МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент України вшановує пам'ять Георгія Гонгадзе

09/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, у шосту річницю загибелі Георгія Гонгадзе, Президент України Віктор Ющенко разом з усіма рідними та близькими журналіста вшановує його пам'ять.

В. Ющенко та його родина в цей скорботний день згадують Георгія як щиру, молоду, талановиту людину: «Сьогодні ми згадуємо Георгія як журналіста, чиїми головними рисами були внутрішня свобода та небайдужість до долі України».

Президент висловив співчуття рідним загиблого журналіста. Нині, зазначив він, в Україні вже зроблені перші кроки для вшанування пам’яті Г. Гонгадзе – його іменем, зокрема, названо одну з вулиць столиці. Водночас, підкреслив Президент, найголовнішим для рідних журналіста та суспільства залишається повне розкриття справи його вбивства, притягнення до відповідальності не тільки виконавців, але й замовників та організаторів злочину. Відтак, влада та правоохоронні органи усвідомлюють свій обов’язок. Президент наголосив, що зробить все, від нього залежне, аби справу було остаточно розкрито.

Для України ім’я Георгія Гонгадзе стало символом політичних змін та свободи слова, підкреслив Президент.
Сьогодні ж від імені Глави держави до пам’ятного знака Георгія Гонгадзе у Таращі поклали квіти та запалили поминальну свічку.

Джерело: прес-служба Президента України

Відповіді

 • 2006.09.17 | Оксана

  Re: Президент України вшановує пам'ять Георгія Гонгадзе

  Я вірю, що ще за президентства Ющенка таки буде повністю розслідувано та засуджено підле кодло, яке позбавило життя талановитого сина України св.п. Георгія Ґонґадзе. Пам'ятаймо, що все є свідок, є хтось такий, що щось знає, тільки чи вистачить особі мужності вийти з тіні і заявити про цей злочин беззастережно, так, як це зробив Мельниченко?
  Молю Бога, щоб така людина сміливо вирішилася, щоб св.п. Георгій нарешті спокійно спочив, а всі причетні злочинці - немилосердно покарані!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.17 | ОРИШКА

   Re: Президент України вшановує пам'ять Георгія Гонгадзе

   Я не вірю, що за президента Ющенка буде розслідувана справа Гонгадзе, також справа з його отруєнням, також справа фальсифікації виборів, також порушення Конституції etc.
 • 2006.09.17 | mala

  Якби Ющ окрім як говорити, ще робив щось!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua