МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На днях Азаров зачитував урядовий документ на українській ...

08/31/2006 | vlad1020
-мові з посмішкою,мені теж було смішно,але потім згадав,що це наш віце-прим"ер і стало дуже гірко на душі... За таке читання в школі навіть в третьому класі більше двійки не отримують,а в нього офіційна зарплатня не менша напевно за 20 000грн.,нічого не скажеш-справжній "професіонал". Я середньостатестичний українець ,маю вищу гуманітарну і технічну освіту, зараз працюю будівельником (майстер 6 спеціальностей) заробляю 2 000грн.,якщо працювати по 10 годин досить інтенсивно...,я знайомий з сотнями людей і вони теж заробляють на хліб,хто як може, з вищою освітою,знанням російскої і української мови,на мій погляд з вищим інтелектом за деяких політиків і чиновників,думаю що у них більше совісті і розуміння до народу,бо вони і е справжній народ... Як зробити щоб в уряді був дійсно цвіт Української націїї...?

Відповіді

 • 2006.08.31 | Хвізик

  мабуть, піду погострю сокиру. бо вже затупилася

  > Як зробити щоб в уряді був дійсно цвіт Української націїї...?
 • 2006.08.31 | Sire

  Re: На днях Азаров зачитував урядовий документ на українській ..

  Що стосується мови Азарова, то пам"ятаю, як в його першу каденцію першого віце, доводилося розставляти Яничу наголоси в україномовних текстах його виступів. Тоді він, до речі, гадаю, щиро намагався всі свої офіційні виступи робити українською (іноді то виглядало дещо кумедно), а коли доводилося йому відповідати на питання, то він звичайно переходив на російську.
  Щодо теперішнього ставлення, гадаю, в нього ті ж почуття, що панують на Сході в наслідок різкого несприйняття недолугих потуг двох помаранчевих урядів здійснити щось на кшталт українізації.
  А щодо професійності, то знання/незнання мови зовсім не є показником професійності. Тобто з єдиного факту невживання української мови не можна робити висновки про професійні якості особи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.31 | Мірко

   Re: На днях Азаров зачитував урядовий документ на українській ..

   Sire пише
   >Тобто з єдиного факту невживання української мови не можна робити висновки про професійні якості особи.<

   Якщо прожив в незалежній Україні 15 років, то певні висновки політиканові таки можна робити. Або про рівень інтелекту, або про ставлення до українського народу.
  • 2006.08.31 | Сергій Вакуленко

   Re: На днях Азаров зачитував урядовий документ на українській ..

   Sire пише:

   > Щодо теперішнього ставлення, гадаю, в нього ті ж почуття, що панують на Сході в наслідок різкого несприйняття недолугих потуг двох помаранчевих урядів здійснити щось на кшталт українізації.

   А якщо трохи конкретніше, в чому полягали ті недолугі потуги? Бо я, східняк, не помітив за "помаранчевої" влади жодних потуг у цьому напрямку, ані недолугих, ані долугих. У моєму Харкові поставили головою обласної державної адіністрації Авакова, який, на відміну від Азарова, навіть не намагався читати по-українському. Той-таки Аваков нею керує й дотепер. Якщо це українізація, то що ж тоді русифікація?
 • 2006.09.01 | vlad1020

  Не бачите зв"язку між знанням офіційної мови перших урядових...

  Не бачите зв"язку між знанням офіціної мови перших урядових осіб і їхнім пропрофесіоналізмом і "баблом"яким вони отримують на своїх постах,і як треба більшості українців працювати на "хліб насущий"віддаючи частину в "бюджет"який потім "розрулять"...?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua