МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Замість відкликання мера – косметика „Мері Кей”

09/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора в Ірпені люди з команди підтримуваного „Нашою Україною” кандидата-невдахи на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря, що ніяк не заспокоїться від поразки на виборах 26 березня, мали проводити збори громадян, які мали ініціювати референдум з дострокового припинення повноважень Ірпінського міського голови Мирослави Свистович. 

Група громадян, як того вимагає Закон України „Про всеукраїнський та місцеві референдуми”, не пізніш як за десять днів до проведення зборів письмово повідомили міського голову про час, місце і мету зборів – конференц-залу готелю „Ірпінь”, 6 вересня о 18.00. Однак, на збори прийшли лише кілька прихильників Мирослави Свистович з числа любителів цирку. Ні противники міського голови, ні навіть організатори зборів так і не з’явилися. Нічого не знала про заплановані збори адміністратор готелю, а в конференц-залі проводила рекламну презентацію косметична фірма „Мері Кей”. Два десятки дівчат слухали методику накладання макіяжу та інші цікаві прекрасній статі речі, і повідомили, що нічого не чули про референдум. А адміністратор готелю довго допитувалась в прихильників М. Свистович, які збори вони мають на увазі, який такий референдум, про який вона нічого не чула, на відміну від презентацій „Мері Кей”, які відбуваються у готелі регулярно.

 Причини, з яких не відбулися збори, невідомі. Адже організаторів бачили вдень у виконкомі при доброму здоров’ї та в тверезому стані. Тверезим був навіть Микола Яценко – колишній уповноважений Партії регіонів, а вже понад місяць – чоловік колишньої голови територіальної виборчої комісії Наталії Ганах (є все ж таки користь від виборів!), яка понад місяць переховувалася з печаткою і документами, затягуючи проголошення результатів виборів (улюбленою розвагою М. Яценка є випити сто або більше грам горілки на вокзалі, а потім перевернути ногою якийсь смітник зі словами: „Хай мерія прибирає”), а також влаштовувати мазохістичні провокації – нещодавно заступник голови тервиборчкому Марія Яцевська дала в прокуратурі свідчення, що бачила, як він сам себе порізав ножем у туалеті виконкому (після цього він вийшов на вулицю, вдарив ногою члена ТВК Олега Шатила, почав тікати, впав за автомобілями, а, підвівшись, почав волати про те, що його ледь не вбили). Прихильники нової влади ще довго чекали своїх опонентів на сходах готелю, а потім, обурившись такою неорганізованістю опозиції, розійшлися. Особливо обурювався чоловік мера і депутат Київської обласної ради Михайло Свистович, який заради такого цирку, що не відбувся, пропустив навчання голів та секретарів комісій та прийом у посольстві Республіки Молдова. 

Відповіді

 • 2006.09.08 | Ірпінець

  А може Яценко енд Со вклали у косметичний бізнес гроші, видані

  щоб заплатити студікам чи пенсіонерам за участь у зборах?
 • 2006.09.09 | Etiquette

  Нез'ясований нюанс

  Усе зрозумiло, добре що все так мирно закiнчилося.
  Лише один момент залишився трохи неясним: яким саме чином панi Марiя Яцевська стала свiдком того, як пан Микола Яценко порiзав себе ножем у туалетi?
  Невже панi Марiя заходила спостерiгати до чоловiчого туалету?? Чи то пан Микола зволiв зарiзатися в жiночому???
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.09 | Михайло Свистович

   Re: Нез'ясований нюанс

   Etiquette пише:
   >
   > яким саме чином панi Марiя Яцевська стала свiдком того, як пан Микола Яценко порiзав себе ножем у туалетi?
   > Невже панi Марiя заходила спостерiгати до чоловiчого туалету?? Чи то пан Микола зволiв зарiзатися в жiночому???

   Я не питав у неї (про її свідчення мені розповіли працівники прокуратури), але все могло бути просто. Туалет там один - без Ме і Жо, з одною кабінкою і великим прєдкабінніком :) Ходять туди усі. Вона могла просто зайти туди, не знаючи, що він там, а він міг просто не зачинити двері, які, до речі, якщо не перевірити, дійсно не зачиняються отак просто, хоча засувка повертається і на перший пгляд здається, що все ОК. Щоб зачинити дійсно - треба міцно смикнути двері до себе.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.09 | Etiquette

    Re: Нез'ясований нюанс

    Дякую за пояснення!

    Але тодi неможна не зазначити: який же там жахливий туалет!..
    Бо в такому туалетi, що водночас є i чоловiчим, i жiночим, та де ще й не зачиняються дверi, дуже легко можна стати випадковим свiдком ще менш пристойних картин, нiж спроба пана Миколи зарiзатися ножиком...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.09 | Михайло Свистович

     Re: Нез'ясований нюанс

     Etiquette пише:
     >
     > Але тодi неможна не зазначити: який же там жахливий туалет!

     Ех, якби це було найбільшою проблемою :(

     > Бо в такому туалетi, що водночас є i чоловiчим, i жiночим, та де ще й не зачиняються дверi, дуже легко можна стати випадковим свiдком ще менш пристойних картин, нiж спроба пана Миколи зарiзатися ножиком...

     Угу. І сам випадково ставав, і мене заставали зі спущеними штанами :) Після цього я навчився правильно зачинятися.
 • 2006.09.10 | jean-valjean

  ІРПЕНІАДА: У Черновецького з Вірою Іванівною "повна любов"

  Трохи офф-топік, але може бути цікаво (тому, хто неуважно читає УП) :

  У Черновецького з Вірою Іванівною "повна любов"

  область готова розглянути проекти також спільного розвитку санаторно-рекреаційних зон у Ворзелі, Ірпені, Бучі.

  http://pravda.com.ua/news/2006/9/9/47145.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.11 | Михайло Свистович

   Re: ІРПЕНІАДА: У Черновецького з Вірою Іванівною "повна любов"

   jean-valjean пише:
   >
   > область готова розглянути проекти також спільного розвитку санаторно-рекреаційних зон у Ворзелі, Ірпені, Бучі.

   Дуже добре, що вони поділяють програму Мирослави Свистович :) Спочатку вона була одна, яка виступала за розвиток Приірпіння як курортно-рекреаційної зони, її вважали білою вороною навіть політичні однодумці та казали, що це - нереально. Потім цю ідею вимушено (заради голосів електорату) підтримали окремі кандидати у мери. Вимушено, бо серед них були і ті, які всі роки активно працювали над знищенням курортно-рекреаційного ресурсу регіону, намагаючись всуціль забудувати його хмарочосами та багатоповерховими шляховими розв"язками. Тепер ось на вищому рівні ідея курортно чи санаторно-рекреаційних зон шириться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua