МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шухевич + Збітнєв = ? (/)

09/12/2006 | Роман ShaRP
http://oglyadach.com/news/2006/9/12/111820.htm

Українська національна асамблея і Всеукраїнська партія «Нова сила» об’єднаються в єдину політичну силу.


Про це повідомили лідери двох політсил Юрій Шухевич та Юрій Збітнев під час прес-конференції у Києві.


Як повідомив Шухевич, це об’єднання базуватиметься на засадах солідаризму українського суспільства. Він вважає, що сьогоднішній парламент не захищає інтересів України і намагається усунути українське суспільство від участі у владі.


Так звана політична еліта, на думку Шухевича, насправді є об’єднанням олігархічних кланів, і Україна цікавить їх лише як джерело прибутків.


Новостворена політична сила буде продовжувати ідейну лінію Асамблеї, що була започаткована ще 1991 року. В подальшому Шухевич сподівається на те, що нова політична сила перетвориться на об’єднання правих сил та дасть поштовх до процесу оновлення України.


Також за словами учасників прес-конференції, новостворена політична сила в майбутньому може залишити за собою назву Української Національної Асамблеї, взяти назву Українська Нова Сила або Партія Солідаризму. Це питання буде вирішено на з’їзді партії, де буде прийняте рішення про об’єднання.


Основні програмні принципи — прийняття нової Конституції, відновлення президентської форми правління, впровадження політико-територіальної реформи, контроль за владою і власністю, зміцнення армії і силових структур, сприяння розвитку духовності та здоров’я нації.Біографію колишнього(?) кучміста Збітнєва дивіться на
http://www.zbitnevyuriy.openua.net/ , наприклад.

Відповіді

  • 2006.09.12 | Чучхе

    = Європа

    Будуть битися євроскінхеди з євроантифа. Чим більше їх поляже в цій боротьбі, тим більш могутньою постане антиєвропейська суверенна Україна


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua