МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В УНП вступають цілими парторганізаціями

09/18/2006 | Княгиня
На Івано-Франківщині 8 місцевих організацій ВО "Свобода" та всі районні та міські організації "Еко+25" вступили до УНП
Вступити до УНП і об’єднатися з обласною організацією Української народної партії вирішили на своїх партійних конференціях представники 8 місцевих організацій ВО „Свобода” на чолі з головою обласної партійної організації Ярославом СВЕЛЕБОЮ та всі без винятку районні і міські організації Партії екологічного порятунку „Еко+25” на чолі з обласним лідером Анатолієм КОСАКОМ. Тож в обласній об’єднавчій конференції, яка відбулась у неділю, делегати від згаданих партій взяли участь вже як члени УНП. Всього на конференції зареєструвався 591 делегат.
Учасники конференції констатували, що в Україні вперше за роки незалежності до влади прийшла безідеологічна сила, тож Івано-Франківська обласна організація УНП, усвідомлюючи загрозу державній безпеці в інформаційній, політичній, екологічній та соціально-економічній сферах, ініціює об’єднання близьких за ідеологією сил на демократичних засадах, активізувавши об’єднавчі процеси знизу. Представники УНП зазначають, що об’єднання має початися "не з Києва – до Калуша та Рогатина, а з Калуша та Рогатина – до Києва".
Конференція підтвердила повноваження Ігоря НАСАЛИКА, міського голови Калуша, як голови обласної організації УНП. Сам Ігор НАСАЛИК наполягав на перевиборах голови організації шляхом таємного голосування, але конференція не підтримала таку пропозицію.
Новими заступниками голови обласної організації Української народної партії обрані Ярослав СВЕЛЕБА та Анатолій КОСАК. Також колишні члени обласних організацій ВО „Свобода” та Партії екологічного порятунку „Еко+25” увійшли до керівних органів обласної організації УНП – Проводу та Ради
www.unp-ua.org

Відповіді

 • 2006.09.18 | Хвізик

  підозрюю, розбудовується нова структура для розведення лохів

  ще й у блоці зі Свободою та Еком+25%
  не хватає лиш Алко+40%(об"ємних)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.09.18 | странник

  Re: В УНП вступають цілими парторганізаціями

  Будет то же, только в профиль.
 • 2006.09.18 | Боровик

  Re: В УНП вступають цілими парторганізаціями

  Щоб не було ілюзій з приводу "новини" хочу повідомити, що організація "Еко+25" існує тільки на папері так як і членство в ній. Свобода - краще, але не набашато.
  А УНП зараз нагадує дім розпусти, в якого справи вкрай погані, клієнти не заходять, так вони замість зміни персоналу почитають ліжка совгати...
  Панове, а чи не здається Вам, що новини від УНП та про УНП появляються надто часто і в завеликій кількості, просто неадекватно місцю даної політсили в супільстві.
  Це лобізм УНП? Навіщо в такий спосіб? УНП починає добряче набридати.
 • 2006.09.18 | kotygoroshko

  а кого це хвилює?

  цікаво, коме це ще цікаво?
  чи є ще люди, які не побачили що з політиками робить влада? точніще, що відбувається з політиками коли до їх рух попадає влада?

  може пора подумати про те, як заставити політиків буди хоч трішки контрольованими?

  може почати з відстрілювання продажних судей? чи це не найголовніща проблема України?
  а другим кроком - відстрілювання продажних законописак?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.18 | ОРИШКА

   Re: а кого це хвилює?

   Не треба стріляти. Будь ласка, давайте краще ловити по одному і лупити по етому. Щоб больно було. В масках, але з попередженням - тікай, гидото з політики, бо будемо бити сильніше.

   Воно як по етому - може, подіє, а?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.18 | Хвізик

    Re: а кого це хвилює?

    ОРИШКА пише:
    > Не треба стріляти. Будь ласка, давайте краще ловити по одному і лупити по етому. Щоб больно було. В масках, але з попередженням - тікай, гидото з політики, бо будемо бити сильніше.
    >
    > Воно як по етому - може, подіє, а?
    не подіє
    на минулому майдані були зловили шуфрича. набили йому морду. і навіть не повісили! а треба було на шматки розірвати собаку, щоб іншим наука була
   • 2006.09.18 | kotygoroshko

    Re: а кого це хвилює?

    ОРИШКА пише:
    > Не треба стріляти. Будь ласка, давайте краще ловити по одному і лупити по етому. Щоб больно було. В масках, але з попередженням - тікай, гидото з політики, бо будемо бити сильніше.
    >
    > Воно як по етому - може, подіє, а?


    коли це горбатих виправляло биття по рилові?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.18 | ОРИШКА

     Re: а кого це хвилює?

     Блін, я не про рило. Я - про ЕТО. Таке биття - виправить.
 • 2006.09.19 | Забойщик

  Чому ж так смердить???

  Потому что ТРИ политических трупа (УНП,Свобода и Эко) сошлись в одном месте.
 • 2006.09.22 | Тур

  "Свобода" хоче війни

  — так прокоментував виступ голови Долинської районної організації ВО „Свобода” Михайла КІПІЩУКА голова Івано-Франківської обласної організації Української Народної Партії Ігор НАСАЛИК.

  У своєму виступі на обласній об’єднавчій конференції обласних організацій УНП, ВО „Свобода” та Партії екологічного порятунку „Еко+25”, яка відбулася у неділю, 17 вересня в Івано-Франківську, Михайло КІПІЩУК заявив: „Хочете війни? Буде війна!”.
  Як відомо, до лав Української Народної Партії влилися члени 8 міських та районних організацій „Свободи” включно з головою Івано-Франківської обласної організації ВО „Свобода” Ярославом СВЕЛЕБОЮ. На об’єднавчій конференції Ярослав СВЕЛЕБА був обраний заступником голови обласної організації Української Народної Партії, а представники ”Свободи”, які нині стали членами УНП, були обрані у керівні органи обласної організації УНП.
  У своєму виступі на об’єднавчій конференції Ярослав СВЕЛЕБА зокрема зазначив: „Я зробив мужній крок — вчора вступив до лав Української Народної Партії. Давно треба було так зробити. Адже в Україні утворено чимало не партій, а маргінальних групок, які займаються політичним кілерством і їхнє лезо на минулих виборах було спрямовано проти найбільшої проукраїнської політичної сили — УНП. Маргінальні групки на виборах не здобули і половини того, що здобула УНП. Ми, українці, не можемо більше програвати. А об’єднуватися потрібно навколо найсильнішого. Українська Народна Партія виграла вибори на правому фланзі і є найсильнішою нині політичною силою правого спрямування”.
  Жодного пікету чи плакату від представників ВО „Свободи”, які нині протестують проти такого кроку своїх однопартійців, біля приміщення, де проходила об’єднавча конференція, помічено не було.
  За словами голови Івано-Франківської обласної організації Української Народної партії Ігоря НАСАЛИКА, українські народники радо приймуть до себе усіх представників ВО „Свобода” на Прикарпатті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.29 | les

   Ну нічого ж собі початок об'єднання! З війни

   Тур пише:
   > У своєму виступі на обласній об’єднавчій конференції обласних організацій УНП, ВО „Свобода” та Партії екологічного порятунку „Еко+25”, яка відбулася у неділю, 17 вересня в Івано-Франківську, Михайло КІПІЩУК заявив: „Хочете війни? Буде війна!”.

   Так, хлопці УНПівці - гарно ви об'єднуєтесь. Німає слів - самі вирази.
  • 2006.09.29 | Нестор

   Клас!!! Особливо сподобалося ось це

   > Маргінальні групки на виборах не здобули і половини того, що здобула УНП.... Українська Народна Партія виграла вибори на правому фланзі ...

   Можна подумати, що УНП зайняла мінімум друге місце на виборах :lol:
 • 2006.09.28 | Андрій

  Re: В УНП вступають цілими парторганізаціями

  Все це геббельсівська брехня "костенків і плющів". Прошу почитати офіційне повідомлення Івано-Франківської "Свободи" (http://www.ivano-frankivsk.vosvoboda.info/dokument000660.html):
  Провокація проти Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"
  Івано-Франківська обласна організація ВО "Свобода" офіційно заявляє, що не має жодного стосунку до так званої "об'єднавчої конференції" з Івано-Франківськими обласними організаціями Української народної партії та Партії екологічного порятунку "ЕКО+25", що відбулась вчора в Івано-Франківську. Особи, які нібито представляли ВО "Свобода" на цій "об'єднавчій конференції", а це зокрема Ярослав Свелеба та Олексій Тяжкий, рішенням Політради ВО "Свобода" від 18.08.2006 року виключені з партії. Відповідно, не мають права на вчинення будь-яких дій від імені ВО "Свобода".
  Тому, ВО "Свобода" вимагає від керівництва Івано-Франківської обласної організації УНП публічного спростування оприлюдненої в ЗМІ дезінформації.
  Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"
 • 2006.09.29 | Нестор

  0+0=0Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua