МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мешканці Ялти проводять акцію протесту

09/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Мешканці Ялти розбили намети біля входу до унікального Массандрівського парку-пам`ятки садово-паркового мистецтва, протестуючи таким чином проти будівництва на його території кафе і ресторанів.

Про це повідомила прес-секретар Ялтинського міського голови Тетяна АГАРКОВА.

За її інформацією, Массандрівський парк перебуває у віданні державної структури "Адміністрація парків", у підпорядкуванні якого також перебувають унікальні Лівадійський і Місхорський парки. Кошти на утримання парків, оновлення і охорону зелених насаджень повинен виділяти Київ, проте поки що грошей з державного бюджету вистачає лише на зарплату 17 співробітників, на обслуговування трьох немаленьких парків. Як вважає директор "Адміністрації парків" Анатолій ШЕВЧУК, виділені за погодженням з природоохоронними установами земельні ліміти на розташування в парках-пам`ятках тимчасових літніх кафе дадуть можливість привести в порядок бодай частину території парків.

"Але ялтинці добре пам`ятають, що забудова парків починається от з таких дозволів на розташування тимчасових об`єктів, - відзначає прес-секретар ялтинського мера. - Побоювання жителів поділяють і депутати міськради". Зокрема, депутат по округу, на території якого частково розташований Массандрівський парк, Дмитро БЕЛЯЄВ має намір допомогти жителям, які створили ініціативну групу з порятунку парку, провести громадські слухання щодо подальшої долі цього унікального парку-пам`ятки.

Як повідомляє Т.АГАРКОВА, міська влада не давала і не має права давати дозволи на розташування в Массандрівському парку торгових точок чи об`єктів громадського харчування - це не в їх компетенції. Від сесії міськради залежить затвердження меж парків, найближчим часом проект кордонів Массандрівського парку буде розглянуто, а поки що міська влада надсилає листи в Кабінет Міністрів України з проханням збільшити фінансування на утримання південнобережних парків-пам`яток.

За інформацією Т.АГАРКОВОЇ, ініціативна група з порятунку Массандрівського парку має намір продовжувати свій пікет до ухвалення конкретного рішення - винесення питання про межі парку на сесію міськради або призначення дати проведення громадських слухань. "Городяни впевнені, що пунктів громадського харчування в Ялті і так вистачає, а от Массандрівський парк один і є справжньою окрасою міста", - наголошує прес-секретар ялтинського мера.


Джерело: УНІАН

Відповіді

  • 2006.09.12 | Портос

    Re: Мешканці Ялти проводять акцію протесту

    И правильно делают!
    Ещё бы из Ливадийского парка выбросили временную кафушку, где кормят несвежими продуктами.
  • 2006.09.12 | damoradan

    А где же Рух, НУ, ПР и БЮТ?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua