МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Те, що сталося на площі Ринок, виправити неможливо”

09/07/2006 | keymaster
„Поки я поїхав до Києва на процедуру погодження проекту площі Ринок, до речі, його так і не погодили, то за один той день пофарбували фонтан зі скульптурою Діани, абсолютно ігноруючи реставраційні вимоги.

Також призупинили фарбування сімох будинків на північній стороні, але внаслідок саботажу чиновників вони були дофарбовані. Я зараз звертаюся до міського голови, щоб провести службові розслідування того, хто дав дозвіл продовжувати фарбування тих фасадів.

Чи можна зараз виправити те, що сталося на площі Ринок? На жаль, ні. Я боюся, що наші діти будуть сприймати бруківку на площі Ринок тепер саме такою. І тільки на старих фотографіях вони зможуть побачити, якою вона була і як романтично сходилися дві трамвайні колії на вулиці Руській.

Зараз ми не бачимо автентичного каменю, не маємо відчуття самої пам ’ятки. Ран і ше вони б ули занедбан і , а ле ми ба ч или природний кам і нь і справжні твори класицизму. А відтепер їх сприйматимемо як бетонну скульптуру, як новотвір, але не пам ’ ятку.

Фарбування скульптур фонтанів – велика помилка. Це – помалюйство, євроремонт в найгіршому розумінні цього слова. Я не маю жодної інформації про використання коштів для реставрації фонтанів. Я є радник, навіть не чиновник, і знаєте, мій обов ’ язок – радити, але на превеликий жаль ніхто не має обов ’ язку мене слухати”.

Львівський портал

Відповіді

  • 2006.09.07 | кук

    Re: „Те, що сталося на площі Ринок, виправити неможливо”

    Салюк! Ти радник чи хто? Хочеш і рибку зїсти?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua