МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори мера в Чернігові розпочались.З чорного PR

09/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
26 листопада - вибори міського голови Чернігова. Рівно через вісім місяців після виборів минулих. Відмова від своєї посади теперішнього міністра транспорту, а вісім місяців тому - ще міського голови Миколи Рудьковського і стала причиною нових виборчих перегонів в місті.

Власне кажучи, розпочалися вони відразу після оголошення - 15 вересня відбулася прес-конференція, на якій Микола Звєрєв оголосив про свою участь у виборах мера.

Прес-конференції передувала стаття на одному з місцевих сайтів, яка і ознаменувала початок виборчої кампанії («Звєрушка» Рульковського прокинулась першою - http://sian-ua.info/index.php?module=pages&act=page&pid=5926&PHPSESSID=01943354d375ab37782ca24f8d25b95e). Чорний PR - по-іншому її назвати не можна. але цей матеріал став знаковим, адже, як то кажуть, як почнеш так і...

Можна робити висноок, що виборча кампанія буде брудною і брутальною, а майже два місяця виборчих перегонів заморозять багато важливих соціально-економічних процесів в місті, в тому числі, і бюджетний.

Стосовно інших учасників майбутніх виборів - поки інформаційний вакуум, тому трохи почекаємо, там буде видно.

Стосовно Звєрєва, то очевидно, що це одна із технічних кандидатур Миколи Рудьковського, метою якої буде критика міської ради. А ближче до виборів Микола Миколайович визначиться, хто буде остаточною кандидатурою - Звєрєв, Тандура (він теж буде балотуватися) чи хтось інший. Головне - щоб не міняли курс та команду "транспортника"!

Відповіді

 • 2006.09.16 | "Місцевий" сайт

  Re: Вибори мера в Чернігові розпочались.З чорного PR

  Шановні колеги! Дякуємо за рекламу, за цю анонімку і за підтвердження інформації, викладеної у "чорному ПР".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.17 | fuckel

   Re: Вибори мера в Чернігові розпочались.З чорного PR

   падсулам


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua