МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Право на Правду: CБУ не бачить посягань на національну безпеку

08/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомляє (на запит майданівця, лист №С-24 від 19.08.06 за підписом першого заступника начальника слідчого управління СБУ) сама Служба безпеки України:

"У першому півріччі 2006 року кримінальні справи за ознаками злочинів, передбачених ст.109-114 КК України, органами СБ України не порушувались".

Для довідки:

Стаття 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади

Стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Стаття 111. Державна зрада

Стаття 112. Посягання на життя державного чи громадського діяча

Стаття 113. Диверсія

Стаття 114. Шпигунство

Відповіді

  • 2006.09.01 | matsukm

    Re: Право на Правду: CБУ не бачить посягань на національну безпеку

  • 2006.09.01 | matsukm

    Re: Право на Правду: CБУ не бачить посягань на національну безпеку

    Демократією треба навчитися цивілізовано користуватися. Я розрізняю два підходи до розуміння демократії: патріотичний і антипатріотичний. Перший спрямований на національне відродження, розвиток і зміцнення держави, на "націоналізацію" інформаційного простору і т. д. Другий підхід до розуміння демократії відкриває простір для руйнування нації і держави, на посилення русифікації і ліквідадії державної незалежності України. Прихильники цього, другого, підходу багато галасують про права людини і з них виводять свої специфічні "демократичні права". Наприклад, стовідсотковий колонізатор каже: "Я - людина і всі повинні поважати моє, як людини, колонізаторське право займатися русифікацією в Україні". Тих, хто з цією софістикою не погоджується, вони обзивають антидемократами, націоналістами тощо. Софізм розрахований на "демодебілів", які не здатні зрозуміти елементарної підміни понять.Права людини не можна ототожнювати з правами колонізаторів. Патріотичний підхід до розумінні і використання демократії колонізатори очорнюють як тоталітарний, антидемократичний. Але ж демократія - не мета, а засіб досягнення мети. Патріот повинен використовувати демократію для націє- і державотворення і водночас боротися проти спроб використання її для руйнування нації і держави. Це правильно і справедливо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua