МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Говорун потребує термінової псіхіатричної (л)

09/17/2006 | ОРИШКА
допомоги.
Навіть слів немає. Пишно розквіта клініка на всіх гілках влади.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/9/17/47550.htm

Цікаво, як Вінниця відреагувала на нового Олександра Пупкіна? (Ан.Ахметова. морозовського розливу)?

Відповіді

 • 2006.09.17 | Igor

  Звісно що М потрібна НУ в уряді і парламенті,

  бо інакше він стане звичайним пішаком для ПРУ. Але у світлі непереборного жадання влади (непереборний мотив) виникає дуже багато запитань до нього у справі Гонгадзе. Бо, як виявилося, саме він і є неперевершений майстер таємних справ і дешевих вистав :). Особисто мене дивує, чому тіло Гонгадзе не знищили. Невже не мали такої можливості? Тож йому саме час кричати "держи злодюгу!!!".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.17 | ОРИШКА

   Re: Звісно що М потрібна НУ в уряді і парламенті,

   Крім наших припущень, на цьому балакуну вже є
   так багато, за що підвішувати можна..

   Але верзти таку маячню проти ЮВТ - секрети Полішинеля, помножені на 17 флюгерних миттевостей самого верзущого - це вже такий цирк ! Ну як можна серйозно ставитись до такого обізянніка, тобто полемізувати з ними, поддавати критиці - шо там критикувати?

   Давно пора звертатись до таких створінь так, як вони заслуговують. Цить, брехун, та з лави в ВР на більш відповідну..

   А то корчить знатока тайн бандитського двора..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.18 | ilia25

    А чому це маячня?

    ОРИШКА пише:
    > Але верзти таку маячню проти ЮВТ...

    Вам так важко уявити що Тимошенко подасть заяву в КС щодо політреформи? Чи що вона хоче стати Президентом скоріше, аніж пізніше?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.18 | SpokusXalepniy

     Маячня через цитирование первоисточников.

     ilia25 пише:
     > ОРИШКА пише:
     > > Але верзти таку маячню проти ЮВТ...
     > Вам так важко уявити що Тимошенко подасть заяву в КС щодо політреформи?

     Маячня заключается в высказываниях Мороза о тайных планах Тимошенко.
     Чтобы убедиться в том, что это именно МАЯЧНЯ, достаточно сравнить две цитаты: одну от Тимошенко, а другую - от Мороза. Но при этом надо учесть ДАТЫ их высказываний. Проделаем эту процедуру.

     Тимошенко, 14 сентября:
     "...политреформа стала основой для реванша всех аморальных коррупционных сил, которых мы убрали от власти..."
     "...Поэтому наше видение конституционной реформы не меняется, и я хочу сказать всем тем, кто боролся против этой грязи..., чтобы они не были в отчаянии, пессимизме, потому что у меня есть план..."
     "План направлен на то, чтобы люди, которые никогда не понимали, кто такой Янукович и его команда, поняли, ощутили, насколько глубоко ошиблись, а те, кто знал, чтобы имели выход и знали, что через полгода, 7-8 месяцев эта команда будет смещена от власти правовым законным путем"

     Заметим, что это она заявила в эфире 5-го канала перед миллионами телезрителей.
     Теперь о разоблачении этого тайного плана самим Морозом.

     Мороз 17 сентября (через три дня):
     "У нее [Тимошенко] план есть тайный: через 7 месяцев власть изменить. Этот план очень простой - надо отбить политическую реформу назад через Конституционный суд, потом отставка, или убедить Виктора Андреевича [Ющенко], чтобы он шел на другую работу, а она тем временем будет баллотироваться [в президенты]"

     Это разоблачение он высказал во время встречи с активом Винницкой области.
     Так сказать, тайное стало, наконец, явным.

     И это вы предлагаете назвать как-то по-иному не - маячня? Предложите более удачное выражение.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.18 | ilia25

      Отсутсвие прямых доказательств -- это не далеко не всегда бред

      Тимошенко вполне может планировать то, в чем ее обвиняет Мороз. Доказательств у него, конечно нет, но в его версии нет ничего неправдоподобного.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.18 | SpokusXalepniy

       Извините, я забыл с кем имею дело.

       ilia25 пише:
       > Тимошенко вполне может планировать то, в чем ее обвиняет Мороз. Доказательств у него, конечно нет, но в его версии нет ничего неправдоподобного.

       Похоже, что вы не читали моё сообщение и поручили ответить на него киберавтомату.
       Так дискутировать не интересно.
  • 2006.09.18 | ilia25

   Мороз не може стати звичайним пішаком ПРУ

   Бо він може в будь-який момент вийти з коаліції та відправити Януковича у відставку. Я думаю, що за це НУ з БЮТ погодяться його самого зробити перм"єром :) Хоча він наврядчи захоче піти зі своєї посади.

   В будь-якому випадку, пішаком Мороз ні в кого не буде. І ПРУ це, мабуть, розуміє набагато краще, аніж Ющенко з Тимошенко. Саме тому вони й програли коаліціаду.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.18 | samopal

    Мрорз може все

    Йому зараз вкрай невигідно, щоб внаслідок навколокоаліцоїдних маніпуляцій з більшості вийшли комуняки. Хоч вони і гризлись усе життя (бо паслися на одному електоральному полі), але саме зараз Мороз їх любить, так, що аж ну... Якщо комуняки (за атдєльную плату, звісно) підуть "допомагати Юлі в опозиції" (чого дуже хочуть несуняри), то зникнуть останні бутафорські перепони на шляху повного входження НУ у ширку. Якщо таке раптом станеться, то у НУ та ПР більшість голосів буде і без Мороза... І ось тоді він легко зможе стати "пішаком".

    Ігри патріотав прадалжаюцца! :D
   • 2006.09.18 | samopal

    Але хоче фєрзьом... (/)

    Мороз тисне на Президента

    Якщо Президент України Віктор ЮЩЕНКО не підпише закон про тимчасові слідчі комісії, то голова Верховної Ради готовий скористатися визначеним Конституцією правом підписувати закон після подолання парламентом вето Президента.

    Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні на прес-конференції у Вінниці голова Верховної Ради України Олександр МОРОЗ.

    Він зазначив, що у нього відбулась телефонна розмова з В.ЮЩЕНКОМ з приводу цієї ситуації. Як повідомив О.МОРОЗ, він сказав Президенту, що як голова ВР міг би скористатись цим правом, але «не хоче таку починати традицію». За його словами, він направив обгрунтування Президенту України, чому цей закон необхідно підписати. О.МОРОЗ висловив сподівання, що Президент так і зробить.

    За його словами, він знає, що радники В.ЮЩЕНКА сказали йому не підписувати даний закон, оскільки їх турбувала виписана у законі процедура про імпічмент Президента.

    Як сказав О.МОРОЗ, на найближчій зустрічі з В.ЮЩЕНКОМ він ще раз підніме це питання, і якщо воно не вирішиться і закон не буде підписано, то він готовий сам підписати закон, на який подолано вето Президента.
    ----------------------------------------------------------------
    http://www.unian.net/ukr/news/news-166774.html

    А скільки тепер тре голосів, щоб пріадалєть вєта?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.18 | ilia25

     В даному випадку мова йде про підзвітність влади

     Тимчасові слічі коміссї впроваджено положеннями Конституції. В США це чи не наголовніший механізм боротьби з зловживаннями (та просто помилками) виконачої влади.

     Мороз послідовно впроваджує в Україні систему стримок і противаг, відсутність якої призвела до всіх злочинів кучмівсьоко режиму. Особисто йому це надає найкращий шанс грати провідну роль в державі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.18 | samopal

      Мова завжди йде про гроші

      ilia25 пише:
      Мороз послідовно впроваджує в Україні систему стримок і противаг, відсутність якої призвела до всіх злочинів кучмівсьоко режиму. Особисто йому це надає найкращий шанс грати провідну роль в державі.

      Кучма якраз і вибудував свою знамениту систему стримувань та противаг, яка дозволила йому зручно сидіти на державі. Тепер цього хоче Мороз. І Ющенко. Але хвіг їм хтось дасть. А провідної ролі у цій днржаві "крістальна чєсний" Мороз вже ніколи не гратиме... Хоча морально-хвінансової крові попити ще зможе.

      А слідчі уомісії нашого "конгресу" і американського - ета двє бальшиє разніци... Мороз чхать хотів на закон. Він пробує замінить його на "регламент", який сам і виписує, вибудовуючи замість системи законності та правопорядку систему стримувань та противаг...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.18 | ilia25

       Ні

       samopal пише:
       > ilia25 пише:
       > Мороз послідовно впроваджує в Україні систему стримок і противаг, відсутність якої призвела до всіх злочинів кучмівсьоко режиму. Особисто йому це надає найкращий шанс грати провідну роль в державі.
       >
       > Кучма якраз і вибудував свою знамениту систему стримувань та противаг, яка дозволила йому зручно сидіти на державі. Тепер цього хоче Мороз.

       Неправда. У Кучми була необмежена влада, а Мороз хоче, щоб такої влади не було ні в кого. Він хоче, щоб влада була розділена між кількома гравцями, тоді і йому чималенький шматочок перепаде.

       > А слідчі уомісії нашого "конгресу" і американського - ета двє бальшиє разніци...

       Ну так наша держава і американська -- це теж не одне й теж саме. То що тепер, за вашою логікою, української держави теж не потрібно?

       Україна має налагодити всі механізми демократії. Не тому, що це автоматично її забезпечить, а тому, що без них її точно не буде.
   • 2006.09.18 | samopal

    І то у масштабах "світу в цілому" (/)

    Це, крістальнєйшей чєснасті, політик вирішив дати рекомендації NATO, щодо бажаного курсу його політики. Зазначивши прицьому, що у нас про те НАТо ніхто толком не знає, але точно знає, що воно ніхрєна не моєе гарантувати у світі в цілому. Ромеш Чандра, мля...

    http://www.unian.net/ukr/news/news-166732.html

    Мороз: про суть НАТО відомо дуже мало

    На сьогодні всеукраїнський референдум з питання вступу України до НАТО проводити недоцільно, оскільки це може призвести до розколу в суспільстві.

    Як передає кореспондент УНІАН, таку думку висловив голова Верховної Ради України Олександр МОРОЗ в інтерв’ю журналістам.

    Він зазначив, що взагалі питання про вступ до НАТО мають вирішуватися шляхом референдумів, але всі прекрасно розуміють, що якби він був проведений найближчим часом, то відповідь людей була б негативною.

    О.МОРОЗ вважає, що на сьогодні не можна проводити такий референдум, оскільки «це розколе суспільство», але для населення має бути інформація про суть НАТО, про те, як воно повинно впливати «на виклики, пов’язані з тероризмом, торгівлею людьми, наркотиками та іншими речами». Він підкреслив, що на сьогодні такої інформації суспільству не вистачає.

    На думку О.МОРОЗА, НАТО не може гарантувати безпеку людей і світу в цілому. Він вважає, що треба формувати «іншу систему, бо Хельсінкі-75 вже застаріло для нинішнього часу».

    За його словами, на сьогодні ми живемо в новому світі і в новій системі безпеки.

    О.МОРОЗ не виключає, що НАТО «можливо знайде себе в іншому варіанті».
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.18 | vvkornilov

     Re: І то у масштабах "світу в цілому" (/)

     всі у нас все про НАТО знають, чим більше ви несете таку дурню, мовляв, ніхто не знає, що нато насправді біле та пухнасте, тим більше вас вважають за дрібних злодюжок на зарплаті. У 96-му українці переважно підтримували вступ до НАТО, підніміть архіви. У 99-му припинили підтримувать -- картники з Бєлграду, коли НАТО виступило на боці наркотрейдерів та різунів з Косова, проти законної влади в країні. ДАПАБАЧЕННЯ НАТА! А після майдану нато взагалі ніколи не відновить бодай якийсь авторитет. Нехай старається, там у себе. А ми подивимось. А то от Америка -- не демократія, а член НАТО. А Турція? А націонал-соціалістична Польща? А расистська Латвія? Отож бо й воно. Тому казочки це для чмоктунів з сільської школи близько горбів:))) Та й те їм батьки пізніше все пояснять про дядь-пропагандистів, які раніше працювали на цека, а тепер на нато. Теж чотири букви.

     А на Мороза гнати нічого. Обставив помаранчів тупих -- і у дамках!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.18 | ОРИШКА

      Re: І то у масштабах "світу в цілому" (/)

      Тобто - кидок - це кльово?

      Ну як з такими перекрученими уявленнями класичних бандитів можна чогось прагнути? Совість є? І радіє, що класичний кидок вдався.
      Люди, люди, як же ж світогляд ниций..
 • 2006.09.18 | Горицвіт

  чітко знає, що "реформа" незаконна, тому і боїться

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.19 | ilia25

   Боїться, бо чітко знає на що здатен КС

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.19 | vvkornilov

    Re: Боїться, бо чітко знає на що здатен КС

    по-перше, не ниций світогляд: помаранчі першими порушили свої обіцянки Морозу. Та й взагалі було зрозуміло з 26 березня, що або Мороз -- спікер, або помаранчі у прольоті. Якщо вже бути прискіпливим, то не треба було Юлі загравати з Морозом. З іншого боку, помаранчі не мали більшості, лише з Морозом. Стандартна ситуація -- треба було навіть не піддавати сумніву те, що Мороз -- новий спікер, і ПР-КПУ були б зараз в опозиції. Отак-то.

    Крім того, знайдіть свідчення того, що Мороз присягався, чи обіцяв, що СПУ буде у коаліції з БЮТ та НУ. А як викручувався екс-соціаліст Вінський, ми, мовляв не помаранчева партія, це буде коаліція демократичних сил, і так далі. На мою думку, до наступної ради спу потрапить у сладі величезної лівої тусовки, сама ні. Але не через "зраду", а через те, що вона втратила всю свою лівичність. Отаке...

    До речі, здається, у 2007 р. Мороз пару місяців побуде президентом...:))))) Його мрії завжди здійснювались, він уперта людина.
 • 2006.09.19 | Стась

  Заболевание прогрессирует (л)

  http://www.obkom.net.ua/news/2006-09-19/1405.shtml

  "Мороз считает, что, возможно, надо подумать над тем, чтобы предоставлять эту помощь не деньгами, а обеспечивать со стороны государства приобретение тех вещей, которые необходимы для воспитания и содержания детей (памперсы, продукты питания, коляски, колготки и другие) и выдавать эти вещи в пределах тех 8,5 тысячи гривень, которые предусмотрены законодательством."

  Пациент впал в детство и бредит развитым социализмом. Говорун бредит специальныи магазинами, где злые продавщицы выдают по особым карточкам (с епчатью поликлиники, райсобеса, районо и райисполкома) выстоявшим немерянную очередь картонные памперсы, просроченные продукты питания в проднаборах, китайские одноразовые коляски и колготки...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.19 | НТВ

   Re: Заболевание прогрессирует (л)

   "Холодный".Как романтично звучит!Явно агент ФСБ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua