МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сюжет про газету вулиці Тверський Тупик покажуть по телебаченню

09/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Дякуючи невтомному колекціонерові самивдаву і тележурналісту Вахтангу Кіпіані, все більше народу на різних телеканалах дізнається про те, що є такий занедбаний район "хрущовок" в центрі Києва - вулиця Тверський Тупик, де виходить самвидавча газета "Привіт, Тверський Тупик!". І вони беруть телекамери та їдуть знімати це чудо...

6 і 7 вересня знімальна група телеканалу "Інтер" готувала сюжет про газету "Привіт, Тверський Тупик!". Проінтерв'ювали редактора газети, наших сусідів з будинку № 6/8 та № 7, завітали в гості до комунального підприємства "Печерська Брама", про "діяльність" якого "Майдан" вже писав.

Сюжет мають показати в неділю, 10 вересня, в підсумковій програмі новин "Подробиці" о 21-00.

Детальніше про газету "Привіт, Тверський Тупик!" можна почитати на її власному сайті, або на Майдані, або ще тут.

Відповіді

 • 2006.09.11 | Юрій Шеляженко

  "Інтер", як завжди, виставляє народ на посміховисько

  Виявляється, нашим гостям з цього телеканалу потрібно було цілих два дні, щоб відзняти елемент несерйозного сюжету про вигадки "бідних" і "вбогих". Найоригінальнішою з яких виявилась газета однієї вулиці. Мовляв, "голь на выдумки хитра"...

  Купу цікавого матеріалу, що пролітав перед телекамерою - живих фактів, спілкування з людьми про наші місцеві проблеми просто викинуто на смітник: монтажер шукав лише провокативні кадри. На мою думку, режисерський задум нижче всякої критики! Спочатку розповідати про українських мільярдерів у рейтингу польського журнала Wprost, а потім іронічно смакувати бідність простих людей, які живуть в Тупику - подібних, між іншим, за своїм матеріальним становищем до більшості телеглядачів - це просто несмак і хамство.

  Хоча, схоже, таким є стиль російської провінційної журналістики, що стає в Україні україномовною, але не може позбавитись євразійської звички не поважати свою аудиторію, об'єктів своїх репортажів і взагалі не поважати нікого, крім власних друзів та тих, кого боїшся.

  Цей відеосюжет можна завантажити у файловому архіві газети "Привіт, Тверський Тупик!". Даруйте за погану якість зображення: намагався стиснути файл до 10 мегабайт.

  http://infostore.org/info/1745369/tupik-inter-10-09-2006-xvid-lame.avi


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua