МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

кидалам при владі потрібна "конструктивна" опозиція

09/13/2006 | Хвізик
зверніть увагу, як старанно, провокаціями, обманом і підкупом, вони затягують опозицію у русло "конструктивної" співпраці.

Щоб перехопити в оранжових ініціативу, Регіонали підняли знамена федералізації та рос мови. Результатом стало утворення союзу КРиС.

Бачачи, що утворився блок КРиС, опозиція похєрила сесійні засідання, і всім стало ясно, хто насправді править Україною. Криси, як тільки дорвалися до влади, швидко поховали свої "російськомовні" та "федералістичні" знамена і зайнялися розподілом посад.

Потім верх. зрада перейшла у "конструктивне" русло, стала працювати над "конструктивними" законами. Замаенена цією "конструктивністю" БЮТ вернулася у залу і почала теж брати участь у голосуваннях. Показові результати вчорашнього голосування про закон, який увічнює права комуно-бандитів на захоплені ними землі.

Тепер КРиСи, бачачи, що БЮТ перейшла до "конструктивної" співпраці, знову витягають питання про рос мову. незабаром витягне і інше "наболіле" питання про федералізацію. Яка мета? Дискредитувати опозицію в очах виборців. Бо щоб опозиція по цих питаннях не відповідала - вона неодмінно втратить частину свого авторитету, бо її звинуватять або в недемократичності, або в зраді укр інтересів.

От і виникає питання. Чи варто опозиції взагалі ходити на сесійні засідання зради і брати участь у голосуваннях?? КРиСи все рівно зроблять так, як їм це потрібно. Опозиції слід перевести свою роботу у якесь інше русло.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua