МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чим конкретно Ви можете допогти в акції пам*яті Гонгадзе?

09/13/2006 | Yoko
1.Якщо Ви журналіст:
-проанонсуйте цю акцію у своєму ЗМІ, допоможіть зібрати якомога більше людей, ми не грошова стурктура, ми не можемо собі позволити рекламу чи звозити на акцію студентів автобусами(та й останнє убло б некоректно просто)
-зверніться до телеканалу Інтер і поясніть, що проводити гучні святкування свого 10 річчя на Майдані – в день коли було викраден Георгія і на місці, на якому ось уже 5 років вшановують його пам*ять – принаймні некоректно
-прийдіть на акцію, візьміть у ній участь, якщо можете – висвітліть її, адже голос мас-медіа є саме тим тиском, котрий не раз допомагав зсунути справу з мертвої точки.
-розповсюдьте інформацію про акцію серед своїх колег з інших ЗМІ, ми нажаль не маємо контакти ВСІХ-ВСІХ-ВСІХ і не можемо сповістити кожного особисто.
-розповсюдьте інформацію про акцію і попросіть прийняти участь у ній журналістів вашого ЗМІ.

2.Якщо Ви знаєте англійську і уявляєте, як можна достукатись до дирекції Гуглу . Приготуйте заздалегідь текст, який би пояснював, що ми не спамери, що ми розсилаємо мейли виключно по адресах журналістів і видань – по тих мейлах, які призначенні для отримання інформаційних повідомлень. Зробіть скорочений переклад нашого анонсу та прокоментуйте англійською фотографії і всім скопом надішліть це мені. Якщо ящик акції ляже від антиспам-захисту Гуглу, будемо бомбити цим листом техпідтримку Гуглу.
Нажаль, існує досвід лягання ящика посеред підготовчого періоду акції – так сталось минулого року і якраз піля того, як певна довіра до того е-мейла сформувалась. А оскільки це фактично єдиний засіб зв*язуватись з пресою і людьми( більшість з нас не є публічними людьми, а ті хто є – не хоче світити своє обличчя і ім*я перед камерами у зв*язку з акцією - щоб уникнути звинувачень в піарі на кістках Гії.) і це мало наслідками деякі проблеми, які, втім вдалось розрулити.

3. Ви можете пожертвувати гроші для акції(потрібні фарба, картон, дерев*яні рейки, свічки, чорні стрічки ітд, всього більше 2000 грн, детальний список тут :http://maidanua.org/static/viol/1157713224.html ) – звертайтесь до Жені:

Щодо матеріалів та коштів контактна електронна адреса - sonya.front@gmail.com

Гроші можна надсилати системами Western Union (з-за кордону) та „Аваль Експрес” (в гривнях) на отримувача – Швець Євгенія Петрівна, м. Київ.

Щоб вона могла отримати кошти, відправник повинен їй надіслати на sonya.front@gmail.com своє прізвище, ім’я та по батькові, місто та країну, з якої надіслано переказ, точну суму переказу та контрольний номер переказу.4. Ви можете допомогти у підготовці акції волонтером – потрібно змайструвати трафарет для плакатів з силуетом Гії, зробити ці плакати, дати раду свічкам, порізати стрічки, збити держаки для плакатів, розклеїти оголошення ітд – робота триватиме і в день акції – дзвоніть Дедді(80503349833) та Жені sonya.front@gmail.com, кажіть що хочете бути волонтером у підготовці до акції, вони знайдуть куди направити вашу енергію

5. Якщо ви працюєте в офісі - повісьте на дошку оголошень оголошення про акцію.

6.Якщо у вас є ЖЖ, форум або сайт – поставте цей банер: http://maidanua.org/graph/ads/Giya2.gif

7. Якщо у вас є принтер - роздрукуйте і розповсюдьте(розклейте, роздайте) листівку:
http://www.maidan.org.ua/static/viol/1157974948.html

8. Найголовніше – прийдіть на акцію самі і приведіть небайдужих людей.

Відповіді

 • 2006.09.13 | Prosector

  англомовний плакат з минулого року

  http://www.geocities.com/prosectorx/MAHU/20050916Gongadze2Eng.JPG
 • 2006.09.13 | Свiдомий

  Re: Чим конкретно Ви можете допогти в акції пам*яті Гонгадзе?

  Yoko пише:
  > -зверніться до телеканалу Інтер і поясніть, що проводити гучні святкування свого 10 річчя на Майдані – в день коли було викрадено Георгія і на місці, на якому ось уже 5 років вшановують його пам*ять – принаймні некоректно
  Найлегший спосiб це зробити - вiдправити вiдповiдне звернення електронною поштою в Службу зв'язкiв з громадськiстю телеканалу "Iнтер" на адресу pr@inter.ua

  Ось, для прикладу, текст звернення, яке я їм вiдправив:
  "Шановне керiвництво телеканалу "Iнтер"!
  Хочу висловити своє глибоке обурення проведенням вами бучного святкування на Майданi Незалежностi в день скорботи з приводу зникнення вiдомого українського журналiста-патрiота Георгiя Гонгандзе. Вважаю, що проведений вами концерт є виявом крайньої неповаги до всiх українських журналiстiв, якi в цей день протягом останнiх п'яти рокiв вшановують на Майданi Незалежностi пам'ять Г. Гонгадзе. Сподiваюся, що в майбутньому такi дiї з вашого боку бiльше не повторяться."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.13 | Yoko

   Дякую(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.13 | Свiдомий

    Отримав вiдповiдь вiд "Iнтера"!

    From: PR pr@inter.kiev.ua
    Mailed-By: inter.kiev.ua
    Date: Sep 12, 2006 11:56 PM

    День памяти 16 сентября, концерт 17
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.13 | Михайло Свистович

     Re: Отримав вiдповiдь вiд "Iнтера"!

     Свiдомий пише:
     > From: PR pr@inter.kiev.ua
     > Mailed-By: inter.kiev.ua
     > Date: Sep 12, 2006 11:56 PM
     >
     > День памяти 16 сентября, концерт 17

     Але 16-го вони випробовуватимуть апаратуру. Дедді ніби домовився з ними, що о 19.00 звук вирублять, але тільки до кінця акції. Тобто, може вийти таке, що під Секретаріат Президента народ піде під музику.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua