МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Україні з’явилися «НОВІ ЛІВІ»

09/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
13 вересня 2006 року в приміщенні «Росмедіацентру» відбулася експертна зустріч «Українські ліві: чи можливий початок нового шляху?», у якій взяли участь представники політичних партій, молодіжних організацій лівого спрямування, екологічного руху, профспілок, а також експерти та журналісти.

Метою зустрічі стало обговорення стану лівого руху в Україні та його політичних перспектив. Учасники зустрічі відзначали, що «традиційний лівий рух в Україні знаходиться в організаційній та політичній кризі. Створення так званої «широкої коаліції» свідчить про девальвацію лівими партіями ідеологічних цінностей, які вони самі декларують. А існуючі ліві партії та профспілки не здатні запропонувати адекватні форми захисту людини праці».

За підсумками зустрічі було підписано Декларацію про наміри створити громадсько-політичний рух «НОВІ ЛІВІ».

Своє об’єднання ініціатори зустрічі бачать як «справжній лівий український антикапіталістичний рух, покликаний стати невід'ємною частиною світового прогресивного руху, що кидає виклик світовий глобалізованій системі капіталу».

Як зазначили представники Оргкомітету «НОВИХ ЛІВИХ», їх рух є непартійною ініціативою. Вони не відкидають можливості співпраці з Комуністичною та Соціалістичними партіями, але виключно в питаннях реального захисту інтересів трудящих.

В «Декларації про наміри «Початок шляху» «НОВИХ ЛІВИХ» зазначено, що їх завданням є об’єднання лівих політичних та соціальних ініціатив «з метою публічної маніфестації нашої позиції й організації активних громадських дій на захист прав і свобод громадян України від антиробочих і антипрофспілкових неоліберальних економічних експериментів».

«НОВІ ЛІВІ» пропонують нові форми і методи активної сучасної соціальної дії: від правового захисту інтересів людей найманої праці, так само як і всіх беззахисних українських громадян перед агресією капіталу, до масових акцій протесту, покликаних мобілізувати суспільство на свій самозахист і розвиток самоуправлінських починань.

Серед підписантів Декларації про наміри «НОВИХ ЛІВИХ»: Олег Вострих (заст.. голови профспілки «Єднання»), Ігор Гаврилов (член політради Партії зелених України), Юрій Романенко (директор аналітичного центру «Стратагема»), Віталій Кулик (директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства), Антон Фінько (політолог), Михайло Чаплига (президент ВГМО «Українські Фалькони»), Олег Верник (голова «Лівої ініціативи»), Сергій Кузка (координатор мережі громадських ініціатив «БАСТА»), активісти КПУ, СПУ та ін.. лівих партій та організацій та ін..

Контакти:
т/ф. 044 502-45-36
80508782500 (перс-секретар Олена)
80503858282 (Віталій Кулик)
т. 044 212 01 57
0979080218 (Юрій Романенко)
e-mail:
novyelevye@inbox.ru
new-left-ua@ukr.net
romanenko_99@yahoo.com

Відповіді

 • 2006.09.13 | Сергій Вакуленко

  "Ліві в Україні", хоч і "нові", та по-старому неукраїнські

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Контакти:

  > e-mail:
  > novyelevye@inbox.ru
  > new-left-ua@ukr.net
  > romanenko_99@yahoo.com

  Усе є, а "novilivi" в адресі нема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.13 | Хвізик

   молодець! точно вловив підставу!

  • 2006.09.13 | vmo1

   Re: "Ліві в Україні", хоч і "нові", та по-старому неукраїнські

   приміщенні «Росмедіацентру»

   ------ москалі фінансують
 • 2006.09.14 | vvkornilov

  Re: В Україні з’явилися «НОВІ ЛІВІ»

  Верник -- молодець! Знаю багато його знайомих. Втім, гадаю, об-єднання із більш інфраструктурно розвинутими лівими силами виявиться пізніше необхідним!

  Щодо неукраїнських. В УКРАЇНІ не може бути неукраїнських. Саме тому, розповсюджувачів подібного брєда про "неукраїнськість" має переслідувати хто? Правильно, Служба Безпеки. Сьогодні -- це Служба Баблу, на жаль:(
 • 2006.09.14 | samopal

  «НОВІ ЛІВІ» такі ж нові, як і «НОВІ ПРАВІ»

  І зявляються вони саме вчасно та синхронно, щоб «очолити» маси. І ті, обурені радикальним зниженням рівня життя, і, ті, обурені наступом на національні здобутки. Якщо врахувати, що після недавнього виборчого циклу усі учасники підраховують хвінансові втрати (майбутні зиски прораховують лиш найбільш «широкі» та «стабільні»), то питання на чиї бабки усе оце закручується стає дуже цікавим. Надто, якщо врахувати. що учасниками майбутніх «НОВИХ СТАРИХ» є переважно серйозні електоральні прольотчики та політмаргінали, котрі самі сиділи на зарплатах як технічний супровід. Хто ж башлятиме цій «опозиції» за «конструктив»?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.14 | Хвізик

   «НОВІ ЛІВІ» дрочать зліваCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua