МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

АНОНС: Сьогодні на «5 каналі» дуель: Монтян-Корчинський

09/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні на «5 каналі» після програми «Час новин» (19:00) відбудеться дискусія на тему: «Громадянське суспільство та його перспективи в Україні».

У програмі візьмуть участь Тетяна Монтян та Дмитро Корчинський.

Всім, хто хоче дати Тетяні пораду щодо спілкування з паном Корчинським - просимо долучатися до обговорення на нашому форумі.

Відповіді

 • 2006.09.06 | Хвізик

  сьогодні - якого числа?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.09.06 | Михайло Свистович

  Re: АНОНС: Сьогодні на «5 каналі» дуель: Монтян-Корчинський

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Всім, хто хоче дати Тетяні пораду щодо спілкування з паном Корчинським - просимо долучатися до обговорення на нашому форумі.

  От в цій передачі - бути сама собою :)
 • 2006.09.06 | Адвокат ...

  Тетяно! Щиро бажаю Вам стримати сі від бажання вцідити

  тому "достойникові" в рило.

  А в загалі то, було би цікаво дізнати "з першого рота",-- як вони з Вітрянокю, Пєдюнчіком та іншими "каурими свістуновими" руйнуватимуть те, що не зруйнували в Україні несуни, социки та прусаки.

  Візьміть тего "кадра" на больовий захат. Ви,-- те можете! :)

  Перемоги!!!
 • 2006.09.06 | Ігор

  Re: АНОНС: Сьогодні на «5 каналі» дуель: Монтян-Корчинський

  Можливо перед тим, як йти в бійку, потрібно подивитись, з ким хочете битись:
  http://bratstvo.info/bratstvo-text-3529.html
 • 2006.09.06 | Дядя Вова

  Тетяна, оставайтесь собою.

  Вы мне всегда нравились за свои приоритеты. За то, что Вселенская Справедливость была для Вас на первом месте, а защита «своих» на последнем.

  Корчинский ИМХО по характеру соответствует своей фамилии. Брат Шкиля, Каськива, Шевченко и многих других политиков, для которых важнее скорчить из себя что-то привлекательное, чем просто быть собой.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | один_козак

   Хочу вам сказать, что я здесь промолчу. ;)

 • 2006.09.06 | Чучхе

  Корчинський, як і Вітренко - погані співрозмовники

  бо з ними неможливо говорити про щось конкретне, вони просто проголошують свої гасла і при цьому єхидно посміхаються. Думаю, єдиний спосіб спілкування з такими людьми - це говорити своє, не намагаючись вступати в полеміку, бо полеміки-то якраз з Корчинським і не буває.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | alx_1904

   Ну не надо, Витренко как раз гоораздо

   лучше говорит по фактам той же Юли, и на порядок меньше ёё вешает лапши.
   Кстати когда она была депутатом, юля НИКОГДА не выступала при витренко в зале, 1го опыта ей оказалась достаточно, т.к. юлю разнесли по полной фактами, и она могла только краснеть и хлопать глазами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.06 | Shooter

    Точно. А ще Вітренко - визначний економіст...

    ...світового рівня.

    І ващє - чудєсная і умная женщіна. Типу Жиріка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.06 | Чучхе

     Вдалий приклад. До речі, про Жиріка

     Shooter пише:
     >
     > І ващє - чудєсная і умная женщіна. Типу Жиріка.

     Згадаймо дискусію Жиріновський-Тягнибок, в якій жиріновський явно виглядів краще, бо замість дискусії, в якій суперник пробує знайти якусь логіку, він починає закидати співрозмовника дурацькими алогічними гаслами. Така дискусія взагалі нагадує мої розмови з т. Безробітним, який на всі мої дописи відповідає, що я ліберал-фашист і Гітлеру продався. Взагалі згідно прийомів риторики Корчинського потрібно збити з проторених ідеологічних рейок якимось абсолютно лівим питанням, чим примітивнішим, тим кращим. Наприклад, у скільки разів Говерла нижче від Евереста, чи яка площа терикона горлівської шахти Кочегарка. Врешті-решт, можна спитати у нього скільки буде 7 помножити на 8 і подивитися, скільки йому часу потрібно, щоб це згадати

     Якщо матюкатися - то тільки корейською мовою. Сподіваюсь, Монтян ще не забула хорошого корейського побажання "нон мі сін магара"
    • 2006.09.07 | один_козак

     Ой, ці слова:

     "Витренко - умная женщина"... Я коли чую - втрачаю мову на кілька сикунд. )) Таким нескладним "трюком" у мене опоненти не раз ініціативу перехоплювали. Дурість, виявляється, здатна знезброювати.))
 • 2006.09.06 | BIO

  В руці не дрогне кулемет... ?

  З огляду на деяки персоналії надвимогою буде тема
  розкриття сучасного парадоксу: як при наявності
  купи СУСПІЛЬНО ОБ"ЄДНУЮЧИХ ПРОБЛЕМ та перфектної загалом (є ж
  мобільники, Інет...)комунікації громадянське суспільство геть
  розпорошене, ледь жевріє (приклад нашого Альянсу),а якщо якось
  об"єднується то зазвичай виникає якась прости Господи ЖоПа.
  Тобто що ДІЙСНО заважає свідомим громадянам скупчитись
  хоча б у реальну "профспілку Майдана" або в "Союз інвалідів ПР"
  без ніякої балди та надзвичайно коштовних вітрат та завалити МИРНО
  цей довбаний режим нах і яка в цьому постпомаранчовому (а люди ж
  нікуди не ділися окрім галичан-заробітчан та й тим тіки свисні...)
  нонсенсі звитяга штатних провокаторів Системи.
 • 2006.09.06 | 121

  Re: АНОНС: Сьогодні на «5 каналі» дуель: Монтян-Корчинський

  Діла у "5-го" мабудь швах. Інакше б Т.Монтян до себе не пустили. Та мабудь не тільки у Порошенко, скоріш - у всих так званих вождів Помаранчової революції.Бо не люблять вони тих, хто поміг їм дійти до влади, - Майдан взагалі і Монтян зокрема.
 • 2006.09.06 | НеДохтор

  трохи теорії (л)

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  ...
  > Всім, хто хоче дати Тетяні пораду щодо спілкування з паном Корчинським - просимо долучатися до обговорення на нашому форумі.  Напевно нічого нового не додам, якщо скажу,

  що спілкування з паном Корчинським про політику (та будь про що інше) -
  це, imho, завжди схоже на спілкування
  із самозакоханим письменником чи поетом,
  котрий своїми діями в реальному світі
  намагається стати героєм своєї творчості і масової свідомості.

  Щось подібне до "формули": Эдуард Лимонов. Это я - Эдичка ...
  маємо: дивіться та слухайте. Це я - Корч...  Можливо зовсім не пригодиться Тетяті, але на всяк випадок хай буде
  http://st.zu.edu.ua/polit/metod_posib.htm
  ----------------------------------------
  Методичні рекомендації:

  ...

  слід визначити та схарактеризувати основні ознаки правової держави. Необхідно звернути особливу увагу на основні інститути правової держави:

  * конституційну державність;
  * плюралістичну структуру політичних відносин;
  * державну монополію на владу;
  * інституційований зворотний зв'язок із суспільною думкою;
  * процесійну формальну і матеріальну раціоналізацію держави;
  * захист інтересів перед державною владою та судовий контроль над діяльністю держави, які мають забезпечувати зв'язок з правом.


  Дослідження громадянського суспільства слід розпочати з визначення поняття.

  Далі варто ознайомитися з історією виникнення та становлення ідеї громадянського суспільства. Ідеї громадянського суспільства можна знайти ще в античності - у творах Аристотеля та Цицерона. Макіавеллі висловлював думку, що в суспільстві існують інтереси не лише держави. Т. Гоббс та Дж. Локк вперше використовують термін "Громадянське суспільство". Г. Гегель доводить самостійність цього поняття та явища.

  Потім слід розглянути умови, за яких можливе становлення громадянського суспільства, його взаємозалежність від наявності правової держави. Громадянське суспільство - це суспільство вільних незалежних індивідів, головним суб'єктом якого виступає людина.

  Потрібно проаналізувати основні характеристики взаємовідносин громадянського суспільства і держави. Назвати головні ознаки та сучасні концепції громадянського суспільства.

  З'ясувати сутність поняття правової держави, громадянського суспільства. Потрібно простежити становлення та розвиток названих понять і явищ у політичній думці України.

  Ідеї правової держави та громадянського суспільства знаходимо в творах С. Оріховського, П. Орлика, Т. Шевченка, М. Костомарова, М. Драгоманова, І. Франка, Л. Українки, М. Грушевського, Б. Кістяківського та інших діячів.

  Період комуністичного режиму потребував дещо інших цінностей, хоч елементи правової держави, громадянського суспільства мали місце в дещо специфічному вигляді. З проголошенням незалежності Української держави та початку процесу демократичних перетворень ці проблеми потребують подальшого розроблення.

  Треба звернути увагу на особливості національних демократичних процесів. Певні інститути і процеси водночас належать, і до громадянського суспільства і до правової держави. Вони виконують роль зв'язки між ними і мають вирішальне значення щодо стабілізації суспільства. До таких структур відносять: політичні партії, об'єднання, клуби, засоби масово/інформації, механізми виборчого процесу, політичну культуру тощо. Подальший розвиток відносин суспільства і держави є гарантією того, що суспільство стане громадянським, а держава - демократичною.

  Враховуючи, що соціально-політичною основою правової держави є демократичні перетворення та формування громадянського суспільства, а економічну базу становить змішана економіка, можемо вести мову про розбудову правової держави в Україні. Тому творення механізму, що забезпечив би оптимальні умови для реалізації здібностей, інтересів громадян, надання умов для додержання соціальної справедливості, досягнення соціального миру і національної злагоди в суспільстві дає змогу ставити питання про необхідність побудови в Україні правової соціальної держави.

  У процесі вивчення цієї теми студенти повинні оволодіти таким поняттями та категоріями: держава, правова держава, право, ідея права і свободи, природне право, правова рівність, громадянське суспільство, громадянські права і свободи, групи тиску, групи інтересів, економічна сфера громадянського суспільства, соціально-політична сфера громадянського суспільства, духовна сфера громадянського суспільства, верховенство закону, розподіл влад, законодавча влада, виконавча влада, судова влада, масове суспільство, інститути громадянського суспільства, інститут соціального партнерства, три концептуальні підходи (індивідуально-особистісний, корпоративно-груповий, індивідуально-груповий).
  Література:

  1. Базовкін Т., Кремєнь В. Партії та громадянські об'єднання України. - К., 1994.
  2. Беренштєйн Л., Панченко П., Рейт О. Розбудова громадянського суспільства в Україні. - К., 1999.
  3. Геллнер З. Условия свободы. Гражданское общество и его исторические соперники. - М., 1995.
  4. Гражданское общество и правовое государство: предпосылки формирования. – М., 1997.
  5. Громадянське суспільство в Україні: проблеми становлення. – К., 1997.
  6. Декларація про державний суверенітет України. – К., 1990.
  7. Дорошенко Д. Нарис історії України: У 2-х т. – К., 1992.
  8. Загальна декларація прав людини. – К., 1996.
  9. Задоянчук О. І. Громадянське суспільство. – К., 1999.
  10. Заєць А. П. Правова держава в контексті новітнього українського досвіду. – К., 1999.
  11. Институты самоуправления: историко-правовое исследование. – К.,1995.
  12. Кант И. К вечному миру: идеи всеобщей истории во всемирно-гражданском плане. Т. 6. – М., 1996.
  13. Карась А. Філософія громадянського суспільства в класичних теоріях і некласичних інтерпретаціях. – Львів, 2003.
  14. Кириченко С.О. Шляхи формування громадянського суспільства і правової держави. – К., 1999.
  15. Кін Д. Громадянське суспільство. Старі образи, нове бачення. – К., 2000.
  16. Колодій А. На шляху до громадянського суспільства. – Львів, 2002.
  17. Овсянников М.Ф. Гегель. – М., 1971. – Гл. V.
  18. Тимошенко В.І. Правова держава. Теоретико-історичне дослідження. – К., 1994.
  19. Швидак О.М. Політологія. Практикум: Навч. посібник. – К., 2001. – С. 109-112.
  20. Шляхтун П.П. Політологія (теорія та історія політичної науки): Підручник. – К.: Либідь, 2002. – С. 292-324.
  21. Шпорлюк Р. Шляхи формування нації і громадянського суспільства в пострадянських країнах. – К., 2001.
  22. Щедрова Г.П. Громадянське суспільство, правова держава і політична свідомість громадян. – К., 1994.
  --------------------------------------
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | BIO

   За 30 хв. вони за Вами не дійдуть навіть до Цицерона - це слушна

   порада...;)

   Ох уж єти тіорєтіки, їм навіть у форматі лежачої вісімки часу бува мало...

   Типу Єретік
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.07 | Volodymir

    Цицерон нажився на нерухомості клієнтів. Теорію див. нижче.

  • 2006.09.07 | Volodymir

   дріб'язкове уточнення не в гілку, хоча і запізно (л)

   Діло минуле, тому можу дозволити відволікти увагу на прості речі.
   НеДохтор пише:
   > Методичні рекомендації:
   > * державну монополію на владу;
   на примус :)
   > * захист інтересів перед державною владою та судовий контроль
   > над діяльністю держави, які мають забезпечувати зв'язок з правом.
   Взагалі понятійний бред та набір слів. Є діло (інтереси) суспільства як нецілого та неоднородного(політика), і є діло приватне. Держава не рівноцінна ні функціям своїх органів. Судова система - одна із гілок влади та не може здійснювати виконавчу функцію "контролю". Все повинно не забезпечувати зв'язок із правом, а по формі, роду, виду, методам та таке інше - бути правовим.
   Вид збоку та недоцільне теоретизування? Такі собі якби понятійні викрутаси які нічого не варті.
   Але у результаті спроби донести свою думку використовуючи такий нечіткий аппарат призводить до фундаментального викревлення думки, що викладається (як ото про недовласників: шляхом підвищення ефективності через введення податку; повинен визнати, що тема забезпечення власності є ключевою, як ото тема влади для ленінців, тому варта і більш читкого обгрунтування та практичної _фахової_ роботи не з кондачка).
   Слова та визначення є рівно те, як вони інтерпретуються та яка є правозастосувальна практика. Дійсно буває, жопа ж, слова немає, і зворотня ситуація (правова держава). За визначенням у підручнику для податковців, встановлення, розподіл, стягнення і використання податків становлять одну із функцій держави; що є поширеною точку зору і що, в свою чергу, обумовлено онтологією і аксіологією пострадянської метастазів совка у мислячих суб'єктів :)
   Більш системно виваженим здається такий підхід: "Необхідно відрізняти функції держави та функції державних органів.
   Так, у держави в цілому по відношенню до громадянського суспільства немає та не може бути функції збору податків, або фіскальної функції. Інакше таке б означало, що держава необхідна членам суспільства для того, щоб збирати з них податки.
   Держава це така публічно-власна інституція, яка не ставить задачу збору податків, а існує за рахунок податків та виконує визначені функції за рахунок коштів, отриманих від податків".
   Тобто, теоретично вірним є трактування податкової системи, як однієї з основних підсистем державної системи управління, що забезпечує виконання задач держави, є засобом і умовою здійснення функцій держави, а власне оподаткування та збір податків – це завдання законодавця і функція податкових органів держави: і все заради неоднорідного суспільства із різноманітними інституціями, що виражають окремі інтереси (громадянське суспільво).
   Ну і так далі за майже всіма визначеннями наведеної методики, та то вже не цікаво.
 • 2006.09.06 | Свiдомий

  Панове, а вiдеофайл буде?

  Чи мiг би хтось з вас записати цi пречудовi дебати на цифровий носiй, а потiм викласти в Iнтернетi вiдеофайл? Низький уклiн та щира подяка вiд всiх майданiвцiв, хто зараз за кордоном i не має можливостi дивитися 5-ий, вам будуть забезпеченi.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | alx_1904

   +1

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.06 | настрадамус

    Его огромный офис в центре Киева содержат кремлевские хозяева ?
    Как и его десяток «бойцов» на зарплате , да и сам он открыто живет за счет ..
 • 2006.09.06 | Pavlo

  На прикладі Корчинського можна наочно продемонстувати методи

  використання провокаторів кремлівськими спецслужбами.

  Людинка нібито керує укрбатом у Чечні, пише про цю війну книгу, розповідає, як вони вбивали російських солдат, а тепер він спокійнесенько приїзжає в Москву і дає там прессухі. І ніхто його не заарештовує.

  http://www.evrazia.org/modules.php?name=News&file=print&sid=2231
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | zmej_gorynych

   Re: На прикладі Корчинського можна наочно продемонстувати методи

   Pavlo пише:
   > використання провокаторів кремлівськими спецслужбами.
   >
   > Людинка нібито керує укрбатом у Чечні, пише про цю війну книгу, розповідає, як вони вбивали російських солдат, а тепер він спокійнесенько приїзжає в Москву і дає там прессухі. І ніхто його не заарештовує.
   >
   > http://www.evrazia.org/modules.php?name=News&file=print&sid=2231


   Прекрасно. Це один лейтмотив. Вивернути йому матку навиворіт, гадюці провокаторській. Можна ще аналогії провести з двома Рухами, двома Порами та ін.. Ось і з УНА-УНСО що зробив, падлюка.. І по чиїй вказівці. :((((.

   Другий - таки PR Альянсу Майдан та ВФ Майдану. Футболка там чи ще що... Як на собі, так і в подарунок Корчу та ведучому :))).
   Щоби якомога більше людей взнало про наш ресурс, аналогів якому нема ніде!

   На більше навряд чи вистачить часу.
 • 2006.09.06 | Юрій Шеляженко

  Головне - зберігайте почуття гумору, навіть якщо

  головний братчик кидатиметься майонезом.
 • 2006.09.06 | И.Стулов

  Отстройка. Месседж

  Месседж - необходимо очищение.

  Необходимо очищение политики и общественной жизни Украины.

  Очищение по принципу К: от коммунастов, кгбистов, коррупционеров, криминала, ксенофобов, от "Козлов, которые мешают нам жить" (с)

  Перспективы гражданского движения - приход активистов на общественные должности и осуществление институциональной реформы, с необходимостью которой согласны все граждане Украины, независимо от их "идеологий", "политпристрастий и маний", "фобий" и материального положения:

  СУДЕБНОЙ РЕФОРМЫ: суд должен быть честным, независимым от других общественных органов власти, но подконтролен громаде - прямые выборы судей и прокуроров, очищение судейского и прокурорского корпуса.

  Проблема: Таню могут слить с Корчинским в восприятии публики.

  Решение: каждый спич начинать с отстройки - про провокаторов, про методы кгбистов, выходить на люстрацию.

  Всю его болтовню и муйню - форматировать в рамках - провокация, муйня - нужно очистить нашу политику и общественную администрацию от таких типов - которые трындят, а не делают (Корчинский, "руховцы", коммунасты, т.д.), трындят одно, делают другое (Ющенко, Мороз, Костенко, Луценко, т.д.), не трындят, но делают муйню (януковичи, кгбисты).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | BIO

   Склероз проснулся слишком поздно.

   Чуть не забыл: вместо майки "БРЕХАТИ..." лучше надеть топлесс
   табло с ММ и не сбиваться с мантры про него родимого
   как лучшую на сегодня идейнобезидеологическую платформу
   для этого самого...пошел вспоминать.

   Может это последняя гастроль - надо брать от ящика все и сразу...
  • 2006.09.07 | один_козак

   Він мабуть прочитав вашого меседжа і не давав приводів. ))

   І взагалі вони майже не сперечалися. Бо Корч мало що дурного казав. Майже нічого. Це тре було хібащо спеціально заводити тему, що, мовляв, це вам здається, що ми подібні, а насправді він - гад і провокатор, а я - щирий борець за права трудящих.
   Та всеодно Тетяна дещо краще виглядала.
 • 2006.09.06 | 121

  Re: АНОНС: Сьогодні на «5 каналі» дуель: Монтян-Корчинський

  Здається мені у дискутантів будуть спільні погляди на деякі проблеми. Наприклад, що на даний час в Україні ще не побудовано державу, просто є територія з такою назвою. І на ній нема справдливого суду, відсутня здатна до захисту своєї країни армія, силові структури без виключення займаються кришуванням, перші особи з деклараціями останніх жебраків вдягаються виключно у Бріоні, мають квартири і будинки по всій Україні і так без кінця.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | BIO

   Re: АНОНС: Сьогодні на «5 каналі» дуель: Монтян-Корчинський

   Це й буде чергова розмова про муйню, а не по суті.
   То Ви випускаючий редактор п"ятака ?
   Промовте весь темнік, будь ласка...;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.06 | Чучхе

    Во помилились

    BIO пише:
    > То Ви випускаючий редактор п"ятака ?

    Насправді його випускаючий редактор - це я.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.06 | BIO

     Тіко власного, чучундра... Здоров був, рило - дерті хоцца ?

     А, власне, колитеся на темник - тоді повірю що Ви не
     з пересувного зоопарку корейских зомбі топто з П"ятаку...;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.06 | Чучхе

      Темник втаємничений. Дають тільки юлефобам.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.06 | BIO

       Так і є. Я найвтаємниченіший юлефоб. Давайте темник...

       Але прикол у тому кому потрібні наши поради ?

       Монтян ? Ги-ги-ги

       Ні, вона читати вміє, тут справа не в тому...;)


       Скандал в прямом эфире - Жирик посрамлен.

       ........в конце дискусии встала и подарила ведущим
       майку Майдана сняв ее с себя, сняв и дав НАКОНЕЦ ТО !!!
       по рылу оппонента снятым перед этим с груди таблоидом с
       загадочными для нее самой литерами ММ оголив при
       этом накачанный торс бывалого тореадора весь испизощренный
       тату-логотипами Альянса и рекламой оного сайта в мелкий горошек.
       Вот оно, торжество пузырей плюрализма в отдельном флаконе...
       Отснятое видео продается только в салонах садомазохихихи.
 • 2006.09.06 | 3dom

  А матюги будуть?

 • 2006.09.07 | MentBuster

  Ну то що - хтось дивився? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.07 | один_козак

   Дивився. Та шось воно... Не шоу. :D

   І ви, і Корчинський говорили загалом розумні й корисні речі.
   Жаль, не мав я змоги (та й здогадався пізнувато) подзвонити під час ефіру й настукати вам на Корча, шо він про вас казав, як ви ще не доїхали. )) Казав за вашої відсутності, що справа адвоката - реклама своєї діяльності. А в присутності обох ви виглядали загалом як люди з близькими позиціями.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.07 | MentBuster

    Re: Дивився. Та шось воно... Не шоу. :D

    один_козак пише:
    > І ви, і Корчинський говорили загалом розумні й корисні речі.
    > Жаль, не мав я змоги (та й здогадався пізнувато) подзвонити під час ефіру й настукати вам на Корча, шо він про вас казав, як ви ще не доїхали. )) Казав за вашої відсутності, що справа адвоката - реклама своєї діяльності. А в присутності обох ви виглядали загалом як люди з близькими позиціями.

    Не знаю, що він там казав, поки мене не було. А при мені він казав про хєрову генетику нашого народу - дуже розумні і корисно :(
    А пиздіти - не мішки ворочати. НІКОЛИ і НІДЕ я не рекламувала, не рекламую і не збираюсь рекламувати свою адвокатську діяльність.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.07 | один_козак

     Ну, про генетику - то він загнув.

     Але щодо "селекції" покірних, то це все одно правда. Хоч пояснення ваше вірніше. Покірні й перелякані виховують покірних і переляканих. А набір не дуже високого польоту рис осіб підвищеного виживання в концтаборі можна продовжити.

     MentBuster пише:
     > НІКОЛИ і НІДЕ я не рекламувала, не рекламую і не збираюсь рекламувати свою адвокатську діяльність.
     Ну, то з його боку був нормальний хід як для не переобтяженого порядністю політичного конкурента.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.07 | Shooter

      Re: Ну, про генетику - то він загнув.

      один_козак пише:
      > Але щодо "селекції" покірних, то це все одно правда.

      Вірніше, фізичного винищення непокірних.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.07 | один_козак

       Авжеж. Як засобу селекції покірних.))

  • 2006.09.07 | один_козак

   А я думав, що ви там одне одному носи порозбиваєте.

  • 2006.09.07 | BIO

   Навіщо було камікадзе різати шланги ?

   Якшо воно на анонсований ефір майже фатально
   запізднюючись летить по Київу порушуючи ПДР ?
   Але Корча це трохи вибило з сідла - аллюр з
   місця не пішов. А хлоп навіть надів спецодяг та
   свіжу білизну як на останню барикаду...

   Звісно після тез про генез йому краще буде підбірати
   ботаників або бджолярів до дискусійного гардероба -
   мабуть квасив десь з академіками НАНУ на халяву от
   вчені миши і просвітили насчьот перспектив єтногенезу...

   А ось травити казочку про перспективи громадянської
   солідарності на прикладах затурканних хуторян - це
   вже фірмова фішка 5го - з огляду на те ДЕ НАСПРАВДІ
   має вирішуватися політична доля режиму, а не окремо
   тотальні випадки владного безпределу.

   А тут і час добіг...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.07 | один_козак

    Не раціонально гнете, товарісч.))

    BIO пише:

    > А ось травити казочку про перспективи громадянської
    > солідарності на прикладах затурканних хуторян - це
    > вже фірмова фішка 5го - з огляду на те ДЕ НАСПРАВДІ
    > має вирішуватися політична доля режиму, а не окремо
    > тотальні випадки владного безпределу.

    То якраз були, по-перше, гарні приклади того, як можна перемагати і як грузнути в рабстві.
    Я підтверджую, що по селах у нас справи з демократією (навіть дивно в даному контексті звучить це слово) ситуація найгірша. І подекуди стосунки селян з місцевими владно-господарськими авторитетами подібні до стосунків пана з кріпаками. Там - найцікавіша робота для тих, хто любить свободу й радий допомагати іншим її здобувати.
    По-друге, якщо "разом нас багато", то це завдяки й тій частині селянства, що "встала з колін".
    Ви можете скільки завгодно робити реформ та революцій в столиці. Але в місцевості, де життя людей (тепло, світло, оброблення земельки-годувальниці...) залежить часом від однієї людини або однієї сім'ї, можуть довго зберігатися "нестатутні взаємовідносини" тих, кому треба і тих, кому "положено". І що це буде за "демократична країна"?
    Тай крім того. У більшості з нас ще не обірвалося коріння в селах. Як можна тих "роботящих і затурканих" залишати в їх затурканості?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.07 | saha

     Re: Не раціонально гнете, товарісч.))

     Ви з села, чи може там у вас родичі ? Чи звідки ви знаєте який там стан речей? Там все не так просто. В міру наближення влади до людей.
     У мене батьки зараз мешкають в сели з населеннім 800 чоловік. То за посаду голови цього року вперше за останні 3є виборів була конкуренція між 3 ма претиндентами. І вибрали одного з не дуже великою перевагою. І якщось якісь проблеми то зразу роблять сходку села і "диню"(жарт звісно), але люди уже починають розуміти, що разом багато...

     Може то якесь село не правильне, але й сусідні села не дуже відрізняються. Коли арендатори землі(великі сільгостп підприємстава почали нагліти) всі селяни дружно опір достойний зробили.
     Про село і реформи там можу багато ще написати. Може нарештя на своєму блозі напишу враженя від цьогорічної поїздки до села.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.07 | один_козак

      Ги.)) Так ото ж то й воно!

      Дякую, що підтвердили мої слова. ;)

      saha пише:
      > Ви з села, чи може там у вас родичі ? Чи звідки ви знаєте який там стан речей?

      І "З" села, і "В" село. )) Я народився в Києві, але то не причина губити зв'язки з джерелами. Маю близьких родичів у селах. Досить постійно спілкуюся з селянами 3-х областей. "На місці".
      Взагалі маю до села певний сантимент і пієтет. Ніколи не соромився, а пишався сільським походженням моїх батьків.
      Не пропускаю нагод попрацювати там на виборах чи щось подібне коли трапляється. Робота (в різний час по-різному) була пов'язана.

      Те позитивне, про що ви кажете - то ж ЗРУШЕННЯ! Результат роботи позитивних та негативних чинників.
      А взагалі сільські громади - явища локальні. Тому скрізь є свої особливості.

      > Про село і реформи там можу багато ще написати. Може нарештя на своєму блозі напишу враженя від цьогорічної поїздки до села.
      Класно було б. Підкажіть де подивитися, коли напишете.
  • 2006.09.07 | Cyanide

   Я дивився також.

   Повністю згодний з один_козак.
   Шоу не було. Я також був майже у всьому згоден і з Корчинським (що мене здивувало), і з Вами. Ви дійсно виглядали як однодумці.

   > А при мені він казав про хєрову генетику нашого народу - дуже розумні і корисно
   Я це розцінюю як епатаж з його боку. Тому що який з нього спеціаліст з генетики - зрозуміло. Але казати, що він повністю неправий - вважаю, не можна. "Моя хата з краю" - це ж про нас. Ви не міряйте всіх по собі - в Вас та таких, як Ви пасіонарності через край. А решта - далеко не такі.

   А поки вас не було, він також щось казав про необізнаність та небажання (тому що все одно нічого не вийде) захищати свої права. А також про те, що західне суспідьство побудоване на "бунтівливому натовпі" - тобто, зачеплять одного - на його захист встануть 20, і бунт піде... А також про те, що справедлива судова система - наслідок розвитку громадянського суспільства, а не навпаки...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.07 | один_козак

    В нього ще є причини так говорити.

    Cyanide пише:
    > > А при мені він казав про хєрову генетику нашого народу - дуже розумні і корисно
    > Я це розцінюю як епатаж з його боку. Тому що який з нього спеціаліст з генетики - зрозуміло.

    Тут справа не в генетиці, а в світогляді. Мені здеється, йому не чужі позиції Донцова, Платона і подібних про касти породи людей, тощо.
    Додам ще, що частково я б погодився і з цим. Бо соціальне середовище - це лише ОДИН фактор формування особистості.
    Ще в 1986 році мені казали, що теорія "Tabula Rasa" спростована.
    Від спадковості теж дещо (і немало) залежить. І спадковість є не тільки генетична. Людська плоть - це ще не вся людина. Є ще духовна спадковість.
    Отже, не варто абсолютизувати одну складову.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.07 | BIO

     Не треба сперечатися із самим собою та

     загально відомими речами.

     Те шо революция (будь яка окрім генетичноаграрної) не робиться на
     хуторах (навіть навколо ГуляйПоля), а без СПРАВЖНЬОЇ революції не
     буде НОРМАЛЬНОГО шансу у всіх без винятку на ЯКІСНІ зміни - для
     констатації цього зовсім не треба чекати ані 40 років (поки не
     виродиться, за ось-ось прийдешньою теоріею "терпіння" від Корча,
     клан глитаїв типу Ахметова), ані 30 хв. цієї муркотні окруж та
     навколо...

     Можна зомбувати скільки завгодно що вже все капець і нічого ворушитися
     під "донецькой" дупой але ж та дупа сіла зрадливой сракой на котел бо
     ніхто не ліквідував ПРИЧИН громадянської непокори зразка ПР,ідиотично
     зробили навпаки і ще нароблять - тому справедливості є за що боротися
     і на що спиратися і з чим перемагати взагалі-то купку відморозків.

     Бо насправді вже трохі смішно вигляда та опозиційна "діяльність"
     котра замість "бомбувати президію" паперовими літачками та
     захоплювати урядові будівлі під щось нагадуючим білим прапором
     ничого більш ідеяльного не родить...Може теж генетика не та...?

     А те шо в нормальному суспільстві місця для провокаторів - біля
     маргінальної параши, аблакати деруть пасми за клиєнтів, а не з
     них, а медійники як та пташка Тарі в рот народу та владі загляда -
     чи немає там карієсу полікувати - - то навіть надихає ще дихати...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.07 | один_козак

      Re:

  • 2006.09.08 | НеДохтор

   Чайка перевершив Корчинського

   Хоч тема тут починалась із

   -------
   АНОНС: Сьогодні на «5 каналі» дуель: Монтян-Корчинський
   Майдан-ІНФОРМ ®.
   ---

   Дуелі не було. Але, imho, це непогано - "дуель" чи інше шоу глядачам було б менш
   корисне ніж одержати хоч маленьку порцію інформації
   про те,
   які саме методи можна застосовувати для відстоювання своїх прав
   в нашій дійсності в період становлення громадського суспільства.

   Домінував в ефірі Чайка і особливо його "зашкалило", коли він запитав
   "телефонного гостя" студії скільки людей з косами та сокирами
   він зміг підняти на відстоювання своїх прав.

   Хоча б було напевно краще якби використати час для того щоб показати що є 2 шляхи

   1 адвокатський захист
   2 громадянська дія через ненасильство (без сокир)

   і наголосити що обидва способи
   цілком в рамках закону і доступні кожному, тому зовсім не потрібно боятись другого способу тільки тут також потрібні знання як діяти.


   саме через Чайку (та через те, що ви його не поставили на місце)

   глядачі мало дізнались що окрім писати клопотання та "воювати сокирами"
   є ще багато дієвих способів без насильства досягати мети
   і такі їх дії будуть наближати суспільство до громадянського.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.08 | настрадамус

    Гавнюку Корчинскому делали бесплатную рекламы и всё    Там интересно было слушать только Чайку.

    А вообще эту ветку открыл Корчинский ?
   • 2006.09.08 | один_козак

    Та не перебільшуйте

    НеДохтор пише:
    > Хоч тема тут починалась із
    > Домінував в ефірі Чайка і особливо його "зашкалило", коли він запитав
    > "телефонного гостя" студії скільки людей з косами та сокирами
    > він зміг підняти на відстоювання своїх прав.

    Телефонний гість, як, мабуть і більшість публіки, зрозуміли образний вислів Чайки так, чк треба, а не буквально.))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua