МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ієзуїт Садовий створив комісію, яку постійно «битимуть по писку»

09/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На вимогу журналістів, які сьогодні вранці заблокували роботу сесії, протестуючи проти псевдореставрації центральної частини Львова, міський голова Львова Андрій Садовий ініціював створення спеціальної комісії. Пропозиції депутатів ввести до складу комісії фахівців – реставраторів та архітекторів не було взято до уваги.

Заявляючи, що питання, яке порушили журналісти, вимагає персональної відповідальності, А.Садовий вніс пропозицію, щоб в комісію входили усі голови фракцій міської ради, голова комісії з архітектури і очолив цю групу секретар ради Володимир Квурт.

Депутат ЛМР (фракція БЮТ) Теодор Дяків запропонував, щоб до цієї комісії входили не лише депутати, а й представники громадських організацій, які вже протягом тривалого часу вболівають за збереження історичної самобутності міста. Натомість міський голова Львова наполіг, що «до цього питання слід підійти з політичної точки зору». «Я хочу, щоб комісія мала найвищий статус», – заявив А.Садовий. Депутати проголосували за створення комісії.

У коментарі Західній інформаційній корпорації Т.Дяків зауважив, що, швидше за все, така комісія діятиме шляхом затягування прийняття рішень. «Це добре, що міський голова порадив головам фракцій увійти у цю комісію. Питання не вирішуватимуть, воно буде затягуватися і весь час члени комісії отримуватимуть по писку.

Адже стільки часу триває подібна реставрація, а політичні партії не звертали на це особливої уваги! Ця комісія є фактично політичною і на 99 відсотків, що питання не вирішуватиметься. Створення комісії нічого не дасть. Це ми вже проходили за іншими темами, наприклад, щодо тарифів на водопостачання і теплопостачання. Політичні партії весь час будуть діставати від преси і вкотре засвідчать, що не виконують програм, з якими йшли на вибори», – заявив Т.Дяків.

Дату, коли комісія мала б звітувати перед усім депутатським корпусом, не визначили.


ЗІК, ОПОРА

Відповіді

  • 2006.09.07 | CYM-XAPKIB

    Ієзуїт-це моральний християнин ордену Ісуса.

    Вживайте инших термінів у новинах, без блюзнірства.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua