МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому Янукович більше не є Прем'єром?

09/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Тому що © Законом України вiд 08.07.2005 № 2783-IV "Про особливості звільнення з посад осіб, які суміщають депутатський мандат з іншими видами діяльності" передбачено (ст.5), що:

"Акт про призначення особи, яка є народним депутатом України,
на посаду, що є несумісною із депутатським мандатом, втрачає
чинність через двадцять календарних днів з дня його видання, якщо
повноваження народного депутата України не припинені в
установленому законом порядку".


Рішення Верховної Ради України про припинення повноважень профф.Януковича у зв'язку з призначенням керівником уряду на сьогодні нема. І (читайте вище норму закону) легітимно вже бути не може, адже Янукович автоматично втрачає прем'єрські повноваження.

Відповіді

 • 2006.09.04 | Illia

  Як бачу. Взяв і втратив. А "тюхтій" през не наважиться навіть

  подумати, щоб сказати янеку. Якщо спитають, то скоріш за все придумає відмазу типу, то по старим законам. А по новим "панятіям" він (яник) ще й начальниц церков України :-)))
  Максимум попросе вирішити "упущєніє"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.04 | НТВ

   Re: Як бачу. Взяв і втратив. А "тюхтій" през не наважиться навіть

   Щас Пасечник на Юльку всю грязь выльет.Это ничтожество только с бабами воевать и умеет.
 • 2006.09.04 | Забойщик

  Интересно,а Янук знает,что он уже не премьер???

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.05 | BIO

   Янук все знает.

   По опыту двух отсидок и просмотра кина
   про т.Шарапова гр-н Янукович знает как
   работает дознание в стиле Инь и Янь, а
   смена ментального пола следаков его уже давно
   не шокирует. Как и сумма очередных отступных,
   выбитых (и не только в виде бабла) по ходу
   очередного "кризисного" процесса разруливания
   темы. Тут кстати и Впрост подоспел, на всякий...

   А вы все про идейную оппозицию дудите, ну-ну, ду-ду-ду.
  • 2006.09.05 | samopal

   Не думаю. Це питання зараз інтенсивно “вирішується”

   Залєпуха Багатирьової та мняцькання Мороза – то лиш рефлексивна реакція на випад БЮТ. Можливо, їм дуже хотілося б, щоб усе виглядало саме так, як вони заявляють. Але...
   Крім того, що закон таки порушено (цей факт нашу нинішню владу жодним чином не “лякає”), сама ситуація може мати цікаве “матримоніальне” продовження.
   Річ у тім, що на даний момент “вірні майданівці” на чолі із своїм безсмертним оберпольовим командиром після важкої внутрішньої духовно-партійної підготовки приготувались офіційно розпочати процес злягання зі своїми заклятими партнерами. Вони вже зняли майтки та визнали, що не мають жодних ідейних “докорів сумління” щодо гомошлюбу з ПРУ. Єдине їхнє "цнотливе" побажання – щоб за цим дійством не підглядали комуністи. Мабуть, щоб не заслинювались, коли партнери будуть мінять місцями пози (чи пости).
   Регіони вже подумали, що гра йтиме “в одні ворота” і активну роль гратимуть саме вони. Вирішивши “апустіть апільсінав па всєм правілам”, вони рішуче заявили, що комуністи – то свої пацани і вони тоже “будуть” (прі чьом нє тока сматрєть).
   У цій хвилюючій для несунів ситуації “ета пратівнає сазданіє” оголює “аргумент”, котрий частково повертає їм втрачене відчуття сексуальної орієнтації. Швидше за все – ненадавго. Але у них зявився шанс поборотись (а точніше – поторгуватись) за рівні права у шлюбі, чи хоча б за право використання вазіліну. Он Зварич вже встиг заявити про необхідність докладніше вивчити цю “огидну” пропозицію.
   Парлямент роззявив рота і з переляку побіг радитись “у камітєти”. Чим це може закінчитись, сказати важко. На розгон ВР Президентом годі й надіятись, але коаліційні загравання можуть розпочатися знову. Комуністам мабуть заплатять ще й за вихід. Несуни матимуть нагоду зберегти ”цілісність” (про честь мова не йде). Якщо їм це вдасться, то процес коалійіювання з регіонами вони захочуть зробити менш публічним i за якийсь час “любоподружнього життя” дійдуть до висновку, що Мороз зі своєю свічкою їм нахвіг не потрібен. І пішло-поїхало...
   Варіантів розвитку подій – маса. Але вже зрозуміло, що “просто так” пацани нє атдєлаюцца.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.05 | BIO

    +5

    Все больше похоже на то, что Ринатка не за тот столик сел играть...

    Вот кого имеют так ИМЕЮТ...

    Одно огорчает до невозможности: ах если бы эти капиталы да крутились
    в нормальной экономике. Хрен с ней, пусть была б инновационной в тройном конверте, но и нам бы оттуда капало...
  • 2006.09.05 | samopal

   Міністр юстиції вдячний Тимошенко за сьогоднішню заяву (/)

   Міністр юстиції України Роман ЗВАРИЧ обіцяє вивчити сьогоднішню заяву лідера БЮТ Юлії ТИМОШЕНКО щодо нелегітимності нинішнього Кабінету міністрів.

   Як передає кореспондент УНІАН, в інтерв`ю журналістам Р.ЗВАРИЧ зізнався, що не розглядав цього питання. «Юлія Володимирівна (ТИМОШЕНКО), за що я їй вдячний, знаходить деякі аспекти чинного законодавства, які наштовхують на те, що необхідно задуматись. Будемо думати», - сказав міністр, зауваживши, що не може поки коментувати цю заяву, оскільки не вивчив питання.

   Він також підтвердив, що поки що не написав заяву про складення з себе повноважень народного депутата.

   Р.ЗВАРИЧ наголосив, що зробить це лише після вирішення питання щодо входження «Нашої України» до парламентської коаліції. «Поки не буде прийнято рішення щодо переформатування коаліції, я не можу представляти політичну силу, яка не входить у коаліцію в коаліційному уряді», - наголосив Р.ЗВАРИЧ.

   Він підкреслив, що оскільки уряд сформований на коаліційних принципах (кожний міністр делегований конкретною політичною силою), то лише політичні сили, представлені у коаліції, мають право бути в уряді в особі конкретних людей, а «Наша Україна» поки не увійшла у коаліцію.

   Як повідомляв УНІАН, Ю.ТИМОШЕНКО заявила, що з 25 серпня уряд В.ЯНУКОВИЧА втратив легітимність. За її словами, відповідно до статті 120 Конституції, неможливим є суміщення депутатських повноважень з будь-якою іншою діяльністю, зокрема, в органах виконавчої влади.

   Також вона нагадала, що згідно із законом №2783-ІV «Про особливості звільнення з посад осіб, які суміщають депутатський мандат з іншими видами діяльності», акт про призначення народного депутата на посаду держслужбовця втрачає чинність через 20 днів після його видання у разі нескладення цією особою депутатських повноважень. Як заявила Ю.ТИМОШЕНКО, 25 серпня минуло 20 днів від дня призначення В.ЯНУКОВИЧА на посаду прем’єр-міністра і формування уряду, і таким чином ці акти автоматично втратили чинність.
   -------------------------------------------------------------------
   http://www.unian.net/ukr/news/news-165468.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.05 | SpokusXalepniy

    Підкреслюю ключову думку МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ

    > Він також підтвердив, що поки що не написав заяву про складення з себе повноважень народного депутата.
    > Р.ЗВАРИЧ наголосив, що зробить це лише після вирішення питання щодо входження «Нашої України» до парламентської коаліції. «Поки не буде прийнято рішення щодо переформатування коаліції, я не можу представляти політичну силу, яка не входить у коаліцію в коаліційному уряді», - наголосив Р.ЗВАРИЧ.

    Вы только задумайтесь!!! Министр юстиции говорит, что напишет заявление о снятии с себя полномочий депутата не потому, что есть такой закон, а тогда, когда его партия решит и даст команду. А как же он шёл в министерство на должность министра? В самоволку?!

    То есть, как идти на нехилую должность, так это я сразу, а как написать заявление о снятии депутатских полномочий, так мы это у партии спросим (может она не разрешит :) ).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.05 | BIO

     Вам фио ЗВАРИЧ ничего не напоминает ? Кончайте этот кипяток.

 • 2006.09.05 | Чучхе

  Тільки одне питання: і що ж тепер дєлать?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.09.05 | Vavilov

  Тому що (с)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua