МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

9 днів без політики - 2. Зрадник.

08/31/2006 | DADDY
Я зрадив „Майдан”: у розпал збору підписів під Зверненням „Майдану” до Президента з вимогою призначити дострокові парламентські вибори я поїхав відпочивати. Можна привести безліч доводів чому я це зробив: два роки без відпустки родинні обставини… але це була зрада. А на ранок, після того як Президент подав кандидатуру Ящура на прем‘єра, я змив з свого танку символіку Нашої України і зняв помаранчевий прапор – тепер у мене їх тільки два: синьо-жовтий та червоно-чорний. І це я теж тепер вважаю зрадою. Моєю особистою зрадою Президенту.

Я пишу ці строки не для затятих „юлєфанів” і не для читачів „Задовбасу” - одних не переконаєш, бо важко зрозуміти, що твій кумир не є кумиром для інших, хто був з тобою на Майдані, а „задовбасівці” ще, напевно, не повернулися з чудової святкової подорожі, яку забезпечує суміш „Сармату” з „Олімпом”, з приводу перемоги-реваншу.

Я пишу для своїх побратимів, які, я впевнений, зараз, так саме як і я, думають: що сталося і що далі робити.
Що сталося, друзі? – Я спробую відповісти: ми всі зрадили Президента, першого нашого національного Президента. Загляньте до себе у серце: ми працювали у революцію саме для того щоб він, а не кримінальне бидло став нашим Президентом. І за перемогу демократії, і за чесні вибори, і за саме його президентство. Хтось стояв на Майдані, а ми працювали – ось в цьому різниця. А зараз всі ми зрадили Президента, а не він нас.

Ми з першого дня почали його зраджувати: куми і друзі почали тягнути ковдру на себе, а ми із задоволенням почали критикувати і кумів з друзями, і Президента. У своєму критиканстві ми досягли недосяжних висот і, як результат, отримали замість нашого Президента мішень для жартів, приколів і відвертої дискредитації. Ми не знайшли форми і не відчули міри, після якої закінчується конструктив і починається розпад.
Замість того аби допомогти йому подолати страшну багатоголову гідру кучмізму, скасувати недолугу, несвоєчасну та недосконалу реформу Конституції, показати на практиці її вади, ми своїми руками, словами, вчинками і статтями загнали Президента у ситуацію, коли він вимушений був обирати між Білою Дівою і Хамом. І ніхто не прийшов йому на допомогу.

Тепер, коли він сам вбив своє політичне майбутнє (бо ніхто ж йому не вибачить оце страховисько на посаді прем‘єра, а ще й тих всіх Азарових, жарт, клюєвих на інших посадах і перших, і других, і третіх). Тепер ми почнемо шукати собі (зверніть увагу собі, а не Україні) нового лідера. Ми будемо працювати на нього і може, навіть, теж зробимо його президентом, а потім так саме зрадимо його і все піде по страшному колу.

Тільки давайте згадаємо, що час обертання цього кола – сотні років, а ціна кожного оберту – мільйони українських життів.
Що робити? Я – не Герцен... Перш за все – думати, а потім робити.

Відповіді

 • 2006.08.31 | Оксана

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  Дорогий Дадді!

  Перечитавши Ващу коротку, але влучну думку підтвердила собі ще раз, що ПРАВДА ОДНА! Так, Ви влучили в "десятку", бо не Президент зрадив, а ті, кого більше по кількості. Зрадили ті, хто легковажить в житті усім святим. Ситуація нині така, яку можна було передбачити вже в березні 2006 року і без Парламентських виборів.

  Краще не можна сказати, що ми дуже скоро "розчаровуємося" в тому, що хвилю перед тим майже обожнювали. Нема міри ані в словах (забуваючи, що Слово завжди було Законом), ані у вчинках. Скільки таких ,якщо ніхто не бачить, чи не довідається можна й "втяти кут" зробити щось нікчемне, обмовити невинну людину, збрехати, підплатити хабарем, продармувати робочий час, або й підмовити. Критиканство ( не конструктивна критика панує від базарної стійки до парламентської залі). Критиками мощуть бити лище висококваліфіковані знавці, які довели своїми знаннями, що до їх думки треба прислуховуватися.Все решту критиканство. Але багато пересічних людей навіть не задумується, що це дуже погана риса вдачі і світ соромиться критиканства. Балачки ллються рікою марниючи час і розпалюють злість. За таких обставин і зрада не зрада, тоді ВСЕ МОЖНА. Це ж все відносне! А як легко на кого скласти провину за власну недолугість, лінивство, глупоту, боягузливість і пересічність.
  Важкий тягар несемо з пост соціалістилного пекла, але й нічого не хочемо зробити, щоб позбутися його. Мріємо про Європу, але невіть не здогадуємося, що там зовсім інщі мірки людських цінностей. І там НЕ ВСЕ МОЖНА. Треба почату від себе, мати відвагу відповідальності за власні вчинки, лише тоді можна і треба спитати з інших. Я вірила і вірю в Президента Ющенка, бо знаю, що сьогодні, якщо не він, тоді нема більше кому. Безумовно, росте гідне покоління, але ще треба дорости до його рівня. Плекаймо!
  Ще раз дякую Вам за мудрість і дбайливість.
 • 2006.08.31 | saha

  Щоб зрадити потрібно щось пообіцяти

  чи присягнути. Більшість народу цього не робила. А от Віктор Андрійович обіцяв, прозору владу.Єдине що сподівався він зробить, тому що тут все залежало від нього, але то вже інша тема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | один_козак

   А "більшість народу" - приколювалася?

   Це буває така пародія на демократію. Коли люди масою чекають від лідера здійснення мрій як від чарівника. Коли велика кількість людей робить комусь таку велику честь - обирає одного чи купку людей для досягнення якоїсь мети. Дає їм купу доручень, іноді- пропозицій, і кидає його на якийсь час. І ніяк не докладається, щоб посприяти досягненню мети, поставленої перед обраними. Хібащо спостерігає як в реаліті-шоу за спробами та невдачами лідерів. А дещо пізніше бачить, що зроблено мало, обурюється, лає обранців і ставить інших, на яких навантажує те саме, і знову чекає результатів і вимагає плодів.

   Я не хочу нікого відбілювати. Але, НМД, Ющенко, погодившися йти в Президенти, взяв на свою голову велику халепу. Жив собі, був успішний фінансист. Забезпечений, відзначений, поважний... І на пику симпатичний. Нікого не зачіпав і нікому не заважав, з усима був у мирі. А тут погодився, щоб його пропхали в Президенти народу, який ще сам не знає, чого він хоче. Та ще й всупереч волі злих, безсовісних та досвідчених політиканів-узурпаторів. Тепер що? Покалічений фізично, обмазаний політичним лайном, і з якими перспективами?
   А ми - що? Пора викидати цього на смітник та підбирати собі іншу жертву, щоб урятувала нас від кучмізму та зробила нам хороше життя...
 • 2006.08.31 | Максим

  Насправді все зовсім не так

  Не знаю що там сталося, але призначення Яника прем'єром це перший Державотворчий акт за весь час президентства Юща.
  Мені дуже не подобається цей чоловік. Вважаю, що це випробування для України - мати ось такого преза. Слабкого. Але Господь змилувався і просвітив його (чи когось) у ту ніч, коли Ющ вийшов до камер і замість того, щоб оголосити, що він кидає Україну у вир подальшого протистояння та ще більшого розколу, заявив, що діятиме у рамках Конституції і внесе кандидатуру схвалену більшістю законнообраного парламенту.

  Цей крок увійде в історію. Можливо він виправдає всі попередні і навіть подальщі помилки цього чоловіка. Але в ту ніч, Бог був з Україною.

  Дякую йому
 • 2006.08.31 | jean-valjean

  допомогти йому подолати страшну багатоголову гідру кучмізму

  DADDY пише:
  > допомогти йому подолати страшну багатоголову гідру кучмізму

  так, ми всі страшенно винні.
  винні в тому, що не продовжиди стояти на майдані, аж поки Бджоляр не переселився з любими друзями в будинок МЗС.
  негативна кучмівська аура та залишки меблів в будинку на банковій негативно подіяли на мрійливого Пасічника і спричинили кінцеву перемогу і повернення до влади отієї потворої багатоголової гідри.

  От тільки цікаво - за цією логікою, хто винуватий в тому, що любий друг Єхануров цілувався з однією з голів тієї багатоголової гідри (що з недавніх пір знову крутиться біля трона) - біла діва? "весь народ"? прибиральники сміття на південному березі Криму?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.31 | jean-valjean

   Вулики повинні стояти в правильному місці.

   Народ дійсно зрадив Ющенка, але тільки один раз - коли не переніс його на руках до такої бажаної резиденції в будинку МОЗ (я в попередньому пості помилково написав - МЗС :)

   А мессійка ні в чому не винний - він же з самого початку сказав, що виконувати дані на Майдані обіцянки (і.е. "долати страшну багатоголову гідру кучмізму") може тільки з нової резиденції.

   Оскільки народ небхідних умов для роботи йому не створив - ганьба такому народу!

   Хіба бджоли несли б мед, якби вулики були - в Сахарі, або на полюсі? - Ні, звичайно.

   Так і Пасічник - не може працювати на Банковій. Він про це чесно заявив, а народ нахабно його проігнорував.

   Офігєвшій від такої наглості Бджоляр передав віжки Януку.
   Начуваймося!
 • 2006.08.31 | Shrike

  Кругом зрадники!

  Я напрягся и понял чуства автора поста. Это пост проникнут покаянием и христианским смирением. Покаюсь и я.

  Вчера я зрадил сантехника.
  Мне его рекомендовали как хорошего специалиста, я его долго вызванивал и долго ждал. И наконец моя борьба увенчалась успехом - Василий появился на пороге! Я даже пустил слезу умиления - моя ванна была спасена..
  В Василии чуствовался специалист, он долго и заумно рассказывал мне о строении ванны и о его видении ванны будущего, Идеально-уникальной Ванны, вершины сантехнического мироздания.

  Вздохнув с облегчением, я ушел на обед, а вернувшись, застал еще Николая и Михаила, их глаза были затуманены, а по лицу Василия текли слезы. Я понял, что это экстаз их медитации, что образ Идеальной Ванны ими практически схвачен и скоро начнется материализация. Закатившиеся в угол три бутылки водки меня ничуть не смутили.

  Но мои прогнозы, к сожалению, не оправдались. Образ Ванны никак не материализоывался и через три дня я выгнал Василия, Николая, Михаила и их трех незнакомых мне послушников.

  Я был зол и уже не реагировал на мантры о Ванне, уникальный шанс на материализацию которой я упустил..
  Теперь же, прочитав пост Дэдди, я понял насколько был неправ. Прости меня, сантехник Василий! Жду тебя в любую минуту! Верю, знаю, ты - можешь!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.31 | Navigator

   Кругом... каліки. Інваліди другої групи по причині

   шкідливості життя в СССР.
   Тому Мороз почуває себе комфортно в нашій країні.
   Ніхто йому в морду не плює.
   А як плюне - той утреться.
   Ніхто з БЮТ і НСНУ теж особливо не кається за свою безкомпромісність і тупоголовий торг. Вже втерлись.
   Як і РУ - за злочини на президентських виборах і підкуп Мороза.
   Комуністи ті взагалі все життя лише в трійці для винесення вироків, а не на лаві навпроти.
   І народ, як завжди, впевнений в тому, що його все одно обмануть.
   Як і більшість впевнена, що трохи прибріхати - то вищий пілотаж.
   Кому дорікати?
   Спеціалісти кажуть, два покоління знадобиться.
   А Ющенко не зміг зробити лише одне.
   Те, що зробив Христос.
   Тобто чудо.
   ...
   Без декількох тисяч людей Україна легко (чи тяжко - але таки так) сповзе в бік білоруського варіанту.
   За це себе і поважайте.
   ...
   Крім того, аби не було Майдану, вже жили б по батькіному варіанту. Біля чобота.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.31 | Shrike

    10 шагов навстречу Василию

    "31-08-2006 17:03, Navigator
    А Ющенко не зміг зробити лише одне.
    Те, що зробив Христос.
    Тобто чудо."

    Полностью согласен. Ющенко прямо как мой Василий. Тот тоже не смог сотворить чудо с ванной.

    Я теперь вот как думаю - ну ее, эту ванну! Зато теперь у меня есть Василий, пусть работает. Ему хорошо, да и мне денег не жалко, правда?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.14 | jean-valjean

     Ющенка мудак хоча б тому, що

     змущує нас, нормальних мужиків, цю тему тут обговорювати.
 • 2006.08.31 | Albes

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  Жаль. Жаль, что Вы так ничего и не поняли. Жаль, что Вы путаете причину и следствие. И мног о чем из Вами написанного можно сказать "жаль". Честно. Искренне.
  И самое большое "жаль" относится к Вашему последнему предложению. Жаль, что оно - только слова.
 • 2006.08.31 | BIO

  Махно не глядя

  Побратиме, вай ме.

  Так зрозумів шо танк Вам задля думати вже не потрібен -
  не продасте часом непотріб ?

  Або міняймося на тачку з півдня...

  Але рідного максима не віддам.

  Бо потім тєж дуже і дуже каятимуся...


  Охальник-покаяльник нашвидкоруч росстріжений перед
  розстрілом чухав потилицю аля неХєр...цє-є-є-во...

  Казав вже: шо в Росії є "що робити" то в нас завше "що поробишь".

  Крапка. Абзац. Суцільна стінка. Замурували гади...

  Кайтеся, кайтеся, блаженні ніщіє духом ибо царствіє...
 • 2006.08.31 | Следопыт

  Не сыпьте себе пепел на голову

  Дед. Брось ты все это самобичевание. Я понимаю, обидно до слез. Но мы все ошиблись в Ющенко. И не боролись мы с ним, а скорее боролись за него. Ведь для того, чтобы бороться с человеком, он должен сопротивляться. А бороться с манной кашей нельзя, можно только вымазаться. Вот мы все и вымазались. Наступает прозрение. Скоро наступит прозрение у Янучаров (вот посмотрите!!!). Правда для этого они должны будут хоть пару дней перестать пить и посмотреть на Янука трезвыми глазами. Правильно в Библии сказано: не сотвори себе кумира. А мы взяли и сотворили... А кумир то голый и трусливый. В этом вся и проблема. На мужские поступки нужна смелость. Грузины своего Саакашвили не меньше критиковали, да и Россия под боком, гадости делает. Но маленький гордый грузинский птичка сказал: а мы полетим к Солнцу. И это у него, надо сказать получается, потому, что мужчина. А Ющ всегда был тряпкой. Вспомните анекдот времен Майдана про третий год Помаранчевой Революции.

  Третий год шла помаранчевая революция.
  На Майдане стояли уже не палатки , а большие , обустроенные бараки. Тут же появился самый большой в городе стихийный рынок .Миссия ОБСЕ и Европарламент были перенесены для удобства в Киев. люди объевшиеся оранжевых фруктов стали мутировать и делиться ..как простейшие организмы. а ученые скрестили детей митинга и апельсин. Так появились оранжевые дети.

  Все города и области давно признали Ющенко президентом а ЗАПАДНЫЕ и по несколько РАЗ!!! Верховный суд продолжает опрашивать всех свидетелей -осталось совсем не много 40 млн. украинцев....многих попросту не могут найти ,поэтому пришлось приглашать из других стран.

  ...на трибуну на Майдане вшел Ющенко.

  Стало тихо народ внимательно слушал.

  -Сьогоднишнi переговори нi до чего не привели , влада затягуе час. Ми виходимо iз перговорiв ..та починаемо дiяти бiльш рiшуче....починаемо блокувати санiтарiв якi лiкують Кучму. Але памятайте ми тут мирнi громадяни БЕЗ агрессiй!

  Демократия побеждала......
 • 2006.08.31 | Стась

  А я - ні

  Я (и еще 15 миллионов) поверили, что этот Президент будет лучше, чем его сперник в 2004-м году. И я до сих пор считаю, что мы не ошиблись.

  Я (и еще миллионы) в момент, когда История оказалась на перекрестке и лихорадочно решала, куда свернуть, изо всех сил мостили дорогу в правильную, с нашей точки зрения, сторону. И я до сих пор считаю, что мы не ошиблись.

  Я (и еще 3.5 миллиона), несмотря ни на что, решили дать второй шанс партии, которую мы связывали с этим Президентом. И я до сих пор, хоть и с мешьшей уверенностью, считаю, что мы не ошиблись.

  Ну не могли мы заранее знать, что все варианты ведут к поражению. Армия не виновата, что половина генералов оказалась бездарями, а другая - предателями.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.31 | НТВ

   Re: А я - ні

   Любители главного Пасечника страны особенно не переймайтесь.Вам было членораздельно сказано за,что Мороз получил такую огромную сумму денег-за будущий импичмент вашего кумира.А вы сами понимаете там вариант:бабки взял и не сделал не проходит.Поэтому поздравление народа с Новым Годом будет зачитывать Мороз.После этого вы,конечно,скажете,что это был гениальный ход Юща,что Ющенко таким образом красиво передал власть самому"чесному політику",потому,что сам очень болен и больше не может управлять страной.И все.Далі крапка.
  • 2006.08.31 | DADDY

   Re: А я - ні

   Стась пише:
   >
   > Ну не могли мы заранее знать, что все варианты ведут к поражению. Армия не виновата, что половина генералов оказалась бездарями, а другая - предателями.

   В тому то і справа, що не всі варіанти програшні. Яскравий приклад імідж ЮВТ: 5 років тому спитай будь -кого про неї - відповідь була одна:Що? Юля? Та вона ж воровка!
   Проходить 5 років - що ми бачимо? - Кумір народних мас. Ті самі бабаці, які казали "Воровка", сьогодні криком кричать "Юля!Юля!"
   Керівникам НУ пропонувалися дуже гарні проекти, але "половина генералов оказалась бездарями, а другая - предателями."
 • 2006.08.31 | Саша_Нічна Варта

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  Дедді,

  Ти є чудова людина, що зробила дуже багато для становлення демократії в Україні. Я бачив це на власні очі і дивувався, що в нас є такі люди як ти. І за то велика тобі подяка.
  Ти заявив на форумі Майдану, що вийдешь з НСНУ, якщо партія об"єднається з ПРУ. І за таку відверту і принципову позицію - тобі теж велика подяка.

  Що сталося:
  Ми не зрадили Президента. Я гадаю, що ми зрадили самих себе. Нашою першою зрадою Демократії в Україні було те, що ми не зламали паркан, що було встановлено навколо адміністрації Президента.
  Другою зрадою було те, що ми не примусили НСНУ, БЮТ та СПУ створити демократичну коаліцію. Ми всі підтримували "свої партії", забувши про загрозу для нашої Демократії. Ти підтримував НСНУ, я - БЮТ, хтось СПУ....

  Що робити:
  Об"єднуватися. Об"єднуватися навколо демократичних та соціальних цінностей, а не навколо партій чи політиків. Скласти всім разом Народну Програму - Вимогу, тобто написати на сайтах те, що ми хочемо від влади:
  1. мінімальна почасова оплата
  2. збереження цін на продукти та речі першої необхідності
  3. прозоре обгрунтування цін комунальні послуги в газетах
  4. дотримання свободи слова
  5. звіти Кабміну у прямому ефирі
  6. ...........
  7. ...........

  І нехай наші політикі цю Програму-Вимогу виконують. Всі разом. А ми будемо їх контролювати та відповідно обирати.

  Саша
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | один_козак

   Re:

 • 2006.08.31 | Igor

  Не допомагаєте? А ваша допомога потрібна?

  Дуже цікава точка зору. Але особисто я нікого не зраджував. З цих причин я не є членом якихось політичних угрупувань. Я є українець. Я радий, що у помаранчевих подіях побачив хто є хто, що знайшов друзів і побратимів. Я радий що в Україні є українці, що моя країна змінилася і змінюється. Що влада не є всесильною, що можна вголос говорити те що думаєш і т.д.
  Якщо Президент настільки немічний, то навіщо його обирати і підтримувати. Тим більше, що жодної підтримки від українців він особисто не потребує. В його руки потрапили цінності, які для нього не є цінними, якими він не вміє розпорядитися. То ж він їх успішно розміняв на більш звичні, сподіваюся, що не продешевив.
  З чого таке бачення. Справа в тому, що НМД, останні події показали типові риси політичної школи КПРС&Кучма. Характерна особливість, це створення безальтернативної ситуації та усунення потенційних конкурентів чужими руками.
  Хід перший. Стикуємо лобами найближчих потенційних лідерів і збоку спостерігаємо, як вони вовтузяться. Коли нявчання-гарчання загалу достатньо надоїсть, вельми мудро відкидаємо обох вбік. У них почуття вини, у суспільстві миру і полегшення.
  Хід другий. Тягнемо волинку. Так наречена, що не кохає свого нареченого (або чекає більш вигідного) тягне із весіллям. То плаття не таке, то час не підходящий і т.п. Дочекалася.
  Не вірится мені, що при такій демонстративній попередній тяганині, ось так швиденько, експромтом відбулися домовленості з іншою стороною. Такий експромт потрібно дуже довго готувати, потрібно мати сильні аргументи (особливо враховуючи специфіку відомої сторони, що поважає лише силу) і важелі впливу (довго працювали слідчі, а от результатів ніби жодних).
  Хід третій. Дискредитувати і посварити останнього супротивника. Будемо сподіватися, що й цей етап буде проведено так само висококласно як і попередні.
  Що далі? Побачимо, бо на жаль ми лише глядачі цієї вистави.
  Актори допомоги глядачів не потребують. Лише емоцій залу. На сцену їх не запрошують :).
 • 2006.08.31 | Гюльчатай

  Я бы не хотел обидеть.

  Попытка обелить любимого, взалив всю вину на себя, - нормальная реакция любящего человека.
  Никому не придет в голову обвинять в истерике сына, рыдающего на могиле матери о своих неисполненных долгах.

  Есть некая грань между безумием и нормальной человеческой реакцией на утрату конечного (на утрату персонифицированной иллюзии, например).

  Эта грань - согласно одному датскому философу - заключается в фиксации на какой-то случайной детали. Скажем, фиксации на фамилии одного из граждан Украины.
  Такая фиксация становится траги-комичной. Что не умаляет достоинств "зафиксированного" человека и даже прибавляет ему некий общечеловеческий шарм.

  Но, поскольку автор поста не рядовой пациент клиники, и не персонаж романа Сервантеса, необходимо (в лечебных целях) указать автору поста на неприкрытое лицемерие.

  Лицемерие заключается в том, что автор поста делает вид, будто не знает, как часто объект его истерики отвлекался от забот о нем, DADDY - предателе, - на Карпаты, пасеку и прочие туры выходного дня.
  ... Гораздо чаще, вероятно, отвлекался, чем мог себе позволить отвлечься от судеб Украины рядовой гражданин-предатель-DADDY.

  DADDY пише:
  > Я зрадив „Майдан”:
  ...
  >А зараз всі ми зрадили Президента, а не він нас.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.31 | DADDY

   Re: Я бы не хотел -Жодних образ.Ну, я так бачу

  • 2006.08.31 | catko

   ви перегинаєте і чітко це розумієте. для чого?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.02 | Гюльчатай

    И вот почему:

    Говорить о предательстве можно только с точки зрения этического, личного выбора, личного решения.
    В такой постановке вопроса внеэтические, "объективные" и саркастические аргументы а-ля Шарп роли не играют. И это правильно. Они не должны играть никакой роли.

    "Я так решил, и я отвечаю за свое решение, вне зависимости от объемов ВВП и прочей ерунды, - я отвечаю за свой выбор перед собой (или перед Богом, если я верущий)".

    Мне понятно это обращение к прошлому:

    "Я сделал важнейший выбор, личный выбор, со всей страстью, которая только была для меня возможна. Что же случилось с тех пор? - Неужели мой выбор был неверен?"

    - Нет, выбор был верен, - отвечает автор, - это я сам предал свой собственный выбор. Поэтому - я каюсь в своем предательстве.

    Я считаю эту последнюю фразу лицемерной и лживой. Скорее, сам этот ответ может свидетельствовать о предательстве, нежели вся предыдущая биография автора ветки и его поездка в отпуск. И я сознательно заостряю внимание на этой художественной детали "про отпуск", сознательно перегибаю.

    Такой ответ оскорбляет и снижает значение пройденного, связывает мой прошлый личный выбор с какой-то персоналией, делает из происшедших событий какую-то семейную драму, бразильский сериал.

    Честнее сказать иное: пора принимать новое личное решение, делать новый выбор. Но я бессилен, и я не знаю - какое.

    Казалось бы, разница между нами невелика: автор именно так и заканчивает свой инициальный пост. А все, что посредине - ненужные нюансы.

    Я не считаю, что это нюансы. Это ложный пафос, который уводит от возможности какого-то важного личного решения в будущем. Завтра или через год. Какого именно решения - не знаю.
  • 2006.09.01 | один_козак

   А от таке ще явище існує.

   Гюльчатай пише:
   > Попытка обелить любимого, взалив всю вину на себя, - нормальная реакция любящего человека.
   > Никому не придет в голову обвинять в истерике сына, рыдающего на могиле матери о своих неисполненных долгах.

   Свою позицію, близьку до позиції автора, я не можу пояснити так, як ви це пояснюєте. Але є ж інше явище. Я реально відчуваю відповідальність перед тим, кого намагався використати. Тобто перед громадянином В.А.Ющенко.

   Хіба ми не знали, коли просували його в Президенти, що він має деякі... вади як кандидат? Але ж чомусь ми агітували за нього. І, скажу вам чесно, після роботи Ющенка в НБУ та після його прем'єрства мені дуже хотілося, щоб він погодився кандидувати в Президенти. Не зважаючи на те і на се негативне, що я про нього знав. Бо хотілося, щоб прийшов нарешті хтось, хто був би хоч у якійсь мірі "не з тих". А кращих, таких, щоб були "прохідними", ми не мали.
   Не знаю, а що, він дійсно так забував про справи через ту пасіку?

   І ще зацитую сам себе:
   Всё это ерунда. Главное - взрослеть ещё надо. ВСЕМУ НАРОДУ.
   Тогда хороших Президентов будет у нас, и с большим запасом.

   А відтак основний посил Дедді я підтримую безумовно. Зрештою, якщо і не треба було б Ющенкові омріяної нами України, то НАМ її треба чи ні?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.02 | Гюльчатай

    "Кто кого первый кинул?" Или "Возьмемся за руки, друзья!"

    Ваша аргументация - это аргументация товарообменных отношений.
    Я его привел к власти - значит, я отвечаю за последствия не только своих действий, но и за последствия его действий.
    Вы обмениваете ответственности, словно товар на деньги, а деньги на товар.
    Это только кажется логичным, привычным и естественным. "Мы все так живем". Это МММ ответственности, пирамида ответственности.

    Никуда дальше, кроме как "Кто первый начал?" или призывов "взяться за руки" с этой аргументацией невозможно двинуться.

    А на самом деле, такого рода аргументация лишает Вас возможности "взрослеть", как Вы пишете. Потому что такая позиция лишает Вас ответственности, и впрягает в бесконечный круг причин и следствий, товар-деньги-товара, где Вы просто будете крутиться, как белка в колесе. А какая ответственность у белки?
    Что следует из того, что она наступила на очередную ступеньку колеса? - Что она теперь должна наступать на следующую ступеньку?

    - И это по-Вашему назвается взрослением?

    А что тогда называется безумием, рутиной, рассеянностью и безответственностью?

    Боюсь высказываться за всех.
    Я не приводил Ющенко к власти. И потому у меня именно этой проблемы нет. Есть другая.

    Но, если Вы считаете (считали тогда), что Вы занимаетесь приведением Ющенко к власти, то - ИМХО - Вам нужно слезть с белкиного колеса для начала.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.02 | один_козак

     Простите, но вы хоть сами поняли, что написали?

     В начале говорите о том, что я беру на себя лишнюю ответственность, потом говорите, что я ухожу от ответственности... :what

     И не весть откуда взялись товарообменные отношения там. Что-то я не понимаю, какими своими словами натолкнул вас на эту асоциацию.

     Или я слишком прост, или вы чего-то не поняли, или кто-то из нас неясно изъясняется. ))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.02 | Гюльчатай

      Да уж куда проще. За руку держал? - Женись!

      Личная ответственность неделима, и ничьи личные действия в 2004-2005 никаким образом не детерминировали личные действия Виктора Андреевича Ющенко в 2005-2006 годах.

      Ваша (и не только) логика основана на дележе и делегировании ответственности. Я бы даже сказал, что это господствующая "логика".

      Если ответственность можно делегировать или разделить, - значит, это уже бизнес, администрирование, государственная политика, официоз, юриспруденция, круговая порука, братство на крови, движение символических знаков (чем это отличается от движений капитолов? - ничем), но только не личная ответственность.

      При таком подходе вопрос личной ответственности вообще снимается, ситуация начинает трактоваться исключительно "технологически": Что, в какой последовательности и как технически правильно поступать в данной ситуации?

      Такая постановка означает, что личный выбор-то не сделан, все это мишура обыденного сознания. Что "нас несет куда-то", и "это - прогресс". Что "нужно принять мир таким, как он есть".

      Для того, чтобы принять мир таким, каким он есть, ВАЮ выдумал универсал. Мир, труд, май, дружба.
      А Daddy выдумал, что он - предатель.

      Это все - фантазии. Онанизм.

      А если не принять мир таким, каким он есть?
      А если мне не нравится, что "нас несет куда-то"?
      А если я не считаю, что это течение "куда-то" - прогресс?
      А если я не считаю, что обязан после 2004 года жениться на Ющенко?

      Я думаю, что только, если этого всего не принять, продолжает оставаться зазор для личной ответственности "на сегодняшний день".

      В противном случае ни о какой ответственности речи быть не может.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.02 | один_козак

       Я понял, чего вы не поняли. ))

       Гюльчатай пише:
       > Личная ответственность неделима
       Согласен.

       > и ничьи личные действия в 2004-2005 никаким образом не детерминировали личные действия Виктора Андреевича Ющенко в 2005-2006 годах.
       Не согласен (или снова не верно догадываюсь, что вы имеете в виду).

       > Ваша (и не только) логика основана на дележе и делегировании ответственности. Я бы даже сказал, что это господствующая "логика".

       Не верно. Обратите внимание, что мы теперь обсуждаем МОИ мысли, и я говорю, что здесь я не верно понят вами. Дальше поясню, что на самом деле я хотел сказать. "Движение капиталов" пропускаю.

       Я НЕ считаю, что на основании сказанного мною с Ющенко снимается какая-то часть ответственности. И тем более не сниманется с меня и с мне подобных. Каждый несёт свою ответственность. Это не дележ ответственности, а её "размножение". Вегетативное :) От того, что я признаю свою ответственность за мой выбор, ответственность избранника не уменьшается никак. Я не обязан "жениться" на избранном мною политике. Но то, что он сегодня находится на посту - это И МОЯ работа. И Я в этом "ВИНОВАТ".
       Продвигая человека на высокий пост, мы действовали с ним едино. Бросать, оставлять его после избрания - это всё-равно, что в серьезном походе взять и оставить одного члена команды (который несет самую большую ответственность) где-то в дикой местности и смыться.
       А если он сам от нас оторвался, то это - его вина.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.09.02 | Гюльчатай

        Re: Я понял, чего вы не поняли. ))

        один_козак пише:
        > Гюльчатай пише:
        > > и ничьи личные действия в 2004-2005 никаким образом не детерминировали личные действия Виктора Андреевича Ющенко в 2005-2006 годах.
        > Не согласен (или снова не верно догадываюсь, что вы имеете в виду).
        >

        Вероятно, неверно догадываетесь.

        Ющенко был, есть и будет совершенно свободным человеком.
        И его свобода никак не может быть снята или урезана какими-либо сопутствующими обстоятельствами (на которые он сам согласился), друзьями (которых он сам же и выбрал), лозунгами (которые он сам же и разрабатывал).
        Думать иначе - значит не уважать человека.


        > > Это не дележ ответственности, а её "размножение". Вегетативное :)

        Так не бывает.


        > Я не обязан "жениться" на избранном мною политике.


        Здесь наши позиции странным образом сравнялись.
        А чуть ранее Вы соглашались с Daddy.
        Но Вам (вместе с Daddy) либо впору каяться в предательстве.
        Либо не впору.
        Третьего тут нет.
        Эта этическая проблема не может иметь болтологического измерения.

        > Продвигая человека на высокий пост, мы действовали с ним едино.

        Это фантастика.
        Потому что я, например, голосуя за НУ в марте-2006, действовал - как оказалось - едино с ПРУ.
        Согласно Вашей логике - я теперь должен покаяться в предательстве партии регионов, поскольку ничем более помогать ей впредь не намерен.
        Ничего кроме смеха у меня эта "логическая необходимость" и мнимая ответственность не вызывает.

        >Бросать, оставлять его после избрания

        Опять 25.
        Его никто не бросал.
        Не следует делать жертву ни из него, ни из себя.

        > А если он сам от нас оторвался, то это - его вина.

        Тогда и нечего каяться в предательстве, как это сделал Daddy
 • 2006.08.31 | Васмль Остапчук

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  DADDY! У нас було все як з першим коханням : вірили, відчували, мріяли... Зараз- аналізуємо і бачимо: вже тоді Порошенко, Червоненко, Жванія, Мороз -були такими, як і Суркіс, Медведчук,Ахметов і т.д. Але перше кохання не помічає огріхів своєї обраниці, і ми купилися на гасла, які визріли в наших душах без порошенків. Але битий один раз-ще не переможений. Я часто читаю твої статті і поважаю за глибину роздумів та чисту душевність твоїх думок. Сьогодні вперше я відчув, що в тобі зародився сумнів і мені це "вкололо" в душу.
  Сашко! Ми не помилились в Україні, і Ющенко- це тільки етап.Добрий, поганий-покаже історія, але давай не будемо робити трагедію : над Ющенком або майорітиме гордо синьо-жовтий прапор Хмельницького та Мазепи, Шевченка та Шухевича або ростиме поряд з зеленою американською "бамагой" кропива Носа,Киселя, та іншого безславного українського сміття. Я зробив свій вибір на Майдані: Україна, вільна і незалежна, могутня держава , в якій основною цінністю є українська Людина,а не пожирач ковбаси. Буде це з Ющенком чи без- мені однаково.Навіть однаково, чи буде це зі мною чи без: головне щоб це було.І вийти з таких (власних , наших з тобою ) помилок ми маємо з непохитною вірою в СВІЙ розум, СВОЇ правду і СВОЮ мужність в "своїй хаті" зробити те, чого ждуть від нам і Шевченко, і Мазепа, і Хмельницький.Вірю, що ми, і тисячі таких як ми довершать цю справу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | DADDY

   Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

   Ні, друже, це не розпач і не зневіра.
   Я спробував поянити небезпеку того, що всі кинулись відразу помічати помилки нової помаранчевої влади, а не спробувати ті помилки виправити. Ось цим ми всі дуже підіграли ящурами, нетачкам, вітрянкам, кауровим - кінця немає ворогам України.Так, можна інформаційно "додовбати" ВАЮ до того, що він крім як персонаж анекдоту про бджіл, сприйматися не буде. Тобто про-українські сили залишаються (нехай тимчасово) без загально визнаного лідера. Поки будемо шукати лідера - знов станемо Малоросією.
   Це і намагався пояснити в формі відвертої сповіді про особисте.
 • 2006.08.31 | Роман ShaRP

  Маленький Дэдди на варте катался

  Все хорошо - только през облажался.
  Так облажался, ну так облажался,
  Что Дэдди наш по уши в чем оказался?


  По теме "измены" и сотрудничества с Иудущенком я уже высказался в посте от 31-08-2006 11:09
  Товарищ Рак таки того.
  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1157011799
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.31 | kotygoroshko

   Re: Маленький Дэдди на варте катался

   Роман ShaRP пише:
   > Все хорошо - только през облажался.
   > Так облажался, ну так облажался,
   > Что Дэдди наш по уши в чем оказался?

   >
   > По теме "измены" и сотрудничества с Иудущенком я уже высказался в посте от 31-08-2006 11:09

   :) а кого тут цікавить де ти висрався і коли?
  • 2006.09.01 | один_козак

   Всё это ерунда. Главное - взрослеть ещё надо

   ВСЕМУ НАРОДУ.
   Тогда хороших Президентов будет у нас, и с большим запасом.
 • 2006.08.31 | kotygoroshko

  глухонімий

  можливо ми Ющенка не розуміємо, тому що він нам нічого не говорить?

  а чи не можна до нього прикрутити ОДНУ людину, виключною справою якого буде сидіти у ВСІХ більш-менш значущих форумах інтернету і від його імені ВІЩАТИ

  я говорю приблизно про те, що зробив президент Ірану Ахмідєджад - його теж західні ЗМІ не жалують
 • 2006.08.31 | Анатоль

  Ви не зрадили.

  Зрадили Юля, Томенко, Зінченко.

  Навіть ті мільйони совків, що кричали Ющенко!- Ющенко!, а зараз плюються і називають президента бджолярем, ганчіркою, навіть вони не зрадили.
  Просто вони обманулись в своїх очікуваннях.

  Вони хотіли "сильного і справедливого" правителя, який би сам навів порядок, встановив справедливість, покарав бандитів і злодіїв...
  А тут виявився нормальний, мудрий демократичний президент, який розуміє, що "наводити порядок" недемократичними методами - це відкинути країну на десятиліття назад.
  І після такого наведення порядку потрібні будуть десятиліття, щоб дійти до рівня законності і правосвідомості, що були при Кучмі-Медведчуку.

  Совки хотіли справедливості, їм подавай "бандитам тюрми".
  А президент розумів, що починати війну - це відкинути країну на десятиліття розрухи, злоби, беззаконня, поставити її на грань розколу, поставити під питання саме її існування.
  Совкам подавай все і зразу, а враховувати обєктині обставини, реальну розстановку сил вони не хочуть, чи не можуть.

  За півтора року українське суспільство стало толерантнішим, гуманнішим, демократичнішим.
  Як вели себе донецькі "демонстранти" в 2004 р.? А зараз нормально, спокійніше, терпиміше.
  Зараз "політики" говорять, домовляються, виробляють правила поведінки.
  А був би президент "сильним і справедливим", то розмовляли б за допомогою АКМ і РПГ.
  А суспільство впало б в летаргічний сон.

  Ситуація в Україні не проста і таїть загрози.
  І крім загрози з боку проросійської пятої колони, існує ще й велика загроза через масовість люмпенсько-революційно-совкових поглядів, що легко піддаються на популістські лозунги властолюбних політиканів, що через дестабілізацію і потрясіння прагнуть дорватись до абсолютної влади.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | QuasiGiraffe

   Лишь бы не было гражданской войны. (с) И.Кобзон

   Анатоль пише:

   > Совки хотіли справедливості, їм подавай "бандитам тюрми".
   Я щось забув, хто там виступав з цим лозунгом?

   >> За півтора року українське суспільство стало толерантнішим, гуманнішим, демократичнішим.
   Особливо Азаров. Обіцяєте?
   > Як вели себе донецькі "демонстранти" в 2004 р.? А зараз нормально, спокійніше, терпиміше.
   А що їм загрожує? Їм уже все віддали.
   > Зараз "політики" говорять, домовляються, виробляють правила поведінки.
   А ми?
   > А суспільство впало б в летаргічний сон.
   А зараз яке життя!
   >
   > І крім загрози з боку проросійської пятої колони, існує ще й велика загроза через масовість люмпенсько-революційно-совкових поглядів, що легко піддаються на популістські лозунги властолюбних політиканів, що через дестабілізацію і потрясіння прагнуть дорватись до абсолютної влади.
   Десь я вже ці слова чув. А! Кучма-2004. Все один до одного, крім п'ятої колони.
 • 2006.09.01 | Таля

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  Пане DADDY, перед тим, як дописувати статті на Майдан, треба злізти з танку та хоч трохи почитати і порухати голівкою...

  Хто його зрадив? Люди за цього перевертня на життя, чи смерть йшли. Вони його принесли на президентський трон, а він чим віддячився? Чи ви часом забули, як він підписав разом з куЧМОЮ лист трьох про "опозоціонерів-фашистів", студентів, яких за грати кинули?
  Чи ви забули, як він зупиняв нарід під час революції, щоб не увірвався в їхні кабінети та не витягнули на світ Божий докумети, де точно вказано хто убив Чорновола, Гетьмана, Бойка, Гію та багатьох інших, та те "чиї руки, що брали"?

  Хто його бідного обклав тими зрадниками, половина з яких, як не його кум, то брат? Хто його відділив від Сверстюків, Юхновських, Захарових та інших, яким дорога національна ідея? Чи не він кричав в Німеччині, що у нас не буде проявів націоналізму? І чи не цей Іуда сам власними руками порозганяв усіх націоналістів від себе, людей, які не за корито боролись, а за Україну? За що він вигнав Тягнибока з фракції НУ? Всі суди признали йому невинність у сфальшованих справах про "національну ворожнечу"!

  Мені соромно було про ваші каяння читати. Ми зрадили президента нашими статтями, чи нашою критикою? Чи це не абсурд? В якій країні ви бачили ситуацію, коли вибрали президента та віддали країну в руки влади, не контролюючи (Білорусія і подібні не рахуються)? Най ся діє воля Божа? А на дітей наших майбутнє нам наплювати? В якій вони країні будуть жити?

  Ющенко гірший за ту рижу гниду, яка пішла з посту, бо вона хоч нічого не обіцяла. До речі куЧМА з східним старшим братом файну драмку зіграли, удали вар"ята, що їхній кандидат, то Янук. Нарід висипав з домівок, де ж ми владу донецькому зеку віддамо. У нас є свій опозиційний до куЧМИ кандидат - месія Ющенко. От і отравити нашу надію ця кучмістська банда хотіла! куЧМА не ідіот, добре знав, що зека ніколи не підтримає нарід у діях, навіть якби й виграв у виборах. А от месію Юща підтримає і під його демократичним широким жестом і брехнями-обіцянками, вся та стара комуністично-кучмістська влада буде робити в Україні все, чого душа забажає. Так і вийшло, нарід став до оборони свого НАРОДНОГО вистражданого нами президента та посадив його на трон. Тепер вже й забули питати, а хто вас отруїв? Це вже неактуально, це був засіб боротьби за трон. Тепер вся ця донецька банда, яка прийшла до влади з легкої руки нашого ГАРАНТА, почала під його прикриттям вплив на центральну і західну Україну, під сентиментальний плач таких, як ви DADDY. План простий - скуплять малий і середній бізнес, запанують в цих регіонах, то люду і в політику бавитись перехочеться. З ними жарти маленькі...

  Так що, шановний, закінчуйте окозамилювання та готуйтесь до справжньої революціїї, якщо ви справді патріот України, тої, яка підкине усю ту банду при владі на чолі з Ющенком на гострі вила, та викине на смітник історії, а не тої, яку нам, як у театрі гарно зіграли усі починаючи з Кучми і закінчуючи вашим бідним зрадженим президентом.

  Багато з нас вже давно викинув весь цей "помаранчевий маразм" з хати, новий спосіб вбити народу в голову, що тепер це наш колір, а не якийсь там малиновий, чи синьо-жовтий. Так що не плачте! Читайте поміж рідочків і пам"ятайте, що ніхто нікому нічого просто так ще не дав і не дасть, а тим більше вільну демократичну державу. Правдиву незалежність треба вибороти і впершу чергу в своїй голові!

  ПС Будете мати хвильку, перечитайте статтю, то може щось врешті зрозумієте:

  http://www.ridnaukraina.com/view.aspx?type=news&lang=1&nid=341&id=93
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | DADDY

   Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

   Таля пише:
   > Пане DADDY, перед тим, як дописувати статті на Майдан, треба злізти з танку та хоч трохи почитати і порухати голівкою...
   >
   Не Ви мені той танк видали - не Вам і радити. Навчіться формулювати свої думки, бо якщо я буду рухати "голівкою", то Вам прийдеться стати в якусь інтимну позу. :-)
   >
   > За що він вигнав Тягнибока з фракції НУ? Всі суди признали йому невинність у сфальшованих справах про "національну ворожнечу"!
   >
   Більше питань до джерела не маю

   > Мені соромно було про ваші каяння читати.

   Не читайте

   > Ми зрадили президента нашими статтями, чи нашою критикою?

   Ви точно ні, бо Ви ніколи і не були з Президентом

   > Так і вийшло, нарід став до оборони свого НАРОДНОГО вистражданого нами президента та посадив його на трон.
   В цьому і є Ваша помилка, бо не на трон потрібно було, а відразу наполягати, що "ти, президенте, просто є найвідповідальніший перед народом його слуга".

   > під сентиментальний плач таких, як ви DADDY. План простий - скуплять малий і середній бізнес, запанують в цих регіонах, то люду і в політику бавитись перехочеться. З ними жарти маленькі...

   А де плач? Тим більше сентиментальний? Ви взагалі сенс слів, які Ви вживаєте, розумієте?
   А про плани донецьких Вам хто розповів так докладно?

   > Так що, шановний, закінчуйте окозамилювання та готуйтесь до справжньої революціїї, якщо ви справді патріот України, тої, яка підкине усю ту банду при владі на чолі з Ющенком на гострі вила, та викине на смітник історії, а не тої, яку нам, як у театрі гарно зіграли усі починаючи з Кучми і закінчуючи вашим бідним зрадженим президентом.
   >
   1. Не реба мені наказувати. Навіть якщо вийде так, що в ліс потрібно буде йти, то точно не Ви будете моїм командиром.
   2. Це не тільки "мій" президент. То є ще й Президент України. Запам"ятайте на найближчі 3 роки.

   > Багато з нас вже давно викинув весь цей "помаранчевий маразм" з хати, новий спосіб вбити народу в голову, що тепер це наш колір, а не якийсь там малиновий, чи синьо-жовтий. Так що не плачте! Читайте поміж рідочків і пам"ятайте, що ніхто нікому нічого просто так ще не дав і не дасть, а тим більше вільну демократичну державу.

   Жодний мій знайомий не може сказати, що бачив колись, що я плачу.Вам теє не вдасться.

   > Правдиву незалежність треба вибороти і впершу чергу в своїй голові!
   Чого Вам і бажаю.
  • 2006.09.01 | Shadow

   Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

   Таля - 5 балів!!!

   Почитав також і відповідь Дадді... хм... істеріка нажаль продовжується...
  • 2006.09.01 | пан Roller

   +1

 • 2006.09.01 | Englishman

  Що вас змушує його "зраджувати"?

  Ніщо ні вам, ні іншим ющефанам не заважає молитися на його портрет, всіляко його захищати та мочити його ворогів, чи не так?

  Щодо мене, то я на вірність Ющенку не не присягав і нічого йому не винен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | НТВ

   Re: Що вас змушує його "зраджувати"?

   Таля,полный респект:доходчиво и понятно даже третьекласснику.
  • 2006.09.01 | Igor

   Для роздумів

   Зовсім недавно було вбито полковника Єрохіна з УБОЗ. Його провина полягала у тому, що він розкрив систему конвертаційних пунктів у Донецьку. Полковник приймав присягу і блискуче зробив свою роботу. Що натомість. Генеральська посада? Мусив втікати із Донеччини і ховатися. То може йому надали охорону, захистили? Гарний урок для чесних полковників.
   Виконавці - в минулому не рядові працівники міліції. То що надає їм впевненості у безкарності? У вигоді оборутки?
   До речі, а що із тими конвертаційними пунктами. Невже закрили, а організаторів притягли до відповідальності?
   Пан міністр натякає на депутата із Донецька. Як гадаєте, чим це закінчиться? Черговою текою у столі гаранта? Черговою гривнею за рішенням суду?
   "Друзі, така реальність, ми не можемо з цим не рахуватися. Я відповідаю не лише за полковника з УБОЗ, а за всю націю. Ми маємо сісти за стіл і ..."
   ТО хто зрадив Полковника? Як гадаєте? Чи то він зрадив Президента?
   Порушуючи мир і спокій у благодатній країні.
 • 2006.09.01 | digger

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  Згоден 100%!

  Не будо у Юща іншого вибору, через те що немає у нього команди. Чому немає команди? А тому що за час коли він був в опозиції до нього серед нормальних людей багато прийшло тих, хто посварився з командою Кучми через власні бізнес інтереси. На мою думку їх було більше ніж моральних людей. А після революції таких стало ще більше і вони почали витісняти нормальних людей з НУ. А вибори? Чому ПРП та Костенко не було у команді Юща? А тому що вони все це бачили і не могли співпрацювати з тим кодлом.
  Перевибори? Нічого б не змінилось!
  Біле братство? Не знаю. ІМХО не можна будувати демократію за допомогою авторитарізму. Неадекватність Юлі зіграла погану роль у коаліції.
  Що робити?
  Варіант 1. Нічого. Кожна ідея повинна мати час очікування вимирання супротивників, у тому числі національна ідея.
  Варіант 2. Розбудовувати або підтримавути нову силу, але. Потрібні лідери. Це можуть бути вже популярні люди які прийшли не красти, а працювати, наприклад імхо Луценко, Пінзеник, Костенко і т.д. Але маю сумнів що вони об`єднаются без НУ.
  Варіант 3. З нуля робити нову силу і вирощувати лідерів. Без початкових грошей малойомовірно що вийде щось. Якщо будуть давати гроші то потім захочуть щось за це.
  Варіант 4. Виховувати та об`єднувати виборців щоб у потрібний час вони зробили вірний вибір. Не давати владі переходити до тоталітаризму та бандитизму. Фактично це те що робиться зараз за допомогою майдан.орг.

  Може написав незрозуміло, але немає часу писати детально, дуже багато роботи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | Nemesis

   Не треба протиставляти одних антидемократів іншим.

   digger пише:

   > Біле братство? Не знаю. ІМХО не можна будувати демократію за допомогою авторитарізму. Неадекватність Юлі зіграла погану роль у коаліції.

   І потім.

   > Варіант 4. Виховувати та об`єднувати виборців щоб у потрібний час вони зробили вірний вибір. Не давати владі переходити до тоталітаризму та бандитизму. Фактично це те що робиться зараз за допомогою майдан.орг.

   Майдан.орг ще більш антидемократичний ніж БЮТ, бо активно бореться з демократією, культивує тоталітарну систему вождізма, проповідує політичну цензуру. Може це ваші друзі, але від того вони не стають кращими за БЮТ, за яким на сьогодня хоч підтримка 20% виборців. Населення ж майдан.орг видно по циферках в дужках біля тем. Це сотня людей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.01 | digger

    Re: Не треба протиставляти одних антидемократів іншим.

    Nemesis пише:
    > digger пише:
    >
    > > Біле братство? Не знаю. ІМХО не можна будувати демократію за допомогою авторитарізму. Неадекватність Юлі зіграла погану роль у коаліції.
    >
    > І потім.
    >
    > > Варіант 4. Виховувати та об`єднувати виборців щоб у потрібний час вони зробили вірний вибір. Не давати владі переходити до тоталітаризму та бандитизму. Фактично це те що робиться зараз за допомогою майдан.орг.
    >
    > Майдан.орг ще більш антидемократичний ніж БЮТ, бо активно бореться з демократією, культивує тоталітарну систему вождізма, проповідує політичну цензуру. Може це ваші друзі, але від того вони не стають кращими за БЮТ, за яким на сьогодня хоч підтримка 20% виборців. Населення ж майдан.орг видно по циферках в дужках біля тем. Це сотня людей.

    Я не знаю хто лідер у майдана. Є кілька людей які об`єднались за світоглядом і багато читачів. Форум читають тільки ті хто має багато часу або найбільш активні. А новини десятки тисяч (в кінці сторінки лічильник). Не бачу тут тоталітарізму. А що стосується Юлі - не хочу писати, хто має очі - бачить.
   • 2006.09.02 | Михайло Свистович

    А хтось писав, що не бере участь в п"ятихвилинках ненависті

    Nemesis пише:
    >
    > Майдан.орг ще більш антидемократичний ніж БЮТ, бо активно бореться з демократією, культивує тоталітарну систему вождізма, проповідує політичну цензуру.

    Брехати не гарно

    >
    > Населення ж майдан.орг видно по циферках в дужках біля тем. Це сотня людей.

    Брехати не гарно. Це - лише читачі одного форуму (на будь-якому сайті новини є в рази читабельніші, аніж форум). А "Майдан" - це далеко не форум. І не один.
 • 2006.09.01 | Y.C.

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  DADDY пише:
  > Що робити? Я – не Герцен...

  И даже не Лев Толстой.
  Герцен то тут причем?
 • 2006.09.01 | avb

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  Строго, но справедливо. Те, которые поддержали лозунги, использовавшиеся Ющенко и Нашей Украиной во время выборов 2004г., но не согласились с отказом от их реализации - предатели. После выборов люди, экплуатировавшие эти лозунги, объяснили, что применение этих лозунгов на практике привело бы к дестабилизации, усилило бы раскол, отпугнуло бы инвесторов, явилось бы стремлением к революционной целесообразности, было бы непрактично, непрагматично и недемократично. Объясняли подробно и доходчиво, но глухота предателей к доводам разума поразительна. Предполагается, что она обусловлена отсутствием патриотизма, отягощенным принадлежностью к тоталитарной секте Белой Девы. Деятельность таких предателей ослабляет Народного Президента и является форс-мажорным обстоятельством, оправдывающим любое его действие или бездействие как в прошлом, так и в будущем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | Englishman

   это ирония, надеюсь?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.01 | TrollSeeker

    Це продовження теми юльки-тюльки-ковбаси. Вже після унівесралу.

  • 2006.09.01 | один_козак

   А знаете ли, что некоторые простые и честные граждане

   (а подозреваю, что таких много) из числа оранжевых хотели, чтобы страна стала другой, но так, чтобы это не тронуло, например, их полулегальные кормушки? Интересно было бы выявить и посчитать, какой процент наших симпатичных сограждан был готов начать реформы с себя. Это ("начинание многих с себя") очень облегчило бы работу что Президенту Ющенко, что ПМ Тимошенко, что многим чиновникам, которых надо было почаще пинать, чтобы верно чувствовали нужный народу курс.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.01 | avb

    Re: А знаете ли, что некоторые прочтые и честные граждане

    Конечно, знаю. Сам такой. С сердечным сокрушением признаюсь, что до сих пор ничего не предпринял для воплощеня лозунга "Начни перестройку с себя!", которому уже около 20 лет. Сегодня, например, я заплатил 12 гривен владельцу транспортного средства, перевезшему меня от пункта А до пункта В и не заплатившему с этой суммы ни копейки налогов, поскольку он не зарегистрирован в качестве частного предпринимателя, оказывающего транспортный услуги. Если бы я проявил должную принципиальность, то вспользовался бы услугами легального такси и заплатил бы примерно вдвое больше, разница поступила бы в государственный бюджет и была бы использована, скажем, на дотацию угольной отрасли. Таким образом, я воспользовался нелегальной (Вы из великодушия воспользовались выражением "полулегальной") кормушкой. Понятно, что я не имею морального права осуждать людей, совершенно безбоязненно использующих по своему усмотрению средства, выделенные в качестве упомянутых дотаций. Также я не имею морального права осуждать лиц, причастных к уникальным газовым соглашениям, поскольку сам наносил и каждый день наношу ущерб государственному бюджету. На прошлой неделе я выпил 140г алкогольного напитка крепостью не менее 40 градусов, не оплаченного акцизным сбором. Mea culpa, mea maxima culpa.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.02 | один_козак

     Бывают не такие кормушки

     То всё ерунда. Хотя для меня не вопрос, что при нормальной, цивилизованной деловой среде вам не пришлось бы "снисходить" и "делать поблажки". Потому, что вы бы имели достаточно предложений нужных вам товаров и услуг от легальных производителей. Да и случайный водитель вас бы, скорее всего, подвёз и не потребовал оплаты, а сказал: "Да ладно, спасибо за компанию". Но до этого дожить ещё надо.

     Бывает другое.

     Пример №1. Оказание услуг по преодолению бюрократической волокиты, которая перед тем специально создаётся для того, чтобы человек был рад выложить баксов ??? за какую-нибудь бумажку.

     Пример №2. Сотрудничество чиновников с предпринимателями в деле ограничения конкуренции. Пока торговать не дают нам, мы кричим "Караул, долой кучмизм!". Когда мы получаем возможность через своего человека в администрации всех клиентов на определенной территории заполучить без конкуренции себе, то всё ОК.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.02 | avb

      Re: Бывают не такие кормушки

      Уверены ли Вы в том, что людей, виновных в действиях, описанных в Ваших обоих примерах, можно именовать "простыми и честными гражданами"? Не являются ли они теми самыми ворами, которые, как считалось до подписания универсала национального единства, должны сидеть в тюрьме?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.02 | один_козак

       В том-то и прикол,

       что эти граждане тоже горячо поддерживали "Бандитам-тюрми!" Себя бандитами, наверное, не считая. Они ведь просто так зарабатывают... "А шо делать?.."

       А есть там разные. Когда речь идет о коллективах, то там некоторым просто перепадает своевременная зарплата за аккуратные отгрузки хозяйского товара. Который, благодаря "договоренностям", идет хорошо!))
       Я в одном таком коллективе подколол как-то публику. Народ не видел противоречий в своих чаяниях и ожиданиях. Наводить порядки в стране - супер хорошо. А то, что близкий к компании человек стал на пост, позволяющий лоббировать ее интересы - не менее хорошо. )) А я взял и прокоментировал события так, что начало звучало вполне созвучно их эмоциям, а конец - тоже, но только что называется "своими именами".)) Эффект был достаточно прикольный. )) Сделал ли кто-то выводы? Не знаю.
       И такого много. Оглянитесь вокруг. Разруха - она, как сказал один персонаж, у нас в головах.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.09.03 | avb

        Re: В том-то и прикол,

        Способ устранения разрухи, предложенный одним персонажем, я помню. Помню также его отношение к массовым мероприятиям, проводимым электоратом в ущерб чистке сараев - своей прямой обязанности. Выборы закончились, и поэтому данное обращение к классике представляется вполне своевременным. Несвоевременным и, как Вы вполне убедительно показали, нелогичным было бы упрямство на тему "Бандитам-тюрми!"
    • 2006.09.02 | один_козак

     Без этого ничего никогда не будет

     avb пише:
     > Конечно, знаю. Сам такой. С сердечным сокрушением признаюсь, что до сих пор ничего не предпринял для воплощеня лозунга "Начни перестройку с себя!", которому уже около 20 лет.

     Звучит иронично. Но если до сих пор нам чтого хорошее удавалось, то только потому, что кто-то вместо того, чтобы "сердечно сокрушаться", берет и делает (или воздерживается от нехорошего действия). Только потому, что "Если не я, то кто? Если не сейчас, то когда?"
     Оказывается, на Западе, где по идее все вроде как очень свободны, наши "пионерские" лозунги работают вовсю. Наверное потому, что там энтузиазм, волонтёрство и т.п. не были убиты лицемерием и официальной принудиловкой как в СССР. Да ещё в Бога принято верить. А Он, как известно, вознаграждает ходящих путями правды.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.02 | avb

      Re: Без этого ничего никогда не будет

      Бога не чiпай.
      (Лесь Подеревянский. Павлiк Морозов. Епiчна трагедiя)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.02 | один_козак

       Тут вже, вибачте,

       мене більше цікавить, що з цього приводу думає сам Бог, а не ексцентричний літератор.
       Тим часом мушу зазначити, що не знаю, з якого контексту ви цитуєте.
     • 2006.09.02 | Igor

      Підтримую

      Одне із корінних положень системи це "ти такий самий як і ми", або "всі одинакові". Звідси створена система, що заставляє людину порушувати не лише моральні принципи, а й закон і вважати це нормою. Система втягування у кругову поруку. Проте це не є нездоланним.
      Нещодавно зустрів свою колегу, що не підписала один брудний і брехливий папір проти мене, на вимогу адміністрації на початку 2005 року. Її та інших непідписантів вигнали з роботи. Їй доводиться працювати на значно гірших умовах. То може вона жалкує? Очевидно що ні. Ми раді зустрічі і я переконаний, що ЦЯ людина інакше просто не може. Мені важко сказати чи це є результатом виховання чи передається генетично. Я схиляюся до дуже значимої ролі останнього.
      Говорячи про зраду я хотів би спитати. А хто допоміг їй не зрадити себе? І ішим, що не підписали. Чи то вони зрадили тих пятьох колег, що підписали наклеп?
      Один із елементів зради. Відразу після перемоги зазвучала теза про відсутність кадрів необхідної кваліфікації. Можу абсолютно компетентно стверджувати що це є брехня. Просто оті кадри означеним вище способом довгий час усувалися (і усуваються) і недопускалися до жодних посад в силу моральних якостей. І замінювалися в переважній більшості людьми некомпетентними. Колись почув одну цікаву фразу (здається німецького походження), що фахівець це людина моральна. Здається в цьому є глибокий зміст і певний ключ.
      http://orthpol.narod.ru/nasha_vira.html
      - А чим ти ïм не догодив - ти ж математик?
      - Знаєте, вони не люблять розв'язувати задач, - сказав академiк Кравчук.
      - Що не люблять - це точно. Вони розв'язують наганом i "кальоним желєзом".
      - От i виходить, - той, хто розв'язує задачi, - контра.
      - Все ж таки, професоре, 20 рокiв не кожному дають?
      - Вже коли чоловiк звик розв'язувати задачi, то вiн розв'язує постiйно i йде щораз далi. А то вже тероризм i навiть шпигунство.
 • 2006.09.01 | один_козак

  Класна тема. Потрібна.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | Igor

   Костенко, це цікаво

   Один із найбільш ефективних способів боротьби системи із демократичними партіями і організаціями є їх дроблення і очолювання. Може хтось ще пам'ятає яку роль зіграв тут Костенко. Певно, що українці ще не забули. Чи не Костенко вже висувався на президентських виборах? І що отримав? І жодних висновків. Шановний Костенко не зумів домовитись із НСНУ чи БЮТ і пішов на вибори окремо, відібравши у демократів суттєвий кусок голосів. Так само як і Пора та інші. Зараз у нього вистачає совісті звинувачувати інших і т.п. Свідомо чи несвідомо, але свою недобру справу він робить добре :).
   Тому суто обєктивно. Лідери, що працюють на обєднують ДЕМОКРАТИЧНІ сили заслуговують на підтримку, ті що розєднують, дроблять - навпаки.
   В політичному устрої України є серйозна проблема. Відсутність демократії і взагалі правових відносин всередині партій. Хтось може навести хоч один приклад судових позивів з приводу внутрішньопартійних справ. Наприклад, через порушення статуту. Ці справи взагалі підсудні?
   Наслідком такого стану є суто виробничий принцип формування партій. Тобто лідер - керівник підприємства, установи, а члени партії його підлеглі. Таким чином досягається якась підпорядкованість, підзвітність і т.п. Інший варіант це залучення заробітчан. Як правило в періоди інтенсивної роботи (вибори, акції).
   Так само працює і ПРУ, але там підлеглість і підзвітність значно жорсткіша (по-понятиям). За таких умов це дає їм досить суттєву перевагу в діяльності порівняно із демократами.
   Виробнича структура демократичних партій робить їх дуже нестійкими, залежними від амбіцій і інтересів роботодавців. Цю нестійкість пробують компенсувати розстановкою "вірних" людей, як правило родичів.
   На жаль дієві політичні партії, що грунтуються на ідейних принципах, на однодумстві, відсутні. Більше того з дем. партій, що мали осередки однодумців, в період їх виробничої розбудови їх успішно викинули, як абсолютно зайвий, незрозумілий і неконтрольований елемент.
   Така "перебудова" готувала партії до різкої зміни курсу лідером. А кажучи прямо до довільної зради ідей і принципів, проти яких ті осередки обовязково б виступили. Бо такі осередки є основою партії в період її створення і розбудови у важкі часи. Коли членство в партії гарантує масу проблем.
   Негативні наслідки такого відторгнення ідейних осередків важко недооцінити. Бо наслідком є втрата довіри і наочно продемонстрована відсутність стимулів до роботи у активістів на багато років наперед.
   Залишається сподіватися лише на гроші.
   На щастя цей актив значно свідоміший за функціонерів. І в критичні моменти все одно включається в роботу.
   Напевно, що справді демократичні партії, що грунтуються на єдності спільних поглядів, мають вирости саме із громадських організацій із розвитком громадянського суспільства.
 • 2006.09.01 | poltavec

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  НЕ ТРЕБА! Хочеться ридати від Ваших думок! Але не буду. Бо Ющенка я не кидав, а він мене своїми кадровими рехвормами кинув ТАК, що я й досі не можу оговтатися. ДЕ У ЙОГО КОМАНДІ МОЛОДЬ???????? Чим його команда відрізняється від команди Я.? Чи може я мав можливість впливати на Ю. при її створенні???
 • 2006.09.02 | странник

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  DADDY пише:
  > Я зрадив „Майдан”: у розпал збору підписів під Зверненням „Майдану” до Президента з вимогою призначити дострокові парламентські вибори я поїхав відпочивати.

  Да перестань DADDY. :) Что там было всем делать??

  > А зараз всі ми зрадили Президента, а не він нас.
  > Ми з першого дня почали його зраджувати: куми і друзі почали тягнути ковдру на себе, а ми із задоволенням почали критикувати і кумів з друзями, і Президента. У своєму критиканстві ми досягли недосяжних висот і, як результат, отримали замість нашого Президента мішень для жартів, приколів і відвертої дискредитації. Ми не знайшли форми і не відчули міри, після якої закінчується конструктив і починається розпад.

  Не знаю, кто как, но Пасечник просил 1 год, он его и получил.
  Но сколько ещё надо и можно ждать?

  > Замість того аби допомогти йому подолати страшну багатоголову гідру кучмізму, скасувати недолугу, несвоєчасну та недосконалу реформу Конституції, показати на практиці її вади, ми своїми руками, словами, вчинками і статтями загнали Президента у ситуацію, коли він вимушений був обирати між Білою Дівою і Хамом. І ніхто не прийшов йому на допомогу.

  А он просил о помощи??

  >
  > Тепер, коли він сам вбив своє політичне майбутнє

  А его разве не предупреждали?

  >
  > Тільки давайте згадаємо, що час обертання цього кола – сотні років, а ціна кожного оберту – мільйони українських життів.

  Которые именно Пасечник и продал.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.04 | jean-valjean

   А чим, власне, "Біла Діва" гірша "Хама" (запитання до Дедді)?

   Прошу відповісти у цій гілці.
 • 2006.09.02 | Свiдомий

  Re: 9 днів без політики - 2. Зрадник.

  Нiякої зради з боку народу не було. Просто у критичний для України момент амбiцiї "кумiв Парашенкiв" виявилися для Ющенка важливiшими, нiж думка бiльшостi українцiв.
 • 2006.09.04 | jean-valjean

  Запитання до Дедді: А чим, власне, "Біла Діва" гірша "Хама"?

  Прошу відповісти саме в цій тематичній гілці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.04 | DADDY

   Re: Запитання до Дедді: А чим, власне, "Біла Діва" гірша "Хама"?

   jean-valjean пише:
   > Прошу відповісти саме в цій тематичній гілці.
   jean-valjean пише:
   > Прошу відповісти саме в цій тематичній гілці.

   А чим краща?
   Хам то є відвертий Хам і веде нас тупо і прямолінейнов "Усьо будіт Донбас".
   Під білими прапорами з червоним серцем відвертості немає. Є чудова акторська гра зі своїми чітко сформульованими але не оприлюдненими цілями.
   Згадайте настрої 2002 року: ТАК, юЛЯ НЕБИТО НІЧОГО, АЛЕ НЕ ПРОЙДЕ - 80% виборців вважає її воровкою - Кучмо з Медведчуком попрацювали. Наша Україна і так пройде - давайте підтримуємо Юлю.
   Так було у 2002-му.
   У 2004 -му:
   Не ВАЮ "примазався" до виборчох компанії ЮВТ, а навпаки: заручившись папірцем зі 100% гарантіями прем"єрства ЮВТ долучилася до гонки 2004.
   Виборча компанія 2006 була брудною з обох сторін, але за рахунок чудових голів Видріна та Полохала вона була з боку БЮТ більш агресивною та результативною. Але агресивною в паганом сенсі цього слова. Штучно виборча компанія була переведена з виборів нардепів до виборів прем"єра, що м"яко кажучі не відповідало дійсності.
   Сьогодні на бріфінгу була оприлюднена чергова напів-правда. Але напів-правда - це напів-брехня.
   Я просто не вірю ЮВТ.
   А Президенту вірю. Не "в" Президента, просто йому, як людині.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.04 | Мірко

    Re: Запитання до Дедді: А чим, власне, "Біла Діва" гірша "Хама"?

    Daddy пише
    >Під білими прапорами з червоним серцем відвертості немає. Є чудова акторська гра зі своїми чітко сформульованими але не оприлюдненими цілями.<

    Не прилюднена але панові Дедді цілком знана? На такі запити ми все чуємо лише подібні припущення. Без точних даних це все пахне анти-Юлівською ПР кампанією. По анґлійськи smear campaign.
   • 2006.09.05 | jean-valjean

    Re: Запитання до Дедді: А чим, власне, "Біла Діва" гірша "Хама"?

    DADDY пише:
    > jean-valjean пише:
    > > Прошу відповісти саме в цій тематичній гілці.
    >
    > А чим краща?
    >

    Якщо просто і напряму - "усім", в тому числі жіночою збагливістю. :)

    А якщо серйозно:
    запитання так не ставилося. Адже пан всенародно обраний президент відмовлявся від професійних послуг Білої Дами більше, ніж одноразово. Разом з тим, він наполегливо шукав можливості лягти під Хама. Це дозволяє зробити висновок, що для нього Біла Дама - в багато разів гірша Хама.

    Тому я змушений повторити своє запитання:
    Чим Біла Дама гірша Хама?


    > Сьогодні на бріфінгу була оприлюднена чергова напів-правда.

    Брехня.
    Не напівправда, а чиста істина.
    Я одного разу в своєму житті (давно) отримував дві зарплати на протязі десь півмісяця, і до цього часу боюся, що мене можуть "взяти за одне місце".
    По твоєму ж виходить, що перебування двічі несудимого Януковича і іжє с нім на двох несумісних за нашими українськими законами хлібних посадах є дією, що не підлягає критиці. Варум (чому?). Чим Хам кращий за мене? Поясни (будь ласка).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua