МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генпрокуратура у своєму стилі

09/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Громадянин спитав у ГПУ про випадки невиправданого застосування правоохоронцями вогнепальної зброї протягом 2005 та першої половини 2006 року. Генпрокуратура відповіла (лист №04/2-1826-06 від 31.08.06 за підписом заступника начальника головного управління С.Сорокіна):

"роз'яснюю, що формою статистичного обліку, який ведеться в органах прокуратури України зазначена Вами інформація не передбачена".

А хіба громадянин питав про форму статистичного обліку? А ще ніби законники. Сором...

Відповіді

 • 2006.09.05 | parus

  Re: Генпрокуратура у своєму стилі

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Громадянин спитав у ГПУ про випадки невиправданого застосування правоохоронцями вогнепальної зброї протягом 2005 та першої половини 2006 року. Генпрокуратура відповіла (лист №04/2-1826-06 від 31.08.06 за підписом заступника начальника головного управління С.Сорокіна):
  >
  > "роз'яснюю, що формою статистичного обліку, який ведеться в органах прокуратури України зазначена Вами інформація не передбачена".
  >
  > А хіба громадянин питав про форму статистичного обліку? А ще ніби законники. Сором...
  Мене таке не здивувало, у знайомої доньку збила машина на пішохідному переході, під знаком "40". По свідченням очевидців, машина їхала на шаленній швидкості. Незважаючи на всі "старання", єксперти не змогли знизити швидкість нижче 49 км/год. На скаргу потерпілої прийшла відповідь "на міській схемі дислокації дорожніх знаків такого знаку не передбачено". Цікава відповідь, незважаючи на те, що це місце - любима кормушка ДАЇшників з радаром.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua