Януковича”. Дослідження знайомить зацікавлені кола фахівців, журналістів та політиків з кадровими призначеннями нового Голови уряду.
Фахівці АМС дають коротку довідку на кожного урядовця, а також моделюють ймовірний характер діяльності та сферу його професійних і особистих інтересів в рамках посадових обов’язків.
Крім того, подано і загальний аналіз ситуації. Так, головним висновком є те, що виконавча влада відтепер є цілковито підконтрольною двом людям: В.Януковичу я голові уряду та Р.Ахметову як головній особі в Партії регіонів, а прикладна урядова політика в стратегічних галузях реалізовуватиметься під контролем М.Азарова. Члени уряду за квотою ПР призначались за принципом особистої відданості В.Януковичу чи М.Азарову та наявності досвіду роботи під їхньою орудою та бажано – в Донецькому регіоні. Не останнім критерієм була і відсутність особистих владних амбіцій, готовність виконувати функції ідеального виконавця.
„Нашій Україні” було виділено контроль над галузями, що не мають вирішального впливу на ситуацію в державі та економічну сферу – і то контроль ілюзорний, оскільки будь-які серйозні питання ці урядовці змушені будуть узгоджувати з віце-прем’єрами від ПР. Таким чином, можна говорити про абсурдність такого поняття як „коаліційний уряд” – в країні є тільки уряд В.Януковича, злагоджена і єдина команда.
З додаткових питань: 4288273
info@agency.org.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua