МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція затримала представників МНК у Чернігові

09/05/2006 | Оксана Прокопчук
Катерининська церква м. Чернігова знову опинилася у вирі релігійних протистоянь. Сьогодні, близько сьомої ранку, представники правоохоронних органів та півтора десятка бійців загону „Беркута” затримали 27 активістів Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Сталося це під час спроби розблокувати церкву і передати її віруючим Української православної церкви Київського патріархату, вхід до якої тривалий час був заблокований прихильниками УПЦ Московського патріархату. Відбулося це на законних умовах, адже був пред`явлений акт прийому-передачі виконаних робіт.
Із самого ранку підступ до церкви міцно охороняли люди у штатському. При чому згідно чиєї вказівки це сталося невідомо. Після затримання молодих людей і направлення до Чернігівського міського відділу міліції був проведеий обшук мікроавтобусу, на якому вони приїхали. Особисті речі були вилучені без відома затриманих.
Згідно розпорядження Чернігівської облдерадміністрації церква, в якій до останнього часу був розміщений відділ народного декоративного мистецтва Чернігівського історичного музею ім. Тарновського, ще на початку літа мала бути передана конфесії Київського патріархату. ПСПУ, Партія регіонів незаконно заблокували вхід до Катерининської церкви, поширюючи брудні наклепи на владу і церкву.
Перший заступник начальника - начальник кримінальної міліції, полковник міліції Катеринчук Іван Петрович під час допиту голови Секретаріату МНК Ярослава Іляша вдався до відкритих погроз, зауваживши, що „ти будеш сідити і дуже довго”.
Під час спроби взяти будь-які коментарі у правоохоронців з приводу затримання, зокрема, у начальника Чернігівського міського відділу міліції Альохіна Едуарда Володимировича, у приймальні зазначили, що він на „терміновій нараді і зараз не може розмовляти”. Звернувшись до заступника начальника з громадської безпеки Попсуя Олександра Васильовича, невідомими особами було повідомлено, що "він відмовляється розмовляти".
Чернігівський міський відділ міліції, номери чергової частини (04622) 4-20-92; 4-52-71
Центр громадських зв'язків 4-45-16
Начальник - Альохін Едуард Володимирович 7-88-34
Начальник з громадської безпеки - Попсуй Олександр Васильович 619-601
Керівник Інформцентру МНК – Клименко Андрій 8097 2462109
Голова Секретаріату МНК – Іляш Ярослав 8067 4424515

Відповіді

 • 2006.09.05 | один_козак

  А там міліція дуже зла й дуже дика.

 • 2006.09.06 | Пані

  ... антиукраїнського окупаційного режиму Ющенка-Януковича

  Це на мило прийшло по темі:

  Повідомлення для ЗМІ

  Зранку 5 вересня 2006 р. Б. в м. Чернігові працівниками внутрішньо-окупаційної структури “МВС” були проведені масові затримання молодих українських патріотів з націоналістичних та національно-патріотичних організацій. За інформацією прес-служби. серед незаконно затриманих є члени МНК і “Тризубу” імені Степана Бандери.
  Підставою для затримання стало мирне перебування патріотів біля Катерининської церкви Чернігова, яка нещодавно була передана Київському патріархату. Відомим фактом є те, що проти її передачі найактивніше виступали основні репрезентанти сатанинської секти “УПЦ МП” “православниє таваріщі” – представники антиукраїнських бандформувань Вітренко та Кауров.
  ЦП “Тризубу” розцінює ці дії як продовження цілеспрямованої антинародної політики антиукраїнського окупаційного режиму Ющенка-Януковича. Ми залишаємо за собою право на адекватну відповідь кримінально-олігархічно-червоній владі всіма доцільними методами і засобами.
  “Якщо закон суперечить національній ідеї, то це вже не закон, а інструкція для наглядачів і правила поведінки для рабів.” (В. Іванишин, Провідник ВО “Тризуб” імені Степана Бандери)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | vvkornilov

   Re: ... антиукраїнського окупаційного режиму Ющенка-Януковича

   міліція може й дика, та зщатримала, напевно, не нашіх співгромадян, а громадян оунії-упівської, країни з паралельного світу-2491, які живуть за якогось окупаційного режиму:) Що ж, чим більше ексцесів з боку помаранч-радикалів, тим краще, бо це дозволяє сказати - яка коаліція, із ким?!!!!Бугага.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.06 | один_козак

    Безвідносно.

    vvkornilov пише:
    > міліція може й дика...
    Це безвідносно до даної події. Були раніше спостереження. Дехто стверджує, що київська міліція ще в кінці 90-х була дуже цивілізованою порівняно з чернігівською. А ситуація з націоналістичною молоддю теоретично може дещо піти на користь і чернігівській міліції. Теоретично.))
  • 2006.09.06 | один_козак

   Не треба так висловлюватись.

   Пані пише:
   > ...сатанинської секти “УПЦ МП”...

   Попри осідлання РПЦ вцілому і УПЦ МП зокрема злими політиканами, антихристиянами і всякими дітьми віку сього, вона таки залишається частиною Церкви, де Дух Божий продовжує здійснювати справу спасіння тих, хто його прагне.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua