МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так где всё-таки работает Азаров?

09/05/2006 | ostmen
05/вересень/2006 10:45

Поіменне голосування про проект Постанови про внесення змін до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України п'ятого скликання (№2041) - в цілому.
Азаров Микола Янович - ,,за”
http://gska2.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/d_gol_n?kod=8758

Остальных министров не смотрел - и так всё ясно.

Відповіді

 • 2006.09.06 | ostmen

  Re: Так где всё-таки работает Азаров?

  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про особливості звільнення з посад
  осіб, які суміщають депутатський мандат
  з іншими видами діяльності

  С т а т т я 5. Дія акта про призначення особи, яка є народним депутатом України, на посаду, що є несумісною із депутатським мандатом
  Акт про призначення особи, яка є народним депутатом України, на посаду, що є несумісною із депутатським мандатом, втрачає чинність через двадцять календарних днів з дня його видання, якщо повноваження народного депутата України не припинені в установленому законом порядку.


  м. Київ
  8 липня 2005 року
  № 2783-IV

  http://www.gdo.kiev.ua/files/db.php?god=2005&st=1784
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.07 | nick2

   Re: Так где всё-таки работает Азаров?

   ostmen пише:
   > ЗАКОН УКРАЇНИ
   > Про особливості звільнення з посад
   > осіб, які суміщають депутатський мандат
   > з іншими видами діяльності
   >
   > С т а т т я 5. Дія акта про призначення особи, яка є народним депутатом України, на посаду, що є несумісною із депутатським мандатом
   > Акт про призначення особи, яка є народним депутатом України, на посаду, що є несумісною із депутатським мандатом, втрачає чинність через двадцять календарних днів з дня його видання, якщо повноваження народного депутата України не припинені в установленому законом порядку.
   >
   >
   > м. Київ
   > 8 липня 2005 року
   > № 2783-IV
   >
   > http://www.gdo.kiev.ua/files/db.php?god=2005&st=1784

   Ну и что? Этот Закон сейчас НЕАКТУАЛЕН, как заявила Богатырева. Положение Конституции о недопущении совмещения депутатства с членством в Кабмине (и рядом других должностей) тоже, надо понимать, НЕАКТУАЛЬНО. Комментарии нужны?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.07 | samopal

    Нєа. Закон якраз ду-у-уже актуальний.

    nick2 пише:
    Ну и что? Этот Закон сейчас НЕАКТУАЛЕН, как заявила Богатырева.

    Юля принесла до парляменту зовсім новеньку гранату. І продемонструвавши усім (народ канкрєтна ах... ахвігєл), акуратненько передала Гражданіну Юстіциі Зваричу. Для вивчення. Той радісно схопився за "прєдмєт" і кудись поволік.
    Думаю, що зараз він знаходиться на круглому столі новокоаліційних бдєній (ой, кажись букву пропустив) перед Зваричем (десь біля фляшки з мінералкою) і яскраво ілюструє вираз "прідмєт пірігаворав".

    Я вже про це трохи писав тут:http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1157412636&first=1157540701&last=1157462167

    Сьогодні на телеекрані вже "промайнув" ображений чимось Мартинюк (не цей, а той). А Богатирьова якраз ляпнула чистісіньку правду. Для неї цей закон точно зараз не актуальний. Особливо на тлі несподіваної залєпухи Анєчькі Гєрман про те, що Януковічь готовий на президенських виборах 2009-го підтримати Ющенка.
   • 2006.09.08 | samopal

    А ось і підтвердження: Зварич бавиться з "гранатою" (/)

    Як мавпа.

    http://ua.korrespondent.net/main/56634/

    На сьогодні існують правові підстави позбавити міністра юстиції Романа Зварича як мандата народного депутата, так і звільнити його з посади міністра, сказав перший заступник міністра Кабінету Міністрів України, начальник Управління правового забезпечення Секретаріату Кабміну Олександр Лавринович.

    За словами першого заступника міністра Кабінету Міністрів, на сьогодні можна говорити про наявність правових підстав для звернення до суду щодо позбавлення згаданого депутата депутатського мандату через його небажання подавати відповідну заяву.

    "Оскільки у відведений законом час народний депутат не зробив юридично оформленого кроку, який засвідчував би його вибір між посадами члена уряду й члена парламенту, виникли обставини, які надають право народним депутатам України ініціювати розгляд питання сумісництва, забороненого Конституцією", - пояснив Лавринович.

    Крім того, у Верховній Раді може бути ініційоване питання про звільнення Зварича з посади міністра через порушення ним конституційної норми про неможливість суміщення мандату народного депутата з іншою діяльністю.

    Разом з тим, зазначив Лавринович, існує чинник політичної відповідальності. Він має наслідки не менш вагомі, ніж суто правові.

    "Той факт, що всі, крім одного, народні депутати, які були призначені членами уряду 4 серпня 2006 року, того ж дня подали заяви про складання з себе депутатських повноважень, свідчить про те, що є розуміння того, що політична відповідальність для них - не порожній звук", - наголосив він.

    Міністр юстиції Роман Зварич визнає, що суміщення посад народного депутата та міністра суперечить Конституції України.

    Водночас, на думку Зварича, він порушує Конституцію так само, як і кожен народний депутат - член Кабінету Міністрів. (За інформацією Регламентного комітету ВР, міністр юстиції Роман Зварич єдиний член уряду, який не подав заяву про складання депутатських повноважень - Кор.).

    "Доки не буде вирішене питання відносно участі в парламентсько-урядовій коаліції моєї політичної сили, яка делегувала мене в уряд ("Наша Україна" — ред.), природно, я поки не можу вирішити своє особисте питання", - заявив Зварич, відповідаючи на запитання, чому він досі не подав заяви про складання депутатських повноважень.

    Відповідно до Закону України "Про особливості звільнення з посад осіб, які суміщають депутатський мандат з іншими видами діяльності", дія акту про призначення особи, яка є народним депутатом України, на посаду, що є несумісною із депутатським мандатом, втрачає чинність через двадцять календарних днів з дня його видання, якщо повноваження народного депутата України не припинені в установленому законом порядку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua