МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

9 вересня - протест велоспільноти проти "слідства" (/)

09/08/2006 | Харцизяка
9 вересня - протест велоспільноти проти "слідства" щодо загибелі велосипедиста.

Незалежна велосипедна спільнота міста Києва

ПРЕС-РЕЛІЗ
01.09.06
За брутальне вбивство 28-річного велосипедиста нікого не тільки не покарано, прокуратура відмовляється навіть відкрити кримінальну справу.
09 вересня 2006р. в Києві відбудеться акція протесту проти цього обурливого факту порушення прав людини.

З 10.00 до 12.00 біля Генеральної Прокуратури м. Києва по вул. Різницька, 13/15 збереться декілька сотень велосипедистів з усієї України, щоб висловити своє обурення жахливим фактом порушення права людини на чесний і неупереджений розгляд справи з боку органів внутрішніх справ.

25 березня 2006 р. близько 14:00 на 33-му кілометрі автодороги Київ-Бориспіль було збито на смерть Стрижакова Ігоря, 1977 року народження. Водій автомобіля Шевроле Нива, Лопата Василь, який їхав в напрямку аеропорту Бориспіль, наїхав на велосипедиста. В результаті цієї аварії Ігорь загинув.

Ігоря дві доби протримали в морзі як «невпізнане тіло хлопчика 15-16 років», тобто не дивлячись на те, що при ньому був мобільний телефон та кредитні картки з ім’ям загиблого, ніхто навіть не намагався з’ясувати особу загиблого. Слідчого Бондаренка Є.В. чомусь не здивувало, що у «хлопчика» є «кредитки» та 400 американських доларів, які так і не повернули матері Ігоря.

Експерт Бойченко С.Б. стверджує, що Ігор винен в аварії, бо різко звернув в бік автівки і тим самим спровокував аварію. Саме на основі його висновків, які повністю спростовує незалежний литовський експерт залучений адвокатом батьків Ігоря, було відмовлено в відкритті кримінальної справи. За висновками незалежного експерта, не Ігор кинувся під колеса автівки, а водій авто, на великій швидкості наїхав на Ігоря практично ззаду і збив його. У нас є докази, що саме так це і було!

Посадові особи Бориспільського РУ зробили все, щоб допомогти Лопаті В.І. уникнути кримінальної відповідальності. Звернення адвоката до Бориспільської міжрайонної прокуратури з проханням скасувати постанову про відмову у порушенні кримінальної справи призвело до того, що заступник прокурора Гущесов С.В. повернув всі матеріли справи разом з документами на підтвердження фактів, зібраних адвокатом сім’ї Ігоря, до Бориспільського МРВ «для додаткової перевірки», тим самим даючи можливість посадовцям, що вже зробили все, щоб не дати вбивці понести покарання, використати зібрані додаткові факти з тією ж ціллю.

Ми проводимо цю акцію, бо не хочемо, щоб вбивці за кермом могли відкупатися від правосуддя тільки тому, що наша правова система це дозволяє. Ігоря не повернеш, але ми хочемо, щоб водії знали, що безкарність за наїзди на велосипедистів закінчилася. Ми не дозволимо давити нас на дорогах, як слимаків.

Шановні журналісти!

Ми розраховуємо на Вашу підтримку і допомогу в проведенні акції.

За повною інформацією в справі вбивства Ігоря Стрижакова звертайтеся
до Коваленка Валерія, тел. 8 067 464-03-98, e-mail: valeriy.kovalenko@gmail.com
або до Касянова Євгена, тел. 8 066 740-38-76, e-mail: chaosaari@ukr.net

Детальніше: http://velokiev.com/forum/viewtopic.php?t=29187&postdays=0&postorder=asc&start=0

Відповіді

 • 2006.09.08 | alx_1904

  И нахрена врать, что виноват водитель (много ликбеза)

  Харцизяка пише:
  >
  > За брутальне вбивство 28-річного велосипедиста нікого не тільки не покарано, прокуратура відмовляється навіть відкрити кримінальну справу.

  И АБСОЛЮТНО права

  > 25 березня 2006 р. близько 14:00 на 33-му кілометрі автодороги Київ-Бориспіль було збито на смерть Стрижакова Ігоря, 1977 року народження. Водій автомобіля Шевроле Нива, Лопата Василь, який їхав в напрямку аеропорту Бориспіль, наїхав на велосипедиста. В результаті цієї аварії Ігорь загинув.

  Вопрос:
  ЧТО делал велосепеджист на автостраде, где согласно ПДД ЗАПРЕЩЕНО ему ехать.
  Извините, но или он был самоубийца, или без мозгов, и его смерть ещё раз доказала, что ПДД написаны КРОВЬЮ.

  А незнание закона, не освобождает от ответственности.

  > Експерт Бойченко С.Б. стверджує, що Ігор винен в аварії, бо різко звернув в бік автівки і тим самим спровокував аварію.

  Абсолютно прав, причём если даже он просто ехал, а его сбили, то всё равно водитель НЕВИНОВЕН - читайте ПДД.

  > Саме на основі його висновків, які повністю спростовує незалежний литовський експерт залучений адвокатом батьків Ігоря,

  Он знает наши ПДД, имеет свидетельство на экспертизу? 100% нет - и соотв. он может идти в сад, или ЗАКОНы не для него писаны? он исключение?
  >За висновками незалежного експерта, не Ігор кинувся під колеса автівки, а водій авто, на великій швидкості наїхав на Ігоря практично ззаду і збив його.

  Повторю, велосепедистам ЗАПРЕЩЕНО там ехать, так что извините - сам виноват.
  Что он ехал в правой полосе, что ехал бы посреди левой полосы встречки "против шерсти" - он одинакого неправ и виновен, т.к. водитель легковушки расчитывает, что ВСЕ участники ДД ВЫПОЛНЯЮТ ПДД, а нарушитель ПДД ВСЕГДА виноват.

  Не нарушал бы погибший ПДД - был бы жив.
  Умные учатся на чужих ошибках, глупые - НА СВОИХ.

  > Посадові особи Бориспільського РУ зробили все, щоб допомогти Лопаті В.І. уникнути кримінальної відповідальності. Звернення адвоката до Бориспільської міжрайонної прокуратури з проханням скасувати постанову про відмову у порушенні кримінальної справи призвело до того, що заступник прокурора Гущесов С.В. повернув всі матеріли справи разом з документами на підтвердження фактів, зібраних адвокатом сім’ї Ігоря, до Бориспільського МРВ «для додаткової перевірки», тим самим даючи можливість посадовцям, що вже зробили все, щоб не дати вбивці понести покарання, використати зібрані додаткові факти з тією ж ціллю.

  При чём тут гаишники, они как раз сделали ВСЁ ПО ЗАКОНУ, исходя из того, что ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСЕХ, а адвокат родителей Игоря, как раз настаивает на НАРУШЕНИИ ЗАКОНОВ в пользу его клиентов

  > Ми проводимо цю акцію, бо не хочемо, щоб вбивці за кермом могли відкупатися від правосуддя тільки тому, що наша правова система це дозволяє.

  НЕ ЛГИТЕ
  Вы проводите эту акцию, т.к. вы против того, чтобы Украина была ПРАВОВЫМ государством и против того, что ЗАКОН один для ВСЕХ

  Истинный девиз вашей акции:
  ЗАКОН НЕ ДЛЯ НАС, НЕВИНОВНОГО В ТЮРЬМУ!!!!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua