МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кондопозький мордобій справив враження на чиновників Ради Європи

09/17/2006 | Роост
На гроші Ради Європи Москва миритиме своїх мігрантів у Карелії - чеченців, великорусів, українців, азербайджанців. Принаймні, Рада недержавних організацій Карелії має намір створити центр профілактики ксенофобії. Точніше - міжетнічної різанини.
http://ugraina.org/news/read/1818.htm

Зараз РФ головує в комітеті Міністрів Ради Європи. Тож виступ представника Ради Ліліяни Жохової на Європейській конференції недержавних організацій почули. Карельська правозахисниця наголосила: влада давно тягнула з відкриттям такого центру. Лише етнічна бійня в Кондопозі довела: така установа потрібна негайно.

„Те, що сталося, - це провина регіональної (національної - прим. Н.Л.) влади. Вона повинна прислуховуватись до думки суспільства”, - вважає Жохова. Вона також прогнозує ескалацію міжетнічних конфліктів на території Карелії.

Наприкінці серпня у Кондопозі (Республіка Карелія) відбулися масові міжетнічні бійки. У них брали участь представники чеченської, азербайджанської та великоруської громади міста. Привід - убивство двох нетверезих великорусів в ресторані "Чайка".

НЛ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua