МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На зустріч "Дню Незалежності з Махном"

08/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
17 серпня на сходах Українського Дому відбулася прес-конференція присвячена фестивалю «День Незалежності з Махном», що відбудеться 24-25 серпня в місті Гуляйполе Запорізької області, який проводить Мистецьке Об‘єднання «ОsтаNNя Барикада». Найцікавіше те, що прес-конференція відбувалася в досить незвичний спосіб: тачанка, коні, кулемет, чорні прапори й майже справжні махновці з гвинтівками просто неба в центрі Києва. У ролі махновців виступили досить відомі особистості: Олесь Доній, Лесь Подерев‘янський, Юрій Покальчук, Світлана Поваляєва, Сергій Пантюк та Ксенія Омельченко. Неординарна поїздка від Бессарабської до Європейської площі на тачанці з кулеметом «Максимкою» викликала захоплення та подив перехожих.


-------------

Оголошується кастінг моделей для проведення конкурсу «Поетичний боді-арт». Провідні українські літератори писатимуть власні тексти на голому тілі. Моделі закріплюються за своїм літератором. Нижче наводиться перелік літераторів, які братимуть участь в акції «поетичний боді-арт»: Лесь Подерв`янський, Іван Драч, Юрій Покальчук, Юрій Вінничук, Сергій Жадан, Світлана Поваляє ва, Любко Дереш, Сергій Пантюк, Андрій Кокотюха, Сашко Ушка лов, Олег Коцарев, Дмитро Лазуткін, Павло Солодько, Назар Федорак, Назар Гончар, Павло Вольвач, Лесь Ульяненко, Юрко Винничук, Ростислав Мельників, Лала Багірова, Ілля Стронґовський, Богдан Жолдак, Володимир Цибулько, Ірена Карпа, Тарас Прохасько, Вікторія Наріжна.

Акція відбудеться в рамках фестивалю «День Незалежності з Махном», 24-25 серпня, м.Гуляйполе, Запорізька обл..


МО «ОsтаNNя Барикада»
Контактна особа: Ксенія Омельченко
Тел.: (8044)253-02-40, 8 (067)247-26-02
E-mail: ost_bar@i.ua
Наша сторінка: http://rep-ua.com/music/

-----

А тим часом на Вільному Форумі Майдану почалася перекличка майданівців, що збираються на фестиваль. Долучайтеся до обговорення тут: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1155787237


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua