МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єхануров і Луценко створять нову партію?

09/02/2006 | poltavec
www.ПРАВДА.com.ua, 01.09.2006, 10:19

Колишній прем'єр-міністр Юрій Єхануров і перший заступник глави секретаріату президента Іван Васюник можуть створити новий політичний проект.

Про це пише "Комерсант-Україна" з посиланням на свої джерела в блоці "Наша Україна".

До створення нової партії, за даними видання, причетні також народний депутат Микола Катеринчук, лідер "Християнсько-демократичного союзу" Володимир Стретович і колишній віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко.

Усі вищезгадані особи в бесіді з кореспондентом видання підтвердили інформацію про те, що "подібні проекти обговорюються".

"Я вважаю, нам необхідна нова партія з чіткою ідеологією",– заявив Микола Катеринчук.

"Важко сказати, хто б її міг очолити... це може бути Кириленко, це може бути Стретович, Хорошковський (Валерій Хорошковський, президент Evraz Group) або Тігіпко (Сергій Тігіпко, контролює фінансову групу ТАС) і, звичайно, Луценко (Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ", - зазначив депутат.

У подальшій бесіді Катеринчук не виключив, що даний проект може бути підтриманий і президентом Віктором Ющенком, якому "необхідна партія з визначеною ідеологією і на яку б він міг обпертися".

Володимир Стретович на питання про необхідність створення нової партії заявив, що "така ідея зріє у багатьох розумах". "Щось потрібно на заміну, але чи буде це партія, чи рух, мені поки складно сказати",– пояснив Стретович.

На думку В'ячеслава Кириленка, майбутня партія може бути заснована на ліберально-консервативній або ліберально-патріотичній ідеології.

За інформацією газети, як можливий лідер нової партії розглядається глава МВС Юрій Луценко.

Відповіді

 • 2006.09.02 | jurij

  Re: Єхануров і Луценко створять нову партію?

  Проста схема.
  Прийшли до влади під брендом Ющенка та НУ, заробили трохи грошей, обманули народ.
  Потім перефарбувалилися, змінили назву, перетасували лідерів, знову заробили гроші, обманули народ.
  І знову перефарбувалися ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.02 | Хвізик

   100%

  • 2006.09.02 | poltavec

   Re: Єхануров і Луценко створять нову партію?

   Дивно, як такі різні люди можуть зібратися разом? А може вони не різні???
  • 2006.09.02 | Woodstock generation

   Не зовсім так.

   Те, що ви кажете, присутнє в українській політиці.
   Однак в даній ситуації здається це не так.

   Візьміть Кириленка - думаю він міг досить легко зберегти свою гуманітарну посаду (регіоналам вона явно байдужа) - однак він достатньо демонстративно пішов.

   Не слід всіх обливати лайном - лишимось ні з чим/ні з ким.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.02 | poltavec

    Re: Не зовсім так.

    Ні! Ми лишилися з Ющенком.
 • 2006.09.02 | samopal

  Лубківський визнав, що створюється альтернатива НУ (/)

  Лубківський визнав, що створюється альтернатива НУ

  Найближчим часом може бути створена нова політична партія. Про це заявив радник Президента України Маркіян Лубківський під час брифінгу на «Обозревателе», коментуючи інформацію щодо створення партії у колах, близьких до Віктора Ющенка.

  «З різних причин українські політсили уже використали свій політичний ресурс. Суспільство очікує нової політичної сили, яка би ставила в центр програми потреби людей», — переконаний Лубківський.

  Радник президента вважає, що нова політична сила повинна врахувати всі помилки своїх попередників. На думку Лубківського, вона є альтернативою як «Нашій Україні», так і Партії регіонів, БЮТ та СПУ.

  За його словами, до цієї партії увійдуть однодумці. Однак конкретизувати він не став. Лише відповідаючи на питання журналістів, чи правда що туди увійдуть Єхануров, Васюник, Катеринчук, Стретович, Кириленко, Лубківський сказав: «Це коло є можливим, це коло буде набагато ширшим».

  Ехануров и Кличко создают для Ющенко новую партию

  В Украине разрабатывается новый политический проект, инициированный премьер-министром Юрием Ехануровым и первым заместителем главы секретариата президента Иваном Васюныком. Об этом пишет газета «Коммерсантъ-Украина».

  К созданию новой партии, по информации газеты, причастны также народный депутат Николай Катеринчук, лидер «Христианско-демократического союза» Владимир Стретович и бывший вице-премьер Вячеслав Кириленко. Все вышеназванные лица подтвердили «Коммерсанту» информацию о том, что «подобные проекты обсуждаются». Новая политическая сила, по всей видимости, будет иметь «праволиберальную или либерально-консервативную идеологию».

  «Разработкой нового политического проекта занимается предыдущий премьер-министр (Юрий Ехануров.– ред.), а ее идеологом является Иван Васюнык (заместитель главы секретариат президента.–ред.) К созданию партии активно подключены Николай Катеринчук, Владимир Стретович и Вячеслав Кириленко, а также ведутся беседы с Юрием Луценко и Виталием Кличко», сообщил источник из «Нашей Украины».

  Николай Катеринчук тоже не стал отрицать подобную информацию. «Я считаю, нам необходима новая партия с четкой идеологией,– заявил Катеринчук.– Трудно сказать, кто бы ее мог возглавить... это может быть Кириленко, это может быть Стретович, Хорошковский или Тигипко и, конечно, Луценко».

  В дальнейшей беседе Николай Катеринчук не исключил, что данный проект может быть поддержан и президентом Виктором Ющенко, которому «необходима партия с определенной идеологией и на которую бы он мог опереться». «Я думаю, что это могла бы быть партия с праволиберальной идеологией,– предположил депутат.– Но давайте не устраивать фальстартов, давайте ждать съезда партии».

  В то же время лидер фракции «Наша Украина» Роман Безсмертный на вопрос, известно ли ему о существовании подобного проекта, ответил следующее: «Мне известна только одна пропрезидентская политическая сила – это «Наша Украина».
  ---------------------------------------------------------------------
  http://www.obozrevatel.com/news/2006/9/1/133162.htm

  А які хвамілії... Борці!
  Єхануров, Васюник, Катеринчук, Стретович, Кириленко, Лубківський...
  Новий лозунг: "Переведи мене через Майдан!"

  А ж думаю. що ото за анонсік висить на bigmir.net: "Майдан. Срочьна трєбуюцца... беспрізорнікі".
  (До речі, отці-адміни, ви на таке уваги не звертаєте?)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.02 | Пані

   Створюється, створюється...

   samopal пише:

   > А ж думаю. що ото за анонсік висить на bigmir.net: "Майдан. Срочьна трєбуюцца... беспрізорнікі".
   > (До речі, отці-адміни, ви на таке уваги не звертаєте?)

   Хороший анонс, правильний. Веде на гарячу новину. На неї навіть її фігуранти вже відреагували, а ви досі не прочитали? Даремно.

   Чи ви мали на увазі щось інше? Треба в новину дня про братську могилу несунів поставити натомість? Так не перша партійна братська могила і не остання, навіть за день не перша була, і про це є кому писати. А про такі дрібниці, як найм безпритульних для потьомкінської дерьовні не напише ніхто. Продовження буде незабаром.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.02 | samopal

    Та нехай. Флаг ім в рукі....

    Я про інше

    Пані пише:
    Чи ви мали на увазі щось інше? Треба в новину дня про братську могилу несунів поставити натомість? Так не перша партійна братська могила і не остання, навіть за день не перша була, і про це є кому писати. А про такі дрібниці, як найм безпритульних для потьомкінської дерьовні не напише ніхто. Продовження буде незабаром.

    Все нормально. Нормальна новина. Просто у "пачці" на bigmir.net на тлі анонсів інших сайтів (вдалих та не дуже) це виглядає як "оголошення Майдану" та нагадує "славні часи", коли теперешні "любі партнери" по коаліції всюди трубили, що "на Майдані у палатках сидять бомжі". Слідкуйте трохи за "силою слова", або хваківців попросіть, - он Чучхе не має до чого вчепитися, - рєбуси сачіняєт, як старік Сініцкій :)
  • 2006.09.02 | poltavec

   Re: Лубківський визнав, що створюється альтернатива НУ (/)

   Янукович їм настворює... :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.02 | Vavilov

    Янукович сам "штучний". Тут другі "творці".

 • 2006.09.02 | Роман ShaRP

  Что бы не сотворил янучар Еханур -

  это будут новые янучары.
 • 2006.09.03 | papaya

  Вперед Тигипко (-)

 • 2006.09.05 | Михайло Свистович

  Але все одно, як у тому анекдоті, вийде КПССCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua