МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко відповість за Кучму

09/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Майданівець оскаржує в суді Указ Президента, котрим (Указом) чиновники прикривають свій сором.

Сьогодні правовий радник Альянсу "Майдан" Олександр Северин подав до Печерського районного суду м.Києва адміністративного позова щодо визнання таким, що суперечить правовим актам вищої юридичної сили та нечинним п.7 Указу Президента України № 503/97 "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинности".

Нагадаємо - саме на цей пункт (де передбачено можливість неопублікування актів, що "не мають загального значення") посилаються державні мужі (і, відповідно - державні жони), виправдовуючи ганебну (соромицьку) практику засекречування нормативно-правових актів, зокрема - під незаконними грифами обмеженого доступу "не для друку" та "опублікуванню не підлягає".

Про перебіг судового процесу читайте незабаром на "Майдані".

Відповіді

  • 2006.09.08 | Сергей ГРУЗДОВ

    Re: Ющенко відповість за Кучму

    С большим интересом проследим за результатами судебного рассмотрения. Если законы еще что-нибудь значат и суд будет пытаться ими руководствоваться. В чем очень сомневаюсь.
  • 2006.09.09 | matsukm

    Re: Ющенко відповість за Кучму

    Українська влада, як правило, засекречує ті нормативні акти, якими вона надає сама собі привілеї. Це звичайнісіньке свинство. Треба прийняти спеціальний закон, який заборонив би втаємничення будь-яких нормативних актів щодо чиновницьких привілеїв. Народ має право знати, як держава витрачає кошти, зібрані з платників податків. Особливо на утримання своїх "слуг".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua